IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Japanu valoda
Yume
post Jan 25 2006, 20:56
Post #31


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




ja zini hiraganu un katakanu tad vislabakais variants ir Minna no Nihongo. Pamati tur paskaidroti ļoti labi, un tikai zinot pamatus tu vari mācīties talāk gramatiku.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
yoji
post Jan 25 2006, 21:40
Post #32


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 38
Joined: 23-January 06
From: trance.jp




mjaaa... man jau veel tikai pamati un pamati!! Japsakatas mosh janusaa ir smile.gif


--------------------
image

Hellsing - nu tas ir kaut kas vienreizējs! Neko tādu iepriekš nebiju redzējis!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post Jan 26 2006, 18:08
Post #33


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




QUOTE(Yume @ Jan 25 2006, 20:21)
negribu jūs apvainot, bet šīs grāmatas ir apsolūts s*ds.
Izšķirstot sapratu ka pamati viņās nav paskaidroti , un bez pamatiem un drausmīgajā krievu ntranskripcijā neko labu neiemāīsies.
*



Un kaapeec tad es varu iemaaciities? khm, tas ir, gribu pateikt, Yume, visas krievu graamatas gan nav zemee metamas. Par Gendai Nihongo (krievu izdevums shoreiz, ne anglju smile.gif ), ko mana japaanju valodas skolootaaja atzina par labu esam, es vispaar uzskatu par meistarklasi, jo nezinu nevienu citu graamatu, kur pamati butu izskaidroti labaak. Pat Minna no Nihongo nestaav klaat. Un par krievu transkripciju runaajot, cilveeki ir dazhaadi. Kuram patiik, kuram ne, kursh saprot, kursh ne (es jaa), tas ir katra pasha gaumes un sapratnes jautaajums. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Jan 26 2006, 18:10
Post #34


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




nu un pieradums arii dara savu... mums sheit ir diivaini redzeet visaadus "докуро-тян", citiem tas liekas pashsaprotams.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Jan 27 2006, 22:49
Post #35


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




nezinu, es protams neesmu tik labi iepaziistinaata ar tavaam japaanju valodas zinaashanaam- Yanka-ronon, tachu es domaaju ka deelj krievu transkripcijas, tev tuvaakaa naakotnee radiisies veeraa nemamas transkripcijas probleemas.

Un, teikshu godiigi, vieniigais ko es veerteeju augstu kroevu izladumos, ir krievu-japaanju, japaanju=krievu vaardniica. kur it nevis transkripcija bet gan hiragana un katakana.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 4 May 2024 - 15:15