IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

12 Pages V « < 4 5 6 7 8 > »   
Reply to this topicStart new topic
> kur maaciities, kur iemācīties japāņu valodu
Ginta
post Jul 10 2006, 10:44
Post #76


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




QUOTE
http://otaku.lv/uploads/20060601_860_latvjap3.JPG
man nelikās īpaši noderīga sad.gif . vienīgais + manuprāt bij tās sākumā hiragana katagana pamācība, bet pati vārdnīca trūcīga ar vārdiem. Es tomēr palieku pie dator programas, bet ja kādam sagribas raxtīt ar roku uz japānu, tad tas ir ieguldijums pareizraxtībā. tongue.gif

visu cieņu Krūmiņas kundzei, jo viņa tomēr lietas labi pārzin, bet lai cik ļoti man labāk patiktos materiālās vārdnīcas un uzziņas materiāli, es ar' vairāk izmantoju dator-programas un internetu.. wink.gif (piem. Japanese Word Processor, ko var dabūt bezmaksas www.nihongo.lv (-kur, starpcitu, var atrast vēl šo to interesantu..-iesaku). sasaļā 'skapis' happy.gif )
lai nu kā.. šogad ir iznākušas 'Japāņu-latviešu mācību kandži vārdvīca' divos sējumos..
(?????:: )
image
(iniciatore un autore-Brigita Baiba Krūmiņa)
..bija pat 'atvēršanas svētki' (pirms pasākuma info:LETA)
tad nu gribēju pajautāt, vai kāds tur bija un vai kāds ir redzējis šīs vārdnīcas dabā..??
- kādas ir?
.. un vai tās (jau) ir iespējams iegādāties kādā parastā grāmatu veikalā?? huh.gif

This post has been edited by Ginta: Jul 10 2006, 14:22


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post Jul 10 2006, 15:06
Post #77


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




par softiem, es prost uzinstaleeju kompam uz parastaa XP japaanju valodu un vaaleeju parastajaa wordaa vai kkur citur

par vaardniicaam, shii vaardniica ir taada, ahm, padaarga, ap 80 latiem, taapeec taas ir uzdaavinaatas daudzaam riigas biblioteekaam. bet nopirkt cik saprotu, var laikam...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Jul 11 2006, 09:30
Post #78


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




Ja nemaldos esmu vinjas redzeejusi, kko tadu cilaaja man acupriekshaa vinas bija taadas nu kaa lai saka apm lielaakas nekaa A5 bet mazaakas nekaa A4 formaata, pabiezas, vairaaki seejumi un izskatiijaas gan balta ar kljavas lapaam, protams varbuut tas bij kkas cits- tuvumaa nepeetiiju- bet man liekas ka taa (vai taas? ~varena atminja laugh.gif , nepiefikseeju~) laikam ar bija sii pati....( ja vien nav vairaakas baltas vardniic-graamatas ar klavaslapaam......)
Bet ka taa maksatu TIK dargi cool.gif jaa laikam jau tur ir LJOTI DAUDZ laba info ja jau taa....


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post Jul 11 2006, 12:37
Post #79


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




nu nez nez, kkur dzirdeeju ka tur ir tikai ap 2000 liidz 3000 kanji, tas ir maz, un par taadu summu... labaak ir nopirkt kaadu krievu vaardniicu (vai anglu, kas nu labaak tiik) par krietni mazaku summu, kur ir krietni vairaak kanji.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Jul 11 2006, 20:53
Post #80


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




vispaar man liekas ka prieksh kanji vislabaak elektrooniskaa vaardniica, kas atljautu ziimeet kanji uz ekraana, un tad attieciigi atpaziit - tas aatraak un eertaak nekaa mociities ar vaardniicas indeksiem.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post Jul 12 2006, 08:44
Post #81


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




lastguru, speciaali tev, aizvakar pastaigaaju pa Fukui graamatniicaam, leetaakaas el. vaardniicas maxaa ap 19000 jpy (apm. 95 ls) dry.gif , un taas ir tikai ar taustinju ievadi. taadas ar taustekraanu ir saakot no 30000 jpy, nu es vismaz leetaakas neatradu. un starp maniem japaanju klasesbiedriem esmu redzeeejis tikai parastaas taustinju vaardniicas... wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Jul 12 2006, 09:45
Post #82


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




Nopeerc jebkuru Palm PDA (veelams, ne vecaaku par Palm m500) un uzliec sho: padict.sourceforge.net - buus leetaak (es tieshi taadu kombinaaciju arii izmantoju)


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Šigeru
post Jul 12 2006, 19:51
Post #83


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 46
Joined: 2-February 06
From: Babīte, Retāk Cēsis, LV Lauki un meži




QUOTE(Ginta @ Jul 10 2006, 09:44)
es ar' vairāk izmantoju dator-programas un internetu.. wink.gif (piem. Japanese Word Processor, ko var dabūt bezmaksas www.nihongo.lv (-kur, starpcitu, var atrast vēl šo to interesantu..-iesaku). sasaļā 'skapis' happy.gif )



Gadijumā tas nav JWPce, jo pilno nosaukumu nezinu, un neesmu to vilcis no www.nihongo.lv, bet paldies par adresīti, ļoti laba. biggrin.gif


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post Jul 13 2006, 07:27
Post #84


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




QUOTE(lastguru @ Jul 12 2006, 16:45)
Nopeerc jebkuru Palm PDA (veelams, ne vecaaku par Palm m500) un uzliec sho: padict.sourceforge.net - buus leetaak (es tieshi taadu kombinaaciju arii izmantoju)
*



hmm, cik taads palm PDA latvijaa maxaa? vnk mani ieintrigeeja shii lietinja, bet nekad agraak man nav bijusi vajadziiba peec taadaam mantaam, ta kaa sevishkki cenas peetiijis neesmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Jul 13 2006, 10:06
Post #85


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




nav ne mazaakas nojausmas. ja gribi leetaako risinaajumu, search Palm m500 in ebay.co.uk (nu iespeejams ka japaanaa veel kkur var ko taadu nopirkt...) ^^


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Midnight _girl
post Aug 9 2006, 12:41
Post #86


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 1
Joined: 9-August 06




es pati piemēram mācos Japāņu valodu pašmācības ceļā, izmantojot gan grāmatas, gan arī vārdnīcas un tulkotāj programmas no interneta.... taču jaatzīst ka nedēļas laikā esmu iemācijusies visai maz, tikai dažus vārdus ko varu izmantot lai sasveicinātos, iepazītos vai kā savādāk kontaktētos ar cilvēku...
es vēlējos pajautāt vai kāds nezin kādu labu interneta saiti kurā būtu pieejama informācija par japāņu kultūru (būtu ieteicams lai šī saite ir vai nu Latviešu vai Angļu valodā)!
es būtu ļoti pateicīga ja kāds man palīdzētu, tākā nezinu vai vispār šajā foruma sadaļā varēju ko tādu postot (jo šeit esmu tikai pirmās minūtes un visu nēsmu iepazinusi) ceru ka nebūšu pārkāpusi kādu noteikumu....

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Brencs
post Aug 13 2006, 22:30
Post #87


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 14
Joined: 13-August 06




QUOTE(lilion @ May 31 2006, 09:59) *

Man viens jautājums vai man būtu cerības iestāties Rīgas kultūru vidusskolā ar šādām atzīmēm( saukšu tikai gada atzīmes):

Latv.val - 6
Litertūra-8
Angļu val. -6
Vācu val. -6
Matene -5
Informātika -10
Bioloģija -7
Ģeogrāfika -8
Vēsture -10
Mūzika -7
Mājturība -7
Vizuālā māksla -9
Sports-6
Ētika- i


1) Nekādā gadījumā neiesaku stāties Rīgas Kultūru vidusskolā. :/ Pats tajā nomācījos 9 gadus, par ko gan esmu priecīgs, jo aptuveni 6 gados(kad tā vēl bija Rīgas Japāņu valodas un kultūras vidusskola) tur tiešām esmu daudz ko iemācījies. BET!!! Kad no direktores amata tika atstādināta Brigita Krūmiņa, kura pašas spēkiem no nulles bija radījusi skolu, kura Latvijā bija kā vārti uz Japānu, skola aizgāja galīgā grīstē. Pazuda kontakts ar japānu un būtībā jebkāds sakars ar japānu, neskaitot pāris jap.val. skolotājus, kuri gan vairs nemācīja tik labi kā "vecajos labajos laikos". sad.gif Tagad direktore ir Solveiga Remese, ar kuru man par prieku bieži iznāca pakonfliktēt >:) , bet no japāņu kultūras, kur nu vēl valodas, viņa nesajēdz nenieka. tongue.gif

2) Brigita Krūmiņa vadot japāņu valodas kursus kautkur Rīgā.
Info:
Gengo, japāņu valodas un kultūras studija Rūpniecības 7
tel.9137559

3) Pats esmu daudz zaudējis no iepriekšējām zināšanām. Varbūt kāds varētu ieteikt kādu vārdnīcu (datorā) vai rakstīšanai kādu programmu?


--------------------
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
Like many things, I am nothing.... To be free like the wind. The rest is shadows, the rest is secret. Only peace remains.
IPB Image
...あの は ぶしど の むきぶつ
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post Aug 14 2006, 11:51
Post #88


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




QUOTE(Brencs @ Aug 14 2006, 05:30) *

1) Nekādā gadījumā neiesaku stāties Rīgas Kultūru vidusskolā. :/ Pats tajā nomācījos 9 gadus, par ko gan esmu priecīgs, jo aptuveni 6 gados(kad tā vēl bija Rīgas Japāņu valodas un kultūras vidusskola) tur tiešām esmu daudz ko iemācījies. BET!!! Kad no direktores amata tika atstādināta Brigita Krūmiņa, kura pašas spēkiem no nulles bija radījusi skolu, kura Latvijā bija kā vārti uz Japānu, skola aizgāja galīgā grīstē. Pazuda kontakts ar japānu un būtībā jebkāds sakars ar japānu, neskaitot pāris jap.val. skolotājus, kuri gan vairs nemācīja tik labi kā "vecajos labajos laikos". sad.gif Tagad direktore ir Solveiga Remese, ar kuru man par prieku bieži iznāca pakonfliktēt >:) , bet no japāņu kultūras, kur nu vēl valodas, viņa nesajēdz nenieka. tongue.gif

2) Brigita Krūmiņa vadot japāņu valodas kursus kautkur Rīgā.
Info:
Gengo, japāņu valodas un kultūras studija Rūpniecības 7
tel.9137559

3) Pats esmu daudz zaudējis no iepriekšējām zināšanām. Varbūt kāds varētu ieteikt kādu vārdnīcu (datorā) vai rakstīšanai kādu programmu?


1) O jaa, direktore tur ir taada kurai pat ir izkropllota izpratne par japaanu, vina prot tikai tukssi runaat un uzskata sevi tikai par kkaadu sabiedriibas kreejuma paarstaavi, un vinnas vadiibaa diezvai sanaaks kkas, jo te kko var dariit tikai skoleenu passpaarvalde, kas muusu skolaa ar ir taada kaada ir. nu cerams ka kontakti ar paaris japaannu skolotaajiem japaaanaa ko izmainiis, bet nu tiessaam nez.

3)pajautaa lastguru=] He will be lasting very long =D (nav mans izteiciens, atziistu)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Neptuuns
post Aug 15 2006, 19:58
Post #89


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 24-March 06
From: Tev aiz muguras




Triis jautaajumi (mosh jau atbildeeti, bet taads slinkums mekleet...:

1) Kaa es varu redzeet japaanju kendzji un windowsa ja men neraada?
2)kur es varu atrast kenji izrunas vaardniicu (netaa, vai nokachaat par briivu, nabaga skolnieks esmu)


--------------------
How many Ichigo's does it take to screw in a lightbulb?

One, but it takes ten episodes.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Šigeru
post Aug 16 2006, 00:14
Post #90


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 46
Joined: 2-February 06
From: Babīte, Retāk Cēsis, LV Lauki un meži




QUOTE(Neptuuns @ Aug 15 2006, 19:58) *

Triis jautaajumi (mosh jau atbildeeti, bet taads slinkums mekleet...:

1) Kaa es varu redzeet japaanju kendzji un windowsa ja men neraada?
2)kur es varu atrast kenji izrunas vaardniicu (netaa, vai nokachaat par briivu, nabaga skolnieks esmu)



www.Nihongo.lv

Tas varetu buut taws labaakais draugs, ja tew i tik shaadas probleemas

JWPce - vaardniica
un
fonti prieksh kanji.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

12 Pages V « < 4 5 6 7 8 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 12 May 2024 - 01:09