IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

12 Pages V « < 6 7 8 9 10 > »   
Reply to this topicStart new topic
> kur maaciities, kur iemācīties japāņu valodu
Rusell the carrotstork
post Oct 11 2006, 20:37
Post #106


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 152
Joined: 7-November 05




Uz jautājumu, kur var Rīgā mācīties japāņu valodu? atbilde ir - internetā!

Nesen es sāku vairumā skatīties animes un likās vieglāk, ja nebūtu jālasa subtitri. Tātad nolēmu iemācīties japāņu valodu. Atardu dažus ļoti labus saitus.

1. - http://www.learn-japanese.info/
2. - http://japanese.about.com/

Ja tu izlasīsi un daudz maz iegaumēsi, kas viņās rakstīts, tad zināsi kā japāņu valoda vispār darbijās, gramatiku un primitīvākos vārdus un teikumus.

Vārdnīcas

1. - http://www.freedict.com/onldict/jap.html
2. - http://englishjapaneseonlinedictionary.com/

Pašlaik es daudz maz saprotu gramatiku un varu izveidot teikumus. Māku skaitīt. Mācos lasīt hiraganu.
Kopā mācos neplinu nedēļu!

Šinī forumā arī var uzzināt daudz lietas par japāņu valodu - http://forum.wordreference.com/forumdisplay.php?f=54

Vēl es sāku izmantot macības kursa programmu - The Rosetta Stone. "Pa kluso" nemaksājot var nolādēt torentos vai DēCītī. ļoti iesaku, tiem, kas mācās.

Un tas viss ir pašapmācības cēļā! Un dažreiz jau man nav jāpaskatās subtitros.

Ja negirbi pašmačības ceļa, tad ir vēlveins variants - kursi! Bet kur Rīgā to var, nezinu.

This post has been edited by Rusell the carrotstork: Oct 11 2006, 20:39


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
monk
post Oct 23 2006, 20:31
Post #107


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 46
Joined: 1-December 05
From: Starp loģiku un neloģiku




Rīgā piedāvā www.nordistika.lv. jāmaksā 70Ls


--------------------
Iegūstot mani tu iegūsi visu.
Bet Tava dzīve piederēs man.
Vēlies, un Tavas vēlmes piepildīsies.
Bet saskaņo tās ar savu dzīvi.
Ar katru tavu vēlmi
es dilšu tāpat kā Tavas dienas.
Vai vēlies mani?
Tad ņem!... Tevi uzklausīs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kika-chan
post Nov 3 2006, 15:05
Post #108


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 49
Joined: 3-November 06
From: plašajā pasaulē




es japaanju valodu maacos pati netaa

mozh noder - uzskatu ka baigi labaa adrese - tur ir visa gramatika, viss no sākuma, labi izskaidrots, ir arī kanji un audio un video stundas, bet tas viss angliski...

http://learnjapanese.elanguageschool.net/

This post has been edited by kika-chan: Nov 3 2006, 15:07
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Maruta
post Dec 20 2006, 19:03
Post #109


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 26
Joined: 22-August 06




QUOTE(edg @ Jun 8 2005, 20:24) *

Kjiinieshu valodu jau var iemaaciities arii leeni runaat. Uztveri uztrenee ar laiku. Taapat kaa ar trompeti nevar uzreiz puust augstas notis.

Interesanti, ka par spiiti tam, kaa man likaas, arii japaanju valodaa ir tulkojumi atkariigi no izrunas. Piemeeram: ame = lietus vai saldums(candy), atkariibaa no izrunas.

Bet vispaar manas domas visa shii sakaraa ir:
Kjiinieshu valodu maaciities tikai taapeec, ka vinju ir daudz, ir tas pats, kas rakt 100km^2 ezeru tikai taapeec, ka lielaaks. Svariigi ir tas, cik biezhi tu gatavojies ar kjiinieshiem runaat, taapat kaa, cik taalu tu taisies peldeet. Ne jau ar visiem izrunaasies, ne arii vinji masveidaa ienjems Latviju, lai tev buutu jeegas tieshi no kjiinieshu valodas. Cita lieta, ja brauc uz Kjiinu.


varētu domāt ka latviešu valodā Ola vai ola...atkarībā no tā kā ārzemnieks izrunātu...
jeb, Egle vai egle, Ezers avi ezers (platais vai...)
taču mēs saprastu. Tāpat teiksim, japānā. Ja tu esi ārzemnieks (to jau viegli var pamanīt), tev piedos kļūdas. TURKLĀT, tas ir atkarīgs no tēmas. Ja tu tunā par laika apstākļiem un piemini lietus kā saldumi...tas nekas. Tas pats ir par, ja runā par saldumiem un tu piemini lietu...

japānā (tāpat kā daudz kur citur) tas ir svarīgi par ko runā...

Vēl no latviešu val. Ja tu ar kādu runā, un tu runā par pagalmiem, un piemini vārdu Zāle...vai tad tas būs domāts kā medicīnas zāles jeb ...aktu zāle??? NE!!!

UN (un), tev it īpaši šādas kļūdas jebkur piedos ja esi no ārzemēm, ja neesi vietējais...kaut kag ja tu teiksim tur ilgo dzīvotu ...tad varbūt...

Un par to ko teici zemāk pēc šī...no anime vai mangām nevajag šādā veidā mācīties. Animē un mangās ļoti bieži ievieto ko tamlīdzīgu humora pēc! (piem. Shinshi Doumei Cross ; Arina Tanemura. Tās varone Haine, to tik dara kā jauc kanji un tādējādi to padara smieklīgu...)!!!!!

!!!

QUOTE(lastguru @ Jun 9 2005, 11:57) *

Un treshkaart (pats svariigaakais shajaa postaa) shis tonaalais akcents nekaadaa veidaa nav kakonizeets un kopts kaa valodas sastaavdalja - taa ir tikai rekomendeejama literaaraa izruna, liidziigi kaa LAB-ratory ir ASV izruna un la-BOR-atory ir Anglju izruna. Visas izrunu variantus var rakstiit ar hiraganu vai romaji vienaadi (atshkjiriibaa no kjiinieshu valodas, kur katrai zilbei romanizaacijaa liek klaat ciparinju) un var izrunaas vienaadi un tas nebuus uzskatiits par kljuudu, tikai nelielu diivainiibu (es paziistu vienu (jaa, tikai vienu, taapeec nevaru dariit secinaajumus par visiem cilveekiem no latgales) cilveeku no Reezeknes. kaut gan vinjsh runaa perfekti mums zinaamo latvieshu valodas dialektu, miikstinaajumus vinjsh izrunaa diivaini. nevis nepareizi, bet atshkjiriigi). Ja kjiinieshu valodaa dazhaadi tonji noziimee pilniigi citas zilbes, tad japaanju valodaa taa ir katra konkreetaa vaarda literaaraa izruna. Ar anglju valodu ir tas pats: saliidziniet rebel divas izrunas, piemeeram (tas ir pirmais ko vareeju atcereeties, ir arii citi piemeeri).


neaizmirsti tik ļoti INTERESANTUS vārdus kā amerikāņu GARAGE un angļu GARAGE (ASV - garāž; UK- geredž)

This post has been edited by Maruta: Dec 20 2006, 19:12
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mimi
post Jan 27 2007, 16:10
Post #110


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 440
Joined: 31-December 06




es mācījos japāņu valodu laikam 2 ar pus gadus, kad man bija seši gadiņi, es jau sāku... mācījos Rīgā, tikai mani tai brīdī japāna neinteresēja... kas zināja, ka nākotnē es interesēšos ar anime? ;( :'( ... jā, man arī ir latviešu japāņu vārdnīca, bet ir arī kādas 10 lpp. ar japāņu-latviešu.. ir arī burti, gramatika.. tagad zinu tur tikai gomenasai, koni4iva, arigato, haha, chichi, mimi, koneko,shtorisenai... biggrin.gif

This post has been edited by Pearl: Jan 27 2007, 16:11


--------------------
(sun)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
uguisu
post May 10 2007, 05:01
Post #111


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 3
Joined: 10-May 07




日本語を勉強したければ、最初に仮名を独学した後は日本人としゃべることがとっても役立つと思っています。

This post has been edited by uguisu: May 10 2007, 05:02


--------------------
www.komedia.org | skype::ugisw3 | バカに薬なし
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
misty_moonlight
post Jun 27 2007, 14:51
Post #112


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 70
Joined: 29-March 05
From: Riga




Vai kāds nevēlas pieteikties intensīvajiem (32 akadēmiskās stundas 2 nedēļās) japāņu valodas 1. līmeņa kursiem Nordistikā?
Kursiem vēl nav nokomplektēta grupa (vismaz 7 cilvēki)... Citiem vādiem - meklēju kompāniju. tongue.gif


--------------------
--==> misty (ミスチ) <==--
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dainismat
post Sep 5 2007, 12:10
Post #113


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 3
Joined: 3-September 07




Nav jau obligaati pirkt vaardniicu, es redzeeeju japaanju valodas 13 GB lielo paku vienaa trakerii. Es tikai nezinu cik laba taa ir ...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Fakia
post Sep 7 2007, 20:45
Post #114


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 17
Joined: 7-September 07




Sveiks.
Dzirdeju ka Riga ir kur macities Japanu valodu.
Tomer man ir jautajums:
Vai ir vel gruppas kur pienem pavisam iesaucejus?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
monk
post Sep 9 2007, 02:02
Post #115


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 46
Joined: 1-December 05
From: Starp loģiku un neloģiku




mans pieteicās LU valodas kursos. līdz 10 septembrim vēl var pieteikties, bet kad es biju tad man pateica ka grupa jau gandrīz pilna vai pilna. tā ka ja vēl ir gribētāji pasteidzās. varbūt viņi izveidos otru grupu.
p.s. runa par iesācēju grupu. wink.gif


--------------------
Iegūstot mani tu iegūsi visu.
Bet Tava dzīve piederēs man.
Vēlies, un Tavas vēlmes piepildīsies.
Bet saskaņo tās ar savu dzīvi.
Ar katru tavu vēlmi
es dilšu tāpat kā Tavas dienas.
Vai vēlies mani?
Tad ņem!... Tevi uzklausīs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Infanta
post Sep 9 2007, 16:20
Post #116


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 33
Joined: 25-October 06
From: Riga




Vai kaads no klaatesoshajiem maacaas/maaciijaas LU Aazijas studiju Japaanju modulii (bakalaurs? magjistrs?)? Kaads, varbuut, naakotnee plaano tur staaties? Just wondering rolleyes.gif


--------------------
Normal people don't scare me... I SCARE NORMAL PEOPLE!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post Sep 9 2007, 16:41
Post #117


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Viņiem tur vispār ir maģistri? Kad es skatījos, ko viņi piedāvā, tad tai programmai bija tikai bakalaurs (ir vēl kaut kāda orientālistikas maģistra programma, taču tur nav nekā par valodu apguvi). Ja mērķis ir kārtīgi apgūt japāņu valodu, vislabākā izvēle būtu iegūt kaut kur pamatzināšanas (ļaunākajā gadījumā pašmācības ceļā) un prom uz Japānu - tā kā mums ar Japānu ir bezvīzu režīms, nevajadzētu būt pārāk grūti, cita lieta, ka, AFAIK, bez JLPT 2. līmeņa strādāt un studēt gan Japānā nevar, tā kā varētu būt pagrūti ar iztikšanu.
Update: izrādās, ka tagad universitātēs pamatā prasa šo: http://en.wikipedia.org/wiki/Examination_f...tional_Students

This post has been edited by Niks: Sep 9 2007, 16:43
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Infanta
post Sep 10 2007, 18:36
Post #118


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 33
Joined: 25-October 06
From: Riga




Pabeidzot Aazijas studiju bakalauru, var staaties Orientaalistikas magjistros (tur, kaa man zinaams, ir iespeejams turpinaat maaciities to valodu, kuru izveeleejies bakalaura programmai, t.i. japaanju, kjiinieshu, turku, araabu vai eebreju).
Nav nemaz tik viegli aizbraukt uz Japaanu, iipashi nu straadaat. Valodu ta veel var pusliidz iemaaciities, bet, lai mekleetu darbu Nihon zemee, taaaadam starta kapitalam jaabuut, ka bail dry.gif Ar studeeshanu ir vienkaarshaak - mums Latvijaa tagad paraadaas baigaas iespeejas (ap pusgadu atpakalj bija izsludinaata pieteikshanaas Monbukagakusho stipendijai, LU katru gadu piedaavaa apmainjas braucienus, tik jaaseko liidz...). Shiim stipendijaam EJUAIS eksaamens nav vajadziigs..Ja brauc privaati, tad gan, bet atkal jaareekjinaas ar baigo zhuuksni ph34r.gif


--------------------
Normal people don't scare me... I SCARE NORMAL PEOPLE!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eva
post Sep 11 2007, 18:55
Post #119


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 1
Joined: 11-September 07




QUOTE(Infanta @ Sep 9 2007, 16:20) *

Vai kaads no klaatesoshajiem maacaas/maaciijaas LU Aazijas studiju Japaanju modulii (bakalaurs? magjistrs?)? Kaads, varbuut, naakotnee plaano tur staaties? Just wondering rolleyes.gif

jā, es nākamajā rudenī stāšos smile.gif vajdzēja jau šogad, bet iepriekšējās augstskolas dēļ viss sagāja dēlī ph34r.gif


QUOTE(monk @ Sep 9 2007, 02:02) *

mans pieteicās LU valodas kursos. līdz 10 septembrim vēl var pieteikties, bet kad es biju tad man pateica ka grupa jau gandrīz pilna vai pilna. tā ka ja vēl ir gribētāji pasteidzās. varbūt viņi izveidos otru grupu.
p.s. runa par iesācēju grupu. wink.gif


es arī pieteicos, biju arī pirmdien uz 1.nodarbību.
domāju ir pareizais ceļš uzsākts biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
monk
post Sep 17 2007, 21:11
Post #120


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 46
Joined: 1-December 05
From: Starp loģiku un neloģiku




Mans tikko uzzināj par jap valodas kursiem. maksā gan padārgi(kaut gan labi padomājot tas ir baigi lēti). nezinu vai dārgāk par LU bakalauru. sasniedzot noteiktu līmeni tu brauc uz vācij un kārto eksāmen, lai saņemt to valods diplom. un ja ļoti labi mācies var tikt uz paš jap ar.


--------------------
Iegūstot mani tu iegūsi visu.
Bet Tava dzīve piederēs man.
Vēlies, un Tavas vēlmes piepildīsies.
Bet saskaņo tās ar savu dzīvi.
Ar katru tavu vēlmi
es dilšu tāpat kā Tavas dienas.
Vai vēlies mani?
Tad ņem!... Tevi uzklausīs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

12 Pages V « < 6 7 8 9 10 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 User(s) are reading this topic (4 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 5 June 2024 - 00:20