IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

6 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Yu-gi-ou, kaut kas
tostermaize
post Sep 1 2004, 16:42
Post #1


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 371
Joined: 1-September 04
From: Riga




Vai kāds bez manīm ari skatās yu-gi-ou???
Un ja skātās tad kas patīk vai kas nepatīk shajā anime???
ph34r.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Sep 1 2004, 17:12
Post #2


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Noskatiijos pirmo seeriju. Man jau pietika. biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tostermaize
post Sep 1 2004, 17:27
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 371
Joined: 1-September 04
From: Riga




es skatos pa rtl2 ja kādu intresē tad varat sākt skatīties rīt būs kāda 3 sērija vai 4 sākas ap 16:30 smile.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Sep 1 2004, 18:30
Post #4


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Es saka4aajos kaadas 70 seerijas un paposiiju. Taakaa vietas uz hdd bija palikushi 50mb naacaas izdzeest. Bet kopumaa aatraak iemaniijos kaa jaaspeelee speele. Biski apniciigi ir ka tur visu laiku tikai strelkojas (dueleejas). Tas jau padara bisku garlaiciigu to seriaalu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
neziniitis
post Sep 1 2004, 21:34
Post #5


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 28
Joined: 29-August 04




man personiigi patika dizzie yu-gi-oh gaajieni uzvareet jebkuru pretinieku gandriiz knapi knapi
nepatika vinna diezzie miikstie draugi un noteikumu mainiissanos vislabaak patika shadow relm gribeetos kaadu normaalu yu-gi-oh pretinieku


--------------------
Only after we have lost everything we are free to do enything
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Sep 2 2004, 10:16
Post #6


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Nez.. kaadreiz, kad man veel raadiija RTL2, tad shad tad tiiri biezi skatiijos, bet tagad, kad vinu saak raadiit pa TV3.. eh.. paskatoties, kaa vini tur speelee pirmajaas seerijaas.. un saliidzinot ar strateegijaam kaut vai tajaa pashaa Shadow Realm liekas, ka galvenais speeks vinu speelee ir nevis strateegija, bet gan monstru izmeers...
Un tad veel Latvieshu tulkojums.. eh.. kaada velna peec vini galveno varoni sauc par Yu-Gi-Oh? nez.. gan pa RTL2, gan paklausoties apksheejo anglu tulkojumu var dzirdeet, ka visi vinu sauc par vienkaarshi Yugi .. unn vispaar imho vina vaards ir Yugimutto (vai kaut kas taads) bet ne jau YuGiOh ..


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 2 2004, 10:30
Post #7


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Taadaa formaa, kaadaa to raada pa TV3 sjii anime buutu jaaizliedz. Kirmusjkam, savukaart, sabiedriskais fui un ieteikums vilkties atpakalj uz lellju teaatri un tur darboties. Tik kretiiniski ierunaatu anime, nekad veel nebija naacies redzeet. Pati anime jau nav nekas iipasji izcils, tacju kad piekombinee klaat sjaadu vaajpraatu, tad gribaas iebliet ar veseri pa TV kasti un mukt no maajas aaraa. (secinaajumi izdariiti noskatoties pusotru seeriju)
P.s.
Ikviens, kas apgalvos, ka sjii anime ir lieliska (vienalga kaadaa variantaa) buus pelniijis, ka to nomeetaa ar iesmakusjaam olaam.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deBUGa
post Sep 2 2004, 11:33
Post #8


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 374
Joined: 25-May 04




QUOTE
Ikviens, kas apgalvos, ka sjii anime ir lieliska (vienalga kaadaa variantaa) buus pelniijis, ka to nomeetaa ar iesmakusjaam olaam.
Ja kas varu piebiedroties ar puvushiem tomaatiem... smile.gif


--------------------
viss augstāk uzrakstītais nepretendē uz absolūto patiesību un ir tikai mans subjektīvais viedoklis...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Sep 2 2004, 19:20
Post #9


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




Noskatiijos sodien vienu ep muusu valodaa un knapi nenomiru no shausmaam. Ja veel shitaa iztukos kaadu normaalu animi (pat balss tam vecim "khm") - driizaak to veci nevar laist pie tulkoshanas.
P.S. man liekas ka to yuhiog sauc tjipa ar vaardu un uzvaardu Yugi Motto (lai gan hvz)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
MitSuki
post Sep 2 2004, 19:35
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 309
Joined: 13-August 04




QUOTE (ShinChan @ Sep 2 2004, 10:30 AM)
Taadaa formaa, kaadaa to raada pa TV3 sjii anime buutu jaaizliedz. Kirmusjkam, savukaart, sabiedriskais fui un ieteikums vilkties atpakalj uz lellju teaatri un tur darboties. Tik kretiiniski ierunaatu anime, nekad veel nebija naacies redzeet. Pati anime jau nav nekas iipasji izcils, tacju kad piekombinee klaat sjaadu vaajpraatu, tad gribaas iebliet ar veseri pa TV kasti un mukt no maajas aaraa. (secinaajumi izdariiti noskatoties pusotru seeriju)
P.s.
Ikviens, kas apgalvos, ka sjii anime ir lieliska (vienalga kaadaa variantaa) buus pelniijis, ka to nomeetaa ar iesmakusjaam olaam.

da nu ko tu gribi... smile.gif. Da latvija ir kadi 5 cilveki kas mak izstulkot anglu val. labi un tie pasi jau sen no latvijas aizbraukusi tongue.gif.Blaviens es vel klausos ka izstulko japanu uz latviesu val. tur viniem tik daudz kludas tongue.gif.Bet tiesam ko grib gribet latvija vispar kuri ie iemacijusies runat anglu vai japanu val. jau sen ir aizlaidusies prom smile.gif.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Sep 2 2004, 20:59
Post #11


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE (Ray @ Sep 2 2004, 07:20 PM)
Noskatiijos sodien vienu ep muusu valodaa un knapi nenomiru no shausmaam. Ja veel shitaa iztukos kaadu normaalu animi (pat balss tam vecim "khm") - driizaak to veci nevar laist pie tulkoshanas.
P.S. man liekas ka to yuhiog sauc tjipa ar vaardu un uzvaardu Yugi Motto (lai gan hvz)

Jep. Kriminaali laugh.gif Kaapeec gan vinji neavreeja orgijnaalajaa valodaa taa vietaa sadabuut? =3
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seven_of_zero
post Sep 3 2004, 00:18
Post #12


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 826
Joined: 30-March 04
From: Riga




Nu bet vismaz kada neliela parmaina ir. Cerams ka nakama anime ko vini saktu radit ir Love hina biggrin.gif . Nu kaut vai Sailormoon, vai Gundam.


--------------------
There is nothing imposible.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jaffa
post Sep 3 2004, 09:56
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 14-May 04
From: Aizkraukle (bedre)




sory seven of zero bet par Sailormoon es nekaa iipassi laba nevaru pateikt rolleyes.gif . Tas ir protams tikai mans viedoklis.Barinnss tizlu skolnieciissu ciinaas pret llauno dry.gif .Nee nu bet protams tas ir kaa kuram .Visu ciennu tiem kas skataas.Man labaak patiik nevis seriaali bet gan garaas filmas protams nevaru lieliities ka buutu redzeejis paaraak daudz bet atsskkiriibu izjutu. Runaajot par yu gi oh neesmu iipassi taa skatiijies varbuut kaadas 5 seerijas esmu redzeejis.Ir draugi kas reaali aizraujaas smile.gif nu ganjau kautkas tur ir...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Sep 3 2004, 10:07
Post #14


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




QUOTE (Seven_of_zero @ Sep 3 2004, 12:18 AM)
Nu bet vismaz kada neliela parmaina ir. Cerams ka nakama anime ko vini saktu radit ir Love hina biggrin.gif . Nu kaut vai Sailormoon, vai Gundam.

Khm... nu Sailormoon ar Gundam salīdzināt... mad.gif
Pilnīgi atšķirīgas lietas


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 3 2004, 11:45
Post #15


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Es laikam esmu viens no tiem retajiem cilveekiem sjeitan, kas vispaar neko no Sailormoon nav redzeejis un kam nav ne jausmas ap ko tur sizjets grozaas, tacju spriezjot peec lasiitaa taa nebuutu anime manai gaumei. Tad jau labaak Cowboy Bebop, Lain, Paranoia agent, Kenshin, GitS un NGE celjiet prieksjaa. Mjaa, interesanti peec cik gadiem kaada no Latvjas televiizijaam saduusjotos kaut ko no sjii repertuaara paraadiit


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27 April 2024 - 07:08