IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

> Orphen, Majutsushi Orphen
Hikaru
post Jan 18 2006, 15:20
Post #1


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Vispār Fantasy animes man liekas ir interesantākas nekā Sci-fi. Laikam tāpēc, ka Sci-fi tāpat ir daudz Amerikas mākslas filmu, bet Fantasy gandrīz vispār nav. Gribās Fantasy paskatīties, kur izmanto maģiju. Un japāņi to vislabāk var parādīt.

Orphen viena no pirmām animēm, ko esmu skatījies. Interesanta 1998. gada Fantasy anime. Man šeit īpaši patika, ka tā ir diezgan labi uzzīmēta priekš seriāla (animācija laba likās) un īpaši patika Soundtrack mūzika. Anime ar mistisku mūziku un melno maģiju.
Story ir par džeku, kurš grib izglābt savu.... mmm.... Azali, kura ir burve, kas pārvērtās par pūķi vienā accidentā.
Sižets ļoti patika, kā attīstās notikumu gaita un pamazām parāda un atklāj pagātnes notikumus.
Un beigas nav gluži standarta laimīgās "es tevi izglābu, dzīvosim kopā laimīgi līdz mūža galam", bet gan mazliet savādākas.
Es dodu 9/10.

image


Vēl ir otra sezona: Orphen Revenge, bet tā ir pavisam savādāk uzzīmēta (ļoti slikti) un pavisam cits stāsts, kas vairāk nebija interesants.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 April 2024 - 17:30