Help - Search - Members - Calendar
Full Version: JuOn The Grudge
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Filmas
jurc
Ju-on: The curse of one who dies in the grip of powerful rage. It gathers and takes effect in the place where the person was alive. Those who encounter it die and a new curse is born.

Palaidu filmu un nemaz nenojautu ka šīs būs manas visbaismīgākas 92 minūtes jaunajā gadā! Vaa... sen neko tādu neesmu redzējis! Ar sižetu gan bija tā pašvaki, kā jau šausmenēs, bet nu ja ir dūša ribās - ta noskataties! Filma sastāv no vairākām savstarpēji saistītām daļam (tā pat kā Kill Bill). Stāsts sākas ar to ka brīvprātīgā sociāla darbiniece Rika iet apciemot vecu tantuku, kura ir jāaprūpē. Tajā mājā iepriekš notika slepkavība, kur kāds vīrs noslepkavoja sievu, dēlu un kaķi laugh.gif Kopjot māju, Rika izdzird dīvainus trokšņus augštāvā... uzejot augša vinja redz ka ir aizlīmēts skapis ar līmlenti......

Pāris screenshoti:
image

image

image

image

image

image
Saiko
lai kā arī to negribētos atzīt tomēr amerikāņu versija man likās baudāmāka...
Ghoul
man luuk besii kaa amiishi visulaiku taisa citu tautu filmu emeikus dzirdeeju ka vinji jau nopirkushi krievu fantasy filmas Nochnoi Dozor tiesiibas uz remeiku.
Remeikoja Taxi tagad galvenais varonis ir kaada negjeru sieviete(izklausaas sviestaini) un pat Shall we Dance remeikojushi( shito tieshaam nevajadzeeja) mad.gif
Incubus
Taa hmm, runajot par amiishu remeikiem, tatad: bus remeiks Kinas Inffernal Affairs, tad jau protams nopirka tiesibas uz Oldboy, protams arii Sassy Girl bus remeiks..aa jaa Casshern ari norpika tiesibas remeikot...Jautajums Amishi pashi vel ko var sadomat iznemot komiksu ekranizacijas..hmm? biggrin.gif
Kikumi
Nebūtu slikti kādreiz paskatīties. Būs kādas extrēmas izjūtas, jo neesmu šausmenes daudz skatījusies. Un cik var noprast, šī ir īstena šausmene... ph34r.gif
Duarh
Nu nez., skatiijos shito kino japaanju variantaa un galiigi neispaidoja mani. Varbuut taapeec, ka daudzi bija sasoliijushi, ka buus visbriesmiigaakaa filma, ko jebkad esmu redzeejis - a vienkaarshi nu nebija. The Shining un kaut vai tas pats Ringu (am. versijaa) ir daudz iespaidiigaaki
Incubus
No jaunajam horror var paskatities korejieshu Doll Master vai Dead Friend, lai gan tur spiez uz skanaam un CG - jaunas horror veesmas smile.gif , a no Japanu varbut Tomie seerijas. dry.gif
SheWr
No Horror man personiigi visvairaak patiik tie filozofiskie gabali, kur bailiigais ir nevis gigantisks nezveers, bet kad psihologisks terors.
Kyoushu
Jap, psihologjiskais terrors wairaak uzdzen pareizaa weidaa.. jo tie monstri ir nereaali... piem Sveshie...nee bet sveshie bija labi... AVP turpretii swiests.... pat ne horror..
SheWr
Neaprunaa sveshos!! Taa ir klasika! Visu shausmenju maate! mad.gif mad.gif mad.gif
kaarleens
redzēju amīšu versiju tīri labi patikās bija pat tīri bailīgi skatīties
Kyoushu
QUOTE(SheWr @ Jan 30 2005, 23:07)
Neaprunaa sveshos!! Taa ir klasika! Visu shausmenju maate!  mad.gif  mad.gif  mad.gif
*



Es jau neaprunaaju =) Teicu, ka sweshie bija labi..(un bija) heh.. laugh.gif Es kaadu laicinju speeleeju Avp uz datora multiplayer...diezgan inchiigi...
Ghoul
QUOTE(Kyoushu @ Jan 31 2005, 00:01)
Jap, psihologjiskais terrors wairaak uzdzen pareizaa weidaa.. jo tie monstri ir nereaali... piem Sveshie...nee bet sveshie bija labi... AVP turpretii swiests.... pat ne horror..
*


Sveshie ir labaakais ( tikai galiigi nepiekriitu ka taa ir visu shausmenju maate( SheWr)) un AVP ir superiiga filma nekas ka nav horror to bija ljoti aizraujoshi skatiities bet taa jau ir gaumes lieta un par gaumi nestriidas ( par to iereec....... laugh.gif )
Kyoushu
Nu S.U.D Avp bija laba filma... bet es kaa speeles fans biju gaidiijis ko wairaak..a reaali beigaas predalien piedzima =)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.