IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

12 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Liela meeroga spams, Pedeja tema: vīrietis sieviešu drēbēs - fenomens?
GM
post Jul 12 2006, 11:36
Post #31


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE(ShinChan @ Jul 12 2006, 07:29)

Tā kā man par Cēsu lielo jubileju sakāms nav nekas tad lai arī mans spļāviens iet kopējā žults traukā.

Cien. GM, uzkrūvēts pašvērtējums (tavā gadījumā tas spraucas ārā pa visām škirbam) līdzīgi kā tevis piesauktā moralizēšana nav lietas ar ko bakstīt citiem acīs, saku pēc paša pieredzes. Paudīšu pārdrošu minējumu: datorspēļu pasaulē dzīvojošs īpatnis, kura dzīves rutīna reizumis mijas ar spontāniem socializēšanās (uz alk. un pseidopatriotisma bāzes veiktiem) mēģinājumiem, kurš dievina ASV popkultūras zīmolus taču vienlaikus nekavējas paust nicinājumu un riebumu (slēptu vai atklātu), pret visu citu, ko adekvāti uztvert traucē paša vecums un seklā kultūrbagāža, tad lūk, šis īpatnis uz pārējās sabiedrības frīkometra skalas atrodas tikai nedaudz zemāk kā t.s. dzīves pabērni Ha-sani. Patiesībā jūs esat blakus, tikai dažādās kategorijās.

Apsveicu un veiksmi turpmākajā radošajā dzīvē, "kolēga".
*



Skaisti, bet bez efekta. Otrreizēji pārstrādāts materiāls tomēr ir bezvērtīgs, "kolēga".

QUOTE
hmm, tad jau es nepiedeeru pie hasanveidiigajiem... slava bogu...


Tas priecē. Tikai atceries, ka robeža ir šaura un viens solis pa labi/kreisi...

This post has been edited by edg: Jul 12 2006, 13:31


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jul 12 2006, 12:06
Post #32


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




gamemaster: tad kaa bija ar jautaajumu - kaapeec tev sagaadaa baudu izgaazt zhulti uz savaadaak domaajoshajiem? mani tieshaam interesee tava motivaacija, dziives pieredze, kas izveidoja tevi tik netolerantu pret citiem cilveekiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jul 12 2006, 12:52
Post #33


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
gamemaster: tad kaa bija ar jautaajumu - kaapeec tev sagaadaa baudu izgaazt zhulti uz savaadaak domaajoshajiem? mani tieshaam interesee tava motivaacija, dziives pieredze, kas izveidoja tevi tik netolerantu pret citiem cilveekiem.


Iedzimts cinisms? Tikpat labi es tev varētu uzdot pretjautājumu - kāpēc tu esi tik sasodīti kaitinoši tolerants pret visādiem dabas pabērniem un neņirgājies par tādiem kā Ha-sans? Gaumes lieta, citāda dzīves filozofija, rakstura iezīmes...

This post has been edited by GameMaster: Jul 12 2006, 12:57


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Jul 12 2006, 14:02
Post #34


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Nedaudz paoftopikojot (varbūt varētu izvērst sarunu citā sadaļā)..
QUOTE(GameMaster @ Jul 11 2006, 16:52)
Ha-san veidīgie parasti zaudē normālam humanoīdam raksturīgās tieksmes uz vairošanos, zivīm un gaļas ēdieniem savā uzturā , kā arī izvēlas bēgt no savas nožēlojamās eksistences alternatīvā pasaulē, proti, specifiskā multeņu kategorijā, kuru pieņemts apzīmēt kā "anime".
Vispār jau piederību cilvēku sugai, manuprāt, nevar uzskatīt par nekādu "Dieva dāvanu", proti pēc būtības tā ir visnejēdzīgākā, destruktīvākā un neracionālākā uz šīs planētas.. Atsaucoties piemēram uz Atvudas romānā "Oriksa un Kreiks" minēto - tikai cilvēks vairojas un nespēj kontrolēt savas dziņas pretēji visai pārējai dabai, proti sliktos vides apstākļos vai pārprodukcijas variantā to samazināt..

QUOTE
Tā kā šī suga atrodas barības ķedes pašā apakšā (tb - uzreiz zem planktona un citiem mikroorganismiem)
Nu ja minētā suga atrodas citā pasaulē tad uz to "šīs pasaules" barības piramīda tak neattiecas ne tā? smile.gif

QUOTE
Ir pierādījies, ka Ha-sani labprātāk siro baros, jo tā viņi jūtas drošāki un briesmu gadījumā ir cerība, ka agresors uzbruks kādam citam bara Ha-sanam un pārējie primāti paspēs aizbēgt.
Manuprāt maldīgs uzskats.. Pie mūsdienu masu iznīcināšanas iespējām un ekonomiskajiem aprēķiniem ir lielāks potenciāls, ka tiks izvēlēts iespējami liels mērķis / auditorija / darbības lauks.. Līdz ar to domāju ka nekādu baru sirošana nenotiek.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post Jul 12 2006, 14:23
Post #35


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




QUOTE(GameMaster @ Jul 12 2006, 19:52)
QUOTE
gamemaster: tad kaa bija ar jautaajumu - kaapeec tev sagaadaa baudu izgaazt zhulti uz savaadaak domaajoshajiem? mani tieshaam interesee tava motivaacija, dziives pieredze, kas izveidoja tevi tik netolerantu pret citiem cilveekiem.


Iedzimts cinisms? Tikpat labi es tev varētu uzdot pretjautājumu - kāpēc tu esi tik sasodīti kaitinoši tolerants pret visādiem dabas pabērniem un neņirgājies par tādiem kā Ha-sans? Gaumes lieta, citāda dzīves filozofija, rakstura iezīmes...
*



tik neaizmirsti ka starp shiim atshkiriigajaam dziives filosofijaam notiek pastaaviiga ciinja (piem, dabas pabeerni izreekinaas ar paaridariitaajiem vai skinhedi apsit citas rases paarstaavjus, kameer citi vinjus aizstaav), taa kaa esi piesardziigs, ka kaads ar tevi nesadomaa paciiniities vai izrekinaaties, bet katraa zinjaa veelu veiksmi=D, domaaju ka par gaumi nestriidas, bet izraadaas, ka striidas gan wink.gif

P.S. man viens jautaajums... kaads atceras, kaada ir topicka teema? jo shii nav pirmaa reize, kad atverot kaadu topicku, atrodu tajaa shiim liidziigas apspriedes par dziivi laugh.gif gudra jaunatne mums te aug =D un veel kas - nelaujiet vienam jautaajumam noiet no teemas (par kuru jautaajumu ir runa, laikam saprotat), tas manupraat liecina par vaajumu un nenoturiibu wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Jul 12 2006, 14:46
Post #36


Unregistered









QUOTE(lastguru @ Jul 11 2006, 19:39)
bet ja kaads apvaino visus vegetaarieshus tad man laikam laiks atbildeet, jo pats esmu vegetaarietis, un dazhi citi shii foruma iemiitnieki (piemeeram, uzreiz praataa naak Chibi) arii. Jums vnk laikam skauzh ka vinjsh ir gudraaks par jums tongue.gif

Jaa, un atshkjiriibaa no jums, miiliishi, bez ha-sana nenotiktos anime-festi, kurus juus labpraat apmekleejat...
*




ja nabaga vegitarieši atkal tiek apvainoti, tiešam žel cilveku kas ned dzivnieku ļīķus, un +HACHI+ nav veðitariete jo tas ka tu kadu iemeslu pec need gaļū tas vien neliecia ka tu piederi pie šis grupas.

tici man nevienam neskauž tas ka HA-SANS ir gudrs, ta vispar ir lieta par ko vismazak tiek apskausti cilveki ka tadi.

ja atminos tad ne GM, ne ETM nav tie paši atraktivakie anime-festa apmekletaji tas tas ka viņi tur paradas ir lielakoties tapec lai paskatities uz frikiem kas ir parģerbušies par multeņu teliem, nevis baudit repertuaru.
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Jul 12 2006, 14:56
Post #37


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




ne ne, repertuaars arii ir laba lieta (gadiijumos kad tas nesuukaa), bet pa lielakajai daljai uz festu biju kaareiz lai satiktu dazhus cilveekus. Es jau nesaku ka fests ir ljaunums un taa, bet manis peec var vienkaarshi sarunaat satikshanos un viss. Veel atziimeesim ka lietuvaa bija nearko ne sliktaaks pasaakums, kuru organizeeja drusku citi cilveeki kaa muuseejo animefestu. Ko tas noziimee? Pilniigi neko, iznjemot faktu ka Animefests nav nekas uber-unikaals, bez kura mees visi nomirtu.

P.S. Luudzu ieveerot ka diskusijaa par ha-sanu es nepiedalos, tapeec nevispaarinaat apvainojumus, jo taa darot, nearko neatskjiersies no taa pasha Gamemastera, respektiivi tas nedos tiesiibas vinjam kaut ko paarmest.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Jul 12 2006, 15:00
Post #38


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




QUOTE(sipps @ Jul 12 2006, 14:46)
ja nabaga vegitarieši atkal tiek apvainoti, tiešam žel cilveku kas ned dzivnieku ļīķus, un +HACHI+ nav veðitariete jo tas ka tu kadu iemeslu pec need gaļū tas vien neliecia ka tu piederi pie šis grupas.

taa kaa par to teemu man nebija nekaadas intereses intereseeties, tad pirmo reizi dzirdu ka tos kas need galju kaadu iemeslu deelj nesauc par vegetaarieshiem (nu iznjemot to ektreemistu grupinju, kuru sauc par vegaaniem), attieciigi ja tu piedaavaasi man konkreetus formuleejumus un nosaukumus, tad varbuut izraadiisies ka es arii nemaz vegetaarietis nesmu (jo man riebjas daudzi eedieni no kuriem parasti vegetaarieshi paartiek biggrin.gif)


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Jul 12 2006, 15:12
Post #39


Unregistered









QUOTE(lastguru @ Jul 12 2006, 14:00)
QUOTE(sipps @ Jul 12 2006, 14:46)
ja nabaga vegitarieši atkal tiek apvainoti, tiešam žel cilveku kas ned dzivnieku ļīķus, un +HACHI+ nav veðitariete jo tas ka tu kadu iemeslu pec need gaļū tas vien neliecia ka tu piederi pie šis grupas.

taa kaa par to teemu man nebija nekaadas intereses intereseeties, tad pirmo reizi dzirdu ka tos kas need galju kaadu iemeslu deelj nesauc par vegetaarieshiem (nu iznjemot to ektreemistu grupinju, kuru sauc par vegaaniem), attieciigi ja tu piedaavaasi man konkreetus formuleejumus un nosaukumus, tad varbuut izraadiisies ka es arii nemaz vegetaarietis nesmu (jo man riebjas daudzi eedieni no kuriem parasti vegetaarieshi paartiek biggrin.gif)
*



loti vienkarši ir cilveku grupas kuras neēd gaļu tapec ka vieņiem viņa vienkarši negaršo tiešam ir tadi cilvēki, tam ir dažadi iemesli daškart mediciniska rakstura. veģitarieši kas need ģaļu savas parliecibas dēļ man liekas mūļķīgi jo ja reiz esi nolemis neēst dzivnieciņus tad neēd ari pārējos dzivnieku izcelsmes produktus ņemot vera kados cietsirdigos apstaķļos šīe produkti tiek iegūti. ja tev rup dzivnieki tad esi lojals pret viņiem lidz galam.
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jul 12 2006, 15:32
Post #40


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(GameMaster @ Jul 12 2006, 12:52)
...
Iedzimts cinisms? Tikpat labi es tev varētu uzdot pretjautājumu - kāpēc tu esi tik sasodīti kaitinoši tolerants pret visādiem dabas pabērniem un neņirgājies par tādiem kā Ha-sans? Gaumes lieta, citāda dzīves filozofija, rakstura iezīmes...
*


tu atbildeeji ar alternatiivu nosaukumu lietai par kuras izcelsmi es tev jautaaju nevis atbildeeji uz pashu jautaajumu. "iedzimts" var droshi atmest. ieaudzinaats/paarnjemts driizaak. ja domaats - "kopsh relatiivi agras beerniibas", vai tu esi uzaudzis nelabveeliigaa gjimenee / skolaa daudz dauziija utml.? spriezhot pec tavos profailos kaudzee latvijas saitu mineetaam intereseem - "alkohols, zaale, maukas" tas vareetu buut kaada beerniibas trauma alkoholikju gjimenes peec? jebkuraa gadiijumaa ljoti luudzu fleimot citur. protams, protams. tas ir viens no daudziem veidiem, kaa uzlabot savu garastaavokli sabojaajot to vairaakiem citiem, pat dazhi esot teikushi, ka tas ir latvieshiem raksturiigi <grin>.. bet luudzu to dariit citur. kur tas skaitaas "cool" "wnk kr4 kruto" utml. kur visi noveertees tavu augsto intelektu, lielisko ironiju, citaadi domaajosho kritiku, buus ar liidziigaam kkk cieniigaam maanijaam, "patriotismu", u.c. liidziigaam ieziimeem. vareesi pat tur suudzeeties "kaa otaku.lv mani neviens nesaprot" "es tachu kaa labaak, pasauli glaabju", "vinji tur visi akli, nemana zhiidu-masonju sazveerestiibu ko vada ha-sans" utml.
P.S.
ak jaa. jau kaarteejais offtopica posts. vai kaads adms nevareetu peedeejos fleima postus atdaliit atsevishkjaa threadaa @ offtopic?
P.P.S.
cik esu dziivee saticies ar ha-sanu, normaals cieniijams cilveeks. ar dazhiem hobijiem liidziigiem maniem, bet mazaak slinks ;>. tieshaam gruuti iedomaaties, ar ko vinjsh paarskreeja celinju karojoshajai/pasauli glaabjoshai tiinju jaunatnei. varbuut atteicaas kopiigi sadzert/sapiipeet zaali/pasuutiit maukas? NE-LIE-TIS!

This post has been edited by Church: Jul 12 2006, 15:36
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Jul 12 2006, 15:41
Post #41


Unregistered









divaini liekas tas ka dazi individi velas lai ļaunie naida kurinatji no ši forum aizietu un beigtu fleimot bet tas ta nenotiks, kapec jaiet prom ja tept ir labi? katra foruma ir tadi cilveki un ar to ir vienkarši jasamierinas. lielu lomu spele ari tas ka ta saucamie fleimeri (ļaunuma ass) ir pazistani ne tikai virtuali bet ari realaja dzive. tapec ir gandriz nereali ka vini paši no brivas gribas pekšņi pazudis, vai beigtu savas nekrietnas darbibas

un sadas diskusijas nenotiek tik biezi lai par vinam uztrauktos.

This post has been edited by sipps: Jul 12 2006, 16:22
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jul 12 2006, 16:34
Post #42


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
tu atbildeeji ar alternatiivu nosaukumu lietai par kuras izcelsmi es tev jautaaju nevis atbildeeji uz pashu jautaajumu. "iedzimts" var droshi atmest. ieaudzinaats/paarnjemts driizaak. ja domaats - "kopsh relatiivi agras beerniibas", vai tu esi uzaudzis nelabveeliigaa gjimenee / skolaa daudz dauziija utml.? spriezhot pec tavos profailos kaudzee latvijas saitu mineetaam intereseem - "alkohols, zaale, maukas" tas vareetu buut kaada beerniibas trauma alkoholikju gjimenes peec? jebkuraa gadiijumaa ljoti luudzu fleimot citur. protams, protams. tas ir viens no daudziem veidiem, kaa uzlabot savu garastaavokli sabojaajot to vairaakiem citiem, pat dazhi esot teikushi, ka tas ir latvieshiem raksturiigi <grin>.. bet luudzu to dariit citur. kur tas skaitaas "cool" "wnk kr4 kruto" utml. kur visi noveertees tavu augsto intelektu, lielisko ironiju, citaadi domaajosho kritiku, buus ar liidziigaam kkk cieniigaam maanijaam, "patriotismu", u.c. liidziigaam ieziimeem. vareesi pat tur suudzeeties "kaa otaku.lv mani neviens nesaprot" "es tachu kaa labaak, pasauli glaabju", "vinji tur visi akli, nemana zhiidu-masonju sazveerestiibu ko vada ha-sans" utml.


psiholoģijas fakultātē tevi gaidītu ar atplestām rokām. Bet, tu laikam neesi sapratis, ka "Alkohols, zāle, maukas" apraksts profilā ir ņirgāšanās par ierastajiem "Mani interesē fantastikas literatūra, anime un zīmēšana... un vispār - mīliet sevi un citus blah, blah, blah...". Sāku domāt, ka animes kaut kādā veidā ietekmē arī humora izjūtu.

Un vispār tev, ShinChan'am un vēl pāris indivīdiem te ir kaut kāda dīvaina tieksme visu manis rakstīto uztvert ar sakāpinātu nopietnību. Tas, ka es ņirgājos par Ha-sanu nebūt nenozīmē, ka man ir izteikta vēlme viņu nogalināt (Tiesa, paskatoties uz fotogrāfiju, šķiet, tas varētu būt izdarāms ar vienkāršu pieskārienu, so opciju tomēr apsveru.). Tas vienkārši parāda, ka man šis kadrs liekas patiesi amizants, par cik nebūt neatbilst vispārpieņemtajiem standartiem sabiedrībā (pieņemu, ka vārdu 'gīks" un 'nerds" nozīmi jūs zināt). Un, ja citreiz tas varbūt pat ir pozitīvi (cilvēka individuālitāte, iziešana ārpus rāmjiem etc.), tad Ha-sana gadījums tas vairāk velk uz tādu "ciema dīvainīša" noti. Ja tev tas neliekas smieklīgi - droši ignorē. Bet atļauj man par to gardi pasmieties.

Šķiet, ka vienīgā lieta, kas atšķir mani no pārējā otaku foruma ir tā, ka es par Ha-sanu ņirģajos atklāti, nevis vakaros, savā kopienā aiz aizvērtām žalūzijām. wink.gif

This post has been edited by GameMaster: Jul 12 2006, 16:35


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Jul 12 2006, 16:36
Post #43


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




QUOTE(GameMaster @ Jul 11 2006, 17:21)
QUOTE
Ha-sani ir agstākās attīstības pakāpes homo sapieni sapieni.


Vēlreiz rūpīgi aplūko ŠO bildi un apsver vārdu kopas "augstākā attīstības pakāpe" nesaderību ar uzskatāmo izglītojošo materiālu. Sūdīgs students no tevis, sūdīgs.
Sēdies, divi!
*


Nu vot redzams, ka esi ļoti atpalicis, aizvēsturīskos laikos dzīvo kā lielāka daļa Latvijas iedzīvotāju. Anime ir vismodernākais izklaidēšanas veids. Un tā kā Ha-san veidīgie ir vislabāk zinošie par to tēmu, tad viņi ir viskrutākie.
Un ja agrāk skolās teica: "Man ir cigarete, davaj uzpīpējam, vai iedzeram alu".
Tagad jāsaka: "Esi krutākais, noskaties anime!" Nav ko atpalikt no dzīves. Kad cilvēks izaug no skolas vecuma, tad anime ir pilnīgi normāla lieta, nepieciešama dzīves sastāvdaļa kā ēšana, gulēšana utml.
Takš to podjom, kuku....
QUOTE(GameMaster @ Jul 11 2006, 13:52)
...skatoties preteen-gay tentacle-hentai multenītes un onanējot par skolniecītēm īsos svārkos.
*


...un noskaties arī kādu cita žanra anime, kur ir labāki sižeti un character developmenti. Paplašini savu redzesloku un kļūsti normāls.


This post has been edited by Hikaru: Jul 12 2006, 16:39
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jul 12 2006, 16:41
Post #44


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Uff... Ir pilniigi normaali, ka cilveeks izsaka savas domas, kaa arii smejas par cilveekiem, kas vinjam nepatiik. Taapat ir normaali, ka shaada riiciiba nepatiks citiem cilveekim. Pat vairaak - tas ietekmee vinju nepatiku pret negatiivi atklaato cilveeku. Taa kaa tas ir normaals gaumes striids. BET shis ir privaats forums, kura interesees ir ruupeeties pirmaam kaartaam par anime-related cilveekiem, aizstaavot vinju patikas un veelmes tajaa, kaadam shim forumam buutu jaabuut. Kartupelis. Izveerteejot cilveeku veelmes, kaa veertiibu svaru njemot to noziimiibu foruma pastaaveeshanaa, kaa arii pashas diskusijas buutiibas ietekmi uz foruma pamatdomu, aizliedzu turpmaaku fleimu pret Ha-san, kaa arii privaato Church-GM striidu par peedeejaa beerniibas traumaam publisku turpinaashanu, un arii diskusijas par vegaanismu vajag turpinaat citur (ja ljoti gribas). Vieniigaa noderiigaa turpinaamaa (ja uzskata, ka vegaanisma saruna ir izsmelta) teema buutu saruna par egoismu (atklaata domu izteikshana, tiishaam nereekjinoties ar vieglaak aizvainojamo juutaam; GM) pret dziivoshanu sabiedriskajam labumam (citu juutu neaizskarshana ar relatiivi minimaalaam piepuuleem (turot muti); Church), bet vai taada filozofija mums te ir vajadziiga?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jul 12 2006, 16:42
Post #45


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
Nu vot redzams, ka esi ļoti atpalicis, aizvēsturīskos laikos dzīvo kā lielāka daļa Latvijas iedzīvotāju. Anime ir vismodernākais izklaidēšanas veids. Un tā kā Ha-san veidīgie ir vislabāk zinošie par to tēmu, tad viņi ir viskrutākie.
Un ja agrāk skolās teica: "Man ir cigarete, davaj uzpīpējam, vai iedzeram alu".
Tagad jāsaka: "Esi krutākais, noskaties anime!" Nav ko atpalikt no dzīves. Kad cilvēks izaug no skolas vecuma, tad anime ir pilnīgi normāla lieta, nepieciešama dzīves sastāvdaļa kā ēšana, gulēšana utml.
Takš to podjom, kuku....


Jā, krievu minoritātes izsaka līdzīga saturas tekstus, par sev aktuālajām naturalizācijas tēmām. Un kur viņi ir tikuši?
Bez tam, es nesaku, ka animes nav skatāmas (heck - es taču pats viņas paretam paskatos), bet kad es ieraugu cospleyer'us, Ha-sanus un tautu, kas pilnīgā bezsakarā sarunā par izklaides iespējām Cēsīs min "memo warp'us" (tas Yankas teikums pat nekvalificējās statusam 'joks") man sāk palikt kauns, ka es arī savulaik fanoju par "Samurai Champloo" vai "Beck". Mans ha-sanoloģiajs postulāts nav vērsts pret anime kā kultūru. Tas ir tēmēts uz to tautas daļu, kas reprezentē heroīna adiktu analogus no multenīšu pasaules.

This post has been edited by GameMaster: Jul 12 2006, 16:43


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

12 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 17 June 2024 - 13:07