IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

 
Closed TopicStart new topic
> tiiraakaa izklaide, ^^
hard working vai working hard
nu kaa tad ir ko???
hard working [ 1 ] ** [14.29%]
working hard [ 2 ] ** [28.57%]
snif snif :huh: [ 4 ] ** [57.14%]
Total Votes: 7
  
aivvv
post Aug 4 2006, 17:46
Post #1


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




laugh.gif laugh.gif laugh.gif
eksistencionaali katram straadaajossajam rolleyes.gif


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Aug 4 2006, 18:05
Post #2


Unregistered









bondar izbeidz nodarboties ar visādām stulbibam.
uz dzešanu šīto gara darbu.

P.s. neuztver to personīgi
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Aug 4 2006, 18:08
Post #3


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




kaada velna peec luudzu ????

vai tas neatbilst sadallai offtopic???
ssis jautaajums man ir svariigs es veelos uzzinaat apkaarteejo viedokli
un ja ssis pavediens ir dzeessams tad kaadeell nav dzeests pavediens par interneta brovseriem tas nekaa konceptuaali neatsskkiras no ssi tongue.gif


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seila
post Aug 4 2006, 18:12
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 406
Joined: 6-March 05
From: Rīga




Dārgo Bondar pavediens par interneta brovseriem ir daudz noderīgāks nekā šis. jeb kurā gadījumā es izvēlos vispār not working and living...


--------------------
The ice cream mafia is taking over the world, so don't f*** with the ice cream man!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Aug 4 2006, 18:15
Post #5


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




izlasi taa pavediena pirmo postu tur tiessi taapat kaa es sseit cilveeks veelas noskaidrot citu viedokli par vinna uzdoto jautaajumu smile.gif smile.gif smile.gif


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Aug 4 2006, 18:19
Post #6


Unregistered









tapec ka tas ir sviest tu vismaz to apzinies nu kada suņa pec tev vajag nodarboties ar kautkada veida figņām. un vis ko tu jebkad esi radijis ir viens vienigs spama pereklis smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Aug 4 2006, 18:35
Post #7


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




luugssu iztikt bez personiskas dabas apvainojumiem un izteikt savu viedokli par attieciigo teemu nevis spamot ssajaa pavedienaa un censties pamatot savu viedokli par sso pavedienu (kuru gan neviens neluudz) uz personikiem apvainojumiem jo ssaads pamatojums galiigi nav nedz objektiivs nedz loggisks nedz ceru veeraa nnemams dry.gif


tieksim man personiski labaak patiik working hard jo tur vaards working ir pirmais un pret darbu man ir mazaak iebildumi nekaa pret smagu darbu un es izdzirdot sso vardu savienojumu varu justies drossiibaa tiessi par tik ilgu laiku cik ilgi nepieciessams lai izrunaatu vaardu work un ietureetu pauzi pirms hard laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rags
post Aug 4 2006, 18:36
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 259
Joined: 25-February 04
From: Riga - mazs, mierīgs nostūrītis...




Close topic, ban user happy.gif


--------------------
Хентайная табуретка!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sipps
post Aug 4 2006, 18:42
Post #9


Unregistered









nevajag ju but tik drastiskam, un nav neka personiga,bet domajams ari visiem parejiem šis poll liksies muļķīgs,bet varbut es tomer kļūdos? labak ver viņū ciet pats. un tas ka te ir offtopiks tas nenozime ka nu visu kas, ienāk pratā un vēsu sirdi var drukāt augša, tam jau ir domats šīš brīnums. un nav pilnigi nekāda iemesla visu sviestainību un nejedzību ieperināt arī šēit

This post has been edited by sipps: Aug 4 2006, 18:51
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Aug 4 2006, 18:53
Post #10


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




ak jel vai tiessaam vienmeer jaapiemin vieta no kuras vinnss ceelies turklaat ar tik rasistisku pieeju eebreji teiksim par to piedzen kompensaacijas sad.gif


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Aug 4 2006, 18:58
Post #11


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




beidziet vienreiz taisīt bezjēdzīgus topikus.

Vai citējot edg:

QUOTE(edg @ May 23 2006, 11:08) *

Offtopic ir teemaam, kas iet aarpus citaam sadaljaam, bet liidz kaut kaadai robezhai tomeer. Dazhas teemas ir "par taalu". Piemeeram, shii. Kyuu shoreiz pats aizveera topiku ilgi pirms es paspeeju izlasiit, taapeec viss ir ok, bet jebkuraa naakamaa gadiijumaa, es buushu dusmiigs par shaadaam teemaam. Kaadaam teemaam? Paliidzeet maajas darbaa. Paliidzeet magjistra darbaa. Veikt bezanimeteemas aptauju. Uzzinaat, kursh saldeejums garshiigaaks. Uzzinaat, vai otaku kasa sev dibenu. Tas viss ir meesli. Ja topiks ir domaats offtopic informaacijas apkoposhanai, tad tas ir "par taalu". (..) Bet ir veel virkne citu moderatoru, kuriem var nepatikt topiks un vinji buus nikni, lai arii man nekas nebuus pretii. Apshaubaamas tematikas topika taisiitaajam jaaizdabaa visiem. Tikliidz kaadam moderatoram kas nepatiks, topiks tiks veerts ciet. Netaisniigi? Nevajag taisiit apshaubaamas teemas topikus!



This post has been edited by JurCHiX: Aug 4 2006, 19:08


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Aug 4 2006, 19:16
Post #12


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




par browseru topiku

citeejot jurcciku kaa vinnss citee edg

"""beidziet vienreiz taisīt bezjēdzīgus topikus.

Vai citējot edg:


QUOTE(edg @ May 23 2006, 11:08)

Offtopic ir teemaam, kas iet aarpus citaam sadaljaam, bet liidz kaut kaadai robezhai tomeer. Dazhas teemas ir "par taalu". Piemeeram, shii. Kyuu shoreiz pats aizveera topiku ilgi pirms es paspeeju izlasiit, taapeec viss ir ok, bet jebkuraa naakamaa gadiijumaa, es buushu dusmiigs par shaadaam teemaam. Kaadaam teemaam? Paliidzeet maajas darbaa. Paliidzeet magjistra darbaa. Veikt bezanimeteemas aptauju. Uzzinaat, kursh saldeejums garshiigaaks. Uzzinaat, vai otaku kasa sev dibenu. Tas viss ir meesli. Ja topiks ir domaats offtopic informaacijas apkoposhanai, tad tas ir "par taalu". (..) Bet ir veel virkne citu moderatoru, kuriem var nepatikt topiks un vinji buus nikni, lai arii man nekas nebuus pretii. Apshaubaamas tematikas topika taisiitaajam jaaizdabaa visiem. Tikliidz kaadam moderatoram kas nepatiks, topiks tiks veerts ciet. Netaisniigi? Nevajag taisiit apshaubaamas teemas topikus!"""

ar ssaadu attaisnojumu aizsleedza manu pavedienu kas absoluuti nekaa neatsskkiiraas no ssii pavediena es gribeetu luugt vai nu sleedziet sso pavedienu vai arii atsleedziet luudzu atkal maneejo savaadaak taa ir aciimredzama nekauniba un nespeeja kontroleet paar savaam emocijaam taadejaadi iespeejams nepareizi izmantojot sev dotoo varu bet ja nu gadiijumaa tiessaam izraadiitos ka modi nav piefikseejussi ssii pavediena nelitderiigo un izteikti kaitinnosso dabu kaadai aciimredzot tam jaapiemiit ja jau ssis pavediens ir konceptuaali taads kaa maneejais un ticot visu zinossajiem modiem maneejais taads ir tad es labpraat nnemssu savus vaardus par neggeeliibu un sevis kontroleet nespeeju atpakall un priecaassos ka moderaatori beidzot ir pamaniijussi ssii pavediena kaa jau es teicu neggeeliigo un kaitinosso dabu

paldies jau iepriekss cool.gif


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Aug 4 2006, 20:16
Post #13


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




par browseru topiku

Ljauj MAN citeet edg:
Shii teema ir interesanta un noderiiga lielai daljai foruma daliibnieku. Papildus, neviens nav noraadiijis uz labu saiti (aivvv, darbs tev), kur labaak sho te apspriest. Bet tas viss ir pupu mizas saliidzinaajumaa ar to, ka: nevienam moderatoram pret topiku nav iebildumi. Gribi preciizi defineetus likumus un noteikumus - ne sheit tos atradiisi. Shajaa forumaa valda vienpartijas rezhiims - paaris purni visu izlemj. Vari meegjinaat veikt darbu kolektiivaa labaa un defineet likumus, bet jaaruupeejas, lai visi modi buutu ar tiem mieraa. Varbuut taa varees tikt no muusu nezheeliigaas patvaljas valjaa. Bet ir arii otrs veids (vieglaaks): atshkjiriibaa no PSRS mums visas durvis valjaa (ja saproti, ko ar to gribu teikt).
P.S. Nepareizi izmantojam sev doto varu? Neredzu, ka to mums teiktu deveejs - Roze. Varbuut vinjsh taa nedomaa?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Aug 4 2006, 23:29
Post #14


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




oh, man... paargribeejies peec bana aivv has returned... mad.gif daargais draugs, heed my words: turpinaasi spamot, uzlikshu postu priekshapskati. nu ja grib paspamot, ej pie saveejiem uz kurbijkurni!

topic closed.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 4 May 2024 - 04:40