Help - Search - Members - Calendar
Full Version: XP neredz cd, win98 lasa bez problēmām?
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Hideki
Saskāros ar kaut kur jau dzirdētu XP windows bagu - daļa kādreiz ierakstīto CD nelasās, atver tukšu logu bez failiem, diska nosaukuma arī nav. Pārslēdzoties uz 98-o windows - lasa visus un ar normāliem ātruma grafikiem. Tā ka nevarētu būt diski ar defektiem. Atverot Nero logā visi faili ir redzami.
Windows XP savādāk lasa diskus.? blink.gif Kautkā to ir iespējams labot? Multisesiju tur nav. Tādi dīvaini diski ir gan starp nesen rakstītajiem, gan vecajiem. Tikai viņi ir rakstīti ar WinOnCD uz win 98, kā lielākā daļa manu disku, Nero rakstītie tādi vel nav redzēti, bet varbūt tikai tāpēc, ka tādu man nav tik daudz. Kautkā stulbi būtu tagad pārakstīt viņus tikai priekš XP. mad.gif Uz XP + Nero rakstītie pagaidām lasās visi.
Hikaru
Jo jaunāks Windows, jo vairāk bagu. biggrin.gif Ar katru reizi Windows kļūst sliktāks. biggrin.gif
Inc
QUOTE(Hideki @ Dec 18 2004, 12:27)
Saskāros ar kaut kur jau dzirdētu XP windows bagu -  daļa kādreiz ierakstīto CD nelasās, atver tukšu logu bez failiem, diska nosaukuma arī nav. Pārslēdzoties uz 98-o windows - lasa visus un ar normāliem ātruma grafikiem. Tā ka nevarētu būt diski ar defektiem. Atverot Nero logā visi faili ir redzami.
Windows XP savādāk lasa diskus.? blink.gif Kautkā to ir iespējams labot? Multisesiju tur nav. Tādi dīvaini diski ir gan starp nesen rakstītajiem, gan vecajiem. Tikai viņi ir rakstīti ar WinOnCD uz win 98, kā lielākā daļa manu disku, Nero rakstītie tādi vel nav redzēti, bet varbūt tikai tāpēc, ka tādu man nav tik daudz.  Kautkā stulbi būtu tagad pārakstīt viņus tikai priekš XP.  mad.gif Uz XP + Nero rakstītie pagaidām lasās visi.
*



Pamēģini to cēdi nolasīt ar FAR menedžera palīdzību. Kaut gan, ja windows nav salocīts ritulī, tad problēmām nevajadzētu rasties.
Inc
QUOTE(Hikaru @ Dec 18 2004, 12:57)
Jo jaunāks Windows, jo vairāk bagu. biggrin.gif Ar katru reizi Windows kļūst sliktāks. biggrin.gif
*



Are you trying to achieve Xamichee status?
X_Kamui
Man XP servis pack 2 un vel nebija neviena baga un visa speles iet labi............ sad.gif
Inc
QUOTE(-Kai- @ Dec 19 2004, 19:36)
Man XP servis pack 2 un vel nebija neviena baga un visa speles iet labi............ sad.gif
*



Un kā tas saistās ar tekošo jautājumu?
X_Kamui
Nezinu, man iet jums neiet - savadi wink.gif
deleted-ray
Man nav nekaadu packu, tikai divi obligaatie ielaapi un nesuudzos (tfu tfu tfu). Lai gan principaa gadaas takaa Hideki, es tad vienkaarshi paarlieku otrajaa cdromaa un viss lasaas. Mo6 taapee ka pirmais cdrom uztaisiits par first boot device?
X_Kamui
Nu man ar pirms ta servis pack 2 uzstadišanas viss bija OK smile.gif
jurc
.....un beigu beigās: Maini cd-rom!!!
Inc
QUOTE(Ray @ Dec 20 2004, 00:16)
Man nav nekaadu packu, tikai divi obligaatie ielaapi un nesuudzos (tfu tfu tfu). Lai gan principaa gadaas takaa Hideki, es tad vienkaarshi paarlieku otrajaa cdromaa un viss lasaas. Mo6 taapee ka pirmais cdrom uztaisiits par first boot device?
*



Noteikti nē, jo tas iespaido sistēmas darbību tikai pie ielādes.
Hideki
QUOTE(Inc @ Dec 20 2004, 05:05)
QUOTE(Ray @ Dec 20 2004, 00:16)
Man nav nekaadu packu, tikai divi obligaatie ielaapi un nesuudzos (tfu tfu tfu). Lai gan principaa gadaas takaa Hideki, es tad vienkaarshi paarlieku otrajaa cdromaa un viss lasaas. Mo6 taapee ka pirmais cdrom uztaisiits par first boot device?
*



Noteikti nē, jo tas iespaido sistēmas darbību tikai pie ielādes.
*


šajaa gadijumā izskatās ka pirmais sliktāk lasa diskus nekā 2-ais cd-roms.
Ja manējam būtu tā, tad tas nebūtu atkarīgs no OS ar kuru viņš darbojas. Agrāk es nezkāpēc uzskatiju, ka diska redzēšana pēc ielikšanas notiek tikai dzelžu līmenī.
Taka
QUOTE(JurCHiX @ Dec 20 2004, 00:38)
.....un beigu beigās: Maini cd-rom!!!
*



uz DVD-ROM!!!! Sen laiks... cool.gif
Bez tam arhaiskiem CD-ROM ir tendence nelasīt teiksim multisession diskus
Yanka_ronin
Iet viss, ja māk pareizi ierakstīt. biggrin.gif
Hideki
QUOTE(Yanka_ronin @ Jan 2 2005, 13:41)
Iet viss, ja māk pareizi ierakstīt. biggrin.gif
*


Kā tad pareizi jāraksta, speciāli priekš XP? biggrin.gif
Vispār tas izskatās kā kautkāds dzelžu bags ar xp, ievēroju ka ja restartē, pēc tam parasti tas disks atrodas. Un skaitās vel ka winXP esot stabīlāks par 9x. tongue.gif
Windows 95 rulz! cool.gif
Yanka_ronin
Priekš XP arī jāraxta ar XP! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.