IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Sis tas jauns, nu ja ir jav ari beidzot saskaneeju sso
Jaffa
post May 17 2004, 14:52
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 14-May 04
From: Aizkraukle (bedre)




huh.gif
user posted image
nu jaa tas laikam esmu es cool.gif protams dziivee neesmu tik skaists huh.gif biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jaffa
post May 17 2004, 14:56
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 14-May 04
From: Aizkraukle (bedre)




user posted image

ssis man sanaaca kad muueejie speeleeja pret ssveici un es darbaa speeli pa raadio klausiijos nu nezinu liinijaas bissku ir kaa ir pie vaigiem bet nu kaa sanaaca taa sanaaca par acu proporcionalitaati jau nerunaasim dry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jaffa
post May 17 2004, 14:58
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 14-May 04
From: Aizkraukle (bedre)




gribu dzirdeet pilniigu kritiku lai zinu ko pielabot mad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jaffa
post May 17 2004, 16:08
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 14-May 04
From: Aizkraukle (bedre)




xikes man jau ar nav neta maajaas bet nu laikam buus jaameklee kada normaal apstraadaajamaa proga tu moss vareetu ieteikt kaadu un pateikt kur nokaccaat a to man jav driiz visi ziimulli buus beigussies bet no reaala kraasaina eenaina utt darba ne minnas
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post May 17 2004, 17:49
Post #5


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Hmm... es neredzu ne mazaako iemeslu kritizeet... Tagad tikai saac kraasot happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post May 17 2004, 18:23
Post #6


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Nu par kritiku runaajot..
Man tas viss ir par statisku, jaa... tutoriaalos pamaaca kaa ziimeet.. bet nu, tik tieshi peec vinjiem vadiities.. nez..
Sejas ir ideaali ar ideaali pareizaam proporcijaam, es pat godiigi izskaitiiju. Bet uz manu skatiemu, tur prasaas kustiiba.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jaffa
post May 18 2004, 08:53
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 14-May 04
From: Aizkraukle (bedre)




yumi es jau varu paraadiit arii kustiigu bilzzuku bet protams ka saakumaa ir jaaiemaacaas kas kur kaa notiek un kaa tas izskataas uz lapas rik lloti jav es peec graamatas neziimeeju vienmeer ir kaads knifinnss no manis

bet jaa par kustiibu buus jaapiedomaa huh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jaffa
post May 18 2004, 09:01
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 14-May 04
From: Aizkraukle (bedre)




user posted image

kustiiga bilde bilde dry.gif nu itkaa ir kustiiga bet protams veel ilgi un dikti jaapiestraadaa un siikaas detallas arii nevar apstraadaat jo ziimuls paaraak resns biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jaffa
post May 18 2004, 09:03
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 14-May 04
From: Aizkraukle (bedre)




samurajinnss arii ir dry.gif

user posted image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post May 18 2004, 09:58
Post #10


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




O, šitās man labāk patīk. happy.gif
Bet vienala kautkas truukst, nezinu kas iisti. laikam man pēdējā laikā ideālisms piemeties. dry.gif
*nopēta bildi ko taisās iet skanēt* zini, nē, ideālisms,pēc šādas nepabeigtas bildes, notekti nav.
Bet kautkas tur trūkst.
Ā, ja, tai pirmajai meitenei, tāda sajūta ka gaisa turbulences 1,5 metra augstumā ir reizes 10 stiprākas nekā zemāk. Mati , atšķrībā no drēbēm, baigi plīvo.. tongue.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post May 18 2004, 10:54
Post #11


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Not bad..
Varbuut siikaakas detalas vareetu.. Nu nopeerc grafiita ziimuli, ja tev parastais par resnu... smile.gif Es visu laiku ar taadu tik vien ziimeeju.. Kaads nezin vai ir veel tievaaks par 0,5 mm?
Nez kas taa par graamatu, kuru tu piemini.. dereetu man arii ieluukoties, jo savaadaak visu ko es maaku esmu iemaaciijies tikai no anime bildeem un video.. nu ja neskaita to ka vienaa no pirmajaam klaseem uzzinaaju, ka acis cilveekam ir sejai pa vidu nevis augshdalaa... biggrin.gif Un dereetu jau veel uzzinaat kaadu knifinu, kas paliidz ziimeet...
Nu ko lai daudz saka.. taa tik turpini... tev sanaak pat looti labi.. nu un pameegini arii izkraasot....
Runaajot par kraasoshanu .. es izmantoju Adobe Photoshop 6 .. tiiri labs.. varbuut saakumaa liksies sarezgiits, bet veelaak looti noderiigs.. Kur vinu var nokachaat es nezinu, es vinu dabuuju no draugiem..


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jaffa
post May 18 2004, 12:35
Post #12


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 14-May 04
From: Aizkraukle (bedre)




yumi vai tad tunekad neesi redzeejusi meiteni ar llooooootttiiii pliivojossiem matiem ????? tagad tu taadu redzi biggrin.gif jaa es zinu ka truukst es veel neesmu daudz ko atkodis piemeeram man darbi parasti sanaak labaak kad piemeeram biju nenormaalajaa besii un jutos kaa nereaals kraans kurss visiem kriit uz nerviem man tapa passportrets kuraa tiessam esmu beediigs

un jaa xikes es nezinu kaa es tev to graamatu vareetu iedot iisteniibaa tur saakumaa ir punktu tehnika primitiivaas kontuuras no kuraam veelaak vis paariet reaalaas kontuuraas nu detallaas man vaig beidzot iegaadaaties a3 formaata lapu smile.gif lai beidzot uzziimeetu ko lielaaku tikai tad tas stulbais skeneris nennems pretiim dry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jaffa
post May 18 2004, 12:39
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 14-May 04
From: Aizkraukle (bedre)




vakar pa vivu skatiios noir nedaudz ietekmeejos un noleemu ka jaauzkleceree arii kaads ments

user posted image

zinu tikai to kad gribeeju labot vinna sskkiibo kaklu un pauri bij jau par veelu sad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post May 18 2004, 13:16
Post #14


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Hehe ..nu shitam peedeejam kaut kas ar labaas rokas pirkstiem nav kaartiibaa.. nez vinam to shkiet ir bishku par daudz.. smile.gif Ja nu vieniigi starp tiem kaads domaats arii iikshkis... tongue.gif
Nez nu par to graamatu... ja tu dziivo kaut kur Riigaa tad jau nav paaraak liela probleema.. Vai arii piemeeram Iecavaa.. tad jau pavisam nav probleema kaut kur satikties un ...


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jaffa
post May 18 2004, 13:46
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 14-May 04
From: Aizkraukle (bedre)




rolleyes.gif tas viens no pirkstiem ir iiksskkis vispaar jau es dziivoju Aizkrauklee bet Rigaa ssad ta d sanaak iegriesties par nelaimi peedeejaa laikaa paaraak biezzi jaapaskataas vai uz kaada diska man veel taa graamata ir biju ieliidis tavaa e- pastaa un tu zini vecitt tev ir talants es aatraak gribu nodot tavaa riiciibaa to graamatu saakumam vinna ir ideaala jop es piemeeram savaa muuzzaa iipassi nebiju aizraavies ar mangaam nez moss kautkad jav ir tur jaabrauc kaadu vasaras dreebi iepirkt tad jav arii saskriesimies turaas
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 18:46