IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> "saldie puiši", retoriska diskusija
standby
post Jan 4 2005, 15:55
Post #1


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 2-March 04




... tooo sweet, gals..tooo sweet

un vispar mad.gif mad.gif mad.gif sassodic visa plashaja neta nevienas jedzigas Takeshi Kaneshiro bildes dry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Jan 4 2005, 16:37
Post #2


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




heheh,. bet glikoze ir laba lieta noteiktos daudzumos. Tāpēc tas ka viņī ir par saldu neraucē, kad apniks sameklēs ko rūgtāku. biggrin.gif
ņam... ek, man pēdējā bilde gaužam patīk, tāda mājīga sajūta rodās. biggrin.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkRockslizer
post Jan 5 2005, 20:09
Post #3


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 131
Joined: 11-December 04




QUOTE(Dzonis @ Jan 5 2005, 19:07)
Kas tas ir!!??kaa var VINJU nezinaat!?
p.s.vinjsh ir Deivids Bovijs.ik pa laikam uztaisa kaadu normaalu muzonu,bet brivajaa laikaa onka ar diivainiibaam..
(tas taa, ja tiehsaam nebija ne jausmas kas vinjsh ir..)
*


Kurš tad ir pilnīgi normāls? Cilvēki cenšas radīt kaut kādus standartus, kādam jābūt cilvēkam, lai ierobežotu personību.. Maiklam Džeksonam jau ir palicis vienalga...


--------------------
All the things that exists never will disappear as they have never begun. Therefore, all is eternal except links between them, us.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aya-angel
post Jan 5 2005, 21:48
Post #4


chibi tenshi
******

Group: Chuunin
Posts: 738
Joined: 4-May 04
From: Zoļiks foreva!!! :D




Hello, dārgie vīrieši, vai tad jūs neziniet, ka Āzija ir populāri tieši tāda veida/stila vīrieši???? Starpcitu, Japānā vīriešiem ir gandrīz tik pat daudz kosmētikas, cik sievietēm! Viņi vienkārši ir citādāki. Viņi mums liekās dīvaini, bet mēs viņiem vēl dīvaināki!! Tas tak ir normāli!
By the way, tās bildes, kuras iepostoju nemaz nav tik trakas- jūs vēl Japāņus neredzējāt! laugh.gif Tur(Japānā) pa ielām tādi īpatņi staigā!! <----neesmu neko sacerējusi- tā ir tīrā patiesība;)


--------------------
Beauty is where you do not expect it.
So open your eyes and look carefully.
image image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Jan 5 2005, 22:11
Post #5


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




QUOTE(ShinChan @ Jan 5 2005, 18:14)

Ļoti būtiska piezīme. Cik noprotu tad visi paarējie ir.

Aplūkojot vairumu foto man radās viens jautājums. Vai meitenēm/sievietēm mūsdienās patīk virieši kam uz sejas "špakteļa" ir vairāk nekā viņām pašām? Un vai vīrieša ideals ir neatraujami saistīts ar kādu popmūziķi (ne to izcilaako) vai kino stāru? Varat neatbildēd, retorisks jautaajums.

Bet ja jau runājam par vīriešu meikapiem, tad nevar neielikt cilvēku, kas ir līdzvainīgs šīs "sērgas" aizsākšanābiggrin.gif

*


Emmm, ShinChan, es tev jau sen rakstīju par tavu savdabīgo gaumi. biggrin.gif tāpēc neatkārtošos.
Bet par to retorisko jautājumu.
Zini tā arī gribās acīs pateik patiesību.
Ko lai dara ka pa rīgas ielām ejot jūties tā kā pa sū*u dīķi brienam. Izejot ielā apkārt vien itāļi ( kas jau ir kļuvuši par īpašības vārdu) un latvieši kas ir tik mazi un pelēki ka rūgts paliek. Tā jau arī sanāk ka pēc tāda velk tikai uz saldajiem puišiem.
Man paskatoties kāda līdzpilsoņa sejā bieži vien rodās vēlēšanās kautkur tālāk aiziet.
Frāze ka pie mus ir skaistas meitenes ar to arī nobeidzās, jo džeki mums ir, kā jau karstīju, mazi un pelēki.
Tu vari to apstrīdēt, bet mans viedoklis tomēr paliks objektīvāks jo ir no sieviešu dzimua pārstāvja skatījuma.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aya-angel
post Jan 5 2005, 22:27
Post #6


chibi tenshi
******

Group: Chuunin
Posts: 738
Joined: 4-May 04
From: Zoļiks foreva!!! :D




Un vēl kas- sievietēm patīk kopti vīrieši, that's true. Nevis tie, kas 1 reiz nedēļā mazgājās un tikai tad, ja viņus to piespiež darīt mamma.........


--------------------
Beauty is where you do not expect it.
So open your eyes and look carefully.
image image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Jan 5 2005, 22:32
Post #7


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Nu ko, vismaz godīga atbilde uz jautājumu...
Neesi nu tik skarba pret Latvijas vīriešiem, dzīve viņus jau tā nav īpaši lutinājusi ar labām sievietēm, lielai daļai no kurām galvenais uzstādījums un mērķis dzīvē ir ...dabūt naudīgu veci (vecums nav no svara), pie kura saaniem tad paarticībā un bezrūpībā vadīt savu dzīvi. Man patiesībā žēl ir noskatīties uz tām "solarizētajām" jaunkundzēm, kas kā rādās dzīvo tikai tagadnei. Viens paziņa dermatologs man pastāstīja un ar ilustratīviem materiāliem parādīja, kas ar viņu ādu notiekās pēc 5-10 gadiem. Mūmijas, ka es jums saku. Taču daļa no viņām uz to brīdi jau mērķi ir sasniegušas, ar ko arī silti apsveicu.
Protams, ir jau arī citas sieviešu kategorijas - trieciennieces, karjeristes. Un rūpīgās uzticamās, naivās mājsaimnieces.
Kas attiecas uz japāņu vīriešien, īpaši šovbiznesa paarstāvjiem, rādās, ka tie no Rietumiem ir paarņēmuši ne to labāko.

P.s. Yume, kas tad vainas Bovijam, tajā bildē vinš vēl tīri jauns un sprauns. Es takš tikai cenšos stutēt tavus topikus...


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Jan 5 2005, 22:51
Post #8


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Shin-chan, es neko nesaku katram savas domas un ās neva apšaubīt var tikai izteikt savas domas un mēgināt pārliecināt ka tās ir pareizākas.
Un runājot par sievietem, nezinu, man ir grūti teikt, es pazīstu daudz dažādu culvēku, sākot ar krievu studentēm, kurām dzīve sastāv no - aiziet uz lekcijam , aiziet uz tusu, piedzerties, pārgulēt ar kādu, lai būtu ko stāstīt nākamajā dienā universitātē.
pazīstu arī tadas kuras meklē vīriešus izdevīguma pēc, meklējot sev dzīves biedru pirmais uz ko skatās ir darbs, dzīvoklis un mašīna.
Ir tā saucamās zilās zeķes, mājsēdētājas, kuras 25 gados nekad nav bijušas ar vīrieti tuvas, jo ir nesociālas.
Ir meitenes kurām vajag visu un uzreiz, ta saucamās ideālistes, kuru meklējumi parasti ilgs gadiem, un pa to laiku viņas paspēj jau izveidot sev karjeru un ir patsāvīgas.
Varētu nosaukt vēl tipus, taču tas nav nepieciešams, viss tāpat ir viegli apvienojams.
Visas viņas vēlās ko labāku par to kas viņām ir.
iespējams ka Latvij ir tā ar to tautu kā ir, bet katram savas problēmas. Sievietes ir novestas līdz tam līmenim ka ir sapratušas ka nekādi brīnumi nenotiek un organizē savu dzīvi pašas, jo mūsmāju kautrīgie un nedrošie vīrieši to noteikti neuzlabos.
Bet nu, kā jau es sākumā teicu, katra ir tiesības uz savām domām. happy.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aya-angel
post Jan 5 2005, 23:20
Post #9


chibi tenshi
******

Group: Chuunin
Posts: 738
Joined: 4-May 04
From: Zoļiks foreva!!! :D




Yap, Yume you're right!
Nu ko beidziet taisīt ooftopiku, dārgie vīrieši. Ja ir vēlme izpausties, tad taisiet savu topiku "Sexy Girls" or something like that:D
This is girls' area:P


--------------------
Beauty is where you do not expect it.
So open your eyes and look carefully.
image image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kima
post Jan 5 2005, 23:43
Post #10


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 739
Joined: 16-June 04
From: atkla jau laikam paarwaacos...... <_<




Tikai maza piepilde
metroseksuaalji jau iekaroja lielaako pasaules dalju tikai pie mumz taa weel kawejaas. weel tikai nesen raxtiiju par winjiem raxtu.........eh... wub.gif macho stils jau sen ir nowecojis un newienam naw wajadziigs (paarspiileej, ir arii taadi gadiijumi) tagad pasauli iekaaro 21. gadsimta dendiji.
Un sawukaart wis ir saprotams mums ir taads staawoklis ka uz 1 wiirieti ir 2 siewietes un censties winjienm newajag, iuzweele tik un taa ir. Bet samierinaaties ar domu ka uz wienu siewieti ir puswiirietis.....newiena negrib!!!! wink.gif
Laikam patiesham jaataisa offtopic's


--------------------
(\_/)
(^.^) This is Bunny. Copy Bunny to your signature
( (')(') to help him achieve world domination.
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Jan 6 2005, 00:18
Post #11


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




... klusi smīkņā kaktiņā ...


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Jan 6 2005, 00:35
Post #12


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Yume:

1. Tu spried tikai pēc vides, kurā apgrozies
2. "nepelēkie" vīrieši uz ielas darba dienā, darba laikā reti sastopami, jo tie vai nu strādā vai dodas uz biznesa tikšanos - parasti ne ar kājām. Pastaigā pa Vecrīgu
3. Kā Tu atšķir itāļus no pārējiem? Nē man tiešām interesanti - visi "nepelēkie" ir itāļi?
4. Ir kosmētika, arī vīriešiem, kur dod jauka iedeguma efektu tongue.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
standby
post Jan 6 2005, 11:52
Post #13


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 2-March 04




* priecigi berze rokjeles*
Atzishos vajiba - vienmer sanak smiekli kad uzsakas stridi women vs men. Taa nu reiz ir neapsikstosha problematika. Apsukata, apskrubinata, bet ikreiz no jauna gaisma celta. Un tas ko shaja sakara var izdomat, kadas teorijas, kadus pienjemumus/apsverumus celt gaisa - tas ir sasoditi incanti.

Shinchan - kom on, neesi nu tik skarbs. Manuprat, tas kas sheit ir redzams ir vairak acu paprieceshanai. Tev tachu ari patik paskatities uz skaistam lietam, vai ne? Nu patik tachu smukas meitenes. Ja Tev kadreiz rokas pagadas zhurnals FHM vai Klubs, vai tad Tu lasi tikai par games&guns?
Bez tam tas tachu ir raxturigi tiniem - fanoshana par muziki/aktieri. (vins ir tiiiiik smuks...!!) Ta vienkarshi ir, tas ir jaizslimo un viss.
Runajot par siev./vir. Latvija - nu manuprat te darbojas pieprasijuma/piedavajuma princips. Sakara ar to ka ir mazak normalu dzheku ir mazak normalu meitenju wink.gif un otradi. Cilveki ir dazhadi thats the key! Bedigi ka ir tads sejas kults, bet ta ir ko tur padarisi un tas jau atkal ir saistits ar to kas mums ir ieksha. No otras puses - tas lielas jutas jau nav saistitas ar kaut ko izsveramu un izmeramu. Varbut jautajums ir par to ka noniveletas ir jutas ka vertiba? Bet ari tas jau ir gadusimtu jautajums.

BTW piekritu Takam - sakarigie cilveki uz ielas nemetejas wink.gif Bet japiekrit ari Yumei.

Macho, metroseksualji... tas ir tads modes jautajums un tas ir tikpat parejoshi ka perna gada lapas. Manuprat tam ir maza nozime tuvaku cilveku izvele.

Ups aizravos - pardomiga diena man shodien.
Velak paturpinashu - iepatikas..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aya-angel
post Jan 6 2005, 16:45
Post #14


chibi tenshi
******

Group: Chuunin
Posts: 738
Joined: 4-May 04
From: Zoļiks foreva!!! :D




standby- respect par tavu viedokli, bet vēlreiz atgādinu, ka šīs nav offtopiks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lūdzu taisiet savu topiku un lieciet šim mieru!!!!!! Šī ir bilžu galerija nevis chats...........


--------------------
Beauty is where you do not expect it.
So open your eyes and look carefully.
image image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Jan 6 2005, 17:19
Post #15


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Huh veel piebilstot par to shpakteli.. gribeeju teikt ka praktiski visas taas bildes kas taisiitas studijaas uz vaarda tieshajaa noziimee noshpakteleetas liidz peedeejam un iemesls ir ljoti vienkaarsh taadu shpakteleetu seju ir ljoti viegli retusheet..... taa suacamais studiju makeup nav prex ikdienas, jo vinjsh turas tikkai prex taa fotoseansa un reklaamaas muldeetais parmodes maakslinieku ikdienaa litojamo kesmeetiku ir bullshits. Man biezhi vien slikti paliek kad rokaas nonaak "staaru" bildes no ikdienas tuvplaanaa bez "apmetuma".. nu sorriii bet biezhi vien to pashu muusu "itaalju" sejas ir labaak saglabaajushaas arii bez visa taa ikdienas sejas maskaam. Nu mans ikdienas daycare sejai laika aprobezhojas ar taas noskaloshanu un ar kaada mitrinosha kreema uzieshanu peec gjeneraal mazgaashanas un tas ir viss, atljaushso teikt ka man sejas aada izskataas daudz veseliigaak par teiskim britnijas spiirsas sejas aadu bez "apmetuma".
Greeks atziit bet melnaadainajiem un aziaatiem sejas aada liidz 40 gadiem saglabaajas neapskauzhami labaak nekaa eiropeiidiem.


par teemu iebazareejot... nu godiiga sakot diezgan normaali vinji izskataas un reaali piesieties nav kur... atliek tikkai neapskaust, to ka vinjiem piespiedu kaartaa jaaved taads dziivesveids lai nerastos liekais svars, kaa rii neapskaust to ka veelaak bizness vinju spiediis sevi likt zem skapelja(tas viss atstaaj taadas sekas ka aareeji vinji izskataas diezgan svaigi bet milimetru zem virsmas viss turas uz punjkiem - ja kaads grib references tad es domaaju ka Maikls Dzheksons pat ljoti derees)


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 11 May 2024 - 09:32