IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> "Pēc zvana"
nanashi
post Mar 13 2008, 01:18
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 8
Joined: 7-February 08




...so es tagad meklēju otaku.lv pēc vārdiem "pēc zvana" un neko nevaru atrast... Man liekas ka tā ir manga nevis komikss (šo vārdu striktākajās nozīmēs). Tas nozīmētu tikai to, ka nekam nederīgie latviešu mediji varētu būt pashrociigi uztaisījuši mangu!?
IPB Image

Un rekur ir vinja deviantart, lai nav draugos jaaiet iekshaa:
http://aeonseraph.deviantart.com/gallery/#SIA-Draugiem
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Mar 13 2008, 01:30
Post #2


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Vispār jau manga teorētiski jau ir komikss, tikai no otras pasaules malas (lasīt kā uzlēcošās saules zemes) un atšķiras tik ar lauciņu lasīšanas secību. Turklāt nav dzirdēts ka Aeonseraph nāktu no Japānas biggrin.gif

Bet vispār jau veca ziņa viņa daiļradi

This post has been edited by Isabel Carmin fon Edelhain: Mar 13 2008, 01:30


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
..~Ze-fantast~..
post Mar 13 2008, 10:01
Post #3


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 10
Joined: 20-February 08
From: Cesis




mjā, vienreiz nolēmu tad intereses pēc palūkot to komiksu. taisnība - nekur tālu netiku, bet pie līdzīga secinājuma nonācu gan.
un patiesībā - kāpēc gan ne!? nevaram taču nez cik ilgi dzīvot iepakaļus visiem stāvošā valstī.
tas par faktu.
laikam jau no tulkotajām mangām tieši tāpēc manu lielāku cieņu ieguva Princese Ai, ka bija lasāma pareizi.


--------------------
~Acchan~
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Mar 13 2008, 10:57
Post #4


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




aeons jau kautkur teica, ka ziimee sho gabalu. Manga vai ne manga, bet storyboards ir briesmiigs. Kaa nekaa meerkjauditorija ir pumpaini tiinji.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Mar 13 2008, 15:32
Post #5


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Tas ir komerciāls pasūtījums ar noteiktu mērķi konkrētai auditorijai (un tā nav izvirtuši otaku).. Tākā šāda veida kritika šeit netiks tolerēta..
Autori tika meklēti šeit pat no foruma.. +1 aeonam ka uzņēmās šo, jo ķepāties sevis pēc ir viens - izpildīt konkrētu uzdevumu kaut kas pilnīgi cits - nau nekāds Doujinshi vairs..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Mar 13 2008, 16:19
Post #6


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Eh. No comment par Pēc Zvana. Nepatīk, nu.

Šis gan ir offtopiks, bet es nesaprotu, kāpēc cilvēkiem tik grūti sadzīvot ar mangu/komiksiem/whatever, ko jālasa no kreisās. Nav tāda pareizā vai nepareizā puse. Vienīgais iemesls, kāpēc mangas iet no labās uz kreiso ir tas, ka japāņi lasa no labās.
Vai varbūt mēs arī japānā izdotas avīzes nesauksim par avīzēm, bet gan par shinbun (vai kā bij avīze, neatceros), jo viņi ir lasāmi no otra gala? .w.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Mar 13 2008, 18:08
Post #7


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Nope,not manga,not manhwa...
Komikss liekas pēc klasiskā komiksu izvietojuma,apvienojot ''mnagas'' zīmēšanas stilu.
Žēl,ka tas jāzīmē vienam cilvēkam..


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
..~Ze-fantast~..
post Mar 13 2008, 22:35
Post #8


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 10
Joined: 20-February 08
From: Cesis




QUOTE(Kikyou @ Mar 13 2008, 17:19) *

Eh. No comment par Pēc Zvana. Nepatīk, nu.

Šis gan ir offtopiks, bet es nesaprotu, kāpēc cilvēkiem tik grūti sadzīvot ar mangu/komiksiem/whatever, ko jālasa no kreisās. Nav tāda pareizā vai nepareizā puse. Vienīgais iemesls, kāpēc mangas iet no labās uz kreiso ir tas, ka japāņi lasa no labās.
Vai varbūt mēs arī japānā izdotas avīzes nesauksim par avīzēm, bet gan par shinbun (vai kā bij avīze, neatceros), jo viņi ir lasāmi no otra gala? .w.


tad saukšu to par pieradumu, no kura grūti tikt vaļā. ^^
pieradumiem ir spēks liels, tāpēc tik daudz par to tiek spriests (ne tikai šajā forumā).


--------------------
~Acchan~
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Mar 13 2008, 23:39
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




"Pēc zvana" būtu ļoti izdevies komikss, ja vien tur netrūktu kaut kā ļoti svarīga. Šis svarīgais ir sekss un vardarbība. Katru reizi, kad jau sāk likties, ka tūlīt līs asinis - nekā! Viss lasītprieks sabojāts. Kādai auditorijai tas pasākums domāts...

This post has been edited by Rune: Mar 13 2008, 23:41


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Misa
post Mar 13 2008, 23:49
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 311
Joined: 12-November 06
From: ?




es gan nepateiktu, ka tas komiks ir nekam nederīgs, man pat liekas interesanti to palasīt ^^;
jautri ir to lasīt pa lomām, var pasmieties xD
bet nu...scenārijs nav no tiem labākajiem, nevar nepiekrist.


--------------------
IPB Image
Nori Nori Nori~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gothic-Lolit
post Mar 15 2008, 13:51
Post #11


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 10
Joined: 14-March 08
From: Cesis...




Zīmējumi komiksā toč līdzīgi kā mangās,bet...Es neznu,man personīgi šis komikss nepatīk,lai arī esmu viena no tiem,dažuprāt piņņainajiem tīņiem... mad.gif

Un vēl kas...verdarbību šai komiksā nesagaidīt,jo tas ir domāts jauniešu auditorijai,bet LV likumi jau visiem zināmi...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Mar 17 2008, 18:11
Post #12


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




palasu reizēm. nē nu nekas izcils sižeta ziņā nav, bet man vnk patīk aeona darbi smile.gif


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Mar 18 2008, 21:48
Post #13


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




QUOTE(GM @ Mar 17 2008, 18:01) *

QUOTE
Tas ir komerciāls pasūtījums ar noteiktu mērķi konkrētai auditorijai (un tā nav izvirtuši otaku).. Tākā šāda veida kritika šeit netiks tolerēta..

Kopš kura laika tas, kādai auditorijai prece ir domāta, nosaka to, cik liels vai mazs sūds tā ir?

Analoģiski - tu palasi ābeci un secini .. sižeta nekāda.. action nav .. neviens neizģērbjas .. nekas nenotiek -> baiss craps

Un paskaidroju:
1. Tas ir pasūtijuma darbs.
2. draugiem.lv to (kurā es daļēji strādāju) to ir pasūtījis kā vizuāli informatīvo materiālu par "Drošību internetā u.c. veida izrietošām lietām.." konkrētas vecuma grupas lietotājiem..

Mākslinieks šajā gadijumā var izstiepties vai saspiesties ir jaizpilda konkrēts uzdevums, kas viņa vērtību kā dizainerim tikai ceļ .. kā jau teicu nav NAV Doujinshi



.. protams puse ir tipiski letiņu (kārtējoreiz) izteikumu - drošvien ka taisnu līniju uzvilkt būtu pagrūti, bet nu viedoklis ir vienmēr un par visu...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Apr 4 2008, 19:04
Post #14


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Em, ziimeejumi kaa taadi ir ljoti labi, tik jaasaka logu izkaartojums ir ljoti ljoti pliekans.
Lai arii ziimeejumi ir labi, bet personaazhu skatpunkti un field of depth ir nulles veertiibaa sleep.gif, autoram ir jaatreneejas ziimeet rakursus, lai komiksam (mangai) paraadaas kaut nedaudz dziiviibas. Personaazhu sejas ir ljoti kokaikanas, mutes liekas ziimeetas peec shablona. Sajuuta taada, ka visi personaazhi speciaali pozeetu kamerai, bet patiesiibaa vajag tieshi preteejo - dabiskumu. Veel liela kljuuda ir vairaakaas vietaas neieveerots novietojums telpaa, vairaakaas lietas ir slinkumaa spoguleetas, piemeeram mobilais telefons, matu sakaartojumi. Vairaak vajag pieveersties fonam, savaadaak 80% ir tuvplaani, kas galiigi nerosina lasiitprieku.
Gan jau ar laiku cerams pieredze dariis savu.

This post has been edited by Shinobi-sama: Apr 4 2008, 19:05


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
nanashi
post Apr 11 2008, 12:48
Post #15


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 8
Joined: 7-February 08




QUOTE(Rune @ Mar 13 2008, 23:39) *

"Pēc zvana" būtu ļoti izdevies komikss, ja vien tur netrūktu kaut kā ļoti svarīga. Šis svarīgais ir sekss un vardarbība. Katru reizi, kad jau sāk likties, ka tūlīt līs asinis - nekā! Viss lasītprieks sabojāts. Kādai auditorijai tas pasākums domāts...

Šis cilvēks runā to, kas ir patiess ^^

Runājot par tēmu man jau nu liels prieks, ka kāds te jaunās paaudzes uzņēmums (draugiem.lv vai sīrups) inovē kaut vai tik tāl ka viņu ražojumu var nosaukt kaut vai par "komiksu" (no otras puses es neko nezinu par teiksim "Dadzi" vai "Kuš" un varbūt man ir nepareizs viedoklis, ka Latvijā tajā jomā nekā nav...), jo beigu beigās sajūsmināties par amerikāņu kultūru nevar līdz laika galam it īpaši tāpēc, ka viņiem tā kultūra (eiropiešu) ir tā pati, kas mums...

rolleyes.gif tad kad es postoju es pat neiedomājos, ka mākslinieks ir ticis meklēts šajā pat forumā (ja nepārpratu). Bet vismaz redz' ka par būšanu mangakam lv var pat naudu nopelnīt! biggrin.gif Nu cik nu mangaka...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27 April 2024 - 02:01