IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

4 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> sapņi, izstaasti man....
anishuara
post Feb 22 2006, 23:35
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




Mēs visi redzam sapņus, naktīs kad guļam, vai arī aizsnaudoties kādā matemātikas stundā(darbā) unsure.gif Bet kāds ir to tulkojums? Kāpēc viņi mums rādās? Kāpēc vispār vajadzīgi sapņi? huh.gif Un kāds ir jūsu spilgtākais sapnis? Pastāstat man to...


Man ir tāds sapnis, kurš man ir katru gadu. Tajā sapnī es sevi redzu baznīca,piestiprināta pie baznīcas kupola. Pie tam es karājos uz ķēdēm pilnīgi baltā naktskreklā. Es sajūtu visukas ar mani notiek sapnī arī īstaja dzīvē kamēr guļu. Es jūtukā ķēdes iegraužās man ādā , un jūtu , ka man pietrūkst gaisa...
Pamodos vienmēr vienā un tajā pashā brīdī, kad man nav ko elpot un es brīnumaina kārtā lidoju lejā (nezinu kā tiku vaļā no ķēdēm blink.gif huh.gif ) un balta gaisma, visur baltā gaisma... Un siltums kas nonākmanī, viss ir tik īsts un labi sajūtāms...


Šis sapnis man jaurādās kopš 5 gadu vecuma, un turpina rādīties joprojām....



--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Feb 23 2006, 01:07
Post #2


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Oohh.. liekas, ka es te varētu pilnu topicu aizrakstīt, par saviem sapņiem.
Hmm, nu es neticu sapņu tulkojumiem, ko raksta grāmatās, bet pati tulkoju sapņus. Bieži vien piepildās...
Waa... spilgti sapņi man ir bijuši ļooooooti daudz... Nezinu, kuru stāstīt. It Īpaši man patīk interesantie, reālie murgi..


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post Feb 23 2006, 17:22
Post #3


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




shis topiks jau ariiir domaats lai izstaastiitu SAVUS miiljakos sapnjus,kaa arii realistiskus... un dot dazhaadus tulkojumus... tongue.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Feb 23 2006, 17:45
Post #4


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Hmm... nu... būs ilgi jādomā, jo jūs nepazīstat manu ģimeni, radiniekus un dažādas vietas... Hmm, nu bija viens ļoti murgains sapnis.
It kā manas vecmāmiņas vecais dzīvoklis ir vesela māja, tāda veca. Pieeju pie tās mājas un eju iekšā. Iekšā izskatās tieši tāpat, kā dzīvoklis izskatās parasti. Eju pa koridori garām virtuvei, kur apkārt galdam sēž pazīstami cilvēki, kas sarunājas. Eju tālāk un aizskrienu uz galējo istabu, kur manas krustmātes vīrs ņem nost masku (maska ir viņa īstā seja), zem tās maskas ir tāda kā veca, bārdaina veča galva. Man sapnī no viņa bija bail (starp citu, citos sapņos arī viņu biju redzējusi tādā izskatā). Istaba gaiša, kā parasti, bet ārā tumssh. Pēkšņi viņš man pasaka, lai paskatos uz loga pusi. Es paskatos un tur gaisā (diezgan augstu) un tur tāda kā bērna plauksta, nosmērēta ar kremu, lidinās. Murgs... Eju ārā no istabas un ieeju dzīvojamajā istabā. Tur vecāmāte rokās pa atvilkni un kko satausta, tad viņa ar acīm novēršas no atvilknes un uztaisa šausminošu sejas izteiksmi un pieliek mutei priekšā roku. Tad es skrēju prom un man pakal dzinās vecāmāte, bet it kā cita.. savādākā izskatā, ļauna... Izskrienu no mājas..

Šis bija murdziņš, ko neizdevās pareizi izstāstīt


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Feb 23 2006, 17:51
Post #5


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Man pat ļoti patīk sapņot, tikai ienīstu tos sapņus, kuri atnāk no paša rīta kādu stundu pirms došanās uz šuli. dry.gif
Mani mīļākie ir tie sapņi, pēc kuriem pamosoties, vēl ilgi visu atceries un ir tāda riktīgi laba sajūta. Reiz sapņoju krāsaino sapni, kad es skrēju vieglā leitiņā pa pļavu, man bija gari, zīdaini kupli, izlaisti mati un viss likās tik viegls... rolleyes.gif
Bet muterīte visu sabojāja- atnāca un pamodināja. dry.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Feb 23 2006, 17:54
Post #6


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




bwhhahaha.. shis topiks atgadina senos labos laikus... liekas tikai Yume veel atcereesies... par sapnju tulkoshanu... cool.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Naktspukjiite
post Feb 23 2006, 18:37
Post #7


ecchi nāve
****

Group: Chuunin
Posts: 242
Joined: 1-January 05




Man reiz bija vienk ģeniāls sapnis, kuru piefiksēju savā emuārā:

QUOTE
sākās tas ar to manai draudzenei (it kā - dzīvē tāda paskata skuķi nepazīstu) visu laiku uzmācās Lastguru, ka viņai un jamam ir kaut kur jābrauc, bet tā kā viņa viena negribēja braukt, tad paņēma mani līdzi. Sēdēju starp viņiem abiem un Lastguru visu laiku līda virsū draudzenei. Jutos neērti, gribēju lūgt apstāties un izkāpt, bet draudzene visu laiku lūdza, lai es to nedaru.
Pēkšņi braucot garām kaut kādam klajumam, abas ieraudzījām kaut kādu vīrieti, kas gulēja spilgti dzeltenās kļavu lapās. Mašīna tika apturēta un mēs abas skrējām to skatu fotografēt (ar Lastguru aparātu). Pēkšņi nez no kurienes izlīda Aigarius savā kospleja tērpā (Jiraiya) un sāka strīdēties ar Lastguru, tad viņi abi un draudzene kaut kur nozuda.
Bet man palika interesantāk, jo no visiem stūriem izlīda man pazīstami larperi un paziņoja, ka man un vēl dažiem ir jābēg citādi viņi mūs nogalinās. Atmiņā paliekošs skats ir ka upes malā stāv tāda liela rinda smagi bruņojošos larperu, kuri tulīt tulīt bruks man un vēl dažiem nelaimīgajiem virsū.
Uz mani tā nikni paskatās Aksels un turpmākajā "spēles" gaitā viņš ir vienīgais cilvēks, kas mani medī.
Pēkšņi uzrodas InuYasha un paziņo, ka mani glābs (nevar saprast - tas ir pārģērbies Hikaru vai īsts InuYasha). Tā tur ir kaut kāda lēkāšana pa mežiem un skriešana projām.
Tas notiek kaut kāds sviests un InuYasha pārvēršas par Mononoki, kuru mēģina notvert vietējās varas iestādes. Policistu vietā tai ir samuraji.
Es atrodos tajā pūlī, kurš novēro kā Mononoke cenšas izvairīties no samurajiem un tad, kad gandrīz Mononoke ir notverta es speciāli metos lejā no klints, ir apziņa, ka iespējams miršu (krišana notiek palēninājumā tā kā labākajās anime tradīcijās), bet galvenais tai brīdī ir glābt Mononoki, kura iepriekš bijusi InuYasha. Kaut kur aizķeros un mani izglābj... JINS!!!! Tas viņš mani apskauj un sāk klāstīt, ka es varu būt laba karjeriste, varu būt bagāta, tad vēl viņš grib kaut ko teikt, bet nosarkst, sāk stostīties (kaut ko par mīlestību) un aizbēg. [piebilde - viņš visu laiku spēlējās ar kaut kādām koka figūriņām, kamēr ar mani runāja] Pašās beigās es nopērku Narvesenā sviestmaizi un to apēdu.


Secinājums viens - vajag skatīties mazāk anime. ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Feb 23 2006, 19:23
Post #8


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




QUOTE(Lija @ Feb 23 2006, 16:54)
bwhhahaha.. shis topiks atgadina senos labos laikus... liekas tikai Yume veel atcereesies... par sapnju tulkoshanu...  cool.gif
*


mhahaha, es zinaju ka tev arī tas ienāks prātā. biggrin.gif
Es vēlarvien atceros, kā cilvēki citīgi spamoja taja topikā visu iekšā pēc kārtas. Kas tulkoja tos sapņus, Hulagirl? Nez kāpēc man tā liekās...

BTW, kads zin, ko nozīme ja sapnī redz dzelzceļa sliedes.
Man nezkāpēc viņas katrā trešaja sapnī rādās, sāk palikt aizdomīgi.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Feb 23 2006, 19:31
Post #9


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




guleet mazaak vajag, tad visaadas mulkjiibas galvaa nenaaks.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lija
post Feb 23 2006, 19:36
Post #10


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




QUOTE(Yume @ Feb 23 2006, 18:23)
QUOTE(Lija @ Feb 23 2006, 16:54)
bwhhahaha.. shis topiks atgadina senos labos laikus... liekas tikai Yume veel atcereesies... par sapnju tulkoshanu...  cool.gif
*


mhahaha, es zinaju ka tev arī tas ienāks prātā. biggrin.gif
Es vēlarvien atceros, kā cilvēki citīgi spamoja taja topikā visu iekšā pēc kārtas. Kas tulkoja tos sapņus, Hulagirl? Nez kāpēc man tā liekās...

BTW, kads zin, ko nozīme ja sapnī redz dzelzceļa sliedes.
Man nezkāpēc viņas katrā trešaja sapnī rādās, sāk palikt aizdomīgi.
*


nea!! es tulkoju ES!!! tas laikam bija mans lielaakais topiks.. tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Feb 23 2006, 19:54
Post #11


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Aha, atcerējos vienu sapnīti, ko redzēju nesen. Bet redzēju to sapni kā anime..
Bija vecs, vecs, tukšs koridors. Es biju tāda anime meitenīte un mana māsa arī. Viss sapnis bija tādās brūnīgās krāsās. Tanī koridorī stāvēja vecs, baiss vecis, kaut kāds spoks. Mēs ar māsu bijām tukšā, netīrā istabā pie tā koridora. Es zināju, ka tas ir spoks, kas tur ir, bet es pie viņa gāju. Piegāju klāt un riktīgi baidījos. Trīcēju pie visām miesām. Tas vecis tādā baisā balsī sauca kkādu cilvēka vārdu: "Brutus! Brutus! Brutus!" Tā gari un baisi. Tātad, es pie viņa piegāju un sāku nenormāli kliegt, bet tas nepalīdzēja. Viss turpinājās tā kā murgs... Skaņas, nenormāli daudz un vēl
viņš sauca to vārdu...
Bet man tādi sapņi patīk. Bieži redzu spokus... blink.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Feb 23 2006, 20:07
Post #12


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Man reguāri ir sapņi:
1) Ka es lidoju
2) Visdažādākie sapņi par tornado (tipa viesuļvērtām)
3) Sapņi par atomkaru

Diez ko tas viss varētu nozīmēt? Man vienalga.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Feb 23 2006, 21:18
Post #13


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Nu, ja sapņmos bieži lido, tas nozīmējot, ka Tu esi cilvēks, kuram patīk sapņot, fantazēt. Zenofex- Tu lidojot skaties uz zemi vai nē?

Un man par atomkaru ir bijis tikai viens sapnis. Bet tas man nepatika. sad.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Feb 24 2006, 00:17
Post #14


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




QUOTE(Lija @ Feb 23 2006, 18:36)
nea!! es tulkoju ES!!! tas laikam bija mans lielaakais topiks..  tongue.gif
*


mhhahahah, to es goda vārds neatceros.
Nu ko, trihanom starinoi... pastasti man, ko nozīmē dzelzceļa sliedes?
Tas ka man ir Annas Karenenas liktenis?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Feb 24 2006, 00:19
Post #15


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




QUOTE(Natsuki @ Feb 23 2006, 20:18)
Nu, ja sapņmos bieži lido, tas nozīmējot, ka Tu esi cilvēks, kuram patīk sapņot, fantazēt. Zenofex- Tu lidojot skaties uz zemi vai nē?

Un man par atomkaru ir bijis tikai viens sapnis. Bet tas man nepatika.  sad.gif
*


mhahah, es vienmēr domāju ka ja tu sapņos biežo lido, tad tu audz. Ta bieži bērniem saka, jo viņi bieživien sapņos lido.
Zigi, tu vēl audz? Vai taisies?
Ja nē, tad nu tu esi dzīvs piemērs, ka sapņi nav jātulko. happy.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 08:06