Help - Search - Members - Calendar
Full Version: GitS Innocence OST
Anime forum > Anime > Resources
zenofex
Reku ir paradiijusies, ar bittorrena klientu var novilkt. Man jau vismaz no reklaamas rulliisha muuzika patika pat ljoti.
http://www.gotwoot.net/torrents/GiTS_INNOCENCE_O.S.T_[320CBR].rar.torrent
arteck
Es novilku un tagad otrreiz klausos. Ir jūtamie vecie tūni no Ghost in the Shell, bet tagad padarīti vēl specīgāki un, jā, treilere gabals ir vienkārši dievīgs. Tagad vēl vairāk gaidu Innocence.
mr_vodka
Mmm, tikai gribeeju apjautaaties... kaads citiem ir videejais aatrums izmantojot bittorent? Man vinjsh ir taads, nu taads... nepatiikams... dry.gif
arteck
Jā, es priecājos, ja man ir >20 Kb/sec.
Roze
Nu tur jaaskataas..
Pirmkaart jaanjem veraa fakts ka 99% sanaaks vilkt no aarzemeem liidz ar to lai buutu normaals aatrums jaabuut normaalam aarzemju linkam (nedod dies ja veel jaamaksaa par trafiku).

Otrkaart jaaskataas cik seedi/leecheri. Te ir divas galeejiibas - ir slikti kad ir maz (ja nav seedi (lietotaaji kas hostee 100%) vispaar tad jaaskataas vai ir veerts vilkt - reizeem uzradiitaa informaacija var buut nekorekta t.i. reaali eksistee, reizeem var paraadiities download gaitaa, tachu ja ir pavisam bezceriigi tad domajams ka nav jeegas - novilksiet 98% un ar to viss arii beigsies).
Ja atkal seedi/leecheri ir paaraak daudz - (teiksim pie jaunaakaam epizodeem skaitlji var sasniegt paaris tuukstoshus) aatrums ar var nebuut visai labs - proti taakaa klients sanjem baisu sarakstu sakotneejiem juuzeriem varbuut suudiigs upload aatrums un kameer savaac kopeejo aatrumu paiet krietns laiks.

Videeji ir ap 200-400 kb/s bet nu ir gadiijies paaris Naruto epizodes (jaadomaa ka kaads seeds Zviedrijaa vai citaas kaiminjvalstiis) vilkt ar 1-2Mb/s
Batou
videejais aatrums 25Kb/s, bet nuu ir taa, ka ljoti svariigi ir tas cik daudz ir seederu. ja piemeeram ir tikai 1 tad taa lieta tik aatri uz priekshu neies.
Roze
QUOTE (Outlawz @ Mar 8 2004, 08:10 PM)
videejais aatrums 25Kb/s, bet nuu ir taa, ka ljoti svariigi ir tas cik daudz ir seederu. ja piemeeram ir tikai 1 tad taa lieta tik aatri uz priekshu neies.

Nu pag no MDSLa jau vairaak neko teoreetiski nevar izspiest smile.gif

Pareizi buutu uzraadiit teiksim procentuaalo aatrumu no maksimaalaa iespeejamaa..

Ja iet ar 50-90% tad tak ir okej manupraat ne?
Saiko
QUOTE
Videeji ir ap 200-400 kb/s bet nu ir gadiijies paaris Naruto epizodes (jaadomaa ka kaads seeds Zviedrijaa vai citaas kaiminjvalstiis) vilkt ar 1-2Mb/s

blink.gif njā... es savu download ātrumu varu iedalīt trīs kategorijās:

1. ~0. kaut kas... ( nu sapratāt )
2. ~3 kb/s
3. ~30 kb/s ( tb max )

pārsvarā jau turās ap tiem ~3 kb/s bet nu tas kā kuro reizi...
Fatalis
Man viņš mazliet ātrāk par 60 ienāca.
mr_vodka
NJaa...
piesleegums man ir kabelis...
maksimaalais aatrums, ko esmu redzeejis ir 3kb/sec
volzha
Da jopt ar kabeli tik leeni. Man mdsl un bittorrent ātrums pēc apmēram 10-15 min kad pievienoju aiziet uz 90% no iespējamā. Ja ir seedi.
Roze
Lai gan atklaati sakot shis OSTs man ne visai.. iznjemot title dziesmu un varbuut veel 1-2 nekaa iipashi jauna un klausaama nav..
Taadaa zinjaa Gits SAC OSTs / Get9 un arii be Human ir krietni jaukaakas kompilaacijas.
Batou
QUOTE
Da jopt ar kabeli tik leeni. Man mdsl un bittorrent ātrums pēc apmēram 10-15 min kad pievienoju aiziet uz 90% no iespējamā. Ja ir seedi.

nu vai tad 90% no iespeejamaa nav 30kb/s? vairaak arii mdslam nebuus.
kaarleens
no aarzemeem ar torrentiem nekad nav bijis 30 max 27 - 28 30 vispaa reaali ar ftp var tik sasniegt =)
Fxp
Max ātrums ir bijis ~ 80 Kb/s, parasti turas ap 30-50 Kb/s. Principā, torenti "apēd" aptuveni 80-90% no mana ārzemju bandwith.
mr_vodka
Nu jaa, kabelis man nav nekaads spiidoshais, vispaar nets nekad normaals nav bijis, ne http, ne ftp, ne p2p... viss vienkaarshi velkas... nu jau principaa ilgaaku laikau taisos taisiit inkviziiciju pret savu ISP, bet nu sanjemties nevaru smile.gif
Principaa ir piedaavaajums sleegt klaat optisko kabeli, tad mebbe kaut kas mainiisies
zenofex
Palieliities ar lielu aatrumu nevaru sad.gif
Torrenti man naak aptuveni ar 40-50 kb/s, ir bijis arii mazaak dry.gif

Bet maajaas paarsvaraa lietoju DC, tur tomeer var ljoti daudz ko dabuut, ja pameklee, un kompi vislaik tur iesleegtu. Nupat Noiru novilku labaa, labaa kvalitaatee (KickAssAnime)

Torrentus kachaaju no darba (ak es friiks tongue.gif cool.gif blink.gif )
Roze
Iesaku Ghost In The Shell Tribute Category Techno Style (320 CBR)

Krietni interesantaaks variants smile.gif

user posted image
Fatalis
Roze, man nepatīk.
Batou
techno ir tikai techno. tas jau uzreiz nenoziimee vaacu vai krievu "kolbasnjiku".
kriitinsh
karoche man ir optiskais kabelis, dziivoju uz gogolja ielas kur iet garaam galvenais latneta kabelis no zviedrijas. man atruminsh ir 100mb/s nesuudzos pilniigi un nemaz smile.gif
Batou
un? taalaak? man ir labs elektriibas aatrums no kreisaa kontakta pie sienas uz veljasmashiinu. nu un? mees sheit nemeeramies ar pinciishiem. ja kaadam ir labaaks aatrums par paareejiem, tad tas nav jaapazinjo katraa forumaa. ceru, ka vairaak nekas taads neatkaartosies.
Pikis
QUOTE (kriitinsh @ Mar 12 2004, 05:16 PM)
karoche man ir optiskais kabelis, dziivoju uz gogolja ielas kur iet garaam galvenais latneta kabelis no zviedrijas. man atruminsh ir 100mb/s nesuudzos pilniigi un nemaz smile.gif

Kriitin TU varbut sedi arii Ultima Onlain KO blink.gif
Saiko
QUOTE
Iesaku Ghost In The Shell Tribute Category Techno Style (320 CBR)

Krietni interesantaaks variants smile.gif

beidzot atnāca huh... tas prasīja tikai "precīzi" nedēļu huh.gif bet ir labs - varbūt nekas īpašs bet tiešām interesantāks par GitS: INNOCENCE O.S.T
Rob_X
Man provaiders ir fastnet un vinjam vienmeer kaadi gljuki, bet kad viss ok tad no 4 seediem un 10-20 leecheriem (paarbaudiits, parasti taa ir) aatrums ir ap 150-300 kbs.
CryRat
GitS Tribute Category Techno Style ir ok... bet Kimiko Itoh - Follow Me no GitS Innocence OST ir... vienkārši wow... jau iepriekš es šito dziesmu iekš tā trailera visu laiku klausījos smile.gif
Roze
QUOTE (CryRat @ Mar 18 2004, 06:01 PM)
GitS Tribute Category Techno Style ir ok... bet Kimiko Itoh - Follow Me no GitS Innocence OST ir... vienkārši wow... jau iepriekš es šito dziesmu iekš tā trailera visu laiku klausījos smile.gif

Jaa bet vinja ir arii vienigaa ieveeriibas cienigaa dziesma no visa soundtracka (saliidzinoshi kaa piemeeram ar to pashu Gits 1st GIG soundtracku kur reaali rocks 90%)..
Var jau buut ka arii deelj vienas dziesmas ir veerts bet tad driizaak jau Single versijaa.
CryRat
QUOTE
Jaa bet vinja ir arii vienigaa ieveeriibas cienigaa dziesma no visa soundtracka (saliidzinoshi kaa piemeeram ar to pashu Gits 1st GIG soundtracku kur reaali rocks 90%)..
Var jau buut ka arii deelj vienas dziesmas ir veerts bet tad driizaak jau Single versijaa.
nu jā tā jau ir ka pārējās nekas īpaš... bet tāpat nav slikti... un Follow Me pilnīgi un vēl vairāk atsver pārējo dziesmu trūkumus... happy.gif
Rob_X
SAC 1stGIG OST bija un ir super! Itiipashi Yoko Kanno radiitaa muuzika... wink.gif
Seto
QUOTE (CryRat @ Mar 18 2004, 06:01 PM)
GitS Tribute Category Techno Style ir ok... bet Kimiko Itoh - Follow Me no GitS Innocence OST ir... vienkārši wow... jau iepriekš es šito dziesmu iekš tā trailera visu laiku klausījos smile.gif

izmet man linku shim gabalam -lai varu novilkt un ieveerteet...luuc
CryRat
QUOTE
izmet man linku shim gabalam -lai varu novilkt un ieveerteet...luuc
te un te ir torrents...
Seto
QUOTE (CryRat @ Mar 30 2004, 08:27 PM)
QUOTE
izmet man linku shim gabalam -lai varu novilkt un ieveerteet...luuc
te un te ir torrents...

thanks...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.