IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> mans storijs =), mans murgs
Shoune
post Dec 7 2005, 22:41
Post #1


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 119
Joined: 13-July 05
From: tagad uz kadu laiku parvacos uz Londonu... =(




ehhh klausoties Shirou Hamaguchi, un izdomaju ka lenam saksu rakstit savu stastu, es saubos vai kads lasis, betnu lai paliek... =)

1.Dala...

Parasta diena, klusajas Anglijas ielas, cilveki dzivespriecigi skraidija no vienas ielas uz otras, izskatijas ka visi ir laimigi, bet Onagi kungs nebija no tiem parastajiem, kas rinkoja apkart un koceteja ar kaiminiem, vins bija noguris no garas darba dienas, vins nosedas kresla pie kamina, un saka lasit jaunumus...

-Cilvece, kas ir cilvece... tas ir nieks salidzinajuma ar visumu - nopuutas onagi kungs.
-Cik var stridetis visu laiku, viens un tas pats avizes, bet ko var darit neko jaunu izdomat nevar, ehhh - velreiz noputas onagi kungs.
Onagi kungs noguris velkas uz gultas pusi un te peksi pie durvim atskan zvans. Onagi kungs dusmigs, lenam pieiet pie durvim, un prasa:
-Ko vajag jums ?
-Liekat man mieru es gribu atpusties no smagas darbas dienas, ja ir vestules vai kada kaste, noliekat ludzu pie durvim, es velak savaksu.
Bet no otras durvju puses atskaneja mazas meitenites balss:
-Pamet so pilsetu, pamet visu ko tu esi darijis sos 3 gadus, vai velak varesi satikt pasu "Dievu" - druuma balsi pateica.
Onagi kungs dusmigs atver durvis un tad peksni, meitenite ar sakroplotu seju lec virsu un blauj:
-Pamet so pilsetu kamer vel nav par veelu!!!
....

-ahhh, kas tas bija, ehhh atkal kaut kads murgs, mazak jadzer miega zales...


Parasta diena, klusajas Anglijas ielas, cilveki dzivespriecigi skraidija no vienas ielas uz otras, izskatijas ka visi ir laimigi. Onagi kungs piecelas ka ists gentlmenis saklaj gultu, aiziet pie durvim, pirms atversanas vinam prata ienak viena no sapnu fragmentiem ko vins redzeja...
-uhhh, kas pie velna ?
attaisa durvis, apskatas, un redz ka apkart nav neka aizdomiga ka vienigi Ayas kundze. Ayas kundze pasmaidija un pateica: "labrit", Onagi kungs ap sirdi uzreiz labak palika un ari pasmaidija preti un pateica: "sveiki," un aizstaisija durvis ciet.
Onagi kungs ejot uz virtuves pusi, pa celu panem lidzi bildi, kur ir nofotografeejusies vins un tevs...
-Kada tiesi bija vaina mani, ka pameti... ? - Onagi kungs dusmigs pie sevis nolamajas...
Udens uzsildijies, kafiju jau uzlejis, vins lenam saka vilkties uz viessistabas pusi. Pa celu panem aviizi, beidzot laimigs ka ir spejigs aizvilkties lidz kreslam, apsezas un nopusas:
- cik man labi...
Onagi kungs iemalko kafiju, palasa avizi, redz ka neka jauna sodien nav, aiziet uz savu izstabu, sagerbjaas, un gatavojaas iet uz darbu.
-ehhh atkal darbs, atkal problemas buss, ehh... - Onagi kungs atkal nopusas.
Onagi kungs pusapstulbis atvewr ara durvis, apskatas uz leju un redz, baltu vestuli kura ar asinim ir uzrakstits kam nosutit...
Vins pacel, atver vala un sak lasit:
-Sveicinats Onagi kungs. Jus laikam mus nepazistat, mes bijam biedri ar tavu teevu, vins bija labs cilveks, bet man zel, ka vins ir aizgajis citpasaule, rekur ir noraades, mums ir piedavajums kas jums patiks, vieniga problema jus nevaresiet palikt vairs "saja" pasaule, ludzu atnakiet uz Braklas 32, jus tur sagaidis man paligs, mes busim laimigi ka jus sadarbosities ar mums... Ar cienu "Dievs"...
Onagi kungs vispar soka, neko nesaprozdams, kas notiek, vestli saples un izmet vieteja miskaste...
-Kads vel "Dievs" ka vins vispar zin par manu teevu, man tiesam mazak miega zaales jadzer...
Un ta vins aizsledza durvis un gaja uz darbu, bet vestule palika miskaste, bet 5 sekundes pirms aiziesanas, nez no kurienes vestule, pazuda no miskastes...



ehh mazins murgs, bet talak buss intrasantak he he =DDD, redzesiet, ja kads grib es varu uzsrakstit turpinajumu(ja vispar kads lasis so) =)))



--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 22 September 2024 - 15:54