IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

37 Pages V « < 32 33 34 35 36 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Zeloco galerija, Blood, gore and rock'n'roll
FuschichO
post Dec 21 2008, 18:02
Post #496


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Es tagad saprotu, kāpēc Dmonsteram nav laika! laugh.gif

Piedodiet par manu aklumu, bet vai Zeloco mācās LMA? ohmy.gif
Un par tehniku... nu laikam dmonster pietiekami skaidri izteicās. ^^


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Haikis
post Dec 23 2008, 10:54
Post #497


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 267
Joined: 9-June 04




Nu pēdējā zīmējumā man liekas ēnojums ir ļoti ok! Pelēkais padarītu to mākslīgāku. Tagad tāda laba BW sajūta!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Dec 28 2008, 00:12
Post #498


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




un es jau viju sagatavojies rakstiit kārtējo dubultpostu... labi, ka nebūs tā jādara, citādi vēl warnus sāks man par to likt...

QUOTE(dmonster @ Dec 17 2008, 21:09) *

Patīkami tavi darbi, bet nez vai man vajadzētu kritizēt, ja sāktu es varētu būt visai nepatīkams.


Man vienmēr paticis dzirdēt citu domas, tad man ir skaidrs, ko viņi tajā visā redz, kas šķiet, pareizi/nepareizi.. Vai viņi ir sapratuši domu aiz bildēm utt.. Kritika ir vienmēr welcome smile.gif

QUOTE(YuukiChan @ Dec 19 2008, 10:20) *

Man jau visslabāk patīk zīmējumi kuros attēlots Mana <3


heh.. jā, Mana sen nav aiztikts.. laikam tāpēc, ka j-rock sen nav klausīts... Gan jau vēl kādreiz uznāks j-noskaņa smile.gif Viņam netrūkst fanart zīmētāju smile.gif
Paldies smile.gif

QUOTE(Art`a. @ Dec 19 2008, 13:39) *

Un pēdējais darbs man kko atgādina, ,tikai nevaru saprast ko. xD
Patīk melns+balts. happy.gif


Perhaps this? smile.gif
IPB Image

QUOTE(dmonster @ Dec 20 2008, 01:50) *

Please don't hate me:

- Kopumā darbi - Vajag piestrādāt pie kompozīcijas, tavu darbu galvenā darbība lielākoties notiek malās. Tas slikti tāpēc, ka cilvēka acij jāpiepūlas vairāk, lai koncentrētos uz to, kas notiek sānos nekā "tveramajos punktos"("tveramie punkti" kompozīcijas teorijas padarīša, sadalot lapu 3x3 daļās, vietās, kur krustojas dalījumi, tur cilvēka acs labāk uztvers darbību, vai kautkā tā). Tveramo punktu tuvumā arī jānovieto ir svarīgas detaļas(visbiežāk), tāpat kā pirmstam, lai cilvēkus darbs vairāk piesaistītu. Vēl tur krutie mākslinieki iesaka izveidot kompozīciju ar 3 "tveramajiem punktiem", tev pēdējos darbus bija izteiktas 2 punktu kompozīcijas, skaisti, bet nav nekādas granātas, kas vienkārši paņemtu tavas acis, tās saplosītu un liktu brīnīties par to, cik interesanti darbi. Vēl ieteiktu izmantot plašāku krāsu spektru ādu gleznošanai, ja viņas ir tik vien vienā krāsā tās liekas nepatīkami mākslīgas un plastalīniskas. Ieteiktu ielikt sarkano vietās, kur asinsvadi tuvāk ādai un zilos toņus, tur, kur ēnas tumšākas. Derētu arī citētu vienu skolotāju šajā brīdī: "Dabā melns nav melns, bet gan tumšs krāsu salikums." Dažos darbos, kur bija melni laukumi varēja prasīties pēc kādiem tumšiem citas krāsas triepieniem, lai parādītu, ka priekšmets nav vienkārši iemests no nezkurienes un ir drausmīgi plakans. Vēl izteikta tendence tavos darbos ir tēliem skatīties vai lielākoties būt pagriezušajiem uz lapas labo malu. Nav nekas dramatisks, bet ieteiktu variēt viņu pozīciju, lai tev pašai arī būtu izaicinājums un darbu vērotājiem neliktos itkā darbi būtu visi līdzīgi tik ar dažām atšķirīgām detaļām. Pie tam, atsevišķu ķermeņu daļu pazušana gaisā, neizskatās pārāk labi un atlikusī lapas daļa izskatās uzreiz tukšāka.
- Sloth - Labās puses žoklis izskatās saspiests. Kreisā roka vai nu lielas piepūlas iespaidā aizlocīta aiz muguras vai vienkārši izrauta. Spuldzīte piesaistīja - varēja būt apaļāka un bez balta plankuma pie īkšķa.
- Vanity - Matu krāsa pārāk līdzīga fonam, grūtāk saprast, kur fons beidzas, kur mati sākas. Acu zīlītes dažādos lielumos.
- Greed - Galvas augša pārāk nošķelta.
- Lust - Uz kreisā vaiga arī varēja būt sarkanā "pūderejuma". Acu lielumi pārāk strauji izmainās. (Kopumā šis man mīļākais darbs.
- Gluttony - Praktiski kreisā sejas puse nocirsta nost.
- Envy - Auss varēja būt garumā tuvāk uzacij.
- Wrath - Roka izskatās lauzta, pārāk uz āru izliekusies. Pistole, liekas, ka pilnībā pagriezusies ar sānu pret vērotāja skata punktu.
- Pēdējais fiksais - Labās acs zīlītei itkā vajadzēja parādīties. Ēnojums zem deguna un pie labā vaiga pārāk strauji pāriet melnā, vajadzēja mazliet pelēkāku.

Ohfackohfackohfack. Par šito mani noflaimos OTL .


Why hate? I love you now biggrin.gif
Lielākā daļa, ko tu minēji ir taisnība.. un tas par to 3 pret 3 dalīšanu man laikam bija vienīgais jaunums.
-kompozīcija - man tādās praktiski nekad nav biggrin.gif
- Esmu grafiķis - tb mans darbības lauciņš būtībā ir balts, melns un pelēks, so krāsās būtībā esmu idiots. Es pilnībā apzinos, ka krāsošanā sejās parasti ir maksimums 3 krāsas (kas īstenībā ir vienas krāsas dažādi toņi), bet es vnk neesmu vēl apguvis zināšanas par to.
- melns - par šo mani ir strostējuši kopš pirmajām klasītēm biggrin.gif Visu laiku uzmanīgi sekoju tam visam, bet tagad es vnk ignorēju likumus un zīmēju pēc savas vēlmes un izjūtas.
- par tām sejām es pirms kāda pusgada pamanīju... laikam man vnk vairs nav iztēles smile.gif
- Par to pēdējo - tas bija vairāk b/w mēģinājums.. eksperiments... biju šo paņēmienu pamanījis k-kur DA un izdomāju, ka jāpamēģina.. so.. tām pelēkajām pārejām tur tīri teorētiski nebūtu vajadzējis būt... Tur gan es sekoju likumiem 1) krītošās ēnas ir asas 2) slīdošās ēnas ir mīkstas smile.gif un acu zīlīte.. tas ir lowbrow art eksperiments... apskaties vecās (20-to gadu) Disneja multenes un tu sapratiisi kas aptuveni tur bija domaats smile.gif

Aaah... this was a delight...
Tev biežāk jāiegriežas manā galerijā! *uzaicina uz cepumiem un tēju* biggrin.gif

Un par nāves grēkiem... domāju, ka tevi varētu interesēt salīdzinājums ar referencēm (nav visas, jo man ir pārāk daudz failu un es pārējās neatradu ^^wink.gif:
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image

QUOTE(FuschichO @ Dec 21 2008, 17:02) *

Es tagad saprotu, kāpēc Dmonsteram nav laika! laugh.gif

Piedodiet par manu aklumu, bet vai Zeloco mācās LMA? ohmy.gif
Un par tehniku... nu laikam dmonster pietiekami skaidri izteicās. ^^


Zeloco mācās LMA

QUOTE(Haikis @ Dec 23 2008, 09:54) *

Nu pēdējā zīmējumā man liekas ēnojums ir ļoti ok! Pelēkais padarītu to mākslīgāku. Tagad tāda laba BW sajūta!


Hai! Paldies ^^




New stuffs... Been on the lazy side (again), bet te nu politikas kritiķiem prieciņš:

IPB Image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Jan 6 2009, 23:23
Post #499


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




Acīmredzot politika jūs neinteresē... nu tad te būs Cthulhu uz Džeka Sperova mīlasbērns:

IPB Image

Hooray for pirates and a bottle of rhum!


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Jan 7 2009, 16:12
Post #500


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Šis man ļoti patīk, bet krāsas gribētos mazliet citas.. bet tas tikai manai gaumei. ;P


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Jan 10 2009, 17:15
Post #501


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




QUOTE
Cthulhu uz Džeka Sperova mīlasbērns

poor Jack.
bet man patīk...tādi...smukie taustekļi biggrin.gif


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Jan 14 2009, 23:22
Post #502


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




Been on the lazy side (can you tell?) eniivei.. iisti nav arii dzenuļa k-ko baigi zīmēt, ja tik 1x pusgadā dabūnu kādu louzy komentāru... Es nerunāju par "aww.. cik forši" pagājušā gada laikā dmonster komentārs bija pretty much vienīgais, kuru īsti bija vērts lasīt...

What you give is what you get.


So... daudz Tiger Lillies mūzikas (it sevišķi "the Man that shoot's the hair" no "Shockheaded Peter" operas) un kripatiņa iedvesmas.
(protams, ka proporcijas šeit ir ļoti pareizas, jo pie darba stādāju vairākas nedēļas, nemaz nerunājot par krāsojuma plānošanā ieguldīto laiku un darbu...doooh)

IPB Image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Jan 15 2009, 15:10
Post #503


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Tu varētu gluži kā scenogrāfs izdomāt visus tēlus. wink.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
thearnis
post Jan 15 2009, 22:30
Post #504


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 71
Joined: 18-March 07




Par spīti ieguldītajām ''nedēļām'' zīmējuma veidošanā, šitam piemīt lielāks šarms, nekā pareiziem, krāsotiem, pamatīgi izstrādātiem lielajiem darbiem tongue.gif


--------------------
IPB Image
Never met a wise man, if so it's a woman
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Jan 20 2009, 00:21
Post #505


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




te būs mana skarbā kritika(īsi un kodolīgi) - kas tas vispār ir par zvēru? :S


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Jan 23 2009, 01:30
Post #506


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




QUOTE(FuschichO @ Jan 15 2009, 14:10) *

Tu varētu gluži kā scenogrāfs izdomāt visus tēlus. wink.gif

Izdomāt tēlus kam?

QUOTE(thearnis @ Jan 15 2009, 21:30) *

Par spīti ieguldītajām ''nedēļām'' zīmējuma veidošanā, šitam piemīt lielāks šarms, nekā pareiziem, krāsotiem, pamatīgi izstrādātiem lielajiem darbiem tongue.gif

lawl, tad jau laikam turpmāk nebūs jāiespringst...

QUOTE(Ayumi @ Jan 19 2009, 23:21) *

te būs mana skarbā kritika(īsi un kodolīgi) - kas tas vispār ir par zvēru? :S

Tas ir jautājums nevis kritika :/



Par spīti Thearnis komentāram viens "ašais" šic (yes, it's very pink, I'm aware of that).
Tags: Raquel Reed


IPB Image

ps. vai vēl kāds ir pamanījis, ka mani darbi šajā forumā būtībā ir pilnīgs offtopic? Where's the anime gone? Vai mani tas vienīgo uztrauc (not really)? Ja dabūšu kaut vienu sakarīgu komentāru apsolos uzzīmēt zīmējumu anime stilā speciāli priekš jums.

This post has been edited by zeloco: Jan 23 2009, 01:33


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Jan 23 2009, 16:26
Post #507


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Kkas tur nav ar pieri un brillēm kopā. o.ō Iespējams, ka kkādas kontrastainākas ēnas trūkst, jo šķiet mazliet plakani. Ā un mati, izskatās, ka ir tikai galvas virspusē un no turienes arī krīt tādā vienā kārtā.. arī liekas kkā plakani un plastmasīgi. Man šis zīmējums tā ne sevišķi patīkās, iepriekšējie bija labāki. :/ Varbūt man krāsu toņi kkā neiet pie sirC`.. es nez.
Bet es gribētu redzēt kko anime`isku. biggrin.gif Cerams, ka kāds kādu sakarīgāku komentu uzrakstīs. *O*


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Feb 1 2009, 23:20
Post #508


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




viss bumbās! It's the magic of draw-on eyebrows!




Sasodīti lieliskākā bilde, ko savā mūžā esmu uzzīmējis!
Andris saka astoņi biti. Klausi Andrim!

IPB Image


I put the shitty ones to the end:
sēnes - jē, jē, jēē!
IPB Image

un plakana vecene.
IPB Image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
asamashii ritori banpaia
post Feb 4 2009, 00:30
Post #509


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 423
Joined: 8-July 04




shroomz!!!! happy.gif
baigi labs tas ar sēnēm, oldschool tattoo stilu pasit smile.gif nice


--------------------
All the english I know, I learned watching anime.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Feb 19 2009, 00:42
Post #510


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




hahah biggrin.gif jes.


FAIL!
IPB Image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

37 Pages V « < 32 33 34 35 36 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 User(s) are reading this topic (6 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 3 May 2024 - 23:52