Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kuru pirkt
Anime forum > Anime > Games
CloudX
dry.gif ?
Joe
Xbox
Hikaru
Atkarībā no tā, kuras spēles gribi spēlēt. Man ir nopirkts PS2, lai varētu spēlēt Final Fantasy X un tālāk.
CloudX
Gribetu spēlēt Fighting zhanra speeles un RPG....
Yume
tad labāk tiešām PS2
X_Kamui
X-box !!! un Game Cube taads nu normals, bet tur nezinu nevienas normalas speles.............. sad.gif
Bet PS2 ta ir foršaka tongue.gif no RPG tur pat ir Dragon Quarter(Breath of Fire 5)........
Maximo, nu un Finali un tur iet gandriz visi CD no PSone un tur var DVD skatit blink.gif
Shinobi-sama
labaak taupiit naudinju 2005 g jaunajai konsolei PS3.. taa vinji sola ka tikshot naakamgad prezenteeta... nu tad es tieshaam ceru ka TIKS. Var vieniigi mineet cik maksaas gaames uz taas komsoles ja disku ietilpiiba buus 50GB, vaiari kas taas par gaamees kuras tik apjomiigas buus.
CloudX
QUOTE(Shinobi-sama @ Dec 27 2004, 21:37)
labaak taupiit naudinju 2005 g jaunajai konsolei PS3.. taa vinji sola ka tikshot naakamgad prezenteeta... nu tad es tieshaam ceru ka TIKS. Var vieniigi mineet cik maksaas gaames uz taas komsoles ja disku ietilpiiba buus 50GB, vaiari kas taas par gaamees kuras tik apjomiigas buus.
*


blink.gif ohmy.gif OMG 50GB tad nu gan buus speeles.Man sanaak ka viena speele aiznjem par 10GB vairaak nekaa ir uz mana cietaa.
silent1
Blu Ray single-layer disks = 25GB, double layer = 50GB. Diezvai tev kāds dos tūlīt double-layer. tongue.gif Nemaz nerunājot ka tas galvenais labums no tādiem būs filmas ar relatīvi mazu kompresiju = mazu kvalitātes zudumu. Tipa aizstās DVD, bet tad jau manīs... Ir pāris citi formāti arī ceļā.
Ja intresē kas vairāk - skatamies šeit.
volzha
Būs arī Xbox 2 kā raksta digital times ta xbox 2 būs jau nākamgad uz ziemmasvētkiem bet ps3 bik vēlāk.
not_alone
ps2,jo tas ir lapaax un wispaar smile.gif
baseboalbatboy
PS 2 varēsi ar;i DVD lupīt smile.gif blink.gif cool.gif
Jaffa
Laikam neko jaunu nevareessu pateikt PS2 ir tiessaamlaba konsole priekss rpg zzanra speeeem
Bet fiting rpg nav mans miillaakais zzanrs un speeles ieteikt laikam nevareessu huh.gif
SheWr
PS2, jo cik es zinu, tur vairaak speeles...Jaagaida vien PS3 ir..
Kyoushu
PS2 naturaali ir wairaak speeles... un labaak paziistamas.. Man vienreiz viens teica: "Buy xbox just for playing Halo". Es zinu, Halo ir laba speele, bet nedomaaju, ka tik laba lai kachaatu << es pateicu kachaatu (pirktu) tai konsoli... un tieshaam wari pakraat ps3... Nu gamecube toch buutu peedeejais variants. Ja vien esi pokemonu un mario fans.. (kas normaals cilv nemaz newar buut) tad gan luudzu
Jaladin
Buy none!!! And boost up your PC!
Kyoushu
Njaa, bet tu jau newari zinaat wai winjam jau naw pietiekami labs kompis...
sasuke321
ps2
Saiko
NES
Jaladin
QUOTE(Saiko @ Jan 20 2005, 01:17)
NES
*


mad.gif es to arii gribeeju raxtiit, but Ok buy NES it's the best laugh.gif

Ah un kompis nekad nevar buut pietiekami labs.
Kyoushu
QUOTE(Jushiro Sakaki @ Jan 20 2005, 18:14)
QUOTE(Saiko @ Jan 20 2005, 01:17)
NES
*


mad.gif es to arii gribeeju raxtiit, but Ok buy NES it's the best laugh.gif

Ah un kompis nekad nevar buut pietiekami labs.
*



Kompis nevar buut pietiekami labs visiem, bet wienam cilveekam war. Es to domaaju taa, ka neshkjiet jeegas izshkjiest naudu uz kompi...
dmonster
Labāk tomēr pataupi. Bet, ja būtu jāizvēlas PS2. smile.gif
kain
manu prat cista PS2
Tador
Ar PS2 ir probleema: baumo ka driiz buus LJOTI gruuti dabuut nelicenzeetaas speeles...
Wiper
QUOTE(Tador @ Feb 17 2005, 16:55)
Ar PS2 ir probleema: baumo ka driiz buus LJOTI gruuti dabuut nelicenzeetaas speeles...
*



Download & burn ?
Shurik
PlayStation 2, tā ir vairāk izplatīta Latvijā. Uz Xbox nekād nebūs normalo JRPG. Un es neesmu dzirdejis par to, ka Latvijā Xbox apgada ar čipiem.
Jaladin
How come gruuti dabuur ps2 diskus. Ah un uz X-boxa ir vina speele kuras deelj buutu gatavs to pirkt biggrin.gif DOA extreme beach volleyball cool.gif
Ghoul
Buy NES vareesi veco labo Contra mochiit un pirmos Final Fantasy...............
DOA extreme beach volleyball ARghhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!
CloudX
QUOTE(S.U.D @ Feb 23 2005, 13:27)
Buy NES vareesi veco labo Contra mochiit un pirmos Final Fantasy...............
DOA extreme beach volleyball  ARghhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!
*


Mmmmm aspraatigi !
smile.gif
swordsman
ps2 ir reaalaakais np tiem visiem paarc to
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.