IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> veikali internetā...
kika-chan
post Aug 3 2007, 18:14
Post #1


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 49
Joined: 3-November 06
From: plašajā pasaulē




Man tāds jautājums - kādās adresēs var iegādāties visādas anime lietiņas, ne tikai mangu vai anime kā tas notiek amizante.lv, bet nu visu pārējo kas tur nav pieejams...

zinu ka ir amazon.com bet tādā gadījumā vai viņš piegādā arī uz Latviju?? Varbūt kāds ir pasūtījis kaut ko no ārzemju interneta lapām (un var lūūūdzu man pastāstīt)...?? happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Replies
Taka
post Aug 5 2007, 12:36
Post #2


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Vienīgais saprātīgais veids kā kārbu dabūt no ASV uz LV, ir kāds "svojaks" kurš komandējumā esot, tur nopērk un atved...
Citādu veidu kā atgādāt no ārzemēm kaut ko lielāku par grāmatu vai CD/DVD, par saprātīgu cenu - N A V!!!
Galu galā tā ir lielizmēra paka un viņu piegāde maksā attiecīgi, padomā tak ar galvu. Tu vēl divmetrīgu ledusskapi ASV nopērc...
Un bez tām piegādes izmaksām, pierēķini klāt vēl arī atmuitošanas izmaksas, PVNu, ko nāksies maksāt no preces vērtības virs 100Ls, tici man, LV nopirkt iznāks daudz lētāk. Un vairs nav 90-tie gadi, ja parok, var praktiski jebkuru dzelzi atrast. Tikai nevajag...
Un jā, ETM ļoti vietā piezīmēja par garantiju. Ja vien dzelzim nav worldwide garantija, tad tev viņas šeit nebūs, dabūsi sūtīt atpakaļ uz ASV garantijas remontam, maz neliksies.
Un maza "nianse" - pat ja dzelzim ir worldwide garantija, pārdevēji bieži vien "aizmirst" iedot šo papīrīti, vai arī izrādās ka par to ir jāpiemaksā. Ne viens viens letiņš šādā veidā ārzemēs ir uzrāvies. Lieki piebilst, ka pērkot kādā ārzemju ineta veikalā šo papīrīti vispār nedod.
Es personīgi trīsreiz padomātu pirms jaunu dzelzi pirkt ārzemēs. Ja saplīsīs - maz neliksies. Varēsi kūkot pie sasistas siles.
Un nefleitē, ka LV liek sliktus datorus, nevajag jau ELKORā pirkt. Cenas ir augstas, jo LV neko neražo, visu ieved, ievest komponentes nozīmē apmaksāt to piegādi, nomaksās ievedmuitas un citus nodokļus. Tāpēc cena ir augstāka kā ASV. Kā arī LV potenciālais tirgus ir mazs, ar jeņķiem ne salīdzināt.
Un btw - pieeja bāzēm ir ļoti daudziem cilvēkiem.

Zigi - vienīgais veikals, kurš man prasīja kredītkartes skanu bija rightstuff, bet tas bija tikai pie pirmās pasūtīšanas. Vairāk tādi brīnumi nav trāpījušies.

Atgriežoties pie temata - anime stufu (CD/DVD diski, manga, atribūtika) var pirkt jebkurā www.amazon. (.com, .co.uk, .de, .fr, .co.jp)

www.cdjapan.co.jp
www.tokypop.com
www.rightstuff.com

Šie veikali šipo uz LV. Pārbaudīts.
Nesaku, ka nav citu, bet šos esmu personīgi lietojis un zinu ka strādā. Ja kāds zina vēl kādu labu anime veikalu (pats lietojis) - iesakiet.
Bet tikai no personīgās pieredzes, ieteikumus no sērijas "viena tante teica" postēt nav jēgas.

Vēl nekad neesmu ticis apmānīts vai kas būtu zudis. Vienu reizi 10 gados no amazon.com sūtītā paciņa pazuda, bet man atsūtīja vietā. Ar DHL, uz veikala rēķina.
Visvairāk esmu sūtījis dažādus DVD, CD un grāmatas tieši no amazon.com, praktiski gandrīz katru mēnesi pa paciņai.
CDJapan ir labi kalendāri, kā reiz gada beigas tuvojas...
Sūtīt DVD no Japānas nav prāta darbs, tur viņi ir ļoti dārgi - vismaz 2.5x dārgāki kā ASV vai Eiropā. Piedevām - reti kuram JP DVD būs angļu subtitri, nāksies netā meklēt.
Rightstuff ir labas cenas un www.animeondvd.com forumos bieži postē vaučeru kodus papildus atlaidēm.
Tokypop specializējas uz anime mūzikas CD un mangām/atribūtiku.
Laba vieta, no kurienes rakt ir www.animeondvd.com forumi - tur ir daudz informācijas par anime veikaliem un to cenām.

This post has been edited by Taka: Aug 5 2007, 13:12


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic
kika-chan   veikali internetā...   Aug 3 2007, 18:14
Joe   http://anime.lv/shop/   Aug 3 2007, 18:48
Niks   Problēmas ar iepirkšanos ārzemju in...   Aug 3 2007, 19:38
kika-chan   skaidrs... lai nu kā liels paldies ^_^   Aug 3 2007, 20:48
Taka   Nik - kā cilvēks kurš jau gadus 10 pasūta internet...   Aug 4 2007, 18:34
Niks   Neviens cilvēks pie pilna prāta, nesūtīs datordzel...   Aug 5 2007, 00:40
zenofex   Lielos vilcienos piekrītu Takas replajam. Ne elekt...   Aug 4 2007, 19:09
ETM   Un cik tev izmaksaas nosvilusho dzelzi aizsuutiit ...   Aug 5 2007, 04:56
Taka   Vienīgais saprātīgais veids kā kārbu dabūt no ASV ...   Aug 5 2007, 12:36
ETM   Atljaushos piebilst ka Tokyopop ir kantoris no kur...   Aug 6 2007, 09:56
Taka   ETM - priekš tam ir www.animeondvd.com forumi un d...   Aug 6 2007, 12:22
cdmax   Pērciet šeit anime-san.lv un veiciet arī priekšpas...   Feb 15 2008, 09:23
Dero   Šeit es vēršos pie tiem, kas jau ir...   May 1 2008, 15:03
cdmax   to ko viņi raksta + 18% pvn   May 1 2008, 18:49
Dero   to ko viņi raksta + 18% pvn Amazonā var noformē...   May 1 2008, 19:18
cdmax   es nezinu neiepērkos tādos veikalos, bet ja kā dāv...   May 1 2008, 20:01
Church   kaa daavana vienmeer nenostraadaas. taapat arii ka...   May 1 2008, 20:34
Ginta   *waves hand* +1 Bet nudien, arī iesaku izmantot e...   May 2 2008, 01:54
Taka   Un lai cik skarbi tas neizklausītos, iesaku izvai...   May 15 2008, 20:45
Ginta   Nezinu vai nu tiešām tā viss ir mainījies, bet esm...   May 15 2008, 23:38
zenofex   Pēdējo reizi, kad sūtīju no štatiem, nekas nebija ...   May 2 2008, 08:01
Yumi_chan   nu nez- man patīk lolita-kisama.com Dievinu! ...   May 15 2008, 22:23
Taka   Ja pareizi atceros, tad no CDJapan nācā kā gift no...   May 15 2008, 23:39
Ginta   http://otaku.lv/uploads/20080615_719_IMAGE00020001...   Jun 15 2008, 22:52
Taka   Piezīmēšu: Izmantojot parasto pastu, līdz pat 100L...   Jun 16 2008, 19:42
Alexa De Šarlote   Cik vispār ir drošs Amazon.com ???   Jan 12 2009, 13:50
Hikaru   Cik vispār ir drošs Amazon.com ??? Cik esmu pirc...   Jan 12 2009, 17:16


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 4 June 2024 - 00:47