IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Krēmkrāsas blociņš ar taureni, jebšu mani zīmējumi
Kaede
post Jul 4 2007, 21:01
Post #1


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Pašā sākumā vēlos teikt, ka esmu pilnīgs iesācējs, neviens mani nav mācījis, tikai pamācījis jau pēc pašu zīmējumu tapšanas. Mākslas skolā neesmu gājusi un līdz ar to zīmēju pietiekami nelāgi, bet problēma ir tāda, kam nļoti patīk to darīt. Bet, lai pilnveidotos, vajadzīgi jūsu padomi. Vēlos dzirdēt pamatotu kritiku un vēlams arī norādījumus uz kļūdām tālāk esošajiem darbiem un jau iepriekš paldies visiem, kuri šeit ielūkojās! happy.gif

IPB Image

<- šis zīmējums tapa kkad nesen ceļā uz mājām

IPB Image

<- šim te stāsts ir vienkāršs, vnk sagribējās ko uzzīmēt

IPB Image

<- šim, tāpat kā iepriekšējam, gribējās ko pazīmēt

IPB Image

<- savā laikā, kas bija pirms 3 gadiem, par šo dabūju 9, strādāju pie tā ļoti ilgi. smile.gif

Šoreiz tas viss.


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
gone away
post Jul 4 2007, 21:30
Post #2


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 27
Joined: 25-March 06




Kā jau es minēju, kopumā darbiem nav ne vainasa, pamats ir, tikai jāturpina tālāk visu to attīstīt un zīmēt. smile.gif Pirmajam rokas nav sanākušas, bet seja atkal lielas simpātiska. Otrajam tā roka liekas pārlieku izliekta, tāda, itin kā tai nebūtu kaulu un vispār tā jaciņa kkā nav visai izdevusies, taču seja un pārējais ir tīri labi sanācis. Trešajā darbiņā viena acs ir lielāka par otru, manāmi lielāka un roka tajā vietā, kurā sākas tas krekls vai arī kas tas ir, liekas pārlieku saspiesta. Pēdējais ir ļoti labs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Asuka
post Jul 4 2007, 21:46
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 354
Joined: 8-July 05
From: bottle of Concha y`Toro




smuki, smuki, tik skans nav tajā labākajā kvalitātē.
pirmajam noteikti acīs uzreiz iekrīt proporcijas. sāksim ar seju.. pakausis ir pārāk kantains, acs ir par lielu, deguns par kartupelīgu, krūtis ir ļoti pajocīgas, kaut kas nav kārtībā arī ar kakla aizmuguri un pieri. un vēl viena niansīte - meitenei trūkst dibena. tev vajadzīgas ilgas stundas trenniņa.
proporcijas neštimmē arī otrajam. trešais jau labāks. tik acis nav vienāda lieluma, un deguns nevisai izdevies. :/ un ausis.. abas kreisās xD
kakls par tievu un par garu, un meitenei nevisai daiļas lūpas. bet viens gan viņai ir - boobs, bet tas jau nav nekas slikts. ^__^
nu pēdējais jau vispār super!~ ļoti skaista un pievilcīga seja. matu sakārtojums interesants un elegants. proporcionāli viss pareizi, un lūpas labi uzzīmētas. tik kaut kas ar degunu, bet īsti nevaru pateikt kas. laikam pārāk pagriezts. darbiņš jauks, un interesants. tā turēt! tu esi kareivis, tev jābūt!.!~ ^__^


--------------------
IPB Image IPB Image
don`t see. don`t hear. don`t talk. don`t care.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Jul 4 2007, 22:12
Post #4


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Pirmais ko varu piezīmēt ir izmērs. Diemzēl manā ekrānā nelien tavi zīmējumi, necenšoties katru apskatit atsevišķi, kautvai nolādējot. Par pārējo +/- Asuka jau izteicās


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Jul 6 2007, 14:19
Post #5


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




paldies liels par komentāriem un jo īpaši par kritiku, kura palīdz man attīstīties un uzlabot sevi. Tikko kā uzzīmēju vēl kādu darbiņu. Kritizējiet pēc sirds patikas, būšu priecīga! happy.gif

Ā, un par tiem skaniem. Tur nu laikam es neko nespēju padarīt, man skaneris ir tikai nesen un es vēl visu pilnībā nesaprotu, jo nekad tāda nav bijis. Bet laikam jau labāku variantu pagaidām nedabūšu, gomene.

IPB Image


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
gone away
post Jul 7 2007, 19:40
Post #6


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 27
Joined: 25-March 06




par pēdējo. Man ļoti patīk seja un acis. tas, pēc manām domām, labi sanācis. smile.gif Beidzot esi uzzīmējusi arī muguru un dibenu meitenei, ne kā pirmajā darbā. Rokas gan ir krietni par tievu. Un kājas liekas pārāk taisnas. Bet kopumā ir labs. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tjen
post Jul 8 2007, 15:58
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 215
Joined: 10-September 05
From: Riga




Keda[jā tas speciāli neapvainojies, bet es visiem te savus nickneimus uzmaucu XD] tātad keda centies zīmēt ar parasto zīmuli + uzasinātu un ik pa laikam uz kompozīcīju paskaties no tāluma tongue.gif.
Būs zināms progress man tā šķiet.
Zīmējumi patīkami, izskatās sirsnīgi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sorrow
post Jul 8 2007, 20:42
Post #8


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 107
Joined: 12-October 06




Kājām uz augšpusi vajadzētu kļūt platākām un elkoņiem jābūt zemāk.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nerine
post Jul 15 2007, 16:46
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 216
Joined: 9-May 06
From: Saulītē, meklēju pirmos sniegpulkstenīšus.




Pirmajā postā ceturtais zīmējums tiešām ļooti labs~! wink.gif
Arī pēdējais-jaunākais zīmējums ir jau labāks~! Rokas ir pārāk tievas, bet tiešām ir jau labāk~!
Galvenais, turpini zīmēt~! Un paskaties kādus tutoriāļus, piem. atsevišķām ķermeņa daļām. happy.gif
Gaidīšu kko jaunu~!


--------------------
~Today is always the most enjoyable day~!

IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 6 May 2024 - 09:15