Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mūzika garam
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Mūzika
arteck
Nesen uzzināju par tādu bŗinumprojektu, kā Telefon Tel Aviv - duetu, kas ņemas ar elektronisko mūziku. Nezinu, kādas jums ir attiecības ar elektronisko mūziku, bet es uzskatu, ka šie puiši māk to lietu. Un māk to lietu ne pa jokam. Tā, ka es vakar pirmoreiz klausoties gandrīz apraudājos no aizkustinājuma. Manas iekšējās stīgas nekad nebija tā aizskartas un nekad neviens pa tām nebija tā spēlējis.

Lūdzu, labākajā gadījumā ar jums notiks tas pats, kas ar mani. Sliktākajā, es ceru, ka jūs vienkārši izbaudīsiet šos garadarbus.

Telefon Tel Aviv - When It Happens It Moves All By Itself
Telefon Tel Aviv - I Lied
+
Telefon Tel Aviv - Sound in a Dark Room

Tos divus pirmos arī jaklausās tāda secībā - sākumā When It Happens... un tad I Lied. Patīkamu klausīšanos.
volzha
ohmy.gif Muzons labs, it īpaši šis iepatikās Telefon Tel Aviv - When It Happens It Moves All By Itself, bet man labāk kaut ko ar klavierēm piemēram kaut ko no FF stila (FF7:Advent children) treilerī labs muzons, bez dziedāšanas tik muzīka smile.gif. Ja ir ta pado šu. wink.gif
volzha
Hmm kaa vispār šito stilu sauc? Un kādas labas grupas, albūmi.
AlexMak
Patiesham muzika ir laba. Tev, arteck, ar manu masu vajag iepazities - vinjai ari neparasta muzika patik. Tikai instrumentala, elektroniska vinai riebjas dry.gif
Saiko
pievienojos pie pārējo viedokļiem happy.gif personīgi man ar vislabāk patika When it Happens it Moves All By Itself.mp3 arī Sound in A Dark Room.mp3 nebija nevainas...
btw The Sushi Club - Sakura tika labu laiku klausīts un atzīts par labu esam ja patīk tāda veida mūzika tad vajadzētu patikt arī šim projektam smile.gif vispār vairāk tāda veida mūziku vajadzētu...
arteck
QUOTE (volzha @ Mar 10 2004, 05:55 PM)
Hmm kaa vispār šito stilu sauc? Un kādas labas grupas, albūmi.

Nu, dažādi jau sauc. Man pašam vistuvākais apzīmējums ir Electronica. Bet nu tas arī ir visaptverošākais nosaukums. Tad nav kaut kādos sānu novirzienos jāiedziļinās, kas, tici man, ir baigais murgs smile.gif Ir cilvēkis, kas to devē par IDM - Itelligent Dance Music, un arī viņiem ir taisnība.

Oi, viskautkas labs ir. Varu dažus no sev zināmajiem nosaukt - Alexandroid, Ambidextrous, Autechre, Fizzarum, Boards of Canada, Xela, Phonem, Dntel, Diagram of Suburban Chaos, Four Tet, Gas of Latvia (jā, "mūsmājas" iemītnieks). No pazīstamiem varētu nosaukt tādu franču duetu kā Air. Vēl arī Kraftwerk, kaut arī viņu mūziku neklausos un tādēļ pilnīgi iespējams, ka viņus nevarētu gluži šajā kategorijā ieskaitīt.

Ir daudz un dažādu projektu un tas vien apliecina, cik šī mūzika zināmā mērā ir pieprasīta un izplatīta.
arteck
QUOTE (AlexMak @ Mar 10 2004, 06:24 PM)
Patiesham muzika ir laba. Tev, arteck, ar manu masu vajag iepazities - vinjai ari neparasta muzika patik. Tikai instrumentala, elektroniska vinai riebjas dry.gif

biggrin.gif Instrumentālā mūzika man arī patīk. Tagad velku un klausos tā saucamo World Music - dažādu tautu tradicionālo mūziku. Jāatzīst, ka interesanti paklausīties un uzzināt, kā citur cilvēki spēlē.
arteck
QUOTE (Saiko @ Mar 10 2004, 07:17 PM)
pievienojos pie pārējo viedokļiem happy.gif personīgi man ar vislabāk patika When it Happens it Moves All By Itself.mp3 arī Sound in A Dark Room.mp3 nebija nevainas...
btw The Sushi Club - Sakura tika labu laiku klausīts un atzīts par labu esam ja patīk tāda veida mūzika tad vajadzētu patikt arī šim projektam smile.gif vispār vairāk tāda veida mūziku vajadzētu...

Patīkami lasīt pozitīvas atsauksmes. I guess I've succeded! Un jā, paldies par info. Pameklēšu to The Sushi Club.
CryRat
ne gluži tas kas man patīk bet ir ok... tagad skan Planetary Assault Systems ar labs...
zenofex
O, elektronika. Jau diezgan sen aizraujos ar sho muuzikas stilinju, un ir kaadi 30 - 40 origjinaalie diski, kaadu 5 gadu laikaa no aarzemeem pa tiesho pasuutiiti.

saakaas tas ar tradicionaalajiem un vairaak paziistamaakajiem tangerine dream, mike oldfield utt. Liidz pat visvisaadaam mazpaziistamaam grupeleem.

Par Telefon Tel Aviv - bishk nostaak no taa kas man patiik, bet labs. Otraa - I Lied jau tuvaaka.

Ja ir interese, varat ieliist www.groove.nl un paklausiities sampljus no
Redshift, Michael Shipway vai pabrowseet citus maaxliniekus.

Kaa arii sheit var acis iemest.

http://www.sphericmusic.de/framee7.htm

Diemzheel liela liela dalja no shiem visiem muuzikjiem ljoti reti tiek tureeti shaarees vai atrodami eezeliishos sad.gif
Fatalis
Fļek.
Batou
tikai un vieniigi house un lounge (Daft Punk, StGermain) dazhi vispaarzinaami leibli: Ministry of Sound un Cafe Del Mar. nu kaukas taads kaa Public un Sarkans skan. vai Pupu Lounge. nu ideja ir saprasta wink.gif
arteck
QUOTE (Outlawz @ Mar 11 2004, 12:55 AM)
tikai un vieniigi house un lounge (Daft Punk, StGermain) dazhi vispaarzinaami leibli: Ministry of Sound un Cafe Del Mar. nu kaukas taads kaa Public un Sarkans skan. vai Pupu Lounge. nu ideja ir saprasta wink.gif

Saprasta. Atzīšu, ka pašam arī tādas lietas patīk.
arteck
Mike Oldfield pie elektroniķiem diz vai pieskaitīt varētu. Viņam tur tomēr cita fiška ar "dzīvajiem" instrumentiem. Vai varbūt ir kaut kas tāds, ko es nezinu par viņa mūzikas darbību... Apgaismo biggrin.gif
zenofex
Jaa, Oldfields vairaak aizraujaas ar dziivo muuziku, tachu ir gana eksperimenteejis lai to pieskaitiitu arii pie elektornikas.

BTW, kas veelas var paklausiities manis pasha izveidoto muzonu sheit:
http://artists.iuma.com/IUMA/Bands/Zenofex/

Maz gan ir un veca, ja ir veeleeshanaas kaut ko jaunaaku paklausiities, varu pieskirt mp3 failus smile.gif
kaarleens
Trubular bels 2 rulz vienoziimiigi
Dzonis
Ken Ishii
nez.kaut kas tur piedur
anishuara
man liekas ka vislabaka muzika nju no kuras gribas lidot ir X... kur mirst Kamui laikam Sadome saucas....
Kikumi
Jap! Sadame ir viens makten labs gabals... *nodnod*
Shaisuke
QUOTE(anishuara @ Aug 5 2005, 11:38)
man liekas ka vislabaka muzika nju no kuras gribas lidot ir X... kur mirst Kamui laikam Sadome saucas....
*



Nevar nepiekrist!

~BN~
bypass
Boards of Canada. I'm lovin' it.
Arī aphex twin daži gabali nav slikti.
Kikumi
Ja kādam tik tiešām vajag mūziku, kas var "pacelt spārnos", tad iesaku Yoko Kanno! Viņa pārstāv dažādus mūzikas stilus un, domāju, daudziem viņas darbi varētu patikt... Ar daļu viņas darbu būsiet droši vien jau iepazinušies skatoties Cowboy Bebop, Earth Girl Arjuna, X, Sousei no Aquarion u.c. smile.gif
anishuara
QUOTE(Shaisuke @ Aug 6 2005, 21:11)
QUOTE(anishuara @ Aug 5 2005, 11:38)
man liekas ka vislabaka muzika nju no kuras gribas lidot ir X... kur mirst Kamui laikam Sadome saucas....
*



Nevar nepiekrist!

~BN~

*



un kapec tad nee??? vismaz paskaidro paskaties Kikumi ari piekrita bet tu ne vismaz paskaidro savu nepatiku...
Kikumi
Emm, tu būsi pārpratusi Shaisukes teikto (rakstīto). Ar to viņa domāja, ka viņai arī Sadame liekas viens labs gabals! ^^
anishuara
nu viss jutu ka man nepiecieshamas brilles!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
un lai tas nebutu spamz tas saku ka man liekas ka super muzika ir gregorians un enigma
Shaisuke
O________________o Njaa, tur nav vajadziigas brilles, bet gan kaartiigaak izlasiit posteeto...

Nez, man ljoti patiik taa dziesma, kas skan beigaas Bleach... Skumja
GunMetaL
nu kapitālas grupas,projekti no kā es paceļos sparnos ir engima,apocaliptica,moby un vel kapitālas ir kautkādi ģitaru gabali kā desperādos ost.
Ghoul
Es ''lidoju'', kad klausos Blind Guardian ( kas par speeku!!!!!! ohmy.gif ), un Kamelot, daudz dveeselisku dziesmu.
Shaisuke
No nomierinoshaas muuzikas var lidot biggrin.gif

Nightwish... laba manta
PHz
Pakomentēšu nedaudz te pieminētos māksliniekus - Telefon Tel Aviv - labs, Boards of Canada - arī, patīk man melodiskā elektronika, Aphex Twin ir labs, lai arī ne vienmēr labskanīgs, jāklausās īpašā noskaņojumā, Yoko Kanno ir ģeniāla, tā ir īsta mūzika dvēselei, līdzīgi kā, piemēram, Imanta Kalniņa dziesmas.
Tagad kaifoju par Shpongle, kas skaitās apmēram pa vidu starp ambient, dub un goatrance, rezultāts ir ļoti labskanīgs, jo viņi goatrance tradicionālajiem basiem, "skābītei" un warpotajiem vokāliem organiski pieliek klāt indiešu, spāņu un citu tautu mūziku, dzīvos instrumentus un vokālus, rezultāts ir superaizgrābjošs, labā nozīmē "lipīgs" un iztēli plašumos aiznesošs. Vārdu sakot - psychedelia forever! cool.gif
Shaisuke
Pashlaik es "lidoju" klausoties Gackt & Hyde - Orenji no Taiyou, taa ir teema no filmas MoonChild, ja neesat redzeejushi iesaku noskatiities... Dziesma skumja, tachu ljoooti skaista... Par vokaalu veel vareetu piekasiities, tachu instrumentaalais ir vnk cepuri nost.

~BN~
Sērfijs
Teorētiski mūzika garam būtu Chill-Outs, piem. Mike Oldfield, Claude Challe, Chambao, šī mūzika tiešām paceļ nebijušos augstumos, bet, protams, kas atbildīs gaumei, spēs dot spārnus.
Pašlaik klausos Ayreon, interesasnta mūzika tāds dažādu metālu sajakums ar Art Rock, pie tam viens albums stāsta veselu stāstu un šajā projektā piedalās ļoti daudz viesmākslinieku - iesaku.
Ghoul
tja, tagad taa vairaak klausos Symphony X, it kaa jau nekas iipash, bet kkas tur ir, speeks ( bet BG ir taa ir vairaak ), diezgan patiikams vokaals. Veel, kad taads jautrs garstaavoklis var paklausiitie devildriver laugh.gif ( jaa jautrs, driizaak agresivs garstaavoklis laugh.gif ).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.