Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Escaflowne
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
SheWr
Kaads zin vai kautkur veel raada Escaflowne? Reiz pa MTV 2 raadijaa, noskatiijos 2reiz visas seerijas, bet tad vairs neko par Escaflowne neuzinaaju...Nezin kur raada? varbuut kaadas jaunas seerijas ir?
Ito no Kazuki
Woot, reti gan gadās kaut ko prātīgu pa TV uzķert - žēl, ja beidz rādīt happy.gif

Sērijas tā arī neesmu saņēmusies novilkt, bet movie man patika diezgan labi - tāds jauks fantasy žanra gabaliņš, animācija līmenī, storyline ok, mazliet tikai nepatika galvenā varone, bet var jau paciest ^^
SheWr
Seerijas labas. Labaakas nekaa filma. Mazliet no visa - Romantika, Piedziivojumi, liidzjuutiiba. Besii tik tas ka seerijaas visiem baigi spicie deguni...
Ghoul
Es vispaar maz esmu Escaflowne redzeejis bet patika un dzirdeeju ka beigas vienkaarshi !!!...... wink.gif
SheWr
beigas ir ljoti labas. nepatiik tik tas Happy ending...Visu pasauli atkal kaads izglaaba, bet tomeer pirms visa prieka ir veel labs sizhets.
Ramiel
eh nekaadiigi nevareeju vinu liidz galam noskatiities >.< buus janoka4aa un japastaas, bet peec pirmam seerijaam likaas interesants happy.gif
SheWr
Ja kaads zin, tad luudzu pasakiet hubu, kur var dabuut visas Escaflowne seerijas.
Ghoul
QUOTE(SheWr @ Jan 4 2005, 16:33)
beigas ir ljoti labas. nepatiik tik tas Happy ending...Visu pasauli atkal kaads izglaaba, bet tomeer pirms visa prieka ir veel labs sizhets.
*


Sieviete itkaa noleema iet atpakalj uz savu pasauli un visus pameta vienus un nabagus nu nepaaraak forshi......???????? wink.gif
SheWr
QUOTE(S.U.D @ Jan 4 2005, 16:00)
QUOTE(SheWr @ Jan 4 2005, 16:33)
beigas ir ljoti labas. nepatiik tik tas Happy ending...Visu pasauli atkal kaads izglaaba, bet tomeer pirms visa prieka ir veel labs sizhets.
*


Sieviete itkaa noleema iet atpakalj uz savu pasauli un visus pameta vienus un nabagus nu nepaaraak forshi......???????? wink.gif
*



Visi prieciigi buuveeja jauno pilseetu un bez nekaadaam raudaam ar smaidiigaam sejaam cvisi advadiijaas no meitenes...Diezgan prieciigi...Atgaadinaa taadu disney skatu kur visi ruukiishi naski straadaa celjot pilseetu...
Ghoul


Visi prieciigi buuveeja jauno pilseetu un bez nekaadaam raudaam ar smaidiigaam sejaam cvisi advadiijaas no meitenes...Diezgan prieciigi...Atgaadinaa taadu disney skatu kur visi ruukiishi naski straadaa celjot pilseetu...
*

[/quote]
Cik seeriju ir Escaflowne??? wink.gif
Taka
26+movītis, ko var skatīties seriāla vietā
Righorn
domā tā pat kaa X-the movie. jaa piekritiisu ka x seriiaalaa vietaaa vareejaa skatiities filmu bet serials tomer ir labaaks un garaaks, kur ir daudz labaaak iskaidrots viss kas tur notiek!
Tador
ja kas man ir viss (26+1)
ShinChan
Esmu redzējis tikai mūvi un man tas likās samērā savrups pasākums, kas nekādas lielās iespējas attīstīt sižetu vairs neatstāja, tamdēļ man interesē, cik daudz seriāls ir saistīts ar mūvi?
SheWr
Nu man liekas ka sizhetiski seriaalam ir ljoti mazs sakars ar filmu...Tik tie pashi chari, bet notikumi risinaas diezgan savaadaak. Seriaalas man pat likaas labaaks.
Taka
QUOTE(ShinChan @ Feb 17 2005, 20:55)
Esmu redzējis tikai mūvi un man tas likās samērā savrups pasākums, kas nekādas lielās iespējas attīstīt sižetu vairs neatstāja, tamdēļ man interesē, cik daudz seriāls ir saistīts ar mūvi?
*



Filma ir seriāla notikumu alternatīva versija. Protams īsāka.
Gan filmu, gan seriālu veidoja viena un tā pati komanda.
Filmai ir labāka animācija, bet daudzi sižeta pavērsieni un character development palikuši aiz kadra.
Ayumi
Well, es arī nolēmu paskatīties šo anime. Sākums man gan likās tāds so - so, bet pavisam drīz sižets mani sāka aizraut. lol, no sākuma biš traucēja tie spicie deguni ( biggrin.gif pinokio) bet pamazām pieradu. Vans ir vnk adorable wub.gif ... Anywaiz, fangirl XD Beigas mani neapmierināja... itnemaz :\
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Hitomi vajadzēja palikt kopā ar Vanu, nevis atgriesties uz zemes.
Bet tas viņu hug, beigās bija vnk romantic ^^ Pārsteidza tas ka skūpsta ta nebija o.o tikai starp Allen un Hitomi
par Dilandau mazo noslēpumu mana sejas izteiksme bija like - Ō.Ō un ''W>F???'' XDDD Freak'aini....
Mangā gan ir biš citādāki notikumi (kurā mangā gan tā nav) Arī intresanti.... Maybe kāds var man pateikt, kur var nokačāt visus Escaflowne chapterus...
Katrā ziņā - lieliska anime happy.gif
Keydan
Redzeju 3 serijas us skatišu talak! Laba anime!
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Kaman patika tie MechaBruņiņieki! Tomēr tas ir sulbs nosaukums:"Escaflowne"
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.