IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

> Tonari no Kaibutsu-Kun, School life
FuschichO
post Dec 27 2012, 16:40
Post #1


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




IPB Image
Angliskais nosaukums: My Little Monster vai The Monster Next Door
Seriāls, kurš sastāv no 13 sērijām, pabeigts 25. decembrī, tātad samērā svaigs laikā, kad top šis posts.
Veidotāji: TV Tokyo, Aniplex, Brains Base, NAS, Kodansha
Žanrs: Comedy, Romance, School, Shoujo, Slice of Life
Vecuma ierobežojums: PG-13

Stāsts ir par meiteni vārdā Šizuka un puisi vārdā Haru. Šizuka ir visai emocionāli nejūtīga meitene, kura interesējas tikai par savām sekmēm, bet Haru ir "mistiskais pirmgadnieks", jo pēc pirmās skolas dienas, kuras laikā viņš piekāva vecākas klases skolniekus, uz mācībām vairs nav ieradies. Šizuka atkārtoti satiek Haru, kad aiznes viņam mācību izdales materiālus- no tās reizes Haru ir pārliecināts, ka abi ir draugi. Būdams, apveltīts ar sliktām manierēm, viņš drīz nekautrējoties atzīstas savās simpātijās pret skolasbiedreni, kura nebūt nav par to iepriecināta.

Nu tas tā... apmēram tā sākas pirmā sērija. Varu teikt, ka tiktāl man patīk. Zīmējuma stils un izpildījums ir patīkams, un Haru manī raisa tik lielu sašutumu, ka esmu gluži sajūsmināta, uz viņu skatoties. Tāpat varu identificēties ar meiteni, un vispār situācija reizēm nedaudz atgādina epizodes no pašas dzīves, lai cik dīvaini tas nebūtu. Es noteikti esmu ieinteresēta un tāpēc skatīšos tālāk. smile.gif

IPB Image IPB Image


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 3 May 2024 - 01:52