IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Izo
mapet
post Nov 21 2005, 12:26
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 21
Joined: 1-September 05




http://imdb.com/title/tt0377079/combined
Filma par to kā nemierīgais gars Izo dotās pie dieviem. Puse filma ir kadri kā Izo ar savu bez likumīgo zobenu šķaida cilvēkus - sākot no maziem bērniem un sievietēm līdz armijniekiem un specieal forciem. Bet jāpabrīdina, ka filma nemaz nav tuvu action filmām un šķaidīšana notiek ne pavisam smukā veidā - vienvārd sakot - filmu nevajadzētu skatīties bez subtitriem, jo viss action notiek tur un vēl jūsu galvās(bet tas tā biggrin.gif).
Plus ik pa brīdiņam tur parādās muziķis kurš kaut ko baigi aktīvi dziet biggrin.gif žēl ka nevaru atrast kās viņš ir.

Es sākot skatīties biju gaidījis kaut ko citu, bet pēc noskatīšanās nebiju vīlies. Bet iespējams daudziem šī filma neies pie sirds(ņemot vērā imdb vērtējumu), so, pirms skatāties padomājiet vai jums tās 2h nav kaut kur labāk izlietojamas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bubu
post Nov 21 2005, 12:28
Post #2


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




Man gan liekas, ka tam imdb vērtējumam gan nekad nevar uzticēties.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Laugh|nGMan
post Nov 21 2005, 14:26
Post #3


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 118
Joined: 5-October 04
From: Riga, Latvia




Pagājušo nedēļu noskatījos Hideo Gosha's Hitokiri jeb Tenchu ! (1969). Šinī darbā Izo Okada varoņa ādā iejuties Shintaro Katsu. Filma ir kičīga! 100x labāka par Izo (2004), kurā Izo Okada tēls tika pilnveidots pēc Miike's prāta. Tātad, iesaku vispirms noskatīties Tenchu un tikai tad Izo.
B l i n! Ja mani šitā piečakarētu, es arī paņemtu zobenu un sašķaidītu visiem aristokrātiem paurus. tongue.gif


--------------------
Laugh|nGMan [ACF] [KOR] [CHN] [ARC]
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 21 2005, 18:03
Post #4


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Veelos piebilst, ka Izo galvenais nepatikas iemesls ir: daudziem filma shkjiet paaraak leena un vienveidiiga. Arii man (pat man?). Filma nedod viegli uztveramu sizhetu. Tajaa ir jaaiedziljinaas un, lai iedziljinaatos, jums ir jaabuut interesai par probleemu: dziives jeega.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 1 May 2024 - 16:41