Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kas krutāks...
Anime forum > Anime > Games
baseboalbatboy
tongue.gif huh.gif laugh.gif ohmy.gif unsure.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif rolleyes.gif cool.gif cool.gif dry.gif smile.gif dry.gif sad.gif
jurc
AAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. Yurgis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Kautko taadu pirmo reizi dzirdu!! Tagad man visi Jurģi atgaadinaas par yu-gi-oh laugh.gif laugh.gif
xikes
Final Fantasy forever... biggrin.gif
Leonheart
ka var salidzinaat augshaa uzrakstiitas speeles?
Yume
vovo, man arī bija ar to poblēma. Kautgan balsiju tāpat par FF
Jaffa
augssaa piedaavaataas speeles tiiessaam nevar saliidzinaat

Taccu manam sapraatam top pirmajaa vietaa muuzziigi buus ff seerija
X_Kamui
biggrin.gif biggrin.gif Eeeee final fantasy the best mmmmm........... visas daļas ir foršas laugh.gif
---- Best RPG games ----
Dzonis
bishk japagaida..uzodiis shito balsoshanu aktiivisti no yugioh sadaljas...
Ghoul
Yurgis nu nee ,,, DBZ ( esmu speeleejis ( atceros KAMJI KAMJI KAAAAAAAAAAA beerna balsii( korochi sviests) Teken ljoti labs bet FF ir labaaks smile.gif
CloudX
QUOTE(xikes @ Dec 14 2004, 08:01)
Final Fantasy forever... biggrin.gif
*


biggrin.gif Piekriitu.
Hikaru
Ļoti gribējās nobalsot par Tekken. wink.gif .... Bet nācās tomēr nobalsot par Final Fantasy... biggrin.gif
Sigfa
Taakaa esmu speeleejis tikai Jurgji, tad neuzdroshinos balsot, bet domaaju, ka cilveeku sajuusmai par FF ir jaabuut pamatotai.
-nDigo-
es daudz dzirdeejis, wau FF ir cool great fantastik!
bet taa arii neesu speeleejis
kas tur iisti notiek tajaa FF?
Yume
kā būtu ja tu paņemtu un pielietotu serchu tā tiesajam mērķim?
xikes
QUOTE(<<<Indigo>>> @ Dec 14 2004, 21:26)
es daudz dzirdējis, wau FF ir cool great fantastik!
bet tā arī neesu spēlējis
kas tur īsti notiek tajā FF?
*



AAAhh.. to nevar izstāstīt. Pašam ir jāiegrimst šajā universā,lai izbaudītu to magiju.
Ja kāds mēginātu uzraxtiit, kas ir FF, droši vien aizietu paaris nedēlas un rezultātā rastos kāda pabieza grāmata.
No story(gandriiz katrai dalai tas ir savs) vien varētu grāmatu uzraxtiit (vai pat vairaakas).
Gameplay apraxtiit? - neiespējami.. smile.gif
X_Kamui
QUOTE(<<<Indigo>>> @ Dec 14 2004, 21:26)
es daudz dzirdeejis, wau FF ir cool great fantastik!
bet taa arii neesu speeleejis
kas tur iisti notiek tajaa FF?
*


He šeit ir gandriz viss par finaliem un citam rpg spelem -RPG dreamer dry.gif
Labakajs rpg saits........... ph34r.gif
Troopers
hmmm es ar neesmu tur visus speeleejis tikai Yurgi biggrin.gif un Tekken bet tekken man patiik labaak jo Yurgis uz PC sviests un DBZ seerijas esmu redzeejis bet taas vareeja skatiities, tapee nebalsoshu, bet ja visi ir taadaa sajuusmaa pa FF buus jaanokachaa un jaapameegjina
biggrin.gif
Hikaru
Šeit būs dažas Final Fantasy spēles parādītas, kā tās izskatās. Viens video, kas bija bonusa DVD diskā, kas gāja kopā ar FFX spēli.
Kikumi
Man Tekken ir tuvāks pie sirds... smile.gif
kaarleens
Ragnarok kicko cool.gif
Kyoushu
Protams ka FF... Bet tieshaam speeles ir katra savam briidim. Piem tekkens labs ka savaacaas bars kopaa un viss jau izmeegjinaats.. Bet FF vientuljiem vakariem... vai vienk garlaiciigam skolas briivlaikam veetras deelj. (cik nu garlaiciigs, galvenais, ka nav uz skolu jaaiet) Bet protams var ar' izvacaatie pa Vecriigu..
dmonster
Nēsmu spēlējis, bet FF forever!!!
swordsman
saki ko gribi krutaakais ir tekken tekken ,rullz!!!!!!!!!!!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.