Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Jaunas mangas
Anime forum > Anime > Manga
Pikis
http://mangaproject.cjb.net/ Varbut kaadam patiks sish mangas, nekas protams iipash ,bet paskMy Webpageaatiities intresanti dry.gif
Yume
Hmmm, interesants saits, tikai tur taas projektu recenzijas taadas pashvakas...
Gruuti izveeleeties ko lasiit....
aya-angel
Well, what can I say?? Tur vispār grūti saprast, ko kur spiest, lai vajadzīgo mangu dabūtu unsure.gif A tik ļooooti gribās kādu no piedāvātajām mangām!!! sad.gif Varbūt es vienkārši esmu cirvis un kaut ko nesaprotu??? So if you know how to get those mangas, PLEASE explane to me how I can get them!! Ceru uz turpmāko sadarbošanos! wink.gif
Pikis
Nu ko lai saku pats jau arii neesmu nekaads tur gudrinieks pa to saitu vienkaarshhi ieraudziiju ka var nokacaat mangas un pateicu citiem .................................... sad.gif
aya-angel
Es te parakņājos i-netā un burtiski "uzduros virsū" interesantam web peidžam[URL=www.mangasync.org]
Tur ir atrodamas pavecas, bet interesantas mangas.Piemērām tur ir mangas ar noslieci uz mistisko pusi- "From a Different Dimension" un "Inviting Darkness" ph34r.gif Bet ir arī shonen un shojo mangas. Lasīt var turpat, tā teikt "neatejot no kases" biggrin.gif Kopumā tur ir piedāvātas 12 mangas.
I hope this will help! wink.gif
aya-angel
Mangasync- Online Manga
riskanti
mmmm man LOTI patik mangaproject! esmu tur jau ilgaku laiku gajusi lasit mangas.

vel viens labs avots ir http://www.omanga.net .

persnonigi no mangaproject iesaku: parfait tic, random walk, doubt!, utt. lielako tiesu visi ir labi (ets. parfait tic).

no omanga iesaku: w-juliet, psychometrer eiji. ja Tev patik tadi...nu, savadaki, tad lasi GANTZ, deadman, anne freaks, freesia, skyhigh. GANTZ man it ka ne seviski patik...tomer jutu, ka jaizlasa lidz pasam beigam. ka slimiba, ne? tongue.gif
Malivolus
No Omangas vēl silti iesaku Angel Sanctury un Noise/Blame - nenožēlosiet.
Par to kā dabūt mangu:
1. Izmantojot ēzeli vai mūli, čāpojam uz AnimeReactor Forumu, ielienam mangas sadaļā un uz priekšu (tur var atrast ļoti daudz mangas gan Japāņu, gan korejiešu)
2. Uzzinot kas tulko, ielīst viņu lapā tad vai nu ar BT vai no IRC.
cool.gif
riskanti
QUOTE (aya-angel @ May 4 2004, 09:06 PM)
Well, what can I say?? Tur vispār grūti saprast, ko kur spiest, lai vajadzīgo mangu dabūtu unsure.gif A tik ļooooti gribās kādu no piedāvātajām mangām!!! sad.gif Varbūt es vienkārši esmu cirvis un kaut ko nesaprotu??? So if you know how to get those mangas, PLEASE explane to me how I can get them!! Ceru uz turpmāko sadarbošanos! wink.gif

par mangaproject.... lai tiktu pie mangaam var uzklikshkjinaat uz manga nodalja nosaukumiem, kuri atdrodaas lapas kreisajaa pusee. ja jau izgudrojat, tad apsveicu! ja ir Macintosh dators vari vienkaarshi uzklikshkjeet, bet ar PC (ar visu to, ka vaijadzeetu taapat straadaat) pameegjini "labo-klikshkji", jeb "right-click". tad taupi datoraa.

ja kaads veel nav izgudrojis tad ceru, ka vareeju paliidzeet?
Pikis
te jau no zinaama adresa par mangu ceru ka patiks
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.