IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

> Kad viss apnīk un zūd fanātisms.., pārdomas
xikes
post Apr 10 2007, 13:10
Post #1


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Ok, varbūt tas man tikai tā, bet nejauši iedomājos, varbūt vēl kādam.
Nez, varbūt izlepis esmu, vai arī anime industrijā pēdējā laikā viens vienīgs crap vien ir, bet pēdējā laikā (un vispār jau labu laiku), vienkārši, lielākā daļa anime vairs īsti neiet pie sirds.
Jau pirmajās sērijās sāk apnikt, kaut kas sāk kaitināt un nepatikt. Reizēm gadās pat pirmo sēriju īsti līdz galam nenoskatīties, lai saprastu, ka negribu vairs redzēt tālāk.
Kā spilgtāko piemēru varu minēt jau diezgan paveco AIR. Daudz bij dzirdētas atsauksmes, ka esot labs un ļoti labs anime. Domāju, noskatīšos es ar, ja jau tik labs. Taču, kaut kas man tur īsti nepatika. Noskatījos 1. sēriju, gandrīz sakostiem zobiem, arī otro un viss, tālāk nemaz negribu.. lai arī kas tur notiktu. Vēl kādas 2 reizes mēģināju sākt skatīties, bet .. nop, vienkārši nav priekš manis. Vēl, kas uz sitiena ienāca prātā- Onegai Teacher. Tam gan tiku aptuveni līdz vidum un tad man "piegriezās", bet ideja tā pati: pilnīgi sāk kaitināt dažas lietas un rodas sava veida nepatika pret seriālu. Vēl - Bokura Ga Ita (ceru, ka pareizi atceros visus tos nosaukumus) - šim pat neizturēju pirmo sēriju līdz galam.
Lai nebūtu tikai romance-stuff, next, Gunslinger Girl. Lai arī man patīk stāsti ar pamatīgu traģiskuma devu (kā piemēram, Grave of Fireflies),bet šis arī nespēja "paķert". Otrās sērijas vidū arī šis tika atmests. Līdzīgi gāja arī ar Noir. Nja. Tenjou Tenge. Viena no lietām, kas šeit nežēlīgi sāka kaitināt jau pirmajās sērijas, bija lielais uzsvars uz etchi.. Tad vēl pāris citi krapīgie, tai skaitā Air Gear u.c.
Ar fantasy nav labāk. It kā sākumā pat ļoti pievilcīgs izskatījās Utawarerumono (sry, ja nav precīzi). Tomēr arī šis pēc ~6 sērijas, apmēram, apnika un tika ierindots to anime kategorijā, kuras, visticamāk, nenoskatīšos līdz galam vairs nekad. Fate Stay Night. Ok, apzinos, ka neesmu spēlējis spēli, un tādēļ varētu būt loģiski, ka mani nesaista, bet tik un tā.. skatoties pirmo sēriju, atkal pazīstamā sajūta liek par sevi manīt. Tsubasa Chronicles. Cmon, ģeniāls gabals, it kā.. tomēr, arī par šo zuda interese ap kādu ~10. sēriju. Twelve Kingdoms. Visi liela un slavē, nez, es nevaru tik līdz pirmās sērijas galam XD.
Visādus tur sport,mecha un vēl varbūt kāda, kuru patreiz nespēju iedomāties, tipa un žanra pat nemaz negribas mēģināt, jo jau tagad sajūta, ka nebūs labi.
Jā, es zinu, ka visas manis nosauktās animes nav tās pašas svaigākās, taču man jau vairs nemaz negribas mēģināt. Paskatos reklāmas bildīti iekš aniDB.net, palasu aprakstu un saprotu, ka arī šis nav priekš manis. Reizēm, tā skatoties, rodas sajūta, ka daru kaut ko galīgi nelietderīgu un, pilnīgi noteikti, jābūt n-tajām lietām, ko darīt būtu vērtīgāk, laia arī nevienu nevaru iedomāties.

Taisnība, gluži pilnīgi cerība vēl nav zudusi, un reizēm gadās kāds brīnumains gabals, kas nez kādu dīvainu iemeslu dēļ, tomēr spēj uzturet interesi līdz pat beigām. Bet tādu ir šausmīgi maz un atrast gadās reti. Te var minēt Ergo Proxy, ko noskatījos (sev pēdējā laikā netipiski) vienā laidā no sākuma līdz beigām, FMA, Wolf's Rain, Honey & Clover, Somedays Dreamers, kā arī Ruroni Kenshin, visu seriālu. Heh, pašam bij brīnums, ka varu mierīgi nolūrēt seriālu ar 90+ sērijām, bet nespēju izturēt lielo vairumu gabalus ar 12 epizodēm. Jā, no pašiem jaunajiem vēl, par brīnumu, sekoju līdzi Death Note.

Nu tā, kaut kā.. manas pārdomas par šo visu. Moš kādam kaut kā līdzīgas sajūtas?


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic
xikes   Kad viss apnīk un zūd fanātisms..   Apr 10 2007, 13:10
jurc   Pievienojos. Bet man rodas tāds jautājums - vai an...   Apr 10 2007, 13:34
Dzonis   no jaunajiem jau nu kādu laiku nav īsti ko skatīt,...   Apr 10 2007, 13:41
Church   nav nekaads briinums, ka redzot vairaak - kljuusti...   Apr 10 2007, 13:42
Hikaru   Jaunas animes kļuvušas kaut kādas pasīvākas, man t...   Apr 10 2007, 14:51
xikes   Hmm, pašlaik cerības lieku uz Eureka Seven.. kinda...   Apr 10 2007, 14:53
bullmatari   gunslinger girl- no apraksta domaju ka baigi labs,...   Apr 10 2007, 15:00
Sērfijs   Oh you poor bastards, beidzot sapratāt, ka arī arp...   Apr 10 2007, 16:07
Shumins   Oh you poor bastards, beidzot sapratāt, ka arī ar...   Apr 10 2007, 16:26
xikes   No offence, bet visi, varbūt, nav izvirtuši alkoho...   Apr 10 2007, 16:22
Shinobi-sama   Xikes, tu vienkaarshi slimo ar depresiju, tev jaam...   Apr 10 2007, 18:17
zenofex   Ja anime sāk apnikt - viss ok, izdomā kaut ko citu...   Apr 10 2007, 18:28
Church   domaaju, ka man joprojaam peec vairaakiem gadiem n...   Apr 10 2007, 19:23
Tigra2   Xikes, tu vienkaarshi slimo ar depresiju, tev jaam...   Apr 10 2007, 19:52
Yume   Nu pirmkārt vēlētos izteikt savu neizmērāmu prieku...   Apr 10 2007, 20:03
Kaede   Es anime neskatos nemaz tik sen, mani tas veel jop...   Apr 10 2007, 20:04
ShinChan   Visupirms vēlos pievienoties Yumes priekam, k...   Apr 11 2007, 11:54
Shinobi-sama   Hmm, par tenjou tenge piekritiishu daljeeji. Ja ig...   Apr 11 2007, 12:27
Kazuki   Man arī pēdējā laikā ir gadījies pāris reizes smag...   Apr 11 2007, 14:26
Shinobi-sama   Runaajot par sejas izteiksmeem, tad man tas reizee...   Apr 11 2007, 14:46
Noriass Gato   Atļaušos neatbildēt, tikai nocitēt vienu jauku tek...   Apr 11 2007, 16:31
Ragana   Večuks: Zina itin visu, sākot ar s...   Apr 20 2007, 20:04
Church   imho fanaatisma/otaku-isma pakaapi ir nedaudz nepa...   Apr 11 2007, 17:04
Shinobi-sama   Piekriitu Church, kaa arii nepiekriitu piedaavaata...   Apr 11 2007, 18:06
Noriass Gato   Piekriitu Church, kaa arii nepiekriitu piedaavaat...   Apr 11 2007, 20:20
xikes   Jā, sejas izteiksmes. Viens no galvenajiem atbaido...   Apr 11 2007, 18:55
Shinobi-sama   Graamatas lasiit ir gudriibu smelties un sekot li...   Apr 11 2007, 20:44
zenofex   bzzz. Ir tikai normāli, ka kāda anime cilvēkam kļ...   Apr 11 2007, 21:41
aigarius   Viss pamatā ir vienkārši - crap ir bijis vienmēr. ...   Apr 11 2007, 21:50
Noriass Gato   Tas ir kas līdzīgs pusmūža krīzei un tas ir katrā...   Apr 11 2007, 21:53
GM   Sterilizēt sevi, lai nekontaminētu pārējo cilvēc...   Apr 11 2007, 22:46
kaarleens   Nu ko ja apniik nafig skatiities dari tach kau ko ...   Apr 12 2007, 10:47
xikes   Būtībā jau nav nekas jauns, ka ikvienā nozarē vien...   Apr 12 2007, 11:27
ShinChan   Škiet pavediens ir nedaudz zaudējis pavedienu, kas...   Apr 12 2007, 12:39
Yume   Ha, peec pirmaas posta puses man radaas iespaids k...   Apr 12 2007, 14:47
aivvv   nu ja taa godiigi pavediens jau labs kaa arii daud...   Apr 19 2007, 23:29
aivvv   ja tu nebuutu tik jauna es teiktu paarguleet ...ta...   Apr 20 2007, 20:16
Kikyou   Nezinu kā jūs, bet es animes skatos nevis tāpēc, l...   Apr 30 2007, 10:06
nimfa   Hmmm...man arī ir bijis apnikums darīt lietas, bez...   May 20 2007, 21:05


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 14 June 2024 - 03:47