IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Base. Art :p, 0_0
baseboalbatboy
post Nov 14 2009, 23:50
Post #61


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 29-October 04




Sveiki, kaa ietas !
Jau kuro reizi neesmu sheit ilgi raadijies un redzu ka forums ir nedaudz izmainijies 4chan iespaidaa, bet tas varbuut esmu tikai es tongue.gif. Tik un taa sheit ir dazhi no ... ne tik daudziem maniem darbiem.
Veel joprojaam ziimeeju charus kas tikai staav kaa debiili, veel jo projaam man "patiik nepabeikt" manus darbus un veel jo projaam daudz jaapgusst smile.gif .
"Izbaudiet" manu maakslu un kritizeejiet smile.gif Paldies!

Gan jau sho ziimeejumu atpaziisiet smile.gif , gribeeju dot kautko ko juus vareetu saliidzinaat.. kaa ziimeeju tad un tagad.
IPB Image
Hellgasta ziemas uniformas dizains no Killzone speeleem.
IPB Image
Maska... hvz..
IPB Image

Sheit ir dazhi no maniem izkraasotajiem darbiem. Iesakiet kautkaadas idejas kuras vareetu izmantot vai kautko piekotp smile.gif

Iesaaku un nepabeidzu jo pazaudeeju tableta pildspalvu sad.gif
IPB Image
IPB Image

Shis ir viens shtrunts vienam projektam ;o
IPB Image

This post has been edited by baseboalbatboy: Nov 14 2009, 23:52


--------------------
Kill the Spiders...To save the butterflies ....
It's rational until you realize that by striving for it,you become a spider yourself. . .

IPB Image
No Place To Hide, No Beginning No End, No Time No Future, No Virtue No Vice, No Place For Heroes, No Time For Heroes, No Place In Time, No Time To Die, No War For Snake, Some Legends Must Die.....some must live.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Nov 15 2009, 00:18
Post #62


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Priekš tāda, kurš neprot pareizrakstību, tavas zīmēšanas spējas ir lieliskas. Ir redzams progress


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
baseboalbatboy
post Nov 15 2009, 00:31
Post #63


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 29-October 04




QUOTE(FuschichO @ Nov 14 2009, 21:18) *

Priekš tāda, kurš neprot pareizrakstību, tavas zīmēšanas spējas ir lieliskas. Ir redzams progress


Hahaa, reakstiit nejeedzu jo nav miisktinaajumu un garum ziimju, un ja tas ko rakstu ir galiigaakaas bezsakariibas tad es to vainoju uz nogurumu ph34r.gif . Bet shaa vai taa , paldies smile.gif !


--------------------
Kill the Spiders...To save the butterflies ....
It's rational until you realize that by striving for it,you become a spider yourself. . .

IPB Image
No Place To Hide, No Beginning No End, No Time No Future, No Virtue No Vice, No Place For Heroes, No Time For Heroes, No Place In Time, No Time To Die, No War For Snake, Some Legends Must Die.....some must live.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Nov 15 2009, 00:41
Post #64


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




QUOTE
Hahaa, reakstiit nejeedzu jo nav miisktinaajumu un garum ziimju, un ja tas ko rakstu ir galiigaakaas bezsakariibas tad es to vainoju uz nogurumu .

Neļauj sliņķim maitāt rakstu.

Jaunie zīmējumi ir..hmm. Formām trūkst satura. Neesi paviršs uz krāsojumiem,detaļām. Strādā ilgāk pie zīmējumiem.


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
JnVbt
post Nov 15 2009, 00:46
Post #65


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 80
Joined: 28-October 07
From: Šaurais gals ... Liepāja!




ekhm, nu tad tā, sāksim:
1. Zīmējums. Pēc sejas atgādina hatake kakashi no naruto! =D
njā, izskatās viņš tāds nedaudz stīvs wink.gif
un uz detaļām arī esi diezgan daudz nohaltūrējis (slinkums tās visas uzskaitīt! biggrin.gif )
2. Uz aci izskatās patiešām foršs! =) protams šeit arī uz detaļām šur un tur esi nolaidis biki muļķi! rolleyes.gif
un kas tur viņam ar to kreiso roku? izskatās nepabeigta ...
3. Nu par masku nav nekas īpašs ko pateikt ... patīk kā zobi uzzīmēti! biggrin.gif
4. Nu krāsošanas ziņā tev vēl ir daudz ko mācīties! smile.gif kāpēc tam džekiņam viena acs pazudusi (ja gribēji aci noslēpt tad vnk varēji vairāk matus pārlaist pāri tai vietai smile.gif ) labā roka saplūdusi kopā ar mēteli (vajadzēja vairāk izcelt) =)
5. Tas štruntiņš ir okey, bet vietām tev kkādi ''baltumi'' ap līnijām palikuši ...
Turpini trenēties! =]


--------------------
Live your life with joy & no regret! =]
IPB Image
ATSLĀBSTI un baudi to ko dzīve tev sniedz!
Smieties ir labāk nekā raudāt. It sevišķi, ja nepalīdz ne viens, ne otrs.
Life`s a party! Let`s smoke it, drink it, ejoy it!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
baseboalbatboy
post Nov 15 2009, 02:11
Post #66


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 29-October 04




QUOTE(Arts @ Nov 14 2009, 21:41) *

QUOTE
Hahaa, reakstiit nejeedzu jo nav miisktinaajumu un garum ziimju, un ja tas ko rakstu ir galiigaakaas bezsakariibas tad es to vainoju uz nogurumu .

Neļauj sliņķim maitāt rakstu.

Jaunie zīmējumi ir..hmm. Formām trūkst satura. Neesi paviršs uz krāsojumiem,detaļām. Strādā ilgāk pie zīmējumiem.

Liels paldies. Man ir Windows 7 RC un neviens no tiem nepaliidz. Nonjeemos pus stundu un nekas nesanaaca.

Jaa, taa ir tiesa .. man vajag pavadiit vairaak laika pie ziimeejumiem.
Dazhi no shiem ir vairaak kaa 'skices', kuras man likaas ir veertas paraadiit.




QUOTE(JnVbt @ Nov 14 2009, 21:46) *

ekhm, nu tad tā, sāksim:
1. Zīmējums. Pēc sejas atgādina hatake kakashi no naruto! =D
njā, izskatās viņš tāds nedaudz stīvs wink.gif
un uz detaļām arī esi diezgan daudz nohaltūrējis (slinkums tās visas uzskaitīt! biggrin.gif )
2. Uz aci izskatās patiešām foršs! =) protams šeit arī uz detaļām šur un tur esi nolaidis biki muļķi! rolleyes.gif
un kas tur viņam ar to kreiso roku? izskatās nepabeigta ...
3. Nu par masku nav nekas īpašs ko pateikt ... patīk kā zobi uzzīmēti! biggrin.gif
4. Nu krāsošanas ziņā tev vēl ir daudz ko mācīties! smile.gif kāpēc tam džekiņam viena acs pazudusi (ja gribēji aci noslēpt tad vnk varēji vairāk matus pārlaist pāri tai vietai smile.gif ) labā roka saplūdusi kopā ar mēteli (vajadzēja vairāk izcelt) =)
5. Tas štruntiņš ir okey, bet vietām tev kkādi ''baltumi'' ap līnijām palikuši ...
Turpini trenēties! =]



1.View post #30
2. Njaa, shitas man plaanots paarziimeet :] ... atzsiishos... kreisaas rokas vinjam nav. tongue.gif
3.Keke paldies :]
4. Nav pabeikts. Taas ir tikai pamata kraasas ... un dazhas eenas. Acs pazudus jo tur bija plaanota eena, un negribeeju ziimeet matus paari acij jo baidiijos ka izskatiisies paaraak emo.
5. Baltie plankumi vnjam ir apkaart jo fons bija caurspiidiigs.


--------------------
Kill the Spiders...To save the butterflies ....
It's rational until you realize that by striving for it,you become a spider yourself. . .

IPB Image
No Place To Hide, No Beginning No End, No Time No Future, No Virtue No Vice, No Place For Heroes, No Time For Heroes, No Place In Time, No Time To Die, No War For Snake, Some Legends Must Die.....some must live.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkDevilCat
post Nov 18 2009, 11:48
Post #67


Shishaku
*****

Group: noedit
Posts: 300
Joined: 13-August 06
From: ~In my Dreams~




nice, man tiik smile.gif


--------------------
"Deep down, I'm pretty selfish, possessive and like things my way" /Shota/

IPB Image

IPB ImageIPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages V « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27 April 2024 - 23:43