Help - Search - Members - Calendar
Full Version: FMA
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
+Chibi+
Nu, pēc tautas pieprasījuma radu topiku, kurā varam runāties par Hagane no Renkinjutsushi aka Fullmetal Alchemist, nebaidoties, ka kādam ko spoilerosim etc.
Tātad - kārtīgu fanu mitināšanās vieta te būs! Heh! laugh.gif









NB: Ceru, ka modiem neks nebūs pretī. happy.gif
Tador
hmmz... manga ljoti patiik... a torrents uz 51 epizodi driiz beigsies... nu kaut kur starp ziemassveetkiem, jauno gadu... domaajams.
+Chibi+
baigi gruuti paprasiit man iedot diskus, neh? rolleyes.gif
Roze
Man nepatīk, ka taisa topicu topica dēļ. Ja tā dara tad vajag vismaz piedavāt kādas diskusijas tēmas, jo pagaidām paraksts "spoileru pilna diskusiju vieta" nav ne tuvu patiesībai. Apspriešan par to cik kura epizode ātri novilkusies un kur tās var iegūt drīzak der pie Requests sadaļas. Pie kam šovs ir jau beidzies un manuprāt nav tik ļoti daudzslāņains, ideju pilns utt lai kaut ko vairs "iespoilotu"..

Taču ja reiz ir vēlme apspriest kaut ko tad pēc manām domām drīzāk to darīt ir vērts teiksim par līdzsvarotības teoriju "vai lai saņemtu kaut ko pretī ir kaut kas vienlīdzīgs / identisks jāziedo?" un vai "vienmēr kaut ko ziedojot gūsi kaut ko sev?" - "equal trade"

p.s. spoolot vajag kā šeit http://www.therossman.com/rrr/anime/fullmetalalchemist.html (sākt lasīt no Spoiler Uber Mode .. )
+Chibi+
Hm, kaa tu iedomaajies es te pati ar sevi varu sakt veidot diskusiju nakts laikaa?

Es tikko paspeeju shito uztaisiit, jo man paluudza... dry.gif


Un, man, piemeeram, liekas, ka FMA ir daudz ko apspriest! Piemeeram, kaapeec tika radiits Fuhrer homunculus... Un par taam attieciibaam ar muusu un Hagaren paraleelo pasauli.... sad.gif

Ver shito ciet, ja jau mees ar muusu FMA esam tik lieki.... unsure.gif *sniff*
Roze
QUOTE
Hm, kaa tu iedomaajies es te pati ar sevi varu sakt veidot diskusiju nakts laikaa?
A kaa tev skjiet kursh vinju un kad saaks? Diskusija saakas ar uzdotu jautaajumu, izteiktu apgalvojumu, nevis noraadot vot sheit ir smilshu chupa - speeleejamies.
Pie kam nakts ir ljoti labs laiks lai kaut ko saaktu - kluss, mieriigs un neviens netraucee..

QUOTE
Un, man, piemeeram, liekas, ka FMA ir daudz ko apspriest! Piemeeram, kaapeec tika radiits Fuhrer homunculus... Un par taam attieciibaam ar muusu un Hagaren paraleelo pasauli.... 
Tas ir jauki, bet kapeec nav neviena tava veerteejuma / viedoklja utt izsklaasta? Jebshu gaidi kad pa vienam teikumam katraa postaa tas aizies liidz kaadai n-tajai lapai?

QUOTE
Ver shito ciet, ja jau mees ar muusu FMA esam tik lieki....  *sniff*
Tad jaajautaa kaada vispaar bija shii posta jeega? Jebshu vai tu tieshaam esi FMA piekriteejs(a), ja arii man pat neizsakot nevienu negatiivi veerteejumu par mineeto shovu tiek uzmesta luupa?
Dzonis
mjaa..FMA tieshaam nekas iipash nav lai taisiitu shaadu traci.. (nu cik taalu esmu redzeejis) un manga bik' daudz labaaka...(kaa parasti tikai mans necilais viedoklis)
p.s.Roze, taa lapa ir laba..lol biggrin.gif
deBUGa
Roze: Paldies par linku... "review" izgaismoja dazhas neskaidras vietas... un kaa jamie izriikojushies ar "scenaariju"... papildus miinusinji shim seriaalam...

P.S. Paareejos review'us arii incanti palasiit
MitSuki
Mangu lasiju patika, serialu ari visu noskatiojs patika smile.gif
Jagaida Movie vasara smile.gif
aa un par tiem diskiem xe smile.gif
ja kas esmu gatavs maksat tikai lai butu uz dvd diskiem fma xe smile.gif
zenofex
Oh, btw!
TheRossman roxxOrz!!! Iesaku visus vinja anime reviewus izlasiit, uberkuuliigi! wink.gif
http://www.therossman.com/rrr
TheBadEdd
Bljin, nu ja jau juus TAADI tad sanjemiet!!! mad.gif


* Kaa formeejaas homunkulusi jo tie kljuudainas transmutaacijas deelj atvainojiet mani ir suudu chupa un lai tiem iedotu formu tos baro ar sarkaniem akmenjen... Tad sanaak ka dante bija visiem 7 homikiem klaat?! ph34r.gif
* Un kas radiija to Fuhreru...
* Kaa var izniicinaat homunkulusu?! (Man ir miseklis, jo tur ir itkaa daudz veidu bet tomeer...)
* Kapeec Tuckeram neizdevaas pieiset Ninai dveeseli?!
* Kaa Eds atziivojas paraleelaja pasaulee ja jau vinjam ieprieksh uzkrita dirizablis?! blink.gif

Turpinaajums sekos vienkaarshi tagad esmu aiznjemts kaa jau teicu un FMA veelaak paarskatiishu tad veel precizeeshu un papildinaashu sho listi! cool.gif
aivvv
labs jautaajusm nenoliedzami ir kaa dante dabuuja ssos ciet nav mineets un vismaz vienam klaat vinna nebija skolotaajas meita attiistiijaas pati vaartu ieksspusee taadaa gadiijumaa dantei arii paareejso biaj veelriez jaaiznnem no vaartu ieksspuses bet kaadeel gan vinna nepanneema vinnu gruuti teikt

tikai viens caur to simbolu kad vinnos vairs nav sarkano akmennu alkkiimija vinnus ir radiijusi un alkkiimija arii pannem atpakall....

jo pirmkaart vinnss nebija pieteikami speeciigs un tas ir tas pats kas atsaukt mirussu cilveeku un ja mees piennemam ka eds bija pats speeciigaakais tad paskaties kas vinnam galu galaa sanaaca sskkirti pagaidaam uz muuzziem kaut arii dziivi....

vai tad to neizdariija vinna braccka???

starpcitu ccibi ir gan laikam taada nedzuaudz sasodiita fane ja jau vinna man iedeva visas seerijas un ja veel paskataas ar ko vinnai nemitiigi apziimeetas rokas un kaads simbols uz meetella biggrin.gif:D:D

aa jaa ccibi veel no vevcaa pavediena ja nekluudos tad mees nedragaajam gan vinnu pasauli....
Kikyou
QUOTE
* Kaa Eds atziivojas paraleelaja pasaulee ja jau vinjam ieprieksh uzkrita dirizablis?! blink.gif


Hm. Tas tak nebija vinja kjermenis kur vinsh atradaas. Tas bija tikai liidziigs. (vinja dveesele bija sevi pieseejusi liidziigam kjermanim, nevis tam pasham :3)

QUOTE
* Kaa var izniicinaat homunkulusu?! (Man ir miseklis, jo tur ir itkaa daudz veidu bet tomeer...)


Ir jaabuut kautkam no vinja ieprieksheejaas dziives... (kaa piemeeram, lai izniicinaatu Lust vajadzeeja to kaklarotu)


Un aivvv... ja ES atradiishu kautkur sarkanu meeteli... >)... un ja MAN atradiisies liekas fig-vin-zin-cik matricas.... >)... Un ja es nebuutu nogriezusi oktobrii matus... <_>
+Chibi+
QUOTE(aivvv @ Dec 9 2004, 04:18)

starpcitu ccibi ir gan laikam taada nedzuaudz sasodiita fane ja jau vinna man iedeva visas seerijas un ja veel paskataas ar ko vinnai nemitiigi apziimeetas rokas un kaads simbols uz meetella biggrin.gif:D:D
*




ņirgājies, aivv? tongue.gif


QUOTE
* Kaa formeejaas homunkulusi jo tie kljuudainas transmutaacijas deelj atvainojiet mani ir suudu chupa un lai tiem iedotu formu tos baro ar sarkaniem akmenjen... Tad sanaak ka dante bija visiem 7 homikiem klaat?!  ph34r.gif


Es domāju, Dante vienkārši atrada tieši šos homunuculus... Nedomāju, ka tie bija vienīgie, kuri tika radīti, tie tikai trāpījās viņas ceļā. Viņai bija vajadzīgi kalpi. Viņai bija vajadzīgi kādi, kas būtu piesieti pie Filozofu akmeņa tāpat, kā viņa. Hmmm... Atcerieties, rādīja, kā viņa atrada Sloth... Nedomāju, ka viņa speciāli staigāja un meklēja "Grēkus"... dry.gif
QUOTE
* Un kas radiija to Fuhreru...


Man liekas, Fuhrers tika radīts, lai turpinātos kari. Lai radīti Stone, bija vajadz īgi upuri. Fuhere -> karš - >upuri. Loģiski, ne?

QUOTE
* Kaa var izniicinaat homunkulusu?!


Vajag kaut kādu daļu no oriģinālā ķermeņa. Lust bija matu šķipsna tajā kaklarotā, Greed kauli turpat gulēja, kad Eds viņu nogalināja [nabaga Edo, tā sērija bija drausmīga... ohmy.gif Greed kā nekā bija pirmais "cilvēks", kuru Edo patiešām nogalināja, acīs skatoties sad.gif ], tad vēl bija Fuhrera galvaskauss, un Edo taču arī izraka no kapa mātes kaulu.... Tas ir vienīgais veids. Ā, jā, es vēl dzirdēju, ka viņus vājina, ja sabojā to transmutation zīmi, kas viņiem ir... Tāpat kā Als mirtu, ja viņam izdzēstu circle..

QUOTE
* Kapeec Tuckeram neizdevaas pieiset Ninai dveeseli?!


Pag', paga, a cik veixmīgu transmutāciju tu zini? Tur jau ir viena šanse no miljona, ne? Man vismaz tā liekas... Viņš jau arī nebija nekāds labais alķīmiķis.. Plus arī - Tucker jau bija galīgi trax, bet alķīmijai vajag pilnīgi skaridru prātu..

QUOTE
* Kaa Eds atziivojas paraleelaja pasaulee ja jau vinjam ieprieksh uzkrita dirizablis?!

Viņš taču paspēja veikt pēdējo transmutāciju un tikt atpakaļ! T.i. viņs un Als vienlaicīgi to darīja, tādēļ viss izdevās. Remeber, teica, ka vēl neilgi, kamēr tikko nokļuvi citā pasaulē, alķīmija darbojas, tādēļ Eds vienkāršui paspēja. Un Als. Tad, kad dirižablis nokrita, tur jau vairs negulēja Eds..




QUOTE(Kikyou @ Dec 9 2004, 09:46)

Un aivvv... ja ES atradiishu kautkur sarkanu meeteli... >)... un ja MAN atradiisies liekas fig-vin-zin-cik matricas.... >)... Un ja es nebuutu nogriezusi oktobrii matus... <_>
*



Nopērc humpalās un es tev uzzīmēšu Flamela krsutu, un trnasmutation circle arī, ja vajag!!!! ^__________^
TheBadEdd
* Kas notika ar Danti, Gluttony un Envy?! Un no kurienes Eds dabuja Al'a kjermaei?!

P.S. Es atradu gljuku - kad eds tika nogalinaats Al's peskreeja apstijas un pateica ka vinjsh vel ir silts! Kaa chainjiks var just?! ph34r.gif

P.P.S Chibi tu nevareetu nobildeet savu meeteliiti! wink.gif Nu ljoti jau vinjsh tika izreklameets! biggrin.gif
Kikyou
QUOTE(TheBadEdd @ Dec 12 2004, 20:53)
P.S. Es atradu gljuku - kad eds tika nogalinaats Al's peskreeja apstijas un pateica ka vinjsh vel ir silts! Kaa chainjiks var just?! ph34r.gif
*



...CHAINJIKS? laugh.gif Lai nu kaadus saliidzinaajumus esu dzirdeejusi.... XDDDDDDD

Uz to jautaajumu... Dante & Glutony... nez... aizgaaja kafiju iedzert... o_o; Peedeejoreiz vinjus liftaa tur paraadija... o.o; Envy atkal manliekaas atkal aizgaaja tur, aiz vaartiem :3
Rob_X
chopstick iesaku paskatities movie traileri. wink.gif var sniegt dazhas atbildes (vai vismaz paskaidrot) (tikai nenemiet vera ka vini ir parodeetaaji) (treileris daudz ko izsaka) ()
+Chibi+
QUOTE(TheBadEdd @ Dec 12 2004, 21:53)
P.P.S Chibi tu nevareetu nobildeet savu meeteliiti! wink.gif Nu ljoti jau vinjsh tika izreklameets! biggrin.gif
*




pameegjinaashu kaadu reiziiti... apsolu!

QUOTE(Kikyou @ Dec 18 2004, 17:54)
Uz to jautaajumu... Dante & Glutony... nez... aizgaaja kafiju iedzert... o_o; Peedeejoreiz vinjus liftaa tur paraadija... o.o; Envy atkal manliekaas atkal aizgaaja tur, aiz vaartiem :3
*



gan jau tas fimaa buus.... Vinji notiekti transmutaacijas laikaa saauga kopaa un tagad buus Danttony!!!!! ph34r.gif
Kikyou
QUOTE(+Chibi+ @ Dec 25 2004, 14:21)
QUOTE(Kikyou @ Dec 18 2004, 17:54)

Uz to jautaajumu... Dante & Glutony... nez... aizgaaja kafiju iedzert... o_o; Peedeejoreiz vinjus liftaa tur paraadija... o.o; Envy atkal manliekaas atkal aizgaaja tur, aiz vaartiem :3
*



gan jau tas fimaa buus.... Vinji notiekti transmutaacijas laikaa saauga kopaa un tagad buus Danttony!!!!! ph34r.gif
*



Dieva deelj nebiedee... tad chopstickam uzradiisies ne tikai Full Metal Archer bet arii... *domaa kautko orginaalu*...... kaut kas orginaals..... o_O
+Chibi+
Paklau, es te tā padomāju - vai Eda pasaulē un Al'a pasaulē laix iet atšķirīgi? Vai viņiem būs tā milzīgā gadu atšķirība, kad viņi satixies? Jo Edam jau... 16, ne? Bet Als tāds, kāds pirms accidenta...
Un - interesanti - vai Als tā arī neko neatcerēsies?
Ghoul
Ohhh Damiiiiiittttttt es te netiishaam palasiiju un tika viss sabojats sad.gif jo redz es esmu viens no tiem kas nav redzeejis visu FMA......... sad.gif
Kikyou
QUOTE(S.U.D @ Jan 4 2005, 14:24)
Ohhh Damiiiiiittttttt es te netiishaam palasiiju un tika viss sabojats  sad.gif  jo redz es esmu viens no tiem kas nav redzeejis visu FMA......... sad.gif
*



Nesaprotu tos cilvēkus, kuri uzskata visu par izbojātu tikai tāpēc, ja, piemēram, tu zini ar ko viss beigsies un tā tālāk... Nez. Kamēr te kāds nav ielicis visu pēdējo sēriju .gif failā (datoru nāve. D:) viss oke... xD Diemžēl, mums vēl nav ieviesti SPOILER tag.... :3

Chibi: par to laiku... nez. Man jau liekas itkaa kautkā iet atšķirīgi (nezinu kur to rāvu... kautkādā forumā laikam...)
Kautkur manliekaas lasiiju, ka filmaa Edo jau 18 gadi. xD
Hm... dzīvos, redzēs....
Sigfa
QUOTE(S.U.D @ Jan 4 2005, 15:24)
Ohhh Damiiiiiittttttt es te netiishaam palasiiju un tika viss sabojats  sad.gif  jo redz es esmu viens no tiem kas nav redzeejis visu FMA......... sad.gif
*



izlasi pirmo postu... PIRMO! gah....
+Chibi+
QUOTE(Kikyou @ Jan 8 2005, 01:23)
Chibi: par to laiku... nez. Man jau liekas itkaa kautkā iet atšķirīgi (nezinu kur to rāvu... kautkādā forumā laikam...)
Kautkur manliekaas lasiiju, ka filmaa Edo jau 18 gadi. xD
Hm... dzīvos, redzēs....
*




o jaaa... 18.. heh, labs vecums... *gabdiirz 20-gadiiga cilveeka perversie smieklie* laugh.gif

QUOTE(Sigfa @ Jan 8 2005, 11:31)
QUOTE(S.U.D @ Jan 4 2005, 15:24)
Ohhh Damiiiiiittttttt es te netiishaam palasiiju un tika viss sabojats  sad.gif  jo redz es esmu viens no tiem kas nav redzeejis visu FMA......... sad.gif
*



izlasi pirmo postu... PIRMO! gah....
*





Un? Tev tachu nepatika FMA un tu taisiijies kaut kaadas riebekliiibas par to runnat taisiijies... Come on, spit it out, Chibi - chibi -san!
Rob_X
alfreeds atkal brunjaas buus.... wink.gif
Sigfa
riebekliibas? Es taa vien nespeeju izprast, kamdeelj tu vislaik par mani esi sliktaas domaas. Tad es runaashu riebekliibas, tad buushu nepieklaajiigs, tad es vispaar negribeeshu neko zinaat etc. etc.

Es vnk noraadiju, ka tu pirmajaa postaa saki, ka sheit buus spoileru pilnas diskusijas un, lai daudz nebreec.

Un es nekad neesu teicis, ka man FMA nepatiik. Esmu to kritizeejis u.tml. bet taa es daru ar visu anime, so tur iisti nav kur piesieties... shkjiet, ka tu mani tieshaam uztver kaa kautkaadu super-mega-ultra ljaunuma iemiesojumu, kas ir dzimis, lai sabojaatu tev dziivi... your'e wrong tongue.gif

un par perversajiem smiekliem > laugh.gif gaidu ar nepacietiibu... daudz jau vairs nav... nedaudz vairaak kaa gads laugh.gif Edam laikam, no otras puses, visaada veida perversijas tiks piegrieztas, jo vinjam... notiekti buus savi iemesli *lol* laugh.gif
+Chibi+
Labi, pilnīgi objektīvi atzīstu, ka arī FMA ir savu trūkumi, jo nav nevienas ideālas animes, taču tā tomēr ir mana mīļākā, so.... kinda makes me wanna fight for it, ne?

Un es nekad neesmu domajusi, ka tu esi ļaunuma iemiesojums!!! Nekad neko neesi dzirdējis par veselīgu sarkasmu? rolleyes.gif Īstenībā tu esi minku rausītis, bet es taču nebojāšu tavu "cool guy" reputāciju, bļaustoties par to uz katra stūra! laugh.gif



Un piesaistIt Edam visādas perversijas var tikai miljons viņa nenormālo fanu viņu dīvinajās fantāzijās - FMA vispār ir gandrīz vai pilnīgi asexuāla anime, i mean, absolūti bez romance.

Sigfa
nu, nevareetu teikt, ka absoluuti bez, bet nu...

un vispaar mees vareetu shiis skaistaas diskusijas neizveerst pa visu forumu, es jau saprotu, ka taapat esmu visiem sakritis uz nerviem ar savu nebeidzamo runaashanu (sauc kaa gribi), tamdeelj negribeetos situaaciju pasliktinaat.

cool guy? laugh.gif tas ir kas jauns...
+Chibi+
diskusiju par tevi? blink.gif
Sigfa
mani? kapeec mani? *lol*
+Chibi+
man liekas, man šodien ir Sigfas pārdozēšana... </off-topic> Tu esi visur.
+Chibi+
Jums jaareez shitaa bilde!!!!!!!!!!!!!!!! ^___________________^





image
Kikyou
A-... a-..... a-.....! O_O
Šitais ir scans? 0.0
Nēesmu šitādu bildi pirmstam nekur manījusi *save* ^_^
+Chibi+
Atradu vienā LiveJournal community! tongue.gif Izskatās pēc kaut kā no art book! happy.gif Toč'. toč skans! Lielisks, ne? Heh heh... Dog of the military... laugh.gif
Kikyou
Nudein. Šitais pat pārspēj to bildi, par Eda patieso garumu. XD
Būs jāizrok vēlāk kautkad...
+Chibi+
Runājot par augumu... image Hah hah, nonormāli rēcīgs avs! laugh.gif
Kikyou
Labs avatars. XD Parasti avatari FMA ir vissmieklīgākie (tie, kas ir domāti smieklīgi, of course o.o;)

image
+Chibi+
*giggles* nenormaali superiigi! tongue.gif




image
TheBadEdd
Chibi, tad kaa buutu ar to meeteli?! blink.gif
+Chibi+
Es nobildeeju, bet nezinu, kad man atdos atpakalj taas bildes.... Peec kaada laika buus. happy.gif Pie tam - taa kaa es taisos cosplayot Edu driizumaa, gan jau buus veel variaak to bilzhu... tongue.gif
Kikyou
QUOTE(+Chibi+ @ Jan 20 2005, 19:14)
taa kaa es taisos cosplayot Edu driizumaa,
*



NAVA GODĪGI! Es ar gribu! ._.
Ladykiller
@ Chibi saruna ar kadu pagaraku no foruma, lai blakus stav ka bratons vai kads cits biggrin.gif
Sigfa
QUOTE(new_scool_gringo @ Jan 20 2005, 22:52)
@ Chibi saruna ar kadu pagaraku no foruma, lai blakus stav ka bratons vai kads cits  biggrin.gif
*



vinjai nevaidzes kaadu pagaraaku laugh.gif Pat es, blakus vinjai, ar savu augumu izskatiitos peec dzelzs brunjaas teerptaa braalja laugh.gif
Ladykiller
he he laugh.gif

A Chibi, kur tu meteli dabusi, man pasam interesetu, kas lidzigs vinja metelim ?
Kikyou
Chibi tak jau ir mētelis! :3
Es ar sev tādu gribu... a ja gribētu Edu cosplayot tad nez... būtu jānomet garums... Diez vai Edwards ir ap 175 cm... @_@;;
A EE PAGA!!! Atcerās kāds to sēriju par to, ka Edwards nokrāsoja matus, uztaisījās garāks un.... >DDD Tas gan man sanāktu ja pacenstos laugh.gif
+Chibi+
QUOTE(new_scool_gringo @ Jan 20 2005, 22:52)
@ Chibi saruna ar kadu pagaraku no foruma, lai blakus stav ka bratons vai kads cits  biggrin.gif
*



būtu jau labi, bet vienīgais potenciālais FMA cosplayers būtu Kikyou...


QUOTE(Sigfa @ Jan 20 2005, 23:00)
vinjai nevaidzes kaadu pagaraaku laugh.gif Pat es, blakus vinjai, ar savu augumu izskatiitos peec dzelzs brunjaas teerptaa braalja laugh.gif
*



dry.gif dabūsi pa feisu..... mad.gif Tu labi ja 3cm garāks par mani!


QUOTE(new_scool_gringo @ Jan 20 2005, 23:07)
he he laugh.gif

A Chibi, kur tu meteli dabusi, man pasam interesetu, kas lidzigs vinja metelim ?
*



īstenībā es jau daudzus mēnešus noskraidīju pa Rīgu sarkanā mētelī ar Flamela krustu uz muguras.... tongue.gif Ljoti līdzīgs ir... Man tikai nav kapuces, tas gan...


QUOTE(Kikyou @ Jan 20 2005, 23:23)
Chibi tak jau ir mētelis! :3
Es ar sev tādu gribu... a ja gribētu Edu cosplayot tad nez... būtu jānomet garums... Diez vai Edwards ir ap 175 cm... @_@;;
A EE PAGA!!! Atcerās kāds to sēriju par to, ka Edwards nokrāsoja matus, uztaisījās garāks un.... >DDD Tas gan man sanāktu ja pacenstos laugh.gif
*




Hah hah, tā ir lieliska ideja! Problēma tikai viena - tevi visi jauktu ar Alucard'a cosplayeru....
Kikyou
QUOTE(+Chibi+ @ Jan 20 2005, 23:01)
būtu jau labi, bet vienīgais potenciālais FMA cosplayers būtu Kikyou...



Es jau labpraaaaaaaaat.... .___. Ja vien Rīga būtu kaut nedaudz tuvāk....

QUOTE(+Chibi+ @ Jan 20 2005, 23:01)
Hah hah, tā ir lieliska ideja! Problēma tikai viena - tevi visi jauktu ar Alucard'a cosplayeru....


Tas gan. -___-;; bet gan jau kautko atkal izdomaatu! Vienmēr var KAUTKO izdomāt.
+Chibi+
cosplays jau nebūs Rīgā, bet, iespējams, vispār Daugavpilī.... Hei, nu kas par problēmu atbraukt? Chibi mājas durvis vienmēr vaļā for fellow otaku~! wink.gif
Kikyou
Daugavpilī.... neeee lūdzu saki ka tas bija joks... nežēlīgs, nežēlīgs joks...
Spectre
Zinot savu otaku pakaapi un RO atkariibu uhhhh nuu nezinu smagi taalu ....... me ir tik slinks un ja jau es pat darbaa speleeju RO tad nu ko es dariishu veselu dienu neodod dies 2 dienas bez RO happy.gif
Bet ja taa panem no otras puses ja buus daudz daudz cilveecinu/domubiedru nekur nelikshos un braukshu ar.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.