IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V « < 2 3 4 5 6 >  
Reply to this topicStart new topic
> Pie baltas lapas apseezhos..., "Klokjvaarpsta Begins"
Isabel Carmin fon Edelhain
post Aug 13 2007, 14:54
Post #46


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Pēc izskata nedaudz Orihimi atgādina, bet tas tā. Tīri simpātiska uzzīmeta.. labs ēnojums un kļudas nav jamāmas, ja neaskaita to, ka ķermenis sanācis par masīvu galvai.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klokjvaarpsta
post Aug 13 2007, 14:57
Post #47


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 288
Joined: 20-June 05
From: Riiga




QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Aug 13 2007, 14:54) *

Pēc izskata nedaudz Orihimi atgādina, bet tas tā. Tīri simpātiska uzzīmeta.. labs ēnojums un kļudas nav jamāmas, ja neaskaita to, ka ķermenis sanācis par masīvu galvai.


Kjermenim viss kaartiibaa, taa ir ljoti veseliiga meitene tongue.gif A, kas taa Orihimi taada?


--------------------

There are two kinds of people, those who finish what they start and so on.
-Robert Byrne
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Aug 13 2007, 15:00
Post #48


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Yeah, kas man šitam patīk, tad tie ir mati. Kā redzams, tad effekts daudz patīkamāks, ja uzzīmē pec iespējas vairāk atsevišķu matu šķipsnu, nevis, ja vienkārši aizkrāso iepriekš apvilktu matu kontūru.
Pārējais ar daudzmaz ok, ja nu vien viņas kreisais plecs. Izskatās, ka sākotnēji kreisā roka ar bij paredzēta nolaistā stāvoklī, tāpat kā labā.. un tik pēc tam, šķietami, esi pārdomājis un tomēr pacēlis to roku. Tagad iespaids, ka kreisā kleitas lence būtu no some kind of metāla vai pati kleita ellīgi smaga,jo iespiež pamatīgu robu plecā, kam dabiski, pie tādā stāvoklī paceltas rokas, nevajadzēja būt ar tādu kantainu izliekumu, bet gan lēzeni, ietekmējoties no plecu kauliem, pielāgoties paceltajai rokai. Nu tip, nav iespējams pacelt roku, nepakustino plecu kaulus.
Pārējais ir +/- ok, vai arī norakstāms uz specifiska stila rēķina smile.gif


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Aug 13 2007, 15:10
Post #49


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




QUOTE(Klokjvaarpsta @ Aug 13 2007, 14:57) *

QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Aug 13 2007, 14:54) *

Pēc izskata nedaudz Orihimi atgādina, bet tas tā. Tīri simpātiska uzzīmeta.. labs ēnojums un kļudas nav jamāmas, ja neaskaita to, ka ķermenis sanācis par masīvu galvai.


Kjermenim viss kaartiibaa, taa ir ljoti veseliiga meitene tongue.gif A, kas taa Orihimi taada?

Nu var ar noformulēt zvērīgi sportiska.

Orihime no Bleach
IPB Image

p.s Nespēju nepierist par spēju nemanīt kļūdas, itsevišķi kamēr viss ir uz lapas. Tiesa to nevar teikt, kad jau ieskanētsatrodas uz datora.

This post has been edited by Isabel Carmin fon Edelhain: Aug 13 2007, 17:22


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Asuka
post Aug 13 2007, 20:43
Post #50


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 354
Joined: 8-July 05
From: bottle of Concha y`Toro




QUOTE(Klokjvaarpsta @ Aug 13 2007, 14:43) *

Uznaaca nostaljgjija par laiku, kad ziimeeju nost palikdams un no sirds pacentos, lai arii shis topiks vareetu turpinaaties. Ceru, ka jums patiks

IPB Image


fuf. tas bija vienīgais, ko es spēju izdvest, kad ieraudzīju šo darbu. un pirmais, ko es savā prātā iedomājos bija - OH MY GOD, IT`S f...ing GOOD!! man no visas sirds patīk. meitenei ir simpātiska seja, un ļoti skaistas acis. tādas dzidras. tev ļoti labi ir izdevies uzzīmēt matus, jo tie izskatās dzīvelīgi un tiem ir vajadzīgais spīdums u.t.t. (par to jau izteicās Isa) kaut arī ķermenis ir par masīvu, pleci vienalga ir stipri par platu, tam pašai masīvajai miesai. vēl tev būtu derējis vairāk izzīmēt krūšu kaulus (nekad neesmu zinājusi, kā viņus pareizi definēt), un ēnas varēja būt plūstošākas. skat. paceltās rokas apakšu. mani piesaista cepurīte.. = w = mīlīga. kaut kas tik ar tām ausēm nav kārtībā. izdevušies ir meitenes redzamie pirksti. man nez kāpēc liekas, ka deguns ir nedaudz par mazu, tā pat, kā mute. bet pagaidām šie faktori nemaina darba skaisumu, un kvalitāti.
gribētos biežāk palutnāt savas ačteles, un uzrastīt, kādu postu par taviem darbiem. (tas noteikti bija mājiens) so čēr ap!~
P.S. he, he mans dators pats uzlika cenzūru. you know, what i`m talking about.

This post has been edited by Asuka: Aug 13 2007, 20:47


--------------------
IPB Image IPB Image
don`t see. don`t hear. don`t talk. don`t care.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klokjvaarpsta
post Oct 21 2007, 22:34
Post #51


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 288
Joined: 20-June 05
From: Riiga




Beidzot arii es esmu nopircis grafisko plansheti jeb tabletu aka "kruto mouse-padu" (protams, leetaako kaadu traapiijaas atrast) un shis tad ir mans pirmais nemaazhojoties ziimeetais darbs, planshete man ir tikai triis dienas un tikai shodien ar vinju saaku taa nopietni dziivoties taapeec veel neesmu pieshaavis roku. Veelaak arii kraasot iemaaciishos tad vajadzeetu aiziet normaalaak. Enjoy!

IPB Image


--------------------

There are two kinds of people, those who finish what they start and so on.
-Robert Byrne
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa De Šarlote
post Oct 22 2007, 09:59
Post #52


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 454
Joined: 17-April 07




Jā man arī planšete ja nu labais ir tikai trīs mēnešus kut ko iemācijos tad tu arī iemācīsies ātri, jo novērtējot darbu vis ir labi tikai ausis varētu būt lielākas...smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Oct 22 2007, 11:08
Post #53


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




piekrītu alexai, ausis mazliet lielākas. un varbūt ne tik tālu no acīm galvas sānus. tas pirmais, kas ieklrita acīs. visādi citādi cieņa tev cool.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post Oct 22 2007, 19:36
Post #54


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




Tā meitene ar cepurīti baigi skaitā.. Nu, tieši seja, mati.. Tas, ka ķermenī ir tā nelielā kļūdiņa, pilnībā netraucē vērtēt kopskatu. Wiii, man baigi patīk ^ ^
Tas ar planšetīti zīmētais arī jauks. Seja ir ļoti pievilcīga :3
Tā tik turēt, Kloķi!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Asuka
post Oct 22 2007, 19:48
Post #55


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 354
Joined: 8-July 05
From: bottle of Concha y`Toro




nu skaisti. tavu zīmējumu kvalitāte uzlabojas. meitenei ir ļoti laba [WTH] sejas izteiksme. par tā ausīm tu jau laikam zināsi, bet manuprāt kakla daļa ir par tievu. mani ļoti piesaista acis - dzidras un nevainīgas, un varbūt ar nelielu pārsteiguma izteiksmi. deguns ir nedaudz par augstu (skatoties pēc mutes). seja pati par sevi ir diezgan saspiesta, bet par to neko sliktu nevar teikt, jo ir taču arī tādi cilvēki. mati ir tiešām izdevušies. piemīlīga, maza bērna frizūra. darbs tik tiešām ir izdevies. tev ipadodas zīmēšana ar tabletu. keep it up!
zinu, ka tu tikai mācies darboties ar to, bet man jau gribās, lai darbos būtu tās ēnas, krāsu pārejas un sīkās detaļas. vietām tās ir manāmas, bet par maz, par maz..
vēl vēlos tevi par tām acīm paslavēt. priecājos un brīnos, kā tev viņas ir vienādas sanākušas. vienkārši un nesatricināmi.


--------------------
IPB Image IPB Image
don`t see. don`t hear. don`t talk. don`t care.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Oct 22 2007, 23:49
Post #56


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Būtu uzzīmējis kādu cute vecmodīgu kleitiņu, cepurīti, nelielu, vienkāršu backgraundu, un kādu lellīti, vai puķīti rociņā, un tam darbam nebūtu kur piesieties.
Kā jau esmu teicis daudziem, ar galvu ir par maz...
Ko man tur vērtēt - sejas anatomiju, vai frizūru? ._.
protams, seja cute, bet vairaak tur neko piebilst nevar, jo anime style ar anatomiju kopā neiet. frizūra vienkārša. Glīta sejas forma - sirdsveida :3
Tā ja... es jau baigi ceru, ka šo zīmējumu turpināsi, bet, to tie mākslinieki nekad nedara. Droši vien kā vairums, uzzīmēsi ko jaunu - krutāku... :3


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Oct 23 2007, 16:57
Post #57


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Nepiekriitu nevienam komentam, kas sekoja peec peedeejaa ziimeejuma (vieniigie, ko izlasiiju). Priekshpeedeejaa ziimeejuma (kas komentaa redzams) seja briesmiiga. Peedeejaa ziimeejumaa ausis ir normaalas. Vaigi vieniigi kreisaa un labaa pusee paaraak nesakriitoshi. Kakla augshdaljaa truukst paplashinaajums. Izbojaat ar vecmodiigaam kleitaam, nedod dievs kleitaam vai mezhgjiineem buutu pilniiga ziimeejuma izniicinaashana. Visi paareejie mineetie "truukumi" man liksies idiotisms, ja vien kaads neuzlabos ziimeejumu peec sevis ieteiktaa varianta, uzlabojot taa izskatu.

Ja tev ir planshete, saac kraasot. Tas ir taa briinuma lielaakais pluss - speeja labi reguleet kraasas spilgtumu.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klokjvaarpsta
post Oct 24 2007, 13:49
Post #58


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 288
Joined: 20-June 05
From: Riiga




QUOTE(edg @ Oct 23 2007, 16:57) *

Nepiekriitu nevienam komentam, kas sekoja peec peedeejaa ziimeejuma (vieniigie, ko izlasiiju). Priekshpeedeejaa ziimeejuma (kas komentaa redzams) seja briesmiiga. Peedeejaa ziimeejumaa ausis ir normaalas. Vaigi vieniigi kreisaa un labaa pusee paaraak nesakriitoshi. Kakla augshdaljaa truukst paplashinaajums. Izbojaat ar vecmodiigaam kleitaam, nedod dievs kleitaam vai mezhgjiineem buutu pilniiga ziimeejuma izniicinaashana. Visi paareejie mineetie "truukumi" man liksies idiotisms, ja vien kaads neuzlabos ziimeejumu peec sevis ieteiktaa varianta, uzlabojot taa izskatu.

Ja tev ir planshete, saac kraasot. Tas ir taa briinuma lielaakais pluss - speeja labi reguleet kraasas spilgtumu.


Just sod off!
Bet, ja godiigi, nevaru arii baigi apstriideet, pa lielam tev ir pilniiga taisniiba


--------------------

There are two kinds of people, those who finish what they start and so on.
-Robert Byrne
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klokjvaarpsta
post Dec 11 2007, 11:11
Post #59


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 288
Joined: 20-June 05
From: Riiga




Luuk mans iesaaktais garadarbs, kuru taisos ar plansheti pabeigt, kad buus vairaak laika (visticamaak peec paaris meeneshiem) Droshi vien, ka buus jaapamaina acis un to novietojumu, bet ar ziimuli labot bija slinkums. Ja nu kaadam ir veeleeshanaas var shito kaa lineart izmantot, es pretii nespaardiishos (varu pat pilnaa izmeeraa iedot) tongue.gif

IPB Image


--------------------

There are two kinds of people, those who finish what they start and so on.
-Robert Byrne
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Dec 11 2007, 14:48
Post #60


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




čalis baigais bullis. miesa un miesa. viņa labā roka varbūt pat drusku par resnu. biggrin.gif atgādina čongo no "detroit rock city"
bet meitene sanākusi tīri tā neko.

un tikko aizgāja, ka viss kopumā atgādina kaut kādas disko laiku kosmosa multenes.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages V « < 2 3 4 5 6 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27 April 2024 - 10:29