IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

> Piano, kam interesē vienkārša un mīļa anime
Kaada ir juusu attieksme pret animeem par skolniekiem
Kaada ir juusu attieksme pret animeem par skolniekiem
Man patiik [ 30 ] ** [71.43%]
Man nepatiik [ 2 ] ** [4.76%]
Man pofig [ 10 ] ** [23.81%]
Total Votes: 42
Guests cannot vote 
CryRat
post Mar 22 2004, 16:32
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




savā blogā jau rakstīju un ierakstīšu te ar...


noskatījos Piano... man patika smile.gif visi kam interesē vienkārša un mīļa anime ( tā kā man ) turpina lasīt... pārējie it īpaši action fani var netērēt laiku... no spoilers...

vienkārša, reālistiska un jauka ir pirmie vārdi kas nāk prātā domājot par Piano... tiešām katra epizode atstāj jaukas un patīkamas emocijas... ko lai saka... anime ir par kautrīgas vidusskolas meitenes ( Miu Nomura ) dzīvi... īsti neesu pārliecināts bet domāju ka pa visām 10 epizodēm pagāja viens gads... par to kā viņa iet uz skolu par viņas draugiem, ģimeni un tamlīdzīgi... kā jau teicu reālistiska un vienkārša - nekas neparasts nenotiek... animācīja varēja būt mazliet labāka kaut gan izskatās patīkami un characteri ar jauki it īpaši Miu ( tiešām ļoti patika ) ...un viņas mati izskatās normāli ! vēl vairāk izskatās labi... nevaru saprast cilvēkus kuriem vienmēr ir kaut kādas problēmas ar characteru izskatu... tad acis par lielu ta Kanon pārāk dīvaini uzzīmēts tad Miu mati nav normāli... viss ir ok... un beigas bija ļoti labas... ne obligāti labas no story puses bet tiešām ļoti iederīgas... labākas nevarēja būt...

laikam nav vairāk ko teikt... vairāk nevajag neko teikt... sapratāt ideju... ja patīk Kanojo to Kanojo no Neko vai Hoshi no Koe ta domājams ka Piano ar patiks...

QUOTE (Piano)
There are movies that are simple yet good, right? Ones that still manage to touch your heart even though nothing special happens.


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 2 May 2024 - 22:59