IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Japanju valodas fakultate LU.
AlexMak
post Feb 26 2004, 12:40
Post #1


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 75
Joined: 21-February 04
From: Ventspils




Jus visi skataties anime un klausaties to japanju valoda. Vai nevienam nav radusies ideja iet macitie japanju valodu moderno valodu fakultate LU? Ja kads zina kaut ko atbildiet!


--------------------
Don`t hate the player, hate the game!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Feb 26 2004, 15:08
Post #2


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Lai gan japaanju valoda man patiik un iisteniibaa labpraat maaciitos to, slinkums un laika truukums dara savu. Taadeelj zinu tikai to ko sagraabstu no animeem un gadiijuma rakstinjiem internetaa.

Veel plus tam esmu aizgaaajis pa citu liiniju maaciities un tagad baazhu galvaa veel viskautkaadu informaaciju... Baidos ka rubiities ieksh japaanju valodas manaa galvaa radiis veel lielaaku bardaku nekaa tas pashlaik jau ir unsure.gif


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Smogs
post Feb 26 2004, 22:13
Post #3


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 56
Joined: 14-February 04
From: Solar system




Nu zin iet jau varētu(un arī gribētu). Bet padomā kas tur par konkurenci. Pagājošogad tā bija viena no vietām kur pieteicās visvairāk. Un es tomēr neesmu ģeniālais teicamnieks.


--------------------
Newerthless meanings...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rags
post Feb 26 2004, 23:51
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 259
Joined: 25-February 04
From: Riga - mazs, mierīgs nostūrītis...




Piekrītu Smogs biggrin.gif
Vienīgi gribētos zināt vai Rigā ir pieejami vienkārši japāņu valodas kursi. Jo ja mācīties tai LU var nemaz netikt, un var būt arī būtu sarežģīti, tad kursus apmeklēt gan labprāt gribētu cool.gif


--------------------
Хентайная табуретка!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Feb 27 2004, 09:18
Post #5


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




A man tas vispaar nespiid unsure.gif man tik 16 g. sad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Feb 27 2004, 15:24
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




QUOTE (Robik @ Feb 27 2004, 08:18 AM)
A man tas vispaar nespiid unsure.gif man tik 16 g. sad.gif

var arii iemaaciities pashmaaciibas celaa wink.gif tas gan prasa daudz laika , bet var wink.gif nu vismaz pashu vieglaako


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
AlexMak
post Feb 28 2004, 01:38
Post #7


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 75
Joined: 21-February 04
From: Ventspils




Visvieglako mes jau visi zinam smile.gif piem. arigato, itekimas, iterashai utt. Talak jau iet hiragana un katakana un tas nav joku lietas sad.gif


--------------------
Don`t hate the player, hate the game!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Mar 1 2004, 11:19
Post #8


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Es jau labpraat, bet paprieksju savi politologi jaabeidz:D Ja buutu situaacijaa pirms 3 gadiem, noteikti buutu gaajis uz japaanjiem, bet kas zin peec pusotra gada varbuut pieteiksjos...makten jau mani saista taa japaanju padariisjana (ne tikai pa anime liiniju)


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Mar 1 2004, 12:34
Post #9


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




bagmee iekritushi shitie baga kome okasa visi chan san nu protams domo bet vispa ir gruuti kad tads nopietnaaks teikums neko bez subiem nesaprast un padomaajot pa to meeles lociishanu vispaa slikti paliek nu saprast varetu pamaaciities pamatus vismaz peec kaut kaadiem pashmaaciibas kursiem lasiit iemaaciities heroglifus tas gan ir bezceres laikam tur gadi jaavelta


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
AlexMak
post Mar 1 2004, 15:22
Post #10


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 75
Joined: 21-February 04
From: Ventspils




Ja kads grib iestaties shaja fakultate, tad ziniet - vajag anglju valodas sertifikatu un latvieshu valodas 12.kl. nobeiguma ekz. sertifikatu un iestaties var vienriz divos gados. Nakoshreiz pienjems tikai nakoshgads. Shis izkrit.


--------------------
Don`t hate the player, hate the game!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Mar 4 2004, 22:16
Post #11


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Vai kaads paziistams nosaukums...
taja fakultaatee es taisos staaties neekamgad.. man tas sakriit tieshi ar 12 klases beigshanu... happy.gif Palaimeejaas.
Iisteniibaa tur lai tiktu iekshaa vajag B liimeni centralizeetajaa exii anglu valodaa [protams var arii augstaak] un latvieshu valodas zinaashanas.. shkiet ka tas arii viss. Bet tas baumas par to ka paaraak daudz gribot staaties... Taa nemaz, man draudzene pagaishgad iestaajaas, jaa, bija tie 8 cuilveeki uz vietu.. bet vinja bija 64 vietaa pretendentu saraxtaa.. un tika..
Cik saprotu, citi tur staajaas "ja nu netikshu citur"



--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Mar 4 2004, 23:15
Post #12


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




mani interesē kādas darba iespējas pēc tam ir iespējamas ar šo izglītību? nekas daudz jau prātā nenāk... skolotājs un tulks - varbūt vēl šis un tas bet vismaz abās šajās profesijās tev jābūt savas specialitātes lietpratējam un ar diploma parādīšanu vien nepietiks tātad valoda ( mūsu gadījumā japāņu ph34r.gif ) ir jāzin !
ja kļūdos palabojat...


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Mar 4 2004, 23:28
Post #13


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Laboju... lingvists nebuut nav tikai skolotaajs vai tulks.. taas ir tikai pamat profesijas.
Bet ar sho izgliitiigu baataak.. godiigi sakot, es maaciishos prieksh sevis... taapat vien jau vaacu valodu iemaaciijos... un kam man taa vajadziiga... huh.gif
Shii probleema ir ar visaam valodaam... bet varu noteikti pateikt vienu, bez darba shiis fakultaates absolventi nepaliks, jau taapeec ka vinju pagaidaam ir tikai ap 20 cilveeku, un tas ir uz visu Latviju... iestaajoties ES, tulki buus vajadziigi arii veestnieciibaas.. Es domaaju ka perspektiives ir diezgan gaishas.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Mar 4 2004, 23:48
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




tas protams ir jauki ka ir vēlēšanās mācīties bet nauda ir vajadzīga mums visiem wink.gif ja es mācītos tikai priekš sevis tad diezvai es tagad apmeklētu parastu vidusskolu huh... lai nu kā taisnība ir viena - visi mēs vairāk vai mazāk mācāmies priekš valsts un tikai pēc tam priekš sevis - ja ļauj resursi un paliek laiks... ar to es gribu pateikt ka pa priekšu vajaga kaut kādu pamatu zem kājām un pēc tam jau pārejo smile.gif personīgi es ceru japāņu valodu apgūt papildus izglītībai kuru izvēlēšos kā augstāko...


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
volzha
post Mar 5 2004, 00:00
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 256
Joined: 13-February 04
From: Latvia, Riga




Jā es ar gribētu apgūt Jap valodu, bet vai viņu māca tikai LU, piemēram RTU viņu laikam nemāca. Samācaties jap valodu un ta taisīsim animēm latviešu subus smile.gif .


--------------------
IPB Image
Lai ko ar teiktu, bet paliekot vecākam, daudzi tīņu vecuma hobiji un intereses nemainās.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 13 May 2024 - 14:01