IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages V « < 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> linkin park, ta ary skaitas:)
sakurachan
post Aug 5 2006, 14:57
Post #76


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 117
Joined: 15-May 06




Kaadreiz patika, bet nu jaw apnika...
Taa lajkam ir tikai man, bet liekas ka visas dziesmas ir gandriiz vienaadas


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
baseboalbatboy
post Aug 5 2006, 15:52
Post #77


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 29-October 04




Whoa!Nebija nojausma ka taads topiks paraadiisies...Man linkin parks patika jau kopsh pirmaa video ko un muuzikas gabala ko dzirdeeju ''In the end'' ....forshaa kais video klips kas man patiik laikam ir un dziesma ir superiiga!

Ps. Tiny quiz


--------------------
Kill the Spiders...To save the butterflies ....
It's rational until you realize that by striving for it,you become a spider yourself. . .

IPB Image
No Place To Hide, No Beginning No End, No Time No Future, No Virtue No Vice, No Place For Heroes, No Time For Heroes, No Place In Time, No Time To Die, No War For Snake, Some Legends Must Die.....some must live.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
davio
post Aug 6 2006, 02:53
Post #78


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 184
Joined: 19-December 05




Kgan varu klausities dazhadu muziku, un ganriz katraa muuzikas virzienaa man ir sava miiljaakaa grupa, bet klausoties LP vienk. atstaaj mani pilniigi vienaldziigu, bez nekaadaam emocijaam... nesaku ka LP ir slikts, vai nevar klausities, bet nu manupraat vinjiem kkas nav... kkas... nezinu kas... nu man jau labaak patiik Theory Of A Deadman... iepatikaas kopsh FAHRENHEIT ost un veeljoprojaam ljoti patiik smile.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Aug 6 2006, 23:41
Post #79


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Ja nu tiek prasīts nekas cits kā mans viedoklis, tad here goes: Linkin Park ir kārtējais apliecinājums tam, ka deviņdesmitie gadi ir tas laiks, kad mūzika degradējas vēl lielākiem tempiem nekā tad, kad uz skatuves parādījās pirmie reperi un pirmie elektroniskie "grandi", kuri nezin kāpēc izdomāja, ka vienkāršs "tuc-tuc" un nēģeris, kas reizi minūtē brēc "Are you ready to parrrrty?" ir daudz labāks par to, ko sacer Vangelis vai Tangerine Dream, par cik, lai to salipinātu lentē nevajag pat tādu triviālu lietu kā talants.

Tad nu lūk - Linkin Park varētu visai droši spēlēt savu nepretenciozo trīs akordu zāģi ar raudulīgiem tekstiņiem, propogandēt savu smieklīgo "bad boys" imidžu un izvarot savas jau tā vājās meldijas ar kaut kādu balto, kurš cenšas repot tā kā to dara mājuļi Amerikas nēģeru getto. Who cares?

Bet cemme mani parauj brīžos, kad kaut kādi mūzikas pseido-eksperti atļaujas viņus dēvēt par ūber rokgrupu, kura ar savām izcilajām kompozīcijām ir labākais, kas noticis ar rokmūziku. Kaut kā dīvaini sanācis, ka MTV un to pavadošā mūzikas kritiķu kompānija spītīgi ignorē to milzu mantojumu ko atstājis roks kā žanrs, kas aizsākās sešdesmito gadu sākumā, pat ne ar Bītliem vai Animals, bet jau ar Roju Orbisonu vai Džoniju Kešu. Rezultātā jaunajiem melomāniem ir iedaudzināts, ka viss, kas vecāks par 10 gadiem ir "fuj-fuj" un absolūti "not cool", bet trīs-akordu pank grupeles, kas spēlē tik primitīvu un prastu mūziku, ka pat Bobs Dilans var lēkāt un bļaustīties, cik izcils kompozieris viņš ir, iegūst bezmaz vai ikonu statusu un tiek dēvētas par labākajiem no labākajiem.

Linkin Park, Limp Bizkit, Green Day un citi mūsdienu, tā saucamie, "rokeri" ne tikai paņirgājas par žanru, bet nostāda mūsdienu klausītāju tajā pašā stāvoklī, kur sešdesmito gadu sākumā atradās hipiji un blūzmeņi, proti, roks kā kompozicionāli iespējami spēcīgākais mūzikas žanrs uzreiz aiz akadēmiskās mūzikas ir jātklāj no jauna, ko liedz izdarīt tas, ka pēc tam, kad tu esi sasūcies ar visādiem bad boys-emo-stuff, ej nu tev iebarot ja ne Cepelīnus, Bītlus un Electric Light Orchestra, tad vismaz Wolfmother vai White Stripes.

Ko es ar to visu gribu pateikt? Tikai to, ka Linkin park ir viena no tām neskaitāmajām mūsdienu generic "rok"grupām, kuru mūzikā nav ne kompozcionāla ģēnija, ne steitmenta lirikās, ne arī mūziķu virtuozitātes, kas pirmos divus trūkumus varētu kompensēt. Īsāk sakot - nulle.

Pie velna - Džons Keidžs savā kokaīna putekļu iespaidā radītajā dziesmā " 4’33’’" (kas ir 4'as 33 sekundes absolūta klusuma), kuru vēlāk "kaveroja" kā Bovijs, tā Frenks Zappa, pateica un paveica daudz vairāk nekā Linkin Park visos savos albūmos kopā.


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Aug 7 2006, 00:16
Post #80


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Njā, ļoti kritiski. dry.gif
Ehh, cilvēki ir atšķirīgi. Es nepiekrītu gandrīz nevienam GameMaster teikumam, bet diskusijā labāk neisaistīšos...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Aug 7 2006, 00:34
Post #81


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
diskusijā labāk neisaistīšos...


Pirmkārt, meitēn, tu diskusijā nemaz nevarētu iesaistīties, jo tava muzikālā bagāža attiecīgajā žanrā ir pārlieku maza, lai kaut ko te diži censtos oponēt.

Otrkārt, nav svarīgi cik kritisks/nekritisks tu esi un cik ļoti tev patīk/nepatīk attiecīgā grupa. Es arī šad tad paklausos 90'to gadu grunge kustības dziesminiekus un kaut kādus metālistus, bet tas man neliedz atzīt viņu muzikālo impotenci uz kādreizējās žanra izcilības fona.

Tieši par to es arī runāju iepriekšējā postā - gatavību celt nez kādās debesīs pirmo dzīvē dzirdēto grupu, nepārzinot attiecīgā žanra dižgarus. Skumji...

Protams, es esmu atvērts jebkādiem argumentiem par Linkin Park izcilību. >:)


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 7 2006, 01:57
Post #82


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Neliels arguments. Es jau tev reiz kroguu teicu, ka pop muuzikas dizhgari, tajaa skaitaa Linkin Park, raksta lielisku muuziku parastiem cilveekiem. Taa parasti galiigi seezh podaa muzikaalaas gjenialitaates zinjaa, nebaudaama cilveekam, kas veelas klausiities muuziku pashas muuzikas baudiishanas ar pilnu praatu un labu muzikaalo uztveri, bet lieliska parastam tuseetaajam, kuram taa skan fonaa, kaa arii klausiitaajam, kursh muuzikaa daudz augstaak veertee visu ko ap muuziku, ne pashu muuziku (var kaa piemeerus mineet japaanju idol "kustiibu", lielaako dalju hiphoperus u.c.). Taapat ir cilveeki, kuri ar laiku negrib un nespeej uztvert sarezhgjiitas kompoziicijas, taapeec saak pieveersties shlaageriem un tamliidziigaam viegli uztveramaam melodijaam. Taatad, muuzikas attistiibas, augstas muuzikas kvalitaates standartu un tamliidziigaas kategorijaas pop grupas seezh zemu, bet to izciliiba izpauzhas speejaa uzrakstiit dziesmas, kuras patiik tik daudziem cilveekiem! Jaa, lielu lomu speelee meediju brainwash un bara efekts, bet, kad es esmu noguris un negribas daudz domaat, Linkin Park ir tieshaam laba grupa (tu jau ieveeroji, ka veselas 3 dziesmas ir manaa playerii, kuru es klausos guljot autobusaa celjaa uz saviem laukiem).
Bet tagad neliels staastinjsh. Kad es biju siiks, man likaas, ka muuzka ir stulba. Jo viss, ko es biju dzirdeejis man nepatika. Nee, nav gluzhi taisniiba. Muuzikas stundaa skolotaaja paaris reizes mums lika aizveert acis un klausiities slavenus klasiskus skanjdarbus. Lai arii dzirdeetie gabali man bija par leenu, maz melodiskaas variaacijas prieksh tiiri instrumentaala skanjdarba (vispaar siiks biju ar asaaku informaacijas uztveri kaa tagad), es anketaas vai, ja man kaads prasiija, kura grupa vislabaak patiik, rakstiiju "Beethovens". Vienmeer sekoja wtf un ko tu muldi. Manii ir ljoti maz bara efekta. Un pat bez shii efekta es uzskatu, ka dazhas Linkin Park dziesmas ir patiikami klausiities. Vinjas tieshaam nav sliktas.
Es tikko atcereejos, ka man ir stingri virs videejaa svariigs dziedaataaja izpildiijums. Tas ir iemesls, kaapeec manaa listee var atrast, piemeeram, Mariah Carey, kur instumentaalais pavadiijums praktiski nav. Dziedaajums ir fantastisks. Redzi, liidziigi kaa man ir paaugstinaatas prasiibas pret dziedaajumu (un tas iisteniibaa ir speeciigs iemesls, kaapeec man tik ljoti patiik Helloween, bet ne tuvu vieniigais, es par to vareetu veel parunaat :)), citiem ir speeciigas prasiibas pret citaam veertiibaam, ko vinji atrod, piemeeram, Eminem dziesmaas. Tie ir, piemeeram, vinjiem tuvs teksts (ne tieshaa zinjaa, bet driizaak veelmju zinjaa, bet arii nepreciizi). Citam ir svariigi, lai dziesma labi iemidzinaatu un reizee iipashi nedzirdeetu autobusaa skanosho shlaagerputeni; es referenceejos uz sevi un Linkin Park - Behind Blue Eyes, ko klausos pashlaik peedeejos teikumos analiizes noluukos. Nee, vispaar tai dziesmai man veel patiik ritma luuziens piedziedaajumaa un vispaar vinju ietureetais "iesitiens/iespeele/iedziedaajums ar noveelojumu" vai kaa lai to nosauc. Es ritmiskaa zinjaa atshkjiriibaa no melodiskaa esmu pavaajsh, taapeec shaads ritms man ir pietiekami interesants. Esmu tachu parasts cilveeks! Galvenais, ko gribu uzsveert ir tas, ka mees katrs veerteejam muuziku peec saviem individuaalajiem kriteerijiem. Dazhaadas lietas citam ir svariigas par citaam, taapeec nav iisti objektiivi vispaar teikt, ka kaut kas muuzikaa ir labaaks par citu (ja vien tas nav aciimredzami, jo viena grupa ir nozheelojamaaka visaas kategorijaas), jo dazhi kriteeriji var buut labaaki vienai grupai, citi - otrai, un svarus katrs veerteeteejs saliek pats. Vai tad ir objektiiva tabula par to, kas muuzikaa ir svariigaaks - dziedaajums, ritma sarezhgjiitiiba, melodiskaa sarezhgjiitiiba, viegla sagremojamiiba, vai kas? Kas tieshi liek tev GM veerteet dziesmas peec saviem kriteerijiem kaa objektiivu muzikaalaas veertiibas noteikshanas piegaajienu? Jaa, ir grupas, kuras kriit visaas kategorijaas un grupas, kuras rullee paari citaam visaas kategorijaas, bet tie ir dazhaadi iznjeemumi, un biezhi nesavietojamas kategorijas ir muzikaalaa sarezhgjiitiiba un viegla uztveramiiba, kuras btw abas ir svariigas, bet parasti ne reizee vienam cilveekam (tavaa skalaa ljoti daudz iet uz pirmo bet otrai ir nulles veertiiba). Vinnija Puuka un Mazaa Princha efektu panaakt ir ljoti gruuti.

P.S. Muuzikaa biezhi vien mees aizmirstam, cik svariigi ir tas, ar ko mums saistaas dzirdeetaa muuzika. Savaa laikaa es klausiijos daudz Enya (zinu GM, ka tev nepatiik :)) speeleejot quake2 vidusskolaa, jo, nopietni, taadas muuzikas pavadiijumaa man refleksi palielinaas x2. Tas ir speeciigs kriteerijs, kaapeec man patiik Enyas dziesmas - taas man atsauc nostaljgjiskas atminjas par q2. Liidziigi ir arii citiem. Pat tev, GM, noteikti lielu lomu speelee fakts, ka kaada grupa ir zhanram pamatliceeja vai vairs neeksistee, vai grupa ir par zemu noveerteeta. Taadi kriteeriji uzdzen papildus emocijas, kuras biezhi "paardzenas" paari normaalajam grupas veerteeshanas punktam, kaads tiktu sasniegts, ja nebuutu zinaams par konkreetajaam lietaam. Bet vai shiis emocijas buutu taapeec jaaizsleedz? Veelreiz uzsveru, ka, manupraat, muuziku nevar veerteet ar skalaam mineeto iemeslu deelj, bet taas noziime ir tajaa, kaadas emocijas taa izraisa konkreetaa cilveekaa. Un muuzika nav tikai tas, ko tu dzirdi, bet viss, kas tev naak praataa, dzirdot to, lai kas tas arii buutu un kur radies. Objektivitaatei nav vietas.

P.P.S. Piedodiet visi lasiitaaji par domu izmeetaatiibu! Es centos vairaak vai mazaak griesties ap galveno punktu, bet veidojaas layeri, kurus bija gruuti paartraukt. Kaaposts kaa nekaa.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Aug 7 2006, 02:22
Post #83


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Kā jau es, edg, teicu - nav svarīgi, ko tu klausies, kamēr tu spēj saskatīt plusus un mīnusus. Hotj sūdīgu popsu.

QUOTE
Citam ir svariigi, lai dziesma labi iemidzinaatu un reizee iipashi nedzirdeetu autobusaa skanosho shlaagerputeni; es referenceejos uz sevi un Linkin Park - Behind Blue Eyes, ko klausos pashlaik peedeejos teikumos analiizes noluukos.


Tā, starp citu, ir The Who dziesma, kurai uztaisīts kavers. Toties visi tie, kas šo faktu nav piefiksējuši, godā cels minēto LP. Tas man kaut kā nepatīk.

QUOTE
Es tikko atcereejos, ka man ir stingri virs videejaa svariigs dziedaataaja izpildiijums. Tas ir iemesls, kaapeec manaa listee var atrast, piemeeram, Mariah Carey, kur instumentaalais pavadiijums praktiski nav.


Jā, izpildījums ir ļoti svarīgs. Kā es parādīšu savos roka škirkļos, izpildījums bieži vien var kompensēt kompozīcijas talanta trūkumu. Bet, ja nu atsaucamies uz topiku, būtu taču jāsaprot LP nav ne viena, ne otra. Lai gan es pieņemu tas izriet no tā, cik daudz ir dzirdēts. Diskutabli...

QUOTE
Kas tieshi liek tev GM veerteet dziesmas peec saviem kriteerijiem kaa objektiivu muzikaalaas veertiibas noteikshanas piegaajienu?


Kur es saku, ka esmu objektīvs? tongue.gif Vnk pastāv kaut kādas elementārās kopsakarības mūzikā, kuras būtu jāspēj ievērot pat tiem, kam neatgriezeniski zilonis uzkāpis uz ausīm.


QUOTE
Pat tev, GM, noteikti lielu lomu speelee fakts, ka kaada grupa ir zhanram pamatliceeja vai vairs neeksistee, vai grupa ir par zemu noveerteeta. Taadi kriteeriji uzdzen papildus emocijas, kuras biezhi "paardzenas" paari normaalajam grupas veerteeshanas punktam, kaads tiktu sasniegts, ja nebuutu zinaams par konkreetajaam lietaam.


Emocijas, protams, iespaido to kā tu uztver mūziku. Bet tam nav nekāda sakara ar vērtību skalām, no kurām viena ir personīgā (tb - apziņa, ka šī grupa man patīk) un otra - vispārīgā (tā, kura man neliek viņus tāpēc pārāk daudz slavināt). Attīstīt abas mākas vienlaicīgi - tas, kas trūkst daudziem jauniem klausītājiem.


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 7 2006, 02:34
Post #84


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(GameMaster @ Aug 7 2006, 02:22) *

QUOTE
Citam ir svariigi, lai dziesma labi iemidzinaatu un reizee iipashi nedzirdeetu autobusaa skanosho shlaagerputeni; es referenceejos uz sevi un Linkin Park - Behind Blue Eyes, ko klausos pashlaik peedeejos teikumos analiizes noluukos.

Tā, starp citu, ir The Who dziesma, kurai uztaisīts kavers. Toties visi tie, kas šo faktu nav piefiksējuši, godā cels minēto LP. Tas man kaut kā nepatīk.

Bet es kaa plusu mineeju tieshi Linkin Park raksturiigo ritmu. Iemidzinoshas dziesmas, katrs atziis, var atrast diezhan lielaa vairumaa.

QUOTE(GameMaster @ Aug 7 2006, 02:22) *

Kur es saku, ka esmu objektīvs?

Tu radi iespaidu par tieksmi uz objektivitaati, kad smagi noliec citus cilveekus bez iespeejaam aizstaaveeties (kaa pirmiit par Linkin Park). Tu pat nepiemini paareejaas iespeejamaas muuzikas uztveres iespeejas, kuru skatiijumaa Linkin Park var buut super grupa. To tavaa vietaa dariiju es.

QUOTE(GameMaster @ Aug 7 2006, 02:22) *

Emocijas, protams, iespaido to kā tu uztver mūziku. Bet tam nav nekāda sakara ar vērtību skalām, no kurām viena ir personīgā (tb - apziņa, ka šī grupa man patīk) un otra - vispārīgā (tā, kura man neliek viņus tāpēc pārāk daudz slavināt). Attīstīt abas mākas vienlaicīgi - tas, kas trūkst daudziem jauniem klausītājiem.

Skjiet, arii es sheit nedaudz greekoju. Bet man nav speeka turpinaat analiizi, cik ljoti. "The Sins of Thy Beloved - Until the Dark" mani dzen transaa (nevis miegaa, bet transaa). Manupraat, gandriiz ikviens greeko shajaa kategorijaa. To izmainiit ir utopisks meerkjis.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Aug 7 2006, 21:18
Post #85


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




GM, tu jau nu esi ļoti informēts par to, kādu mūziku es klausos un cik liela man būtu ''muzikālā bagāža'' šinī žanrā...
Lai vai kā, es piekrītu Shuminam, ka tā ir kārtējā gaumju lieta.
(par brīnumu, izlasīju visus šos garos tekstus un nemaz nenožēloju smile.gif )


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Aug 7 2006, 21:21
Post #86


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
GM, tu jau nu esi ļoti informēts par to, kādu mūziku es klausos un cik liela man būtu ''muzikālā bagāža'' šinī žanrā...


Spriežu pēc tā, ko redzu un lasu, meitēn.


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Aug 7 2006, 22:03
Post #87


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Tādā ziņā, kur tad tu to redzi? Es jau nu te ļoti esmu izklāstījusi par mūziku, ko es klausos. Vai vēl vairāk... tu taču nevari zināt, kādas man ir zināšanas par mūziku! Šeit es runāju par Linkin Park, nevis kko citu...

Btw, man liekas, ka Linkin Park nav dziedājuši ''behind blue eyes''. Jūs gadījumā nejaucat ar Limp Bizkit?

This post has been edited by Sushi: Aug 8 2006, 16:40


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Brencs
post Aug 18 2006, 14:51
Post #88


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 14
Joined: 13-August 06




Pēdējā laikā esmu sācis krasi paplašināt savu mūzikas redzes loku un kā reiz LP arī gadījās manā ceļā. Paklausījos un daudz kas man no tā iepatikās. It īpaši no tiem LP laikiem, kad viņi ražoja bezmaz vai tīru rap muzīku. Tādas dziesmas kā High voltage, Step up, Its goin down. uc. Teksti viņiem ir diezgan dziļi un spēcīgi Reti kurš no mūsdienu "lielajiem" raperiem vairs raksta tādus pantus. Pati mūzika arī diezgan augstā līmenī. Kopumā jauka grupiņa. wink.gif Vēl arī iepetikās tā Fort Minor padarīšana (tas kas atdalījās no LP).

Starpcitu jautājums LP pazinējiem - kurai dziesmai ir tas klips, kurā tip notiek milzīga kauja starp 2 robotu armijām (Sci-Fi žanrs)??? - kautkad sen pa tv kasti rādīja - baigi safanojies biju. tongue.gif


--------------------
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
Like many things, I am nothing.... To be free like the wind. The rest is shadows, the rest is secret. Only peace remains.
IPB Image
...あの は ぶしど の むきぶつ
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikumi
post Aug 18 2006, 15:35
Post #89


Ecchi-san
********

Group: Chuunin
Posts: 1286
Joined: 3-May 04
From: Rīga




Klips ar divām robotu armijām bija dziesmai Points of Authority. Labs gan tas klipiņš bija! :3


--------------------
Go and die, please.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Brencs
post Aug 18 2006, 16:07
Post #90


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 14
Joined: 13-August 06




Hai! Īstais. Paldies. wink.gif


--------------------
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
Like many things, I am nothing.... To be free like the wind. The rest is shadows, the rest is secret. Only peace remains.
IPB Image
...あの は ぶしど の むきぶつ
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V « < 4 5 6 7 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 May 2024 - 23:00