Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Amizante.lv
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2
Hikaru
Nejauši uzskrēju uz tādu saitu www.amizante.lv. Tur itkā teorētiski var nopirkt to, kas pārdodas Amazon.com un Amazon.co.uk.......
Cenas ir uzrakstītas latos! biggrin.gif
Bet lielākā daļa anime DVD rakstīts, ka prece ir izpirkta. huh.gif
Uzrakstīju DVD meklēšanā Full Metal Panic un itkā to var nopirkt.
image

Bet, kad iegāju paskatīties info par DVD, tur jau rakstīts, ka prece nav pieejama.
image

Bet mangu pat var laikam nopirkt.... blink.gif ... Nu bet vēl neesmu mēģinājis neko šeit pirkt.
image
Dzonis
DVD cenas tur NEDAUDZ par augstu, bet mangas cena un pieejamiiba gan iepriecina (Naruto, Berserk!!,Trigun,Cowboy Bebop utt.) un lielaakai daljai nebija klaat tas ka taas nebutu..tikai nezin kadaa valodaa...hm...tas var slikti beigties..ja varees tik vienkaarshi tikt klaat
Taka
Žēlīgs Dies!!!
No amazon.com ar visu piegādi uz LV sanāk lētāk! blink.gif
Yume
mm, kada isti ir adrese? man tā augseja neiet.
jurc
Man viss iet...
http://www.amizante.lv/
Taka
Tas šķiet jau ir otrais (pēc euroshop.lv) e-veikals Latvijā, kurš atklāti sper dizainu no amazon.com dry.gif
Starp citu, mēģinājums aiziet uz amazon.lv aizlinkojas uz amazon.com smile.gif
Yume
o, tagad man iazgāja. heh, tūļīt pētīšu kas tur labs.
jurc
kaas man var pateikt kas tie par nosaukumiem??? Neviena seerija taksh shitaa nesaucaas!
image
Yume
tās ir mangas.

Un.. ui.. es atradu ko es biju jau gatava pasūtīt. un baigais abloms.. piegāde 7 ls maksā. man žoklis atkārās.
jurc
QUOTE(Yume @ Dec 12 2004, 12:24)
tās ir mangas.

mangas ieksh DVD??? blink.gif
Yume
nu ja jau vol.1 utt. tad vai nu sezoni vai mangas
Dzonis
QUOTE(Yume @ Dec 12 2004, 12:24)
Un.. ui.. es atradu ko es biju jau gatava pasūtīt. un baigais abloms.. piegāde 7 ls maksā. man žoklis atkārās.
*


7Ls? cik skatiijos ieksh "Palidzība » Piegāde » Tarifi un piegādes laiks" nebija vairaak par 4Ls, bet vrbuut ka kaut ko jaucu
Yume
varbūt atakrīgs no grāmatu skaita? 15 ar kapikām bija, un ar pvn un piegādi sanāca 22 ar akpeikām.
nez, nez.
bet... mmm... tur ir vesela čupa ar mangām, kas nav pieejamas, bet ui kā rokas kasās tās dabūt.
deBUGa
QUOTE(Yume @ Dec 12 2004, 13:49)
varbūt atakrīgs no grāmatu skaita? 15 ar kapikām bija, un ar pvn un piegādi sanāca 22 ar akpeikām.
nez, nez.
bet... mmm... tur ir vesela čupa ar mangām, kas nav pieejamas, bet ui kā rokas kasās tās dabūt.
*

QUOTE
Jūsu pasūtījuma piegādes vērtība tiek aprēķināta šādā veidā: pasūtīto grāmatu kvantitāti reizina ar uzradīto ailē "par preces vienību" cenu un pēc tam, pie iegūtās summas pieskaita klāt rādījumu no ailes "par pasūtījumu".
"I togo" sanaak piem. 5 graamatas(anglju) * 2.99Ls + 3.49Ls = 18.29Ls !?! un-f**king-believable!!!
Hikaru
QUOTE(JurCHiX @ Dec 12 2004, 12:20)
kaas man var pateikt kas tie par nosaukumiem??? Neviena seerija taksh shitaa nesaucaas!
*


QUOTE(JurCHiX @ Dec 12 2004, 12:31)
QUOTE(Yume @ Dec 12 2004, 12:24)
tās ir mangas.

mangas ieksh DVD??? blink.gif
*


Tās nav mangas. Tie ir DVD. Un tie ir katra DVD nosaukumi. Amerikāņi katram anime DVD izdomā vēl savu nosaukumu. Katrā DVD ir parasti pa 3 vai 4 sērijām.
Taka
Meh, no amazon.com piegāde maksā 10$ pirmais disks + 2$ katrs nākamais
Izdevīgi sūtīt vairākus diskus uzreiz, tas palētina piegādi
Yume
un cik no amazone.com maksā grāmatas piegāde?
Taka
QUOTE(Yume @ Dec 12 2004, 18:23)
un cik no amazone.com maksā grāmatas piegāde?
*



Par pirmo $7.49, par katru nākamo $5.49
Taka
Hikaru neizplati dezinformāciju smile.gif
Anime uz DVD mēdz būt arī 5-6-8 epizodes diskā, ne tikai 3-4 - jāstās info.
Katra volume tiešām tiek nosaukta savā vārdā, bet japāņi arī tā dara. Bez tam katrā diskā ir arī kādi nebūt papildmateriāli...
Inc
QUOTE(Taka @ Dec 12 2004, 18:27)
QUOTE(Yume @ Dec 12 2004, 18:23)
un cik no amazone.com maksā grāmatas piegāde?
*



Par pirmo $7.49, par katru nākamo $5.49
*



Ja suuta no UK: Airmail delivery time is 3-5 days, so if you order an item with 24-hour availability you should receive it 4-6 days after placing your order.

Ja suuta no USA: 11 to 18 business days

Tas tā, papildu info. Abos gadījumos lētākais shipment variants.

Vienīgie ieguvēji no šī jaunizceptā resursa varētu būt tie, kam nav kredītkarte, vai kāds paziņa ar tādu.
Yume
heh, nez.. man ir visa elektron, kurai ir nobloķēta parole, sāku domāt vinu bloķēt vaļā.
Inc
QUOTE(Yume @ Dec 12 2004, 23:00)
heh, nez.. man ir visa elektron, kurai ir nobloķēta parole, sāku domāt vinu bloķēt vaļā.
*



VISA Elektron gan nebūs derīga norēķiniem par pirkumiem Amazon.com
Taka
Yep, amazon.com ir vajadzīga VISA Classic vai Eurocard/Mastercard
Inc
QUOTE(Yume @ Dec 13 2004, 08:46)
*snif-snif*
bet baigi d;ivaini, jpqueen. gan var pasūtīt ar manu karti. kautgan sen nav darīts.
*



Katra bodei ir savi noteikumi attiecībā uz karšu apkalpošanu.
Duarh
Taa vish i - ar ASV izdotaam debitkarteem, piemeeram, var pirkt netaa, ko vien grib. . .

shitaada "amizante" patieshaam ir amizanta, bet es nezinu, vai pats izmantotu; dikti nenopietns tas pasaakums izskataas. nav tachu tik gruuti atrast pazinju, kuram buutu karte, un no amazon.com pasuutiit - cik atceros, man pasham bija 13 gadi vai, kad ko taadu pirmo reizi uzrikteeju (heh, toreiz vispaar riigaa neko no fantasy/sf nevareeja dabuut)
Taka
Latvijas inet veikalos ar VISA Electron iepirkties var.
Tas ir atkarīgs no veikala tiešās sasaistes ar banku.
Ārzemju veikali to saprotams neatbalsta
Hikaru
QUOTE(Taka @ Dec 12 2004, 18:29)
Hikaru neizplati dezinformāciju smile.gif
Anime uz DVD mēdz būt arī 5-6-8 epizodes diskā, ne tikai 3-4 - jāstās info.
Katra volume tiešām tiek nosaukta savā vārdā, bet japāņi arī tā dara. Bez tam katrā diskā ir arī kādi nebūt papildmateriāli...
*


Es teicu PARASTI ir 3, 4 sērijas. smile.gif Tikai vecās animes ir pa 5, 6, 8 sērijām. Bet jaunas animes DVD tikai pa 3, 4. Bet japāņiem vispār var būt arī pa 2 sērijām vienā DVD. Vispār grabjoš. dry.gif
Taka
Japāņi liek arī 1 epizodi diskā - sk. Blue Submarine, Macross Zero utml...
MitSuki
ne ne ne Amazons labaks...
apskatijos cik maksa Haibane Renmei dvd un viss izpirkts...


http://www.discountanimedvd.com/

vot sita adrese ir vispar super, tie kuri grib sutit dvd tad sutat no sejienes jo tagad ir atlaidzes normalas un pie 200$ var labi sasutities, tur ir visas gandriz animes sakot ar chobitu un beidzot ar parejam...
Duarh
Ja tikai nenjem veeraa, ka tur viss ir piraatisks no kjiinas, ar stulbiem tulkojumiem un ne vienmeer labaa vizuaalaa kvalitaatee. es ar vienreiz iekritu, peec tam nosuutiiju visu atpakalj un dabuuju refundu.
zenofex
Nu, liekas ka dalja nav piraatiskie vismaz peec cenaam spriezhot, tie kas 16 usd un augstaak tie ir asv licenzeetie diski.
Inc
QUOTE(Duarh @ Dec 16 2004, 21:13)
Ja tikai nenjem veeraa, ka tur viss ir piraatisks no kjiinas, ar stulbiem tulkojumiem un ne vienmeer labaa vizuaalaa kvalitaatee. es ar vienreiz iekritu, peec tam nosuutiiju visu atpakalj un dabuuju refundu.
*



Lūdzu mazliet konkrētikas. Kas tieši tika pasūtīts (linkus uz produktu) un ko jūs saprotat ar "stulbs tulkojums". Kādi tieši pierādījumi par "pirātisks no ķīnas"?
Taka
Pirātisku DVD pazīmes:

1. Dīvaini zema cena. Ja disks iet par 5$ gab. tad ir aizdomas par tā izcelsmi, ja vien tā nav discounted anime.
2. Ļoti liels epizožu skaits diskā - 8-10 un vairāk.
3. Slikta vizuāla kvalitāte - TV vai VHS rips, vai pat, pasarg Dies', screeneris.
4. Neprofesionāli subtitri, ar drukas kļūdām angļu valodā, nesinhronizēti ar tekstu utml.
5. Nekādas ekstras, disks it kā 1:1 kā oriģinālais bet ekstru nav.
aya-angel
Tikko iechekoju to amizanti.lv.............. Njaa....... Nav ko teikt, tikai tas, ka noteikti neko no turienes nepirkshu!
Ieraxtiju meekleetaajaa "Ayumi Hamasaki" un shitais man izmeta paaris Ayumi albumus un singlus...... Ieraugot 1 albuma cenu man atkaaraas zoklis- CDis maksaa 37 Ls!!!! Un tas veel bez piegaades maksas!!!!! ohmy.gif
Peec tam ieveerteeju, cik maksaa singls "Seasons". Tas maksaa veselus 15 Ls!!!!! Man shis singls maajaas ir, so es paneemu to un paskatijos, kas tur taads iipashs par ko buutu veerts maksaat 15 Ls(bez piegaades maksas)......... Njaa, godiigi sakot, tur tikai viena vieniigaa dziesma un dazi taas remiksi..... Arii vaacinsh nearko neizcelaas........ Savaadi, ka taada cena, tas tak ir singls un ne vairaak!

Taka
QUOTE(aya-angel @ Dec 18 2004, 20:56)
Tikko iechekoju to amizanti.lv.............. Njaa....... Nav ko teikt, tikai tas, ka noteikti neko no turienes nepirkshu!
Ieraxtiju meekleetaajaa "Ayumi Hamasaki" un shitais man izmeta paaris Ayumi albumus un singlus...... Ieraugot 1 albuma cenu man atkaaraas zoklis- CDis maksaa 37 Ls!!!! Un tas veel bez piegaades maksas!!!!! ohmy.gif
Peec tam ieveerteeju, cik maksaa singls "Seasons". Tas maksaa veselus 15 Ls!!!!! Man shis singls maajaas ir, so es paneemu to un paskatijos, kas tur taads iipashs par ko buutu veerts maksaat 15 Ls(bez piegaades maksas)......... Njaa, godiigi sakot, tur tikai viena vieniigaa dziesma un dazi taas remiksi..... Arii vaacinsh nearko neizcelaas........ Savaadi, ka taada cena, tas tak ir singls un ne vairaak!
*



Imports Japāna-ASV, tad ASV-Latvija, katrs grib nopelnīt laugh.gif
Un Japāņu diski paši par sevi ir dārgi pēc velna un importēti vēl vairāk sad.gif
aya-angel
Nu taa ir, ka tie ir dārgi, bet kurš tad pērk jaunos diskus? Vismaz mani Japāņu draugi pērk lietotus. Un ja pērc CD lietotu CD veikalā, tad tie maksā ļoti maz. Teiksim, parastais Ayumi Hamasaki singls nelietotu CD veikalā maksā 1300 jēnas, bet pērkot lietotu CD veikalā tikai 400 jēnas! Protams, ka cēna ir atkarīga no tā cik ļoti tas CD ir nolietots. Parasti tā svārstās starp 200 un 500 jēnām. Protams, tur nav līdz caurumiem nolietotu CD!! laugh.gif Ta ka vidusmēra japānis uzskata par pilnīgi pašsaprotamu lietu pirkt diskus lietotu CD veikalāsmile.gif
Bet runājot par amizante.lv varu pateikt tikai to, ka visos normālajos i-neta veikalos tiek piedāvāti arī lietoti CD un grāmatas!!
Taka
Normāli i-neta veikali eksistē kaut kur citur nevis Latvijā. Tā ir šodienas skarbā realitāte. Live with it. Gribi iepirkties inetā par normālām cenām - aizmirsti par .lv
Pēdējais keiss bija euroshop.lv ar Logitech Premium optisko peli par 13Ls, da viņa pat veikalā maksā ne vairāk par 10Ls!!!
Inc
QUOTE(aya-angel @ Dec 18 2004, 20:56)
Savaadi, ka taada cena, tas tak ir singls un ne vairaak!
*



Ja tev patīk šī mūzika, vai tiešām ir tik neiedomājami par šo prieku adekvāti atlīdzināt tā sniedzējam? Singls ir kā akcents albumam, kurā tas ietilpst.
Inc
QUOTE(aya-angel @ Dec 19 2004, 08:46)
Nu taa ir, ka tie ir dārgi, bet kurš tad pērk jaunos diskus?
*



Tie, no kuriem tavi draugi pērk lietotos.
Inc
Rekomendēju aplūkot šo resursu: Second Spin
aya-angel
Well, first of all, Japānā ir tā, ja kādi diski netiek izpārdoti(I mean nelietotu CD veikalā), tad tos atdod lietotu CD veikalam. Otrkārt, ticiet man, nelietotus CD Japānā pērk tikai biezie:) Tā nu tas ir.... Neesmu to izdomājusi, no draugiem zinu, a viņi tak tur dzīvo.
Wiper
QUOTE(Taka @ Dec 18 2004, 17:38)
Pirātisku DVD pazīmes:


4. Neprofesionāli subtitri, ar drukas kļūdām angļu valodā, nesinhronizēti ar tekstu utml.
*



Tas veel par maigu teikts - tulkojumi ir aarpus katras kritikas... Man ir paaris kiinas dvd - nu reizeem likaas ka tulkotaaji pashi nesaprot ko tulko...
Inc
QUOTE(aya-angel @ Dec 19 2004, 21:20)
Well, first of all, Japānā ir tā, ja kādi diski netiek izpārdoti(I mean nelietotu CD veikalā), tad tos atdod lietotu CD veikalam. Otrkārt, ticiet man, nelietotus CD Japānā pērk tikai biezie:) Tā nu tas ir.... Neesmu to izdomājusi, no draugiem zinu, a viņi tak tur dzīvo.
*



Ja jau iespējams iegūt informāciju no pirmajām rokām, tad pastāsti, cik tieši maksā jauni CD.
Taka
QUOTE(aya-angel @ Dec 19 2004, 21:20)
Well, first of all, Japānā ir tā, ja kādi diski netiek izpārdoti(I mean nelietotu CD veikalā), tad tos atdod lietotu CD veikalam. Otrkārt, ticiet man, nelietotus CD Japānā pērk tikai biezie:) Tā nu tas ir.... Neesmu to izdomājusi, no draugiem zinu, a viņi tak tur dzīvo.
*



Ja Tev ir draugi Japānā, tad kādas problēmas tikt pie CD? blink.gif
Sūti šiem naudu - viņi Tev diskus. Vislabākais un lētākais variants!
Shinobi-sama
MOINS 1500 jeenas par disku.. vareetu padomaat ka japaanaa taa ir bagaatiiba par jaunu CD....
huh.. varbuut mums liekas daargi bet apaana tas nemaz tik daargi nav

Piemeeram tur biljetes cena uz filmaam svaarstaas no 1000 jeenaam liidz 5000
mums zhoklis atkaartos ja iCinema buutu jaamaksaa 7-10 Ls par filmu... bet tur tas ir sameeraa normaali
Ghoul
laugh.gif Oi man TRIGUN fanam shii ir iista sveetiiba( TrigunMaximum mangu nekur I-netaa nevar dabuut( virtuaalu) tagad varees nopirkt!!!!!!!!! laugh.gif
Ghoul
Un HELLSING DvD veel nav izpirkti( bet cenasAAAAAAAAAAAAA)!!!!!!!!!!!!! dry.gif sad.gif mad.gif unsure.gif ohmy.gif ph34r.gif
aya-angel
Man mājās ir 1 vienīgais nelietotais Japāņu CD t.i. I'm it's first and only owner(dabuju to kā Dzimšanas dienas dāvanu)biggrin.gif Tam uz aizmugurējā vāciņa ir raxtīta cena- 3,059 jēnas.
Starpcitu, manas japānietes man visu laiku raudās par to cik CD ir tik dārgi un vispār jebkāda izklaide(tajā skaitā kinoteātra apmeklējums), viņas praktiski neviena nestrādā, līdz ar to iztiek ar vecāku doto kabatsnaudu...
Shinobi-sama no tevis teiktā var saprast, ka praktiski visi Japāņi ir bagātnieki! mad.gif Don't speek about things par kurām tu tā īsti nezini! Sorry, tas nebija uzbrauciens, tikai padoms:)
Nja Taka, man jau sākumā arī likās "Tas tak baigi forši varēšu sūtīt viņām naudu un viņas varēs man pirkt CD!", bet kad paskaitiju, cik man tas maksās........ Žoklis atkārās! Teiksim es gribēšu kādus 6 CD no lietotu CD veikala- tas maksās ap 3000 jēnu+2000 jēnu par pasta izdevumiem+ vēl ja pārskaita naudu, tad jāmaksā par pašu naudas pārskaitišanu.... Priekš cilvēka, kas "sēž" uz vecāku kakla tā nav maza naudas summa....
Khm, mēs "mazliet" novirzijamies no tēmas....... tatad par to amizanti.lv..... njā, es te padomāju un atcerejos, ka manas labas draudzenes brālis pagajušogad ir mācijies Ķīnā un atvedis no turienes veselu kaudzi(ap 100 gab.) ar visādu Āzijas DVD un CD! Viņš apgalvoja, ka tie tur maksājuši tik maz, ka kauns bija nenopirkt. So maybe, amizante.lv varētu tos CD un DVD importēt no Ķīnas? Well, nesitiet man, tās ir tikai manas domas!:D
Shinobi-sama
QUOTE(aya-angel @ Dec 21 2004, 10:06)
Starpcitu, manas japānietes man visu laiku raudās par to cik CD ir tik dārgi un vispār jebkāda izklaide(tajā skaitā kinoteātra apmeklējums), viņas praktiski neviena nestrādā, līdz ar to iztiek ar vecāku doto kabatsnaudu... 

Priekš cilvēka, kas "sēž" uz vecāku kakla tā nav maza naudas summa....
*


nu re ku labi var sevi agaazt...... padomaa labi par Japaanju mentaliaati un atieksmi pret darbu... Un sapratiisi kapee vecaaki vinjiem dod "ahuunaas" kabatas naudas.... Logjiski saprotams ka mans bazars groziijaas ap tiem kas straadaa vismaz "aru-baito". Tapee arii vinji speej apmaksaat savas izklaides.
aya-angel
Nē nu man jāsāk lamāties!!!! Ko es tev nesen ieteicu? Man liekās, ka tu nesaprati, ko es gribēju tev pieklājīgi ieteikt...... Never mind, ne visiem ātri pielec.....
Manas japāņu draudzenes tāpat kā es pagaidām "sēž" uz savu vecāku kakliem!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.