IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> im in cosplay, cosplay
MitSuki
post Oct 5 2004, 23:25
Post #1


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




Taa es 100% gribu dzive gandriz visu izmeiginat kamer vel neesmu pilngadigs taka driz naks animes festivals,es gribeju piedalities cosplaya xe..Ja jums varetu palugt varetu tiesi siten sames Trigun un Ragnarok galvenos varonus un ja var tad no visam pusem lai redzetu kadas drebes vajag smile.gif...Jo es gribu sitadu iespeju 100% izmantot ja jau tiesam riga ir sitads pasakums tad man ir taja japiedalas..tad ludzu ieliekat Ragnarok galveno varonus(lai tie visi butu viriesu parstavji:))Un ja var tad vel Trigun...Paldies! smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Oct 6 2004, 09:36
Post #2


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Heh, nu re, laikam es nebūšu vienīga no šejieniešiem copley'ā.
Heh, nu mēģināšu palīdzēt ar Trigun varoņiem, Diežēl Ragnarok bilžu man nav. unsure.gif
user posted image
Tā, nu ššis ir Vash pilnā ekopējumā, un apakša biš vetalizētāk galva un kakls. Ar visu "īpatnējo" apkakli
user posted image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Oct 6 2004, 15:36
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




paldies,bet ja evar kads pateikt kas vinam uz rokas ir tads uzvilkts ka izskatas pec tada piespiestas daudzas siksnas xe tas laikam labaja roka(viena roka ir metelis par roku, bet otra ir kaut kas lidzigs ka kaut kas no adas uzvilkts)Ja var tads kads paskaidro kas tads ir un ka vinu var uzstaisit..?(un ari pasutit var tikai kur ?) smile.gif,jo lidz festivalam ir 2 nedelas un man jazin visu atrak xe
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Oct 6 2004, 17:03
Post #4


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Uuuu cosplays! Hmmmmm varbuut man ar vajadzeetu aiziet =) Tas, protams, ja es patieshaam eju uz turieni (99,9% iespeeja ka es eju, nemot veeraa ka man tikuntaa uz riigu jaabrauc buus)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
asamashii ritori banpaia
post Oct 6 2004, 17:03
Post #5


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 423
Joined: 8-July 04




Yume, ko ta tu tēlosi???
Jayzz - tērpu jau nav grūti uztaisīt, tikai naudu vajag. man piemēram ja būtu nauda materiāliem es arī piedalītos, bet kas nav tas nav sad.gif


--------------------
All the english I know, I learned watching anime.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Oct 6 2004, 17:56
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




e e e man nauda ir, tikai pasakiet tad kads kur var dabut tadu terpus un lai rokas izskatititos ka trigunam vienigi man deguns bisku lielaks neka vinam bet es vinam lidzinos loti smile.gif(man ta vismaz liekas)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Oct 6 2004, 18:47
Post #7


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Yume "tēlos" Ashur'u no RG Veda.
Un kas jums par problēmām ar tērpiem, pameklējiet mājās kautko, gan jau ka var savakt. Es par sevi jau klusēju, man vispār tikai toga jātaisa, pārējais jau ir no LARP'ām.
Bet ja nu ļoti gribās kautko krutu, tad var aizkāst līdz latgalītei un parakņāties tu, ļoti laba vieta priekš tērpu veidošanas. Vai teksim pa ādas un audumu veikaliem pabrada, vienmēr var kautko atrast, tikai jamāk meklēt.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Oct 6 2004, 18:49
Post #8


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(JaYzZ @ Oct 6 2004, 17:56)
e e e man nauda ir, tikai pasakiet tad kads kur var dabut tadu terpus un lai rokas izskatititos ka trigunam vienigi man deguns bisku lielaks neka vinam bet es vinam lidzinos loti smile.gif(man ta vismaz liekas)
*



Audums + Diegs&Adata + tavas rocinjas = teerps biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
asamashii ritori banpaia
post Oct 6 2004, 18:50
Post #9


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 423
Joined: 8-July 04




dabū man ādas jaku, ko varētu 'modelēt', un sarkanas bikses, vēlams ādas vai cita spīdīga materiāla, un tad vēl pusgaru blūzi-kreklu baltu un tad es sev sataisīšu tērpu un riktīgi ierullēšu... bet man tā visa nav sad.gif


--------------------
All the english I know, I learned watching anime.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Oct 6 2004, 19:16
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




QUOTE
dabū man ādas jaku, ko varētu 'modelēt', un sarkanas bikses, vēlams ādas vai cita spīdīga materiāla, un tad vēl pusgaru blūzi-kreklu baltu un tad es sev sataisīšu tērpu un riktīgi ierullēšu... bet man tā visa nav sad.gif


Nu ok tikai pa cik ilgi laiku tu to varetu sataisit, un cik tev butu jamaksa(man naudas nav zel..) :)taka cena varbut pie kadiem 20-30ls un ja tu vel man palidzetu uzstaisit rokas no tas adas tad es butu laimigs.. xe,Es visu varu dabut tikai pasaki ko vel vajag rokam lai izskatities tiesi taka Vasham un tad ja vari satiekamies kadu dienu visu iedosu un ja var palugt tu uzsusi ja vajadzes vel samaksasu(musdienas nekas nav vairs pa brivu) smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Oct 6 2004, 19:17
Post #11


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




QUOTE
Audums + Diegs&Adata + tavas rocinjas = teerps biggrin.gif


smile.gif nu ja bet es nemaku xe
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Oct 6 2004, 19:19
Post #12


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




Bet varat man ludzu palugt palidzet,vienkarsi sita ir pirma reize ka es ta vispar par kaut ko tik traki intresejos un vel gribu istenot smile.gif...Taka es jums ludzu kaut kadigi palidzet(es pats ari dabusu,bet ne visu) smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Oct 6 2004, 19:25
Post #13


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Hmm.. a kas tur grūts, neskaitot mēteli viņam nekas saražģīts nav, un to var sašūt pāris dienās, aizej uz humpalām, atrodi sarkanu mēteli, un ņemies šūt virsū jostas, viss...
A rokas, nu.. jebkuri ādas cimdi, noķepuroti ar ādas siksnām. un viss...


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Oct 6 2004, 20:52
Post #14


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Yume cospleijaa??! laugh.gif Tas buus ko veertss.. taa deelj vien buutu naacis! laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Oct 6 2004, 21:52
Post #15


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Nu, taa, visi kas veelas cosplayot ( smile.gif ) luudzu sestden atnaaciet uz Ruupnieciibas ielu 10, Akadeemisku biblioteeku atraadiit kostiimu (ja taads ir). Kas veelas piedaliities cospayaa bet veel nav sagatavojis kostiimu, norunaasim atseviskji laiku.

+ Par labu kostiimu buus arii briivbiljetes. Kursh labs un kursh nee - to noteiks festivaala organizeetaaji smile.gif


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 08:20