IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

> Yamato Nadeshiko Shichi Henge, ouran host club alternate setting ;>
Church
post Dec 25 2006, 03:44
Post #1


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




IPB Image
Yamato Nadeshiko Shichi Henge TV. aiz dariit nav ko, noskatiijos pirmaas 10 epas peec kaartas njemtas no Kiss & Kyuuketsuki suberiem. Varbuut paaraak boldly teikts, ka Ouran Host Bu alike, bet ir 4 bishoneni + lielisks comedy settings (imho pat jautraaks nekaa Ouran). Aptuvens sizhets - bagaatniece, kuras maajaa iiree/dziivo 4 bishouneni piedaavaa vinjiem nemaksaat iires maksu, ja vinji paarveidos vinjas scary maasas/braalja(?) meitu par iistu leediju. meitietis ir apmeeram taads, ka labi iedereetos Aadamsu gjimeniitee ;> (kompleksu kaudziite no taa, ka kaadreiz puisis, kas vinjai patika, pateica, ka vinja ir riebiigi negliita). Goth Goth Loli Loli meitieshu komanda, nepaartrauktaa pashas galvenaas varones deguna asinjoshana no shiem bishoneniem, miiljo anatomijas lellju sets utml utjp .. dazhaadu gagu ir daudz ;>
- Domaaju, ka patiks tiem, kam patika Ouran.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Replies(1 - 14)
Keydan
post Dec 25 2006, 04:01
Post #2


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




Smiekligs anime. Reals ROTFLOL.
Bet viena lieta tur mani trcina - those guys are sooooo gay! Iskatas ka sievietes!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Dec 25 2006, 14:44
Post #3


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Noskatījos vienu sēriju, jā, ja nebūtu tie džeki, kas izstītos tik, kā lai pasaka, uz ne tām (a varbūt tieši īstajām blink.gif ) domām uzvedinoši, tad man patiktu nedaudz vairāk, varbūt, jo sižets animei ir riktīgi rēcīgs. laugh.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post Apr 2 2007, 14:47
Post #4


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




teikshu taa anime ir laba bet manga ir daudz labaaka. lol tur vismaz dzheki liidziigaaki dzhekiem.
[ps pirms shai animei nebija apraksts es domaaju ka anime buus par meiteneem ^^'' ]

This post has been edited by pinksakura: Apr 2 2007, 14:48


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ragana
post Apr 2 2007, 15:08
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 172
Joined: 9-March 06
From: yume no sekai




Noskatījos vienu sēriju, nelikās interesanti. Pārāk līdzīgi Ouran, bet pietrūkst tā kawaiiguma...


--------------------
Hey, the world is pretty, isn't it?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Apr 5 2007, 12:14
Post #6


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




uhu....nez kuraa vietaa liidziigs ouranam, ouran bija paaraka duadz salkaniibas, bet te ik pa briidim i jafks melnais humorinjsh


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Apr 16 2007, 04:12
Post #7


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Visu cieņu vēlētos izteikt cilvēkiem, kas rakstīja jkus šai animei, tikai ļoti skaisti izņirgāta liela daļa Japānas pop-kultūras. Neskatoties uz to, ka anime ir slikti uzzīmēta , aļa - ka tik būtu, es neaizdomājoties noskatījos visas pašlaik iznākušās sērija. Ieteiktu visiem, kā vieglo skatmavielu.

PS- vēlētos piebilst- pēc šī seriāla ejot pa Camden Town'u man radās morāla rakstura problēmas, kas izpaudās - Goth!Goth! Loli!Loli! atkārošanā, katreiz kad redzēu kādu GotikLolita veikalu, vai cilvēku attiecīgā apģērbā.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Apr 27 2007, 13:20
Post #8


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Noskatījos līdz šim pirmās 18 sērijas. Lai gan daudzi salīdzina ar ouran, es līdzību nesaskatu. Galīgi nē.
Anime pēc sižeta ir interesanta, ļoti laba komēdija tieši ar visiem tiem melnajiem jociņiem. Kā man patīk Sunako tēls. laugh.gif Arī visi četri puiši un Noi-chan ir uztaisīti kā pietiekami interesanti tēli. Noteikti turpināšu skatīties tālāk, jo visu vēl neesmu noskatījusies. Neteiksim gan, ka būtu par šo anime tādā sajūsmā, ka lēkātu nepacietībā uz vietas, nespēdama sagaidīt nākamo epu, bet nu patīkami paskatīties tik un tā. smile.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Apr 27 2007, 14:16
Post #9


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




mreeg. jo taalaak shovs tiek skatiits, jo garlaiciigaaks kljuust. imho par augstu jamo veerteeju saakumaa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Winry
post Apr 28 2007, 20:49
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 434
Joined: 1-June 05




Jo tālāk skaties, jo vairāk iegrimsti gejīguma pasaulē....ugh....tie džeki ir vnk un totāli geji, man pat slikti paliek viņus skatoties(un tas nav aizvainojums shounen-ai cienītājām)....ja neņem vērā šo lielo problēmu, tur ir par ko parēkt....skatos, bet negaidu neko, jo nav jēgas ja puiši nav baudāmi uzzīmēti. Bet skatāms ir...var panest.


--------------------
"Describe your sorrows and desires, the thoughts that pass through your mind and your belief in some kind of beauty - describe all these with heartfelt, silent, humble sincerity and, when you express yourself, use the things around you, the images from your dreams and the objects that you remember." (Rainer Maria Rilke)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nerine
post Apr 29 2007, 11:12
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 216
Joined: 9-May 06
From: Saulītē, meklēju pirmos sniegpulkstenīšus.




nu es pašlaik esmu tikusi līdz 7 epai, vēl man ļoti patīk. tāda forša, ar savdabīgu un smieklīgu humoru. ^^ Man patīk!
Man patīk kā Yuki izskatās, kad viņš ir pārtaisīts par meiteni. happy.gif Un vispār Takenaga ir tiiik foršs! happy.gif

This post has been edited by Thoru Kun: Apr 29 2007, 11:24


--------------------
~Today is always the most enjoyable day~!

IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
asfiksija
post Apr 29 2007, 19:03
Post #12


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 24
Joined: 14-January 07




man tik ļoti patīk Ouran, ka negribas skatīties neko tāu, kas varētu būt kaut nedaudz līdzīgs biggrin.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nerine
post May 5 2007, 12:25
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 216
Joined: 9-May 06
From: Saulītē, meklēju pirmos sniegpulkstenīšus.




Tur nemaz nav nekas līdzīgs ar Ouran, asfiksij. Es tur vispār nekādu līdzību nesaskatu, un vispār paskaties, ir labi. happy.gif


--------------------
~Today is always the most enjoyable day~!

IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Oct 26 2009, 14:18
Post #14


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




mangai vēl joprojām ik pa laikam parādās kkas jauns iztulkots, tā ka es vēl joprojām ar nepacietību gaidu nākamās nodaļas smile.gif viena no manām iemīļotākajām mangām rolleyes.gif


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Oct 26 2009, 17:34
Post #15


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Par mangu nezinu, bet šo šovu tikko kā noskatījos. Bija ok, sākumā likās garlaicīgs, bet, tuvojoties beigām, nevarēju sagaidīt, kā tad nu būs. Bet gaidījo ko vairāk, kā piemēram, ka
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Kyohei ar Sunako tā kārtīgi saies kopā, bet nu jāa.. Kkur caur mākoņiem tas kkā ir atspoguļots, bet čābīgi. Moš mangā kkas top? ;D


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 05:34