IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

6 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Neieteiktu staigaat pa Matiisa ielu !, Pilns ar zagliem !
Sigfa
post Dec 12 2004, 16:30
Post #31


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Ahem, tad kad tev, akmens-griezeej, aizies, ka par to naudu ko tu esi ieguldiijis jugio kaartiis vari iegaadaaties daudz veertiigaakas lietas (katram savs), tad tu varbuut nozheelosi to, ka esi izgruudis pus-muuzha naudas kaartiis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Dec 12 2004, 17:07
Post #32


Unregistered









Un kad jūs, visi nenormālie anime fani, sapratīsiet, cik daudz tomēr laika ir nosists skatoties, tad varbūt nožēlosiet to, ka esat izgrūduši tik daudz laika tajā visā. Nu, tipa no offence, katram savs, vai ne?

Cheers!
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Dec 12 2004, 17:28
Post #33


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Lai nu kura govs mautu, Yume, bet tavējai būtu rātni jāstāv piesietai kūtī un lēni jāžļambā siens tongue.gif Nez vai mangas pirkšana, naudas tērēšanas ziņā būtu īpaši augstāk liekama par Jūgja kāršu iegādi. Manā skatījumā abas lietas ir velta naudas šķiešana.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Dec 12 2004, 18:12
Post #34


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Arteck, es (personiigi) Anime skatiishanu uzskatu par veertiigaaku laika pavadiishanu kaa blenshanu griestos tukshu galvu, jo anime skatos briizhos, kad nav iisti ko veertiigaaku dariit, taakaa paluugshu tevi man nebrukt virsuu ar demagogjiskiem izteikumiem, it iipashi ja runa nav par anime fanaatisma slikto ietekmi uz muusu dziiveem, bet gan Yugioh kaarshu zemo veerti un izsiikstosho daili.

PS. nu, vispaar jau runa bija par kaarshu zagshanu un par to cik tas ir nozheelojami.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Dec 12 2004, 19:21
Post #35


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




QUOTE(ShinChan @ Dec 12 2004, 16:28)
Lai nu kura govs mautu, Yume, bet tavējai būtu rātni jāstāv piesietai kūtī un lēni jāžļambā siens tongue.gif Nez vai mangas pirkšana, naudas tērēšanas ziņā būtu īpaši augstāk liekama par Jūgja kāršu iegādi. Manā skatījumā abas lietas ir velta naudas šķiešana.
*


mmm... man ir iemesls kāpēc es pērku mangas lai man būtu no kā mācīties. tas ir zīmēt. un, nu.. tās var dod pa rokām.. heh, nez kurš YGO kartožņiks dos savas kārtis lietošanā citiem.
Kautga, es jau neko nesaku katram savs viedoklis par materiālām un paliekošām vērtībām.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Dec 12 2004, 19:50
Post #36


Unregistered









Sigfa, pirmkārt, praktiski JEBKAS ir labāks par "tukšu blenšanu griestos" (izņemot vardarbību, zagšanu utt.), tā kā nevajag ar kaut ko tādu salīdzināt. Otrkārt, protams, uztvēri to tieši. Tev neliekas, ka mums katram ir jāiziet kaut kādiem procesiem cauri un tas ir tikai un vienīgi dabīgi? Es nesaku, kad cilvēks saslimst, bet gan veselīgi aizraujās. Vēl pateiksi, ka tagad padomājot pats/pati neesi kaut ko tagad šķietami bezjēdzīgu darījis pirms gadiem, nezinu, 6-8. Visi mēs kaut ko tādu esam darījuši un tas ir normāli.
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Dec 12 2004, 20:15
Post #37


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




ak dievs man ja godigi ir pie dirsas ko tur izdarija tam sikajam...
Bet norga nak par to, ka atnema kaut kadas stulbas yugio kartis murgs..
Es varu iedomaties kadam cilvekam jabut lai atnemtu kaut kadas yugioh kartis psc
maigi izsakoties dry.gif
Sorry ka ta, bet man nirga totali nak par sito, un prieskam vajadzeja offtopic taisit sitam to es ari nesaprotu...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Dec 12 2004, 22:35
Post #38


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(arteck @ Dec 12 2004, 19:50)
Sigfa, pirmkārt, praktiski JEBKAS ir labāks par "tukšu blenšanu griestos" (izņemot vardarbību, zagšanu utt.), tā kā nevajag ar kaut ko tādu salīdzināt. Otrkārt, protams, uztvēri to tieši. Tev neliekas, ka mums katram ir jāiziet kaut kādiem procesiem cauri un tas ir tikai un vienīgi dabīgi? Es nesaku, kad cilvēks saslimst, bet gan veselīgi aizraujās. Vēl pateiksi, ka tagad padomājot pats/pati neesi kaut ko tagad šķietami bezjēdzīgu darījis pirms gadiem, nezinu, 6-8. Visi mēs kaut ko tādu esam darījuši un tas ir normāli.
*



Piekriitu. Esam dariijushi un tas ir normaali. Un arii piekriitu, ka veseliiga aizraushanaas ir pavisam laba lieta, kas vairo intereshu loku un palielina pasauli. Tas ko es apgalvoju (tiiri subjektiivi, pashsaprotams) ir, ka ir daudz labaakas un veertiigaas iespeejas aizrauties ar lietaam(viena no kuraam buutu anime, bet tas nav tas labaakais piemeers). Es saku un domaaju, ka Jugio ir sliktaaks arii par MTG (cilveekiem no meeness- Magic: The Gathering), kuram, atshkjiriibaa no Jugio, ir arii kaada maakslinieciska veertiiba. taas kaartis var izmantot ne tikai speeleejot. Taads, luuk, piemeers.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Inc
post Dec 12 2004, 22:42
Post #39


Danshaku
****

Group: Jounin
Posts: 158
Joined: 22-July 04




QUOTE(ShinChan @ Dec 12 2004, 16:28)
Nez vai mangas pirkšana, naudas tērēšanas ziņā būtu īpaši augstāk liekama par Jūgja kāršu iegādi. Manā skatījumā abas lietas ir velta naudas šķiešana.
*



Kādu estētisku baudījumu sniedz kārotās kārts iegūšana īpašumā, atšķirībā no mangas? Imho, Kārts vs Manga, pārsvars ir Mangas pusē; Tas, cik lietderīgi ir/nav lasīt Mangu, jau cits jautājums. Btw, patīkami ka no vienas iepirktas Mangas prieku var gūt vairāki cilvēki, vai pat klubs, taču kā ir ar kārti?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Dec 12 2004, 23:24
Post #40


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




He......... pie ka noved fanošana par Yugio - cilveki jau saka zagt tas stulbas kartis ........................ huh.gif


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jaladin
post Dec 13 2004, 11:59
Post #41


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 346
Joined: 15-October 04
From: Tanelorn




Dazhi vaardi... neesaajiet liidzi beizbola nuuju(vai ko tml) un juusu kaartis buus droshiibaa laugh.gif


--------------------
Geeks rock!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Dec 13 2004, 12:33
Post #42


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




QUOTE(ShinChan @ Dec 12 2004, 16:28)
Lai nu kura govs mautu, Yume, bet tavējai būtu rātni jāstāv piesietai kūtī un lēni jāžļambā siens tongue.gif Nez vai mangas pirkšana, naudas tērēšanas ziņā būtu īpaši augstāk liekama par Jūgja kāršu iegādi. Manā skatījumā abas lietas ir velta naudas šķiešana.
*



Mana raibalja pievienojas "Yume no ushi" ja latvijaa(buus liidzekliishi es apsveru iespeeju arii no japaanas kaut ko suutiit) abuutu nopeerkma manga japaanju/anglju valodaa(latviski es nepirktu). tad es noteikti izlaistu kaadu eedienrezi bet mangu nopirktu. Mangu paarlasiit peec kaada laicinja. Tad jau graamatu pirkshana arii ir naudas ieguldiishana makalatuuraaa


QUOTE(Jushiro Sakaki @ Dec 13 2004, 10:59)
Dazhi vaardi... neesaajiet liidzi beizbola nuuju(vai ko tml) un juusu kaartis buus droshiibaa laugh.gif
*


Moshka veel ar '38 kalibru apkarinaaties un virtuves nazhu komplektu piedurknee neeaat?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Dec 13 2004, 13:00
Post #43


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




arteck, zini, ir taadas lietas kaa, piemeeram, dzershana jauniibaa - tu dzer un dzer, un tad tev tas liekaas jautri, bet peec tam biezhi vien nozheelo. Tomeer ir taadas lietas kaa, piemeeram, savu ietaupiijumu savaakshana un celjoshana vasaraa ar stopiem uz Japaanu. Lai arii kaads buutu rezultaats, tas ir briinishkjiigs piedziivojums, kuru tu nenozheelo. Mees nezinam vai anime skatiishanaas pieder pie pirmaas kategorijas vai pie otraas. Dereetu dabuut kaadu veteraanu un pajautaat smile.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Dec 13 2004, 14:12
Post #44


Unregistered









edg, thnaks god pirmais mani nekad nav līdz galam ķēris un nu jau vairs neķers. Esmu ļoti pārliecināts. Otrais variants, protams, ļoti jauks, taču pagaidām mana sirds un arī prāts vēl nav tik ļoti aizdedzies ar šādu domu. Jā, es arī nezinu, pie kuras kategorijas pieder tā lieta. Es tikai zinu, ka es pats vairāk nevēlos praktiski katru dienu skatīties kādu jaunu epizodi no kārtējā seriāla. Manā skatījumā nav jēgas tik daudz tam tērēt laika. Neesmu arī izjutis pārāk lielu šo lietu ietekmi domāšanas procesos, ideālu nomaiņā utt. Neesmu arī nekad izjutis līdzību ar kādu varoni. Man tas vairāk ir tīri vizuālam (māsklienieciskajam) un tehniskam baudījumam. Par cik pats esmu nedaudz ņēmies ar animācijas lietām, tad dažreiz ir ļoti interesanti domāt, apbrīnot par to kā tika veidota tā vai šitā aina. Man patīk apbrīnot cilvēku darbu un vairāk mani interesē tieši šie cilvēki.
Go to the top of the page
+Quote Post
Jaladin
post Dec 13 2004, 17:47
Post #45


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 346
Joined: 15-October 04
From: Tanelorn




Dah '38 ir par mazu vai nu '44 magnumu vai 50 AE ph34r.gif


--------------------
Geeks rock!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 4 June 2024 - 05:59