IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V < 1 2  
Closed TopicStart new topic
> pink and blue, staastinsh :D
rebel
post Feb 18 2007, 01:08
Post #16


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




ja citiem nepatīk mans stāstiņš,jāraksta jauns? šito lōģiku es nesaprotu. tad iemesls tam,ka vispār raksti, ir citi cilvēki? Kāpēc Tu vispār visu šito raksti, catgirl? es interesējos ar motīviem.


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ami
post Feb 18 2007, 14:39
Post #17


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 86
Joined: 9-February 07




Catgirl, ja godiigi, man pat tas pirmais patika labaak. sad.gif
vispaar neizteikshos par taadiem teicieniem kaa baigi, un vinja (nevis taa) bija ciet. Un veel tie neskaitaamie neuzrakstiitie komati. Cik tev gadi? Man shkiet to maaca jau kaadaa 5. klasee. Bet nu labi. Ko nu par kluudaam. Man vispaar pat labaaks liekas pirmais, tapec, ka otrais ir tads. Atnacu uz skolu. Durvis bija ciet. Es salauzu kreslu. Vispar baigi daudz jamacas. piu piu piu. mani nepiesaistiija dry.gif un, piekriitu rebel, kaapeec klausies cilveekus? Ja gribi izvairiities no sliktiem komentaariem, tad neraksti neko. Cits staasts neko nemainiis, trust me.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Feb 23 2007, 14:12
Post #18


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




paldies par komentaariem, liels paldies +ami+, vina atklaaja man to, ka raxtu sliktaak nekaa pēriķis laugh.gif

Labi sākshu atkal ieprieksheejo darbu....aaaahhhhh nogurdinoshie komentaari, vienalga ko es daru vai kaa centstos viss ir slikti sleep.gif man labaak vajadzeeja manus garadarbus izlasiit sienai biggrin.gif
QUOTE
Cits staasts neko nemainiis, trust me.

labi, es tev uzticeeshos sleep.gif

P.S. es veelaak izdomaashu turpinaajumu wink.gif

This post has been edited by Catgirl: Feb 23 2007, 14:13


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ami
post Feb 23 2007, 18:39
Post #19


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 86
Joined: 9-February 07




Tik vienīgais neņem to tik tuvu sirdij. happy.gif Man tas pirmais ļoti patikās. Tik vajag garāk uzrakstīt. Un nē, pērtiķis raksta sliktāk. Es esmu pērtiķis. biggrin.gif! Catgirl, vnk gribēju tev pateikt, ka tev nav jāskrien no mērķa, ja citi groza degunus. Raksti, raksti un raksti. Tikai nesāc katru reizi no jauna, kad kaut kāda drūmā kritizētāja kā es sāk murgot. wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Mar 2 2007, 19:12
Post #20


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




nu staastish nav kaa nosaukumaa saistiits ar kaut ko rōzaa vai zilu sleep.gif bet nu..turpinaajums happy.gif
------------------
naakamajaa riitaa, kad tochna pamodos, bet bez liekiem trokshnjiem es sajutu aukstas tirpas. jutos tā it kaa auksti, ledaini pirksti paarskrietu paari kjermenim. Man baigi saapeeja zobi un gribeejaaas eest. Ne tik stpri kaa parasti no riita, bet gribeejaas. Manaa istabaa laiski iechaapoja mans miiljais spalvainais kakjis Puuka. Vina bija balta at dazhaam bruunaam sviitraam uz purninja. vinja apguulaas uz manas gultas un saaka murraat. cik tas bija miili. manas iekshas siltumaa ietriiseejaas, kad redzeeju to mazo jaukumu. veel liidz shim taureni nebija paspeejushi palidinaaties manaa veederaa, bet lai vai kaa es Puuku veelaak apeedu.
ko es vareeju dariit? vina izskatiijaas tik miilja, maza un...garshiiga. tad es nesapratu ko es daru, bet veelaak man gribeejaas raudaat, kad atcereejos, ka tas minka neko ljaunu neveeleedams ar savaam miikstajaam, puukainajaam kjepinaam iechaapoja manaa piemeeslotajaa istabaa.
Kad vinju apeedu uzreiz jutos labaak un biju gatava iet uz skolu...pidzhamaa. Kad es patieshaam gaaju uz skolu, es pagjiibu.
veelaak es nesapratu kur atrodos, bet sajutu vieglu, siltu veeja pluusmu man ap matiem un es sapratu, ka lidoju. Es patieshaam lidoju! Pati par sevi, tas bija atkariigs no manis! nu.... gandriiz, jo es biju paarkaarusies paari lidojosham paklaajam kaa aladinaa.
----------------------
zheel, ka iznaaca tik iisi, bet vairaak neko citu nevareeju izdomaat. dry.gif

This post has been edited by Catgirl: Mar 2 2007, 20:53


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V < 1 2
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 5 May 2024 - 18:26