IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Offline RPG, Nez kāpēc man to rpg vajag?
baseboalbatboy
post Jun 13 2005, 13:03
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 29-October 04




Tātad!Vai kāds man nevarētu ieteikt kādu labu Offline RPG spēli(izņemot Diablo)!
Ja šitāds topicks jau ir bijis tad nezinu kur viņs ir! sad.gif


--------------------
Kill the Spiders...To save the butterflies ....
It's rational until you realize that by striving for it,you become a spider yourself. . .

IPB Image
No Place To Hide, No Beginning No End, No Time No Future, No Virtue No Vice, No Place For Heroes, No Time For Heroes, No Place In Time, No Time To Die, No War For Snake, Some Legends Must Die.....some must live.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Jun 13 2005, 13:18
Post #2


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Tikai un vienīgi Final Fantasy!!!
Vēl vari mēģināt spēli "чернокнижник" (rus spēle), pats tagad ņemos ar viņu, liekas tīri ok...
Iesaku vēl SpellForce. Pašam bija iespēja paspēlēt kādas 10min, bet pa to laiku man iepatikās.
Protams iesaku visas Silent Hill un Resident Evil spēles, protams viņas nav RPG (savā ziņā ir), bet tomēr izcilas!
Ja gribi izbaudīt tiešām labu cīņu, tad pamēģini Chaos Legion
Iesaku vēl RPG geimu Nox. Mazliet jāpierod pie spēles dzinēja, bet ir ok!


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Iori Yagami
post Jun 13 2005, 13:42
Post #3


Danshaku
****

Group: NERV
Posts: 293
Joined: 22-May 05
From: I'm happy in the otaku




Pameigini Grandia II vai Septerra Core. Var arii Breath of Fire IV biggrin.gif


--------------------
I'm Iori Yagami... And still I got knocked down by +Chibi+

IPB Image
Tsuki o miru tabi omoidase
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
baseboalbatboy
post Jun 13 2005, 16:41
Post #4


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 29-October 04




Heh baigi gribētos pamēģināt to Chaos legion,bet DC++ visi sloti ir 0 sad.gif mad.gif sad.gif


--------------------
Kill the Spiders...To save the butterflies ....
It's rational until you realize that by striving for it,you become a spider yourself. . .

IPB Image
No Place To Hide, No Beginning No End, No Time No Future, No Virtue No Vice, No Place For Heroes, No Time For Heroes, No Place In Time, No Time To Die, No War For Snake, Some Legends Must Die.....some must live.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Chaos
post Jun 13 2005, 23:40
Post #5


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 94
Joined: 26-December 04
From: Walmiera




man patiik Gothic visas triis daljas un The Elder Scrolls 3 Morrowind un abi addoni (Tribunal, Bloodmoon) taas ir tiiri taa neko speeles, pats speeleju kad nav ko dariit, nu nav taas Hack'n'Slash stila, ir daudz kvesti utt. it sevischi Morrowind, gadaas ka pat gramatas jalasa lai izietu kvestus, ljoti apjomiiga un pardomata speele, iesaku izmeginaat.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SheWr
post Jun 14 2005, 09:53
Post #6


Lone Wolf
*******

Group: weirdo
Posts: 901
Joined: 17-December 04
From: Gotei 13




Nu ja jums vajag labu, nopietnu, gruutu RPG, kam ir ljoti labi izstraadaats sizhets, tad noteikti pameeginiet - Icewind Dale. vinjam veel labs pielikums - Heart of the Winter.
Nu tas Icewind Dale ir vienkaarshi labs DnD gabals... kaa jau mineeju - pietiekami gruuts un ar labu sizhetu.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Jun 14 2005, 11:09
Post #7


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Un tagad atvelkas offtopika spamojoshais onka, kursh apzinaas, ka shii sadalja ir par anime stila speeleem, un saak bljaustiities: "Fallout ir visu laiku labaakaa RPG! Sho briinumu neredzeejushiem speeleetaajiem, iesaku saakt ar otro dalju, jo pirmaa ir nedzaudz mazaak izkopta. Nekaadaa gadiijumaa nemeegjiniet speeleet Falout Tactics, kas ir rupjsh meegjinaajums nokaast naudu uz brenda reekjina!".

P.S. Un vispaar Diablo nav RPG.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Jun 14 2005, 11:21
Post #8


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




QUOTE(ETM @ Jun 14 2005, 11:09)
P.S. Un vispaar Diablo nav RPG.
*


Tu ko???? Kas tad tas ir?? Tas IR RPG!!! Un visulaiku labaakais RPG!!!!!!
un ETM... RPG savā ziņā ir saistīta ar anime spēlēm, jo rpg un anime - divas saistītas lietas...

Un jā, aimirsu... pamēģini Neverwinter night! Pagājšvasar visu vasaru nospēlēju kamēr izgāju! Pirmā spēle kuru tik ilgi vajadzēja spēlēt lai izietu!


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Jun 14 2005, 11:38
Post #9


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Diablo nav RPG, tas ir Hack&Slash. Ja es kljuudos tad paskaidro kuraa vietaa tur ir Role Play.

Falloutu otro dalju vien esmu speeleejis 3 gadus un veel neesmu izbaudiijis visu izieshanas veidu pieveikshanas prieku. Nupat tiku pie normaalas pirmaas daljas, tagad jaasanjemas buus normaalai paspeeleeshanai, jo es vienkaarshi zinu kaa tas nokauj laiku, kura man nav iisti daudz.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Jun 14 2005, 11:48
Post #10


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Chaos Legion? RPG? Nu neeeez.. Diezgan maz tur no RPG, vai arii es iisti nesaprotu jedzienu RPG. Chaos Legion driizaak ir kaut kas liidziigs action ar daziem RPG elementiem.
Varu vien ieteikt tos pashus Final Fantasy ,Grandia 2(shito esmu kaadas 10 reizes toch jau izgaajis biggrin.gif ) ..


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Andromens
post Jun 14 2005, 13:17
Post #11


Between Light and Darkness
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 3-January 05
From: Latvia - Ventspils




nus es pe FF series un visiem parejeim labumiem kas te tika mineti veletos vel piemest Baldurs Gate , nu Arcanum loti tada manuprat pardoamata spele, loti man atgadinaja fallout tikai tur sizets cits, bet spele prsota ideala. Kas atteicas uz Grandia II es t pat isiti pa speli nesautku happy.gif taaa ir kaa anime tiaki pogas jaspaida tongue.gif
Bet Final Fatnasy 4ever : P. Un kamer atceros der paskatieis square-enix saita. Tur visis rpg ownz nu es zinu ka enix ir daudz labu spelju vinjiems ir kaut kada seriajs kas saucas dragonquest laiakam, pats esmu spelejis Dragon Warrior VII un taa bija viengia spele kas manas acis speja konkuret ar FF ljoti aizraujosha pardomata un nu vienkarshi laiakm labakais tada veida RPG kas ir redzeets.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Jun 14 2005, 13:19
Post #12


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(ETM @ Jun 14 2005, 11:38)
Diablo nav RPG, tas ir Hack&Slash. Ja es kljuudos tad paskaidro kuraa vietaa tur ir Role Play.

Falloutu otro dalju vien esmu speeleejis 3 gadus un veel neesmu izbaudiijis visu izieshanas veidu pieveikshanas prieku. Nupat tiku pie normaalas pirmaas daljas, tagad jaasanjemas buus normaalai paspeeleeshanai, jo es vienkaarshi zinu kaa tas nokauj laiku, kura man nav iisti daudz.
*


Vispaar Hack&slash ir neatnjemama RPG sastaavdalja[ jautaajums, kaa tu saproti jeedzienu Hack& Slash?], taspats Icewind dale ir super Hack&slash ar nesliktu sizetu, cits DnD HACK&SLASH ar veel labaaku sizetu:
Baldurs Gate, iesaku speeleet uzreiz otro, jo pirmais nav tik interesants, kaa arii Neverwinter Nights arii DnD HACK&SLASH
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dmonster
post Jun 14 2005, 14:51
Post #13


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 498
Joined: 16-February 05




Sacred.


--------------------
Lulvat? Tas galīgi nav man nopietni domāts.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Jun 14 2005, 18:09
Post #14


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Zini, ir starpiiba, ai ir RPG ar Hack&slash (kas nav tas labaakais variants) vai tiirs Hack&Slash ar meegjinaajumu iepiit kaut ko no RPG (Diablo).

Ar to visu nemeegjinu pateikt ka Diablo nerulz, bet gan to ka tas nav iisti RPG.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Chaos
post Jun 14 2005, 18:16
Post #15


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 94
Joined: 26-December 04
From: Walmiera




Nu es tomeer uzskatu Diablo par RPG, tas ir viens no RPG pirmsaakumiem, nu nav jau labaakais, jo ljoti vecs, bet tas tomeer ir pirmsaakums RPG


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 04:24