IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> lv - jp - lv elektroniska vaardniica..
tautietis
post Mar 19 2004, 02:54
Post #1


ausainis
****

Group: Chuunin
Posts: 145
Joined: 4-March 04




blink.gif ir doma izveidot elektronisku lapaanu-latviesu-japaanu vaardnicinju internetaa un veeleejos nojautaat, vai seit ir kaads php valodaa runaajos cilveecinjs, kas buutu ieintereseets piedaliites sii proektina realizeesanaa.. blink.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CryRat
post Mar 19 2004, 03:37
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




CODE
<?

 function ckuser($user) {
   if (is_phpcoder($user) && is_interested($user))
     return "Yes";
   else
     return "No";
 }

 echo ckuser("CryRat");

?>

Yes

nu PHP es jau zinu itkā normāli... vari manu saitu paskatīties tur viss manis paša rokām kodēts... uz 6dienu vai 7dienu būtu jābūt jaunai engina versija...

hmm... bet tas nopietni izklausās... kapēc tev to vajag ? nepatīk man latviešu valoda...

bet vispār kodam nebūtu īpaši liela nozīme... ja pietiek teiksim ar Iraksi Vārdu -> Tiek Atrasts Attiecīgais vārds tad kods ir smieklīgi vienkārš...

btw Roze labi zin PHP...


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Mar 19 2004, 10:57
Post #3


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Uzkodeet tieshaam nav probleemas smile.gif
Vajag tikai pashus vaardinjus / tulkojumus
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tautietis
post Mar 20 2004, 02:13
Post #4


ausainis
****

Group: Chuunin
Posts: 145
Joined: 4-March 04




CryRat, tavu lapu redzeeju jau lapi pasen.. hmm, un otrajaa liimenii tiiri interesanta lasaamviela. skatos, tu arii pa naktiim neguli..

par to, kaapeec vajag.. latviesu valodaa ir tikai viena japaanju vaardniica un taa pati neelektroniska, taapeec nav parociigi lietojama (1) un tajaa ir daudz kljuudu (2). sitaa buus labaaka:) ir jaukas vaardniicinjas angliski, tomeer patiikamaak maacoties lietot savu dzimto valodu.. vaardniicinai jaabuut taadai, lai katrs tajaa vareetu pievienot truukstosjos vaardinjus un izlabot kluudas, protams, pirms so labojumu ieviesanas, mees tos paarbaudiitu un vajadziibas gadiiijumaa akcepteetu.. un vaardinjus vareetu komenteet ar pielietojuma veidiem vai neveidiem..

par saturu.. vaardinji ir iztulkoti aptuveni 700 un kanji ir ja nemaldos 300, tas iesaakumam - japaanu valodas sertifikacijas eksaamena 3. liimenis. iztulkosim arii otro un tad pirmais:) iisaak sakot saturs jau top.

rolleyes.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CryRat
post Mar 20 2004, 05:02
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




QUOTE
CryRat, tavu lapu redzeeju jau lapi pasen.. hmm, un otrajaa liimenii tiiri interesanta lasaamviela. skatos, tu arii pa naktiim neguli..
tu to ka interesanti tikai tagad saki lai es tev palīdzētu ar PHP ja ? smile.gif nezinu... nav mana bloga mērķis izklaidēt cilvēkus... nē nu ja patīk tad man tikai prieks... a par gulēšanu... vienmēr man pa vēlām stundām labāk ir domājies un vispār labāk jūtos... no rīta nekam neesu derīgs... tagad tikai tā bišku ekstrēmi ir sanācis gulēt iet ap sešiem no rīta... mellow.gif

QUOTE
vaardniicinai jaabuut taadai, lai katrs tajaa vareetu pievienot truukstosjos vaardinjus un izlabot kluudas, protams, pirms so labojumu ieviesanas, mees tos paarbaudiitu un vajadziibas gadiiijumaa akcepteetu.. un vaardinjus vareetu komenteet ar pielietojuma veidiem vai neveidiem..
nekas sarežģīts itkā...

nu ko... nepatīk man dot kaut kādus solījumus bet labprāt palīdzēšu... Roze kāds tev noskaņojums uz visu šito ? ja to tā kārtīgi sataisa tad diezgan patīkama lietiņa būs...


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tautietis
post Mar 21 2004, 16:36
Post #6


ausainis
****

Group: Chuunin
Posts: 145
Joined: 4-March 04




nee, kaa domaaju, taa arii pateicu. pa reizei sanaakas laiks palasit blogus. vizuaali man labaak patika taa kas bija uz ema.lv ar temabinas zjurcinju un anime meiteniiti, bet sitaa ir saturiskaaka.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tautietis
post Mar 21 2004, 16:39
Post #7


ausainis
****

Group: Chuunin
Posts: 145
Joined: 4-March 04




<--par vaardniicu buutu prieks, ja tu paliidzeetu,
aber man ar kraasainajiem ziimuliem un dzeesjgumiju labaakas attieciibas kaa php. so ano des!-->


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Mar 21 2004, 17:27
Post #8


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




cool.gif ph34r.gif Buutu jauki, ja taada vaardniica buutu wink.gif smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CryRat
post Mar 22 2004, 07:32
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




QUOTE
par vaardniicu buutu prieks, ja tu paliidzeetu
nu ok... kad sanāks laiks paskatīšos... šonedēļ tas laikam nebūs...


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tautietis
post Mar 23 2004, 01:18
Post #10


ausainis
****

Group: Chuunin
Posts: 145
Joined: 4-March 04




どうもありがとうございます:D


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CryRat
post Mar 23 2004, 06:17
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




QUOTE
どうもありがとうございます:D
par agru pateicies... vēl jau nekas nav izdarīts smile.gif


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Mar 23 2004, 19:01
Post #12


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Nu ja juus sjito dabuusiet gatavu tad pieteiksju juus treju zvaigznju ordenim (pirmaas skjiras) biggrin.gif


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tautietis
post Mar 24 2004, 02:14
Post #13


ausainis
****

Group: Chuunin
Posts: 145
Joined: 4-March 04




ja CryRat uztaisiis kodu, es buusu dziivs, vaardu sakot, viss buus kaa vajag, tad vaardniicinja ar kautciknecik normaalu vaardu skaitu vareetu buut gatava peec gada, pusotra

saakums labajai domai par vaardniicinju keitaro tulkojumaa meetaajas n e lv rubrikaa izgliitiiba


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Mar 25 2004, 02:48
Post #14


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




CryRat bet luudzu taisot piedomaa ljoti pie aatrdarbiibas - tie vaardi var sakraaties tiiri padaudz. Mana doma ir, ka datubaazee ir 2 tabulas, kaartotas peec vienas un otras valodas... nezinu kaa tu tos japaanju vaardus glabaasi gan, bet gan jau tu izdomaasi...

Ew, veel kas, uztaisi luudzams taa, lai var ne tikai peec kanaam un kanji mekleet, bet arii romaji + veel forshi buutu atsevishji tai pashaa lapaa taads konvertors romaji<->kanas, jo, piem. man, biezhi izdodas katakanu piemirst tongue.gif

Domaaju, ka par daudz neprasu... kaa nekaa - tavs vaards zem taa visa staavees smile.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CryRat
post Apr 12 2004, 15:51
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 273
Joined: 12-February 04




nu tā... visu nakti neesu gulējis... sleep.gif kaut ko paskatījos... pakodēju... kaut kas strādā ar smile.gif

principā viss ok vienīgā problēma ir tie vārdu listi no Lingua... tādi stipri nestrukturēti viņi... nu bet labi sanāca man tur triju veidu listus saskaitīt un uzrakstīt kodu kas diezgan sakarīgi viņus importēt... galvenā problēma ir ar to ka iekš tiem listiem viss ir ISO-2022-JP kodējumā un latviešu burti ir aizstāti ar HTML entities ( hmm... kā tas latviski ? ) nu tjipa pelēks nav "pelēks" bet ir "pel&#275 ;ks" un kā izskatās ar PHP tādus zvērus nedabūt par normāliem burtiem ( ir man taisnība ? ) kādas tam sekas... nevar atrast vārdus ar latviešu burtiem... uz šo brīdi vārdus ar garinājumiem / mīkstinājumiem var meklēt aizvietojot attiecīgās zīmes ar "%" ( mazliet neprecīzi bet strādā ) bet vispār kaut kas būs jāizdomā šajā sakarā... priekšlikumi ?

hmm... vēl viena lieta kaut kā stulbi būtu lietotājam vienmēr prasīt kurā virzienā tulkot tāpēc itkā uztaisīju ka tas tiek automātiski noteikts bet neesu pārliecināts cik precīzi sanāca... vobšem vienkārši skatos ASCII vērtību ja ir zem 200 tad pieņemu ka tika ierakstīts latviešu vārds ja virs tad pieņemu ka tas ir japāniski... kāds man pateiks cik tas reāli ? vai kaut ko labāku ieteiks ?

tā... viss... ja nu kāds nesaprata tad nekas vēl nav i tuvu pabeigšanai... tikai domāju jo ātrā kaut ko parādīšu jo ātrāk radīsies labas idejas jo vieglāk būs tās realizēt... tātad gaidu komentārus un visu pārējo wink.gif

ā gandrīz aizmirsu te ir tā vārdnīca biggrin.gif


--------------------
my megabusters :X
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 7 May 2024 - 17:40