Help - Search - Members - Calendar
Full Version: >I< Downloads >I<
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
aya-angel
Nu tad tā, esmu atpakaļ ar jaunajām idejām.
Es te paskatijos un sapratu, ka daudzi grib sadaļu, kur varētu likt torrentu adreses. A man ir vēl viens piedāvājums, kāpēc ne meģināt likt direct links?? Direct link sakarām man arī ir viena laba ideja biggrin.gif , bet par to vēlāk. Ne visiem tak ir bittorenti...... Nu jā, tatad mans piedāvājums ir šāds: taisam jaunu sadaļu!!!!!! Tur visi varēs dalīties j-pop/rock, k-pop/rock, c-pop/rock mūzikā, klipos utt. Personīgi man ir liela kolekcija ar visu ko un man būtu prieks ar jums visiem tajā dalīties! smile.gif
Yume
saki, a tev ir vieta kur to visu uzmest? ja mēs te visi sāksmu mest uz rozes servera klipus un mūziku, es šaubos ka tas izvilks ilgi.
aya-angel
Kā saka krievi: vsje pod kontrolem!!! Kā saka angļi: everything is under control!! Viss ir jau pārdomāts- roze necietīs! smile.gif
Mēs tak tikai linkus te liksim- that's all!
So? Are u with me? wink.gif
aya-angel
Ir tāda jauka lieta kā YouSendIt.com U upload something there un tev atsūta linku, kuru tu kaut kur ieposto vai aizsūti draugam, kurš pēc tam no tā linka nokačā to ko tu tur uploadēji biggrin.gif Visi saprata vai vēlreiz paskaidrot? wink.gif
jurc
nu ja pastaigaa pa Resource sadalju ta tur diezgan daudz ko var atrast....
Dzonis
QUOTE(aya-angel @ Dec 12 2004, 15:43)
Ir tāda jauka lieta kā YouSendIt.com  U upload something there un tev atsūta linku, kuru tu kaut kur ieposto vai aizsūti draugam, kurš pēc tam no tā linka nokačā to ko tu tur uploadēji biggrin.gif Visi saprata vai vēlreiz paskaidrot? wink.gif
*


shitaa lieta ir meedjinaata?vai arii vienkaarshi zini ka taada iespeeja pastav un ar to viss beidzas..?
deBUGa
QUOTE(aya-angel @ Dec 12 2004, 15:43)
Ir tāda jauka lieta kā YouSendIt.com  U upload something there un tev atsūta linku, kuru tu kaut kur ieposto vai aizsūti draugam, kurš pēc tam no tā linka nokačā to ko tu tur uploadēji biggrin.gif Visi saprata vai vēlreiz paskaidrot? wink.gif
*
Tad jau labaak uzstaadiit publisku bittorrent trackeri un seedot...
aya-angel
Yap, jau izmēģināts un ļoti labi strādā smile.gif
Izmēģinājumam šeit lieku dziesmu no Chobits (mp3) :

Chobits - Let Me Be With You <----spiediet un gaidiet kamēr atversies logs, tur viss būs raxtīts! wink.gif





aya-angel
oops, aizmirsu pateikt, ka the link will expire in 7 days and will be available for a limited number of downloads(20).
Ta ka pasteidzieties!!!!
Dzonis
straadaa pat sljoti labi un atrums max.thnx ka atgaadinaaji par shitaadu lietu..shad tad taada tipa pakalojums ir pietruucis
aya-angel
Tad jau skaisti!!!! biggrin.gif Man priex, ka tev patīk!! wink.gif Bet gribētos arī citu viedokli zināt smile.gif Un ko par šādu lietu domā pats Roze?
Nu tad ko? Vai tāda lieta varētu pastāvēt? Dalīsimies savos klipu un mūzikas krājumos ar YouSendIt.Com palīdzību?
Yume
nez, kam kāds ātrums, man lādējās ar 4kb/s, un mani tāds ātrums ne tuvu neapmierina, kautgan, varbūt tas tikai man tā. Un kamēr kautko upload'ē, pakārties var. 5mb -20minūtes.
aya-angel
Njā, Yumenīt, mēs jau zinam, kas tev par datoru dry.gif Ta ka nebrīnies biggrin.gif
Yume
"blink"mam.. man.. man.. tu manu datoru apvainoji. Viss.. viņš apvainojās un vispār vairāk nelādēs. ek...

bet īstenībā, tā lita.. nezinu, varbūt varētu uztaisīt kautkādu topiku ar šitādiem linkiem, bet būs cūpa ar vecajiem, un tad būs visu laiku jaatjauno.
Dzonis
nu kaa..links deriigs 7 dienas (taa sapratu).tiem kam vaidzees/varees tie pa sho laiku novilks.kad taas dienas garaam,met linku aaraa,lai nemeetaajas.hm..pasekot lidz laikam vaidzees, bet taa jau buus linku (baah..paarak biezji atkaartojas) probleema wink.gif
aya-angel
Nu tad tā- es te pavēroju un sapratu, ka daudzi ieskatās šajā topikā(novelk dziesmu) un savu viedokli tā arī nepasaka sad.gif Man radās iespaids, ka es runāju pati ar sevi....
a vabut kāds īsti nesaprot, ko es ar šo topiku gribu pateikt? huh.gif
Nu labi, formulēsim jautājumu savādāk:
Vai kāds šeit(šajā forumā) esošais interesejas par Japāņu, Korejiešu un Ķīniešu mūziku??? Ne jau tradicionālo mūziku, bet gan populāro mūziku! Es piedāvāju izveidot Downloads sadaļu šajā forumā, lai mēs visi varētu izglītoties šajā ziņā. Šajā sadaļā mēs verētu dalīties savos Āzijas mūzikas un klipu krājumos.
Speciāli priekš tiem kas uzskata, ka Āzijas populārā mūzika = anime saudtreku mūzika- tas tā nav un ar šo Downloads topiku es to jums pierādīšu! smile.gif

Nu ko, es izdomāju izlikt vēl vienu dziesmu(protams izmantoju YouSendIt.Com). Šoreiz tā ir jaunākā Ayumi Hamasaki(es ceru, ka jūs apmērām nojaušat, kas tas par zvēru! smile.gif ) dziesma.

Ayumi Hamasaki- About You
Inc
Shaadas sadaljas vietaa daudz jaukaak uztureet BitTorrent trackeri un informaaciju par jaunievietoto failu iegaazt ieksh Resources vai kaadaa iipashaa apakshsadaljaa. Turpataas arii diskusiju izveerst vareetu.
Dzonis
heh..man vairaak piesaista aya-angel ideja, jo torentus praktiski nevar lietot(jaabuut tur nezinkaadai sakritiibai).neateiktos padaliities, tikai viena probleema,no jap. modernaas muuzikas panesu tikai elektronisko, jo jpop ar savu pozitivitaati un jautrajaam(vienaadajaam) melodijaam griezj nervos un jrock neesmu tik daudz dzirdeejis lai vareetu teikt laps vai slikts (dzirdeets 80'o gadu jrock no attieciiga vecuma anime'eem bet to klausiities nu galiigi nepatiik smile.gif).neateiktos no tradicionaalaas..jaaiepaziist tuvaak.ja kas uzpeldee, gan jau padaliishos..un veel jautaajums aya-angel:cik ilgi var acountaa failu tureet?
Yume
aya, taisi kautkur sadaļu, tad jau izdomāsim kur viņu īsti pārmest.
Inc
QUOTE(Dzonis @ Dec 12 2004, 22:54)
heh..man vairaak piesaista aya-angel ideja, jo torentus praktiski nevar lietot(jaabuut tur nezinkaadai sakritiibai).
*



Ar torrentiem nav itin nekādu problēmu. Ja neproti lietot un neesi pazīstams ar šo tehnoloģiju, tad nesaki ka "praktiski nevar lietot".
Dzonis
QUOTE(Inc @ Dec 12 2004, 23:59)
Ar torrentiem nav itin nekādu problēmu. Ja neproti lietot un neesi pazīstams ar šo tehnoloģiju, tad nesaki ka "praktiski nevar lietot".
*


ir sanācis lietot un vairāk vai mazāk saprotu arī to tehnoloģiju, bet..eh..smile.gif..tas manis teiktais nebija domāts vispārināti, bet tikai par manu gadījumu ((sht..tiešam izklausās pēc gaušanās..būs laikam jābeidz)izskatās, ka varbūt esi ne tā sapratis(vai arī pietiekoši slikti izteicos),bet ko lai dara, ka domāju vairāk par sevi nekā citiem wink.gif)
Hikaru
QUOTE(aya-angel @ Dec 12 2004, 22:37)
Vai kāds šeit(šajā forumā) esošais interesejas par Japāņu, Korejiešu un Ķīniešu mūziku??? Ne jau tradicionālo mūziku, bet gan populāro mūziku!
Ayumi Hamasaki- About You
*



JĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ Ļoti interesējos!!!!! Tikai par šo mūziku arī interesējos. smile.gif
Protams, Ayumi Hamasaki man jau viss ir (principā palika tas, kas patika). Kā arī Dream, Nanase Aikawa, TMRevolution, Hal, See-Saw,Two-Mix.... Plānoju tuvākajā nākotnē dabūt visus (laikam 13) BOA albumus un vēl Megumi Hayashibaras albumus. No ķiniešu mūzikas man ir tikai 1 dziesma. No korejiešu mazliet vairāk. Bet gribās dabūt pēc iespējas vairāk visas mūzikas.
zenofex
Hikaru, varbuut esi uzbridis nejaushi uz kaadiem nebuut HAL singliem? Baigi gribeetu uzzinaat kas tev no vinjas ir smile.gif
Hikaru
QUOTE(zenofex @ Dec 13 2004, 13:03)
Hikaru, varbuut esi uzbridis nejaushi uz kaadiem nebuut HAL singliem? Baigi gribeetu uzzinaat kas tev no vinjas ir smile.gif
*


HAL singlus nekur nevar uzbrist, izņemot tos "I'll Be The One" un "The Starry Sky", kas ir Hikaru no GO opening un Angelic Layer ending attiecīgi. Šos var dabūt bez problēmām. Bet nu remixi tur tā.... nepārāk labi sanāca... Bet pārējos 5 singlu diskus nekur nevarēju atrast nokačāt...
Bet vispār no Hal man palika šis (no tiem abiem albumiem un diviem singliem) (23 gabali): smile.gif
image
aya-angel
Man priex, ka ir tādi cilvēki kā Hikaru- openminded Āzijas mūzikas ziņā!! smile.gif
Starpcitu, es pēdējā laikā tā teik speciālizējos Korejiešu mūzikā, īpaši hip-hopā(vai to maz var nosaukt par īsu hip-hopu? Laikam to labāk saukt par hip-hopu korejiešu gaumē! biggrin.gif ). Bet vispēr nebūs nekāda mūzikas ierobežejuma: lai cilvēki liek gan populāro, gan tradicionālo utt. mūziku, katram stilam atradīsies savs piekritējs wink.gif
Dzoni, pilnīgi tev piekrītu- man ar torentiem arī dažs labs čakars ir gadījies wacko.gif , ta ka tu neesi vienīgais. Tieši tāpēc arī gribu izveidot tādu sadaļu, kur būtu atrodama mūzika, klipi, filmas utt. kuru varēs nokačāt gan torentu piekritēji, gan direct link(es tajā skaitā) piekritēji. Tā teikt, lai neviens netiek apdalīts biggrin.gif
Shinobi-sama, Yumes dators nav vecs, vienākrši ļoti ''nomocīts'' biggrin.gif Nežēlīgā Yume to pratina! laugh.gif
Yume
nē, tas viss ir vēl vieglāk, tā kā es esmu darbā un mans darba dators ir domāts citiem ērķiem, kurš dzīvo uz s**ga pieslēguma, maza RAM'a utt, tad nav par ko brīnīties.
Bet OK, runa gāja par to sadaļu, nu uztaisi taču atsevišķu sadaļu kautvai pie requests. Un miers, nemoci šo sadaļu.
CloudX
QUOTE
Nu tad tā- es te pavēroju un sapratu, ka daudzi ieskatās šajā topikā(novelk dziesmu) un savu viedokli tā arī nepasaka  Man radās iespaids, ka es runāju pati ar sevi....
a vabut kāds īsti nesaprot, ko es ar šo topiku gribu pateikt?

Ljoti labs topiks smile.gif un aya-angel vai nevareetu luudzu veel ar kaadu labu dziesmu padaliities?
zenofex
Teoreetiski vareetu noziedot kaadus 100mb uz sava animes serveriisha jpopam/jrockam.

Bet tad jaaluudz juus paaraak neizplatiities par sho teemu lai nesanaak izcils trafiks smile.gif
Laugh|nGMan

QUOTE(aya-angel @ Dec 12 2004, 22:37)
Vai kāds šeit(šajā forumā) esošais interesejas par Japāņu, Korejiešu un Ķīniešu mūziku???
*



Un kā vēl! Man te kādi 150 āzijas soundtreki mētājās, bet pagaidam nesteidzos ar sīdošanu, jo jāpaskatās kāda te aktivitāte būs šajā mūzikas lauciņā.

Agrāk bija doma nosīdot Utada Hikaru in Budokan 2004 Hikaru no 5 KONCERTU DVD+DL variantu, bet pārdomāju, jo no http://www.torrents.lv esmu uploadojis tikai nieka 49 Gb āzijas filmu divu nedēļu laikā, kas ir baigi maz un stipri šaubos vai kāds vispār to āzijas muziku vilks sad.gif
aya-angel
CloudX....Sure, tikko Japanese music topikā ieliku 2 linkus smile.gif Pasteidzies un novelc! wink.gif

zenofex.... Yap, ļoti laba doma!! Man ir ideja: mēs varētu izdarīt tā- katru mēnesi uz tava servera izlikt pa kadam klipam vai mūzikas albumam. Katru mēnesi varētu likt kaut ko jaunu t.i. dzēst iepriekšējā mēneša piedāvātos mūziku vai klipu un ielikt kaut ko jaunu. Tādu sistēmu esmu redzējusi dažādos ārzemju forumos.

zenofex
Nu var meenesi var arii aatraak kaa norunaa smile.gif Ir kadas idejas ko ielikt? Man pasham no jpop rock utml nau nekaa daudz...
Pasham patiik HAL, Rin', Trinity, Globe, See-Saw, taakaa meegjinu dabuut kaut ko liidziigu. Tachu var likt visaadus stilinjus galvenais lai incanti buutu.
CloudX
zenofex ieliec luudzu ja vareetu HAL ! smile.gif
aya-angel
Man no Globe 1 albums ir(nevis kompī, bet CD formātā. Tiešām smuks disks noformēts viņu stilā.). Būtībā viņi ir mana pirmā Japanese music experience.
Nu man ir 50 dažādi Japāņu klipi/live performances, un ap 70 Korejiešu klipu/live preformances/talk shows, kā arī ap 15 Kīniešu klipu/live performances. Ta ka kaut ko no savas kolekcijas varēšu piedāvāt.
CloudX
zenofex paldies par HaL! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.