IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Tips & Tricks, Drawing secrets
Psycholog
post Feb 16 2006, 06:15
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




Nu, atzīšos, man nav daudz ko teikt smile.gif vienkārši izdomāju, ka vajag šādu topicu, kur otakieši varētu viens otram palīdzēt ar zīmēšanu: dot dažādus padomus, kā vieglāk, kā ātrāk, varbūt arī pajautāt kā tikt pāri kādam šķērslim vai ko tādu.

Kautko apmērām tādu, kā:
Kā vislabāk pilnīgam iesācējam trenēt savas prasmes? - Skatoties citu mākslinieku darbos pārzīmēt tos, nedaudz augstākā līmenī varbūt pārejot uz fanartu (t.i. izmantojot citu mākslinieku charus un zīmēšanas stilu, veidot pašam savus artus)

Ceru uz kautkādu atsaucību smile.gif


P.S. Ja šāds vai līdzīgs topics jau eksistē, tad ljoti atvainojos un varat šo dzēst laukā bez žēlastības


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Replies
Psycholog
post Feb 17 2006, 06:16
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




Ko jūs varētu ieteikt, kā vieglāk lai atrod pareizas proporcijas rokas plaukstai?


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 17 2006, 10:02
Post #3


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Psycholog @ Feb 17 2006, 05:16)
Ko jūs varētu ieteikt, kā vieglāk lai atrod pareizas proporcijas rokas plaukstai?
*


Galvenais ir ieveerot, ka pirksti ir tikpat gari kaa plaukstas pamatne. Novirziishanaas uz vienu vai otru pusi rada kaut kaadas kropliibas.
Ak, jaa, un plaustas reaalajaa dziivee ir sameeraa lielas.
image
Bet anime biezhi galva ir lielaaka nekaa vajadzeetu buut. Galvenais ir lai plaukstas izmeers attieciibaa pret roku izskatiitos reaals. Taa kaa plauksta ir jaaziimee detalizeeti, mana ideja buutu ziimeet pa priekshu plaukstu un peec tam roku klaat. Un tad to visu kopaa pievienot pie kjermenja. Lai nesanaaktu neproporcionaali ir jaapaeksperimentee ar to, cik lielu plaukstu ziimeet attieciibaa pret galvas izmeeru.
Bet var jau ziimeet arii taadaa stilaa, kur plaukstas nav jaaziimee.
image
Un var ziimeet taadaa stilaa, kur cilveeki uz plaukstu izmeeriem neskataas. Ja nu skataas, tad visas kropliibas ieskaita pie ziimeeshanas stila iipatniibaam.
image


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 June 2024 - 11:22