IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

6 Pages V < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> ...
jurc
post Nov 5 2004, 18:55
Post #16


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




QUOTE(Kikyou @ Nov 5 2004, 17:40)
QUOTE(Animy @ Nov 5 2004, 15:30)
kuri izezh no sabiedriibas jaunaakos  mad.gif
*



Skat, skat, kaa visi mani eed nost tongue.gif
*


ar tevi ir savaadaak.. tu vismaz nespamo. Es peec shii posta tik tagad uzinaju cik tu jauna esi... blink.gif


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Nov 5 2004, 19:40
Post #17


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




eh....JurCHIX, JurCHIX..tev veel daudz nosleepumi par forumistiem jaatklaaj ph34r.gif (heh..biistami (teiciens taads) smile.gif)


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Nov 5 2004, 19:48
Post #18


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




QUOTE(Dzonis @ Nov 5 2004, 18:40)
eh....JurCHIX, JurCHIX..tev veel daudz nosleepumi par forumistiem jaatklaaj  ph34r.gif  (heh..biistami (teiciens taads) smile.gif)
*


labaak laikam buus ja es tos nosleepumus neatklaashu dry.gif


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Nov 5 2004, 21:00
Post #19


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Es vismaz Kikyou dzivajaa redzeeju un redzeeju kaa shamaa dziedaaja to animefesta himnu happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Nov 5 2004, 21:10
Post #20


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(Ray @ Nov 5 2004, 20:00)
Es vismaz Kikyou dzivajaa redzeeju un redzeeju kaa shamaa dziedaaja to animefesta himnu happy.gif
*



AKDIES cik labi bija ka tev nebija kamera x_X...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Smogs
post Nov 5 2004, 21:14
Post #21


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 56
Joined: 14-February 04
From: Solar system




"There are lot of sick people in this world!"
Nu kas var bū jautrāks par 13g cilvēku kas meklē izpratni!
S.I.C.K..


--------------------
Newerthless meanings...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 5 2004, 22:06
Post #22


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Baac, es nemaz nezinu, par ko man naaca vislielaakie smiekli - par saakotneejo postu, par Outlawz atbildi vai Sigfa piebildi iekavaas ("joks...")

Un vispaar, taa buus pirmaa reize muuzhaa, kad tieku iecelts senchu kaartaa - uzreiz peec spiekja prasaas...

Taapeec jau muusu forumaa nav nekaadas jautriibas (neesam neviens jautriibas iemiesojums), ka izeedam shaadus gados jaunaakos. Roze, taisi oranzhu fonu ar pukjiiteem - pievilinaasim vairaak jautros!

Ja es atceros savu alus dzershanas saakshanas vecumu, tad patieshaam:
image


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Nov 5 2004, 22:20
Post #23


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




QUOTE(Kikyou @ Nov 5 2004, 21:10)
AKDIES cik labi bija ka tev nebija kamera x_X...
*


Nu kaa lai pasaka .... smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Nov 6 2004, 10:51
Post #24


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




mha... bērni drīz baidīsies no šāda veida forumiem.. iedomajaties...kautkādā kurbijkurnē admins draud...." ja daudz flūdosi tiksi nosūtītsa uz tādu un tādu laiku uz otaku.lv forumu, un tur ar tevi runās onkuļi un tantiņas kas ēd tādus kā tu."


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Nov 6 2004, 11:04
Post #25


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Yume tik tieshaam maaki sasmiidinaat
/me apkriit gar zemi un pavaartaas drudzinos smieklos.
Da taksh, nevaig uzbrukt beernam pashi tikoo no taa vecuma izliidushi esam vai ta ne ???? Un ja taa labi pacenshaas pat diezgan labi var saprast emocionaalo pasauli, or am I wrong. Tas, ka dazhi negrib to atziit un blaut esu pieaudzis uz priekshu ..... es veel joprojaam atceros sevi tajaa vecumaa takshto viss ir okej viss naak ar laiku un domas arii manaas ar laiku.
Piemeeram 13 gadu vecumaa es domaaju ka 50 gados vecs cilveeks jau ir jaagulda kapaa, tagad mans viedoklis, ka vel pat visos 60 dziive tik turinaas.


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Nov 6 2004, 11:22
Post #26


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




nē, es arī ļoti labi sapritu tos mazos pokemonus kas te iemaldās. bet fakts ir tāds, ka viņiem te tāpat nebūs o darit, viņiem nevajag intelektuālas sarunas, bet gan īsus "krutus"tekstus... no žanra... wazza! .. Yo!.. Shiiiiiit! .. utt.
Un nedod dievs te drīz sāks parādīties meitenītes, pubertātes vecumā, ar niku variācijām .. angel vārdam.. un savām noslieksmēm uz suicīdu... vienkārši tāpēc ka grib izkratīt kādam dvēseli.. iedomājies kas te notiks.. nē paldies.. man savu problēmu pietiek.. citu problēmas klausos iņēmuma gadījumos.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Nov 6 2004, 12:13
Post #27


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(Yume @ Nov 6 2004, 10:22)
Un nedod dievs te drīz sāks parādīties meitenītes, pubertātes vecumā, ar niku variācijām .. angel vārdam.. un savām noslieksmēm uz suicīdu... vienkārši tāpēc ka grib izkratīt kādam dvēseli..
*


Un tieši tāpēc jau laicīgi vajag gatavot speciālas sadaļas ar manuāļiem "kā īzdarīt pašnāvību ar vieslielāko veiksmīga iznākuma koeficientu", vai arī "tevi nedēļas laikā pamet jau 10 puisis? Jautā mums"; "Smilšpapīra priekšrocības piņņu likvidēšanā"; "Vēl viens caurduris mēlē? Kāpēc gan nē? Aculiecinieka vēstījums." utt. Bet par šiem tematiem tik tiešām jādomā laikus, padomājiet taču par tiem visiem nelaimīgajiem cilvēkiem un viņu milzonīgajām problēmām sad.gif


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Nov 6 2004, 13:08
Post #28


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




nja... nav ko laikam vairāk piebilst laugh.gif atliek vien pavērot visus tos cilvēkus reālā un dažreiz tiešām gribas pasmaidīt - tāds vecums ko padarīsi...


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 6 2004, 13:42
Post #29


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Mmm mes te esam sajutushies kaadu paaudzi vecaaki, jums taa neshkiet? Un ja mani uzskata par senciski domaajoshu tad tas nepilniigs kompliments, jo es domaaju progresiivi bet ar sencisku pieskanju. Un ka jau domeena vaards veesta tad shis ir Otaku Otaku Otaku.... forums. Kam ir probleema lai iet pie psihologa, jo mees labaakajaa gadiijumaa uzklausiisis bet reaali paliidzeet nespeesim, jo es atbildiibu par sveshaam probleemaam negribu nest, pat ja es nejuutos atbildiigs, tad tas otrs vainos mani un meeli palaidiis. Lai man arii ir vienalga bet reputaacija dara savu.
Sazin veel buusim pashnaaviibaa iedzinushi to nabaga Animy, vinja peekshnji sajuta sevii tik daudz komleksu ka peedeeejais glaabinjsh vinjais shkitiits vairaakkaartiigi pasliideet vannaaa un nosliikt. Kaads atceras filmas "Legally blond"
varbuut jamaa veelejaas nedaudz rozaa pievienot muusu arhajiski zilajam forumam. Buutu tach jauki ja kaads hiperaktiivs tiinjuks savus postus izdailjotu ar n-tajiem smailjukiem un pastaaviigi murraatu miiljvaardinjus.. neliela atslodze no samdzenju sasprindzinaashanas un muusu sarkastiskaas rutiinas biggrin.gif. Mums tach vaig kaadu ko izeest. varjaubuut nezeeliigi bet mees laikam te moraalos orgasmus katrs noraavaam izeedot nabadziiti, kura tikko bija saakusi intereseeties par Anime un taa ari paliks pokemonu liimenii naakamos paaris gadinjus. Respektiivi mums vajag audzinaat naakamo paaudzi un atstaat sekotaajus. Mees neesam nemirstiigi.
QUOTE
QUOTE(Yume @ Nov 6 2004, 10:22)
Un nedod dievs te drīz sāks parādīties meitenītes, pubertātes vecumā, ar niku variācijām .. angel vārdam.. un savām noslieksmēm uz suicīdu... vienkārši tāpēc ka grib izkratīt kādam dvēseli..




Un tieši tāpēc jau laicīgi vajag gatavot speciālas sadaļas ar manuāļiem "kā īzdarīt pašnāvību ar vieslielāko veiksmīga iznākuma koeficientu", vai arī "tevi nedēļas laikā pamet jau 10 puisis? Jautā mums"; "Smilšpapīra priekšrocības piņņu likvidēšanā"; "Vēl viens caurduris mēlē? Kāpēc gan nē? Aculiecinieka vēstījums." utt. Bet par šiem tematiem tik tiešām jādomā laikus, padomājiet taču par tiem visiem nelaimīgajiem cilvēkiem un viņu milzonīgajām problēmām

Taax shitaa probleema ir runga ar 2 un vairaakiem galiem. Mums ir savas probleemas kas ir nemazaak smiekliigas nekaa taas, piemeram esmu saksaarie jau ar probleemu, ka katrs Kas sevi uzskata par anime miili izjuut nepilneeveertiibas komleksu, jo vinjs nav redzeejsi animi ko ir skatiijies vinja draugs. Spilgtaakais piemeers ir NGE, jo es shaubos vai atradiisies kaads kursh iesaacis skatiities sho seriaalu butuu atmetis vinju tapee ka nepatiik. Skataas lidiz galam lai vareetu sev pateikt "esmu redzeejis". Un es varu sadereet ka ir ljautu daudz taadu seriaalu kurus mees steidzam skatiit, jo esam pdzirdeejushi ka vinsjh ir "must see". Mees veel kautreejamies taa uzvesties kaa to dara Otaku japaanaa un mees savas probleema atstaajam nogremdeetas, celjot pamaziitinjaam aaraa laikam ejot. Piemeeram es mees satraucamies par suberiem. Musm savukaart jaaizvedo nodalja ar manuaali suberu izveelee. Vai teiksim skaidrojosho vaardniicu Gits un NGE. Savukaart mees juutamies nepilnveertiigi ja pa vidam savam tekstam neiepinam kaut ko japaanisku. Taakaa visaadus siikumus mees varam paarcilaat, kas apkaarteejai sabiesdriiba liekas smiekliigas.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Nov 6 2004, 14:09
Post #30


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Un Shinobi-sama, nu tu aizšāvi biš pār svītru.. tu tagad atkal apvieno visu vienā čupā, kautgan .. te jau katrs tmats beidzās ar paziņu ka to nevar darīt.. jā, praktiski te ir daudziem kompleksi, un ne tikai mazvērtīas, es kādreiz pieminēju ka no psiholoģiskā vied'okļa var izanalizēt mūsu avus un ui cik daudz pateikt. Bet psiholoģija neiedala visu vienā.. katrs ir unikāls un nevar tagad to apvienot.
Tas ka te savākušies vairums cilvēu ar tādu raksturu ir tiaki pamatojams ar to ka te ir koncentrēta publika..


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages V < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 20:42