IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

6 Pages V « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> Neieteiktu staigaat pa Matiisa ielu !, Pilns ar zagliem !
Rob_X
post Dec 15 2004, 01:13
Post #76


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




Vel viena iespeja : pasham sakt tas kartis spert....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Dec 15 2004, 11:53
Post #77


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




QUOTE(JurCHiX @ Dec 14 2004, 23:43)
nu vēl jau var iet uz mežu dzīvot, iemācīt vāverēm spēlēt kārtis un ta būs miers no urlām kamēr nebūs sadzinuši pēdas...
ar laiku varētu pat vāverēm iemācīt kādus pašaizsardzības paņemienus vai iemācīt darboties ar automātu, salikt apkārt dažādus slazdus
*


ph34r.gif Tad kads lacis kartis atņem biggrin.gif


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Dec 15 2004, 13:24
Post #78


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




a veel labaak saakt pasham ziimeet.. varees viemeer uzziimeet krutaaku kaarti nekaa nosperta


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Dec 15 2004, 17:38
Post #79


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Shinobi-sama @ Dec 15 2004, 12:24)
a veel labaak saakt pasham ziimeet.. varees viemeer uzziimeet krutaaku kaarti nekaa nosperta
*


Njaa, tas atgaadina zoles speeleeshanu uz pashziimeetaam kaartiim. Visas kaartis ieziimeetas! biggrin.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Dec 15 2004, 19:16
Post #80


Unregistered









Īstenībā jau mans brāļuks (11 gadi) pats arī sazīmēja un ar kaimiņpuiku uzspēlē.
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkRockslizer
post Dec 16 2004, 19:15
Post #81


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 131
Joined: 11-December 04




QUOTE(arteck @ Dec 15 2004, 18:16)
Īstenībā jau mans brāļuks (11 gadi) pats arī sazīmēja un ar kaimiņpuiku uzspēlē.
*


Man jau ir tāda ideja. cool.gif Ar datoru apstrādāšu zīmējumus, uztaisīšu pats savu spēli, kurā būs Creature, Cast, Moment un Castle kārtis. Būs main deck un castle deck. Vairāk nestāstīšu. Ideja pārāk laba.


--------------------
All the things that exists never will disappear as they have never begun. Therefore, all is eternal except links between them, us.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Dec 16 2004, 19:44
Post #82


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




Ha........ es ar agrak zimeju kartis un ne tikai YGO, vel no Final Fantasy 9 -tetra karšu speles......... smile.gif


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Dec 17 2004, 11:42
Post #83


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(DarkRockslizer @ Dec 16 2004, 18:15)
Man jau ir tāda ideja.  cool.gif Ar datoru apstrādāšu zīmējumus, uztaisīšu pats savu spēli, kurā būs Creature, Cast, Moment un Castle kārtis. Būs main deck un castle deck. Vairāk nestāstīšu. Ideja pārāk laba.
*


Jaa, jā, tikai nezaimirsti savu "pārāk labo" ideju laikus nopatentēt, kas zina, kāds vēl pasteigsies pirms tevis.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Dec 17 2004, 13:18
Post #84


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(ShinChan @ Dec 17 2004, 10:42)
QUOTE(DarkRockslizer @ Dec 16 2004, 18:15)
Man jau ir tāda ideja.  cool.gif Ar datoru apstrādāšu zīmējumus, uztaisīšu pats savu spēli, kurā būs Creature, Cast, Moment un Castle kārtis. Būs main deck un castle deck. Vairāk nestāstīšu. Ideja pārāk laba.
*


Jaa, jā, tikai nezaimirsti savu "pārāk labo" ideju laikus nopatentēt, kas zina, kāds vēl pasteigsies pirms tevis.
*


Bet, ja nopietni, vai ar taadaam speeleem var pikji nopelniit? Es jau saprotu, ka tas tiek dariits tiiri sev, tikai sev un dazhiem draugiem, un tad nedaudz arii pashapliecinaashanaas un atziniibas deelj, bet reaali, ja padomaa, vai shaada novirziena speeles var arii paardot? Taa kaa lielaakaa dalja potenciaalo klientu finanseejumu dinjgjees no vecaakiem, un vecaaki gribees zinaat, kaados ceelos noluukos tiks izmantota shii nauda. Kaa noformeet naudas kaashanas procesu, lai vecaakiem liktos, ka beerns ir pelniijis tikt pie pikja, ko samaksaat nelaimiigajam badaa dziivojosham speeles taisiitaajam?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages V « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 3 June 2024 - 23:59