IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> 2046
edg
post Jul 10 2005, 20:34
Post #1


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Nu jau veca, bet tikko noskatiijos un forumaa nekas par filmu veel nav rakstiits.

Iesaku skatiities visiem, kas speej bez smagas piepuules noskatiities garu draamu. Tiem gandriiz noteikti peec tam slavees. Bet visi paareejie var droshi nesaakt skatiities. Briidinu, ka filma ir mokoshi leena (tomeer vairaak mokosha nekaa leena). Taa nav rezhisora nemaakuliiba - tas ir iedarbiigs panjeemiens varonju laika izjuutas uzspieshanai skatiitaajam. Bet lielai daljai cilveeku smadzenes nespeej iegrimt pustransaa. Ja kaads noskataas kaadu pusstundu un veel neiejuutas, tad nav veerts turpinaat.

Manaas aciis filma ir tikpat skaista kaa Hero, ne viena ne otra nav paarliecinoshi labaaka.

http://www.imdb.com/title/tt0212712/


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
HELDON
post Jul 11 2005, 07:06
Post #2


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 58
Joined: 1-November 04
From: Latvia




Kaut kad jāskatās otrreiz.
Pirmo reizi noskatoties (protams orig. valodā + eng subi) daudz ko nesapratu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jul 11 2005, 12:48
Post #3


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(HELDON @ Jul 11 2005, 06:06)
Kaut kad jāskatās otrreiz.
Pirmo reizi noskatoties (protams orig. valodā + eng subi) daudz ko nesapratu.
*


Jaa, laika liinijai tur pagruuti izsekot. Tas gan tipiski japaanju filmaam, nebiju saskaaries ar taadu kjiinieshu filmu.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Laugh|nGMan
post Jul 12 2005, 11:22
Post #4


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 118
Joined: 5-October 04
From: Riga, Latvia




Lai izbaudītu 2046 Jums nosākuma jāredz WKW agrīnos darbus: In the Mood for Love; Happy Together; Chungking Express; Days of Being Wild; As Tears Go By.


--------------------
Laugh|nGMan [ACF] [KOR] [CHN] [ARC]
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jul 12 2005, 11:55
Post #5


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Laugh|nGMan @ Jul 12 2005, 10:22)
Lai izbaudītu 2046 Jums nosākuma jāredz WKW agrīnos darbus: In the Mood for Love; Happy Together; Chungking Express; Days of Being Wild; As Tears Go By.
*


Vai tiem darbiem ir kaada saistiiba?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Laugh|nGMan
post Jul 12 2005, 20:29
Post #6


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 118
Joined: 5-October 04
From: Riga, Latvia




Sava veida In the Mood for Love sekvels.

Kā visas iepriekšējās WKW filmas, tas ir ceļojums, gala mērķim nav nozīmes. tongue.gif


--------------------
Laugh|nGMan [ACF] [KOR] [CHN] [ARC]
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jul 12 2005, 23:22
Post #7


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Laugh|nGMan @ Jul 12 2005, 19:29)
Kā visas iepriekšējās WKW filmas, tas ir ceļojums, gala mērķim nav nozīmes.  tongue.gif
*


Njaa, ja kaads, to filmu skatoties, gaidiitu beigas, tad smagi viltos. Bet atmosfeera jau pati par sevi taada, ka iipashi nedomaa par to, kaa viss beigsies.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
mapet
post Sep 8 2005, 09:05
Post #8


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 21
Joined: 1-September 05




njā... man ar bij grūti izsekot līdzi notikumiem. vispār izbaudīt filmu. godīgi sakot mans kopsavilkums - sviests. bet moš vienkārši neskatījos pareizā noskaņojumā.

savā ziņā līdzīga filma ir http://www.imdb.com/title/tt0107617/combined
(zaļā papajas smarža), kuru gan man paveicās skatīties tveicīgā vasaras naktī. effekts - graujošs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Sep 8 2005, 18:15
Post #9


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(mapet @ Sep 8 2005, 08:05)
njā... man ar bij grūti izsekot līdzi notikumiem. vispār izbaudīt filmu. godīgi sakot mans kopsavilkums - sviests. bet moš vienkārši neskatījos pareizā noskaņojumā.
*


Ja tev bija gruuti izsekot notikumiem, tad iesaku skatiities veelu vakaraa dziljaa nogurumaa. Nedaudz paradoksaali, bet tam vajadzeetu paliidzeet. Protams, neskaties to pashu filmu ottreiz. Bet citas rezhisora filmas gan.
Otra galeejiiba buutu krist miegaa skatoties...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 5 May 2024 - 14:21