IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Vecie topiki
Sigfa
post Mar 31 2006, 05:16
Post #1


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Kaadu laiku atpakalj jau shis tika apspreists (diemzheel neatradu kur) un nolemts, ka ja topikam kas tiek izcelts no pagaatnes putekljiem ir jeedziiga teema un ir veel ko teikt, tad aiziet. (kaa tas bija topikaa par vardeem biggrin.gif )

Bet tagad Batou panjem un aizsleedz ciet Haiku topiku. Kaadaa jeegaa? Labi, pats es tur esmu varbuut divus dzejoljus ieskribeleejis, bet topiks ta jeedziigs, kapeec jaasleedz ciet? Vai tas, ka vinjsh ir vecs ir iemesls to sleegt ciet?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Mar 31 2006, 07:21
Post #2


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




pamatā... jā. vai tev ir gadījies kādreiz lasīt kādu grāmatu, ar kuru tev saistās labas atmiņas taču vietā ir nākušas citas grāmatas un tu šo grāmatu esi nolicis bēniņos un te kādu dienu tu redzi to pašu grāmatu noliktu tavā acu priekšā. tu to pāršķirsti un... visticamākais tu to atkal noliksi tajos pašos bēniņos. i mean... tēmai ir gandrīz tikpat gadu cik Andrim Šķēlem, ja jau neviens tur nepostēja, tad kāpēc tieši tagad tu gribi tur atsākt rakstīt? tieši tagad? nezināma meitene ierakstīja vienu haiku un tevī atmodās dzejnieka gars? miesiski un garīgi bojājumi nav nodarīti ko vēl var gribēt?

es šādās vecās tēmu "uzcelšanās" (jeb kā tagad moderni teikt "uzmešanās") redzu troļļa principu (welcome to the internet) un tāpēc.

un šeit mēs iesāksim nelielu pārbaudījumu. ja tu spēsi ierakstīt haiku par kuru savu balsi atdos vismaz 5 cilvēki tēmu atstāsim atslēgtu happy.gif. ready? go!


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Mar 31 2006, 07:53
Post #3


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Nav runa par mani. Es jau teicu, ka neesmu nekaads dzejnieks, bet varbuut citos uzmostaas vecais dzejnieka gars? Galvenais ir izveeles iespeeja, rakstiit vai nerakstiit. Kam tev liegt man sho iespeeju? Neredzu pamatojumu. Vai tad taa `meitene` iespamoja? nee, pilniigi jeedziigs on- topic posts.

Jaasaka gan, ka pamatojumu vajag, lai kautko dariitu, nevis nedariitu. Tobish, nevis kapeec gan lai vinju nesleegtu ciet, bet tieshi otraadi, kapeec gan lai vinju sleegtu ciet.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Mar 31 2006, 08:03
Post #4


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




es to neliedzu. veselus 2 gadus. šajā laikā var ne tikai haiku uzrakstīt.

meitene neiespamoja. taču viņas posts bija pamudinājums. ne jau viņa vainīga, ka kādu uz kaut ko pamudina.

un iemesls? manā pirmajā postā šajā tēmā arī ir iemesls.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Mar 31 2006, 08:34
Post #5


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Tad divi gadi paiet un topiks jaasleedz ciet? Haiku nav teema, kura izsiikst laika gaitaa. Varbuut kaads njuubijs grib ierakstiit kaadu Haiku? Man shaada darbiiba liekas galiigi nepamatota.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Mar 31 2006, 10:28
Post #6


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




mans viedoklis buutu .. kameer nekaadu papildus servera loadu nerada, lai vecie paliek for eternity arround. jebkuraa gadiijumaa labaak, nekaa creatot jaunus dupliceejoshus vecos.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Mar 31 2006, 15:06
Post #7


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Batou, topi sveicināts. Pēc ilgas ziemas guļas sāc izcelties ar lielu hiperaktivitāti.
Tā kā es esmu haiku topika dzemdinātājs jūtos atbiļdīgs par tā likteni. Pirmkārt, jautāšu tev tā pat kā Sigfa: kāda jēga? Kāda jēga klapēt ciet vecus topikus? Ja cilvēkam pēc pusgada vai gada rodas viņam vien zināms iemesls kaut ko iepostot pat ļoti on-topic, kā tas bija šajā gadījumā, tad neredzu jēgu to liegt. Varbūt pirms tam būtu jālūdz trīs modu atļauja? Šis forums man vairāk ir interesants tieši ar vecajiem topikiem (ar dažiem izņēmumiem), patiesībā tie ir daļa no šī foruma vēstures un ja kādam ir vēlme arī savu pirkstu nospeidumu atstāt uz vēstures "noputējušā galda" tad laipni lūdzu, ja vien ir ko teikt. Apgalvojums ka vienas haikas postošana ir "troļļošana" neiztur kritiku.
Tad ko mēs daram tālāk? Izveidojam noteikumus, kuros atrunāts, ka ikviens topiks, kurā nav postots pusgadu/gadu/2gadus ir automatiski slēdzams vai pat dzēšams (automātisks "čau" šim forumam) ? Es neiebilstu pret dažu divkomentu/pārpratumu topiku dzēšanu, lūk te būtu darbiņš moderatoru brigādei. Bet rokas nost no labiem topikiem.

P.s. Vēl tagad foruma klusajos gaitaņos atbalsojas tavs izmisuma pilnai sauciens "varžu" topika sakarā...

P.p.s.
žalūzijas ciet
lampas blāvajā gaismā
spīguļo "monis
"


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Apr 1 2006, 10:24
Post #8


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Vecos topikus nevajag slēgt ciet, vajag mudināt cilvekus necept jaunus, ja pa šo tēmu jau ir bijis topiks.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 19:53