Help - Search - Members - Calendar
Full Version: kritizeejiet :)
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
not_alone
nju $ie ir 2 no maniem ziimeejumiem smile.gif ceru,ka patiik
not_alone
image
not_alone
image
сприган
dark art?
jurc
Baisi, bet ir ok! It īpaši otrā bilde, bet tur viņai vajadzēja garākus matus.. a to izskatās itkā kāds būtu tos izraāvis ārā! Bet nu savs stils! Talants tev ar ir rokā! wink.gif
X_Kamui
QUOTE(JurCHiX @ Dec 20 2004, 00:22)
Baisi, bet ir ok! It īpaši otrā bilde, bet tur viņai vajadzēja garākus matus.. a to izskatās itkā kāds būtu tos izraāvis ārā! Bet nu savs stils! Talants tev ar ir rokā!  wink.gif
*


Nu un vel ausis lielakus un viss OK wink.gif
сприган
QUOTE(-Kai- @ Dec 20 2004, 00:24)
QUOTE(JurCHiX @ Dec 20 2004, 00:22)
Baisi, bet ir ok! It īpaši otrā bilde, bet tur viņai vajadzēja garākus matus.. a to izskatās itkā kāds būtu tos izraāvis ārā! Bet nu savs stils! Talants tev ar ir rokā!  wink.gif
*


Nu un vel ausis lielakus un viss OK wink.gif
*



ears are just fine
Yume
emmm, jā, gotika arī ir stils.
Tā kā es nēesmu īsti kompitents kritiķis šajā jomā tad neko daudz nevaru pateikt.
Nu kas man uzreiz krīt acīs - pirmajā bildē ar roku kustību ir problēma, bet otrajā ar matu faktūru. Tas prakstiski arī viss, jo pārējais var būt tā arī domāts.
Kima
Krixiz uzdarbojaas!!!! Tas weel nekas, labaak dabuu to bitch no klades, taa tew ir superiiga!!!!!Un tomeer shie abi ir super!!!!!!!!
not_alone
aww,paldiesiņš smile.gif starp citu,mati nav izrauti,viņai tur ir tāda kā grebene.nu,un ausis man ne īpaši patīk zīmēt-dažreiz iztieku vispār bez tām
X_Kamui
He...... katram sava gaume smile.gif
not_alone
hello!topic'am taču ir nosaukums-kritizeejiet,nu tad arī,lūdzu,uz priekšu!
asamashii ritori banpaia
emm.. nu es jau nebūtu no tiem kompetentākajiem kritiķiem, bet nu... man otrajam nav īsti kur piesieties - riktīgi foršs, tik tie mati kas galvai apakšā pie kakla - kautkas liekas ka nav īsti ok, bet kopumā ir labi. piemajam, protams anatomija, bet nu man jau pašam ar anatomiju ir tik lielas problēmas ka nu tik. nu jā, es par anatomiju vispār nedomāju, galvenais funkcionalitāte, bet tavā pirmajā, man gribētos biku palabot gurnu daļu - liekas ka kājas nav īsti tā pievienotas ķermenim, ka viņas varētu arī lietot, un es saīsinātu rumpi, bet tas tā, man pašam arī visādi frīki ir, un vis-tāda-kautkāda lieta ir daļa kakls - krūtis - tev tur baigi uz āru ir, baigais bumbulis, reāli krūtīm vajadzētu būt biku zemāk, tad nāktu nedaudz krūšu kurvis, tad lūzums, kur satek atslēgas kauli, tāda maza bedrīte un tad kakls... bet nu es pats slikti zīmēju un galu galā, varbūt tev tiešām pašai acu priekšā ir pilnīgi sava anatomiskā un funkcionālā uzbūve... bet kopumā ir baigi forši...
ShinChan
Vienīgās cik ne cik nopietnās pretnzijas IMHO ir pret galvu 2 zīmējumā. Ja vien tas nav domāts citplanētietis vai cilvēks ar defektiem, galvas formai būtu bijis jābūt citādai. Par sīkumiem lai piesienas tie, kas kaut vai mākslas skolu beiguši (nav mans gadījums).
not_alone
mjā,1mo zīmējumu būtu jau arī palabojusi,bet diemžēl oriģināls vairs nav pie manis un nekad arī nebūs smile.gif bet driizumaa varat gaidīt jaunus darbus
jurc
tajā otrajā bildē... ja tā ir grebene, tad sanāk ka viņai labajā pusē ir 2x garāki mati nekā kreisajā! Takā mož varēji nezīmēt tos matus labajā pusē!
Ar nepacietību gaidīsim jaunas bildes ko pakritizēt biggrin.gif
not_alone
khm..bet vai tad grebenei ir labā un kreisaa puse? blink.gif cik es esmu redzējusi(un jāsaka,ka grbeni jau nu esmu redzējusi un izanalizējusi),tad ir tikai viena-vidējā puse..
jurc
nē nu par grebenēm man vispār ir tumša bilde... bet nu spriežot pēc tās bildes tas ir tad kad apakša ir nodzīta! Nu vispār ar to gribēju teikt vai ta labajai un kreisajai pusei nav jūbūt identisiki vienādām? Tur vienkārhsi izskatās ka vienā pusē ir garāki mati, otrā īsāki!
not_alone
tu..tu pārāk sarežģīti runā. laugh.gif grebene ir tad,kad cilvēkam matus no sāniem izdzen,un atstaaj pa vidu plānāku vai biezāku ee...laukumu ar matiem,kas iet no pieres sākuma līdz pakau$a beigām.grebenes var buut dažādas,un manā gadījumā tur ir dažāda garuma mati smile.gif
tihiro
Ne dymaju,4to nado nemerenno sabljudat proporcii,eto i est fishka............mozhet potomu,4to mne eta tema blizka,no y4itavaja skolko ej ljet,eto super,glavnoe praktika i vse pridet......... wink.gif ne ravnjajte vseh pod odny lenejku,u nee est stil,ideja,a eto redkost.............
DarkRockslizer
Redzi, grūti šito kritizēt. Tas ir UNREAL style, te var atļauties diezzin ko, galvenais, lai nereālais izskatītos īsts. Nevaru neko sliktu pateikt par to. Protams, manā skatījumā zīmējumi ir pārāk vienkārši, derētu fonu, sīkumus piezīmēt.

Besides, man arī patīk šādas lietas zīmēt. Tici man, tev kā artist nav ne vainas, tikai vajag SAREŽĢĪTĀK taisīt. Manā skatījumā.
Ghoul
Man patiik tev savs iipatneejs stils he-he....... laugh.gif
aya-angel
*Nokrīt žoklis. Aya mēģina to atrast zem galda. Nesanāk.*
Ttttie zīmējumi ir nearly perfect!!!!!!
Lūdzu ieliec vairāk, lai man būtu ar ko acis pamielot!!!!!!!
not_alone
oki,aya,kad tikšu pie skanera,būs vairāk :> ir jau tapu$as dažas skices par tēmu zvēru/cilvēku ādas mainītās lomās.
aya-angel
Thanks!!!! Nevaru sagaidīt!! *Aya neslēdz ārā kompi. Dienu un nakti. Nedēļu. Aya sēž un gaida not_alone zīmējumus.* laugh.gif
not_alone
ok,jauni ziimeejumi buus veelaak,bet tagad I present to you 1mo ziimeejumu,ko esmu apstraadaajusi ar photoshop.neesiet bargi,jo sanaaca liels chakars un izgaa$anaas,bet anyway-here u go!
IPB Image
not_alone
P.S.nesaprotiet nepareizi-es 1reiz nenjemos ar photoshop smile.gif
сприган
wow ! she looks real!
aya-angel
Pat ĻOTI labi priekš 1.mās reizes!! Esu pārsteigta!
not_alone
nneea,nepareizi saprataat dry.gif ne jau pirmoreiz phs kaut ko meegjinaaju,bet gan pirmo ievietoto bildi. bet tik un taa- paldies laugh.gif
not_alone
nja,tikko ieraudziiju taadu manaamu kljuudu,bet tas jau ir labots smile.gif taa kaa te ir bez kljuudas
IPB Image
Ella
Man patiik kaa tev izdodas taas eenas salikt.... Kaut es taa vareetu, ziimeet itkaa maaku bet taas eenas ...
asamashii ritori banpaia
you go girl. riktiigi laba modifikaacija, man gan ne suuda nesanaak photoshopaa uzlabot savus darbus sad.gif
Ella
man pat fotoshopa nav ... un ar ja buutu paietu kaad laicinj6 kameer riikoties iemaaciitos...
not_alone
nu nez...pats gruutaakais ir dabuut phs,nu,bet ja tev ir iemanjas k-kaadas ziimee$anaa,tad tur nebuus iipa$i,ko maaciities :>
Pikis
Ooooo shitas peedeejais gan ir tiiri labs (ptu.. ne vienkaarshi tiiri labs, bet abstulbinosh) taa tik tureet, paaraadi vel kaadus tamliidziigus smile.gif
not_alone
paldies smile.gif jauki,ka atziits profesionaalis noveertee manus darbus biggrin.gif prieks censties laugh.gif
not_alone
nja.
asamashii ritori banpaia
ļoti forši smile.gif
Kikyou
Izņemot, ka pirmajā bildē viss neeeedaudz izplūdis, pārējais ir super. :3
Smukas ēnas. :3
Ghoul
QUOTE(Kikyou @ Jan 13 2005, 17:30)
Izņemot, ka pirmajā bildē viss neeeedaudz izplūdis, pārējais ir super. :3
Smukas ēnas. :3
*


Pilniibaa piekriitu!!!!!!! laugh.gif Man ljoti patiik!!!!! laugh.gif
not_alone
khm, ko lai saka...blur ir mans visvis miiljaakais tools
aya-angel
Tiešām labi! Ja salīdzina ar oriģinālu, kurš tika iepostots agrāk, tad redzami būtiski uzlabojumi un nu es ar mierīgu sirdi varu šo uzlaboto variantu saukt par perfektu! smile.gif
not_alone
njaa...bet nu nav mani darbi perfekti sad.gif visur vienmeer atrodu kljuudas,un taa ir,kaa ir dry.gif bet paldies tik un taa smile.gif visi man saka,ka darbi liidziigi man pa$ai laugh.gif
Ghoul
QUOTE(not_alone @ Jan 17 2005, 14:41)
njaa...bet nju naw mani darbi perfekti  sad.gif  wisur wienmeer atrodu kljuudas,un taa ir,kaa ir  dry.gif bet paldiesin4 tik un taa  smile.gif wisi man saka,ka darbi liidziigi man pa$ai  laugh.gif
*


Es ar vienmeer domaaju ka manos ziimeejumos ir lkljuudas ( tas tur tieshaam ir un kad lieku sheit vienmeer aizmirstu samazinaat) bet taa tas nevienmeer ir tavi parbi tieshaam ir SUPER!!!!!!!!!! smile.gif
not_alone
paldies smile.gif bet ir arii smukaaki,tikai netieku iipa$i biezhi pie scanera sad.gif
jurc
nu tā tur grebenainā ir jau ok.. daudz labāk izskatās nekā neizkrāsota..
Kariina
eww...nju baigi smukinjie bilzhuki...nu man jau ljoti patiik..iipashi gotiskaas biudiites..turpini, turpini..te tieshaam ljoti labi sanaak...smile.gif
Shaisuke
Awwww sawlj, nu shie darbi ir vnk briinishkjiigi! Ieskenee arii citus, es zinu ka tev vinju ir daudz... Un diewiigi... Cik atceros, man baigi patika tas Jeezus ar grebeni, vai kkas taads o.O

*buch* happy.gif
not_alone
jeezus a grebeni huh.gif njaa,bij man taads...tik 2versijaas.tu domaaji taadu,kur vinjs ir jau liels un maaciitaaja talaaraa vai arii,kur mammai rokaas?
un buch tev ar rolleyes.gif laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.