IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Shuffle & Shuffle Memories, Romance,comedy,high school
Kaede
post Mar 19 2006, 23:25
Post #1


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams






Es pameklēju un tādu pavedienu neatradu. Tātad- vai esat redzējuši šo anime un kādas ir Jūsu domas?! Kas patika/nerpatika?! Izsakiet savu viedokli!


Te būs torrenti...

Un tagad manas domas. Kopumā likās ļoti interesanti. Sākumā tas atgādināja ko līdzīgu Kanonam, bet, padsmitajās sērijās viss sāka mainīties. Patika veids, kādā autori uzturēja interesni- visu atklājot tā pamazām un palēnām. Animācija bija laba, sižets- ļoti interesants. Jo īpaši šī anime iepatikās, kā jau minēju, no k-kādas 13 sērijas. Iesaku nostīties! Atzīmē es liktu 7/10.

Attēls:
te

This post has been edited by Kaede: Mar 22 2007, 02:18


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bubu
post Mar 19 2006, 23:51
Post #2


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




Lai arī pa vidu man palika nedaudz garlaicīgi (~15 sēriju), taču beigas gan ļoti patika.

Ja nu negribas reģistrēties, tad var ņemt, piemēram Forth-Bite torrentus, kurus es skatījos: http://www.froth-bite.com/release_archive2.php
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Chufanzo
post Mar 22 2006, 12:20
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 154
Joined: 2-July 05
From: Riga...




Ljoti jautri likaas aspekts ka galvenais varonis saakumaa nemaz nebija iepriecinaats par to ka vinjam uzradushies kaiminji tongue.gif Es vinja vietaa buutu laimiigaaks...
Patika man tas, ka nebija parast love story smile.gif (bet gan piepildiits ar visaadiem notikumiem, kas jau vairaak deva gjimenes izjuutu...)


--------------------
Neverless anime is a religion in which man can come in temrs with peace, joy, sadness and other emotions. Even more, this religion never ages...
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Mar 22 2006, 21:01
Post #4


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Gribējās piebilst, ka anime patiesi ir laba, vienīgais beigas ir pietiekami paredzamas. Viņš nevarēja rīkoties citādāk, jo nebija citas iespējas. Visvairāk patika no tās vietas, kad sāka stāstīt par Kaedi un Rinu un to, kā bijis viņu abu bērnībā... rolleyes.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Mar 24 2006, 20:56
Post #5


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




ghe, atkal viens ecchi, comedy ko es nevareeju sagremot.
Shitaa nu noteikti bija kautkas tadas, kas ir apmeram tadas pats kaa tuukstots un citu. Viens puishelis un barinjsh skukju, kas shim lien virsuu, nju nesaporut, kapeec vinji nevar izdomata kaadu citaadaaku teelu salikumu shitaam zhanru... da vienalga kaadu, bet ne jau puisheli un barinju skukju, kas tam nabadzinjam raada apenes. Da manis peec vienu neveiklu muulsu skukji, kas raada visiem apmenes....


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Mar 24 2006, 22:34
Post #6


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




harpy, cik tālu nostījies?! Pēc Tevis teiktā moš ne līdz galam, vai tomēr?! Nu labi, bet par to salikumu man laikam vien nāksies piekrist, jo tā nu ir. rolleyes.gif Šits jau sāk bikīt kretinēt. Ja tēli būtu citi, no manas puses būtu lielāka atzīme...


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
LeoR
post Mar 25 2006, 01:10
Post #7


Unregistered









Nu nez, kas var tik loti aizraut shada veida seriaalaa. Visas meitenes ir ar loti liidziigaam rakstura ieziimeem, nebija taada ipasha teela, kam just liidzi. Paarsvaraa katraa epizodee muuzhiigaa dziesminja- es rupeeshos par Rin, ne es, tagad es un taa liidz nelabi paliek. Mans veerteejums 4/10 Patika opening songs un teelu dizains. Nepatika sizhet paveersieni, drankiigs kokteilis. Bet nu gaumes lieta smile.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Mar 25 2006, 14:08
Post #8


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




QUOTE(Natsuki @ Mar 24 2006, 22:34)
harpy, cik tālu nostījies?! Pēc Tevis teiktā moš ne līdz galam, vai tomēr?! Nu labi, bet par to salikumu man laikam vien nāksies piekrist, jo tā nu ir.  rolleyes.gif  Šits jau sāk bikīt kretinēt. Ja tēli būtu citi, no manas puses būtu lielāka atzīme...
*


nope, es parasti shitaa tipa anime liidz beigaam vienkaarshi netieku. Es parasti esmu dikti lepna ja tieku galaa ar obligaatajaam pirmajaam 5 epizodeem. Taadeelj atvaino.
Bet kaa jau es teicu - puishelis un barinjsh skukju vinjam raada apmenes - ko jaunu vinji tur var izdomaat? labi jauna notikumu seciiba bet joki tieshi taadi pashi vai visnotalj liidziigi. Teeli visaas shajaas anime vairaka vai mazaak ar ir liidziigi, ne vine salikumaa, bet ar gariigajaa jomaa. Nez...


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pinky
post Apr 19 2006, 00:40
Post #9


animens
*****

Group: Chuunin
Posts: 347
Joined: 12-May 05
From: Latvia, Riga.




najsik - laba anime. sizhets labs. muuzika ideaala. teeli interesanti.

p.s. harpy, varbuut tu esi paaraak nobriedis/ usi, lai skatiitos shitaadas animes, kuraas darbojas skolnieki ? man, piemeeram, shitaada tipa fiskas pievelk, jo pats esmu skolnieks.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Apr 19 2006, 15:52
Post #10


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




Анимэ, мне лично, очень понравилось. По началу создало впечетление обычной Японской комедии с элиментами драмы типа - парень+много девушек. Но после серии 19 (кажется) мнение резко меняится... Ещё бы не поменялось когда такие подробности узнаёш!!! В конце мне всех стало очень жалко... Они ведь в правду парня любили...
В общем советую всем кто не видал! smile.gif
9/10
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Apr 19 2006, 22:40
Post #11


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




QUOTE(Pinky @ Apr 19 2006, 00:40)
\p.s. harpy, varbuut tu esi paaraak nobriedis/ usi, lai skatiitos shitaadas animes, kuraas darbojas skolnieki ? man, piemeeram, shitaada tipa fiskas pievelk, jo pats esmu skolnieks.
*




cik zinu arii "veciem onkuliishiem" patiik shitaada tipa anime.... man naf iebildumu pret skolniekiem kameer tas naf echi comedy vinja standartsa likumaa un ar standartjociniem. pasmeejies vienreiz, labi otreiz, bet ne jau 101. reizi, ne?


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pinky
post Apr 19 2006, 23:46
Post #12


animens
*****

Group: Chuunin
Posts: 347
Joined: 12-May 05
From: Latvia, Riga.




nav divu vienaadu seriaalu, katrs ar kaut ko atskijras.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
harpy
post Apr 19 2006, 23:57
Post #13


Lira member
*****

Group: Chuunin
Posts: 428
Joined: 29-October 05
From: citur




uhu, jaa, vinji atshkjiraas, bet pamatu pamataa ecchi comedy seriaalos jocinji ir vieni un to pashi. Nav runa par sizhetu, nu shis ar duadz neatshkjiraas, bet pat jocinjiem, kas padara to sizhetu, kas varbuut kaadeiz arii tieshaam ir orghinaals nebaudaamu, vismaz manaas aciis nebaudaamu.


--------------------
IPB Image
...I'm not sleeping - I'm thinking...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Jun 21 2007, 00:21
Post #14


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Nu, Shuffle bija interesanta. Tiešām, jo sākumā jau likās, ka beigsies as usual, tb, ka paliks kopā ar Kaedi. Bet tomēr viss sanāca savādāk. Tas mani tā pārsteidza. Turklāt, nebija nemaz tāda kārtējā shoujo love story anime. Bija nedaudz asinītes, turklāt, pa visu seriālu nebija tikai viens kisu. Un ecchi, manuprāt, labs bija. No chariem man visvairāk Primula patika. Tomēr, tā meiteņu apsēstība ar Rin-kun bija bišķi pa traku. It īpaši jau Kaedes. Liekas, dzīvē kas tāds jau nav iespējams. Bet tā jau protams tur tikai fantasy.
Patika man brīži, kad parādīja Kaedes tumšo pusi.
Animācija - ok. Charu dizains - parasts, kā jau parasta anime. smile.gif Apģērbi man patika.
Nu tā, vēl kas, šī anime man nedaudz arī lika padomāt. Par viskautko.. attiecībām, ai utt. Bet tas tā..


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sword
post Jun 24 2007, 22:20
Post #15


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 126
Joined: 18-November 05
From: Starp debesim un elli.




Neka ipasa nebija bet tas ta interesanti sanaca ar to ko vins tur bija iemilejis un parejas mulkibas. Ir jau skatama bet vareja but interesantaka


--------------------
IPB Image
"Peace is a shadow of death, desperate to forget it's painful past." ©
Angels banished from heaven have no choice but to become demons
IPB Image
Be the Ultimate Ninja! Play Billy Vs. SNAKEMAN today!

IPB Image

http://www.erepublik.com/en/referrer/SwordZero
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27 April 2024 - 03:20