IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

7 Pages V « < 5 6 7  
Closed TopicStart new topic
> Mūsdienu Bērni, Thing that s.cks!
Niks
post Jan 14 2007, 13:24
Post #91


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Man gan vēsturē mācīja ko citu - viszemāko slāni (lumpenu) veidoja zemnieki, kas palikuši bez zemes, turklāt viņi nicināja jebkādu fizisku darbu, tāpēc, pārvākušies uz Romu un kļuvuši par klientiem, viņi dzīvi pavadīja vienās izpriecās.
P.S. 90. Posts laikam veltīts man - redzi, lai tos *nix`us varētu "dancināt", ir ilgi jāmācās un vēl jāiegūst pieredze (pēdējā bieži izrādās pat noderīgāka), tāpēc es gan neteiktu, ka tas nav nekas, un, starp citu, es savu dzīvi vispār neplānoju saistīt ar datoriem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Jan 14 2007, 13:50
Post #92


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Nu es māku rakstīt ne mazāk garas rindas dažādiem svičiem, so what? Domā, ka tas padara par kaut ko īpašu? Nebūt ne. Tāpat arī spēja kaut ko uzpergāt. Tu tāpat esi viens no daudziem, lai gan nu ļoti centies uzsvērt (samērā augstprātīgi) savu īpašumu.
Izceļas tikai tie, kam sanācis ar īsto ideju būt īstajā vietā un īstajā laikā un veiksmīgi to realizēt. Face reality for once script kiddie smile.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Senija
post Jan 15 2007, 19:50
Post #93


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 4
Joined: 9-May 06




Aplausi tam, kurš uzrakstīja šo rakstu. wink.gif
Pilnīgi tev piekrītu!
Man jau līdz kaklam tie sīkie, perversie izspiedēji un dzīves bojātāji... Tie sīkie kropļi.... Viņi visi ir tik samaitāti un tik apnicīgi. Ienīstu viņus. Krīt vnk uz nerviem. Kaut vai šodien gribējās tām sīkajām skuķēm atraut pa galvu ar pusdienu paplāti un pateikt, lai beidz izskatīties pēc mau*kām.
Besī ārā. Staigā augstpapēžu kurpēs, klupdamas krisdamas. Īsos svārciņos kaulainās pakaļas grozīdamas, jaciņās ar dziļiem, maucīgiem izgriezumiem, kuros nav redzams nekas cits kā uzpolsterēts krūšturis. Krūšu vispār nav. Un krūšturis knapi turās uz viņu dēļiem līdzīgajām krūtīm.
Man ir 14 gadi un es nepiederu pie tām, kurām kkas trūktu, tāpēc arī atļaujos dažkārt uzvilkt ko ar izgriezumu, bet tikai tāpēc, ka man ir ko parādīt. Un tā zēnus pievilāt es necenšos. Jo man jau šī tendence par katru cenu atrast sev izdrāzēju ir līdz kaklam.
Manā klasē ir gan ļoti stulbi cilvēki, gan ļoti apdāvināti. Varētu teikt, ka mēs vēl kaut kā iekļaujamies pie normālās, ne tik ļoti samaitātās pāaudzes. Ir klasē stulbeņi un viena bagātniece, kas iedomājas, ka nemācoties viņi dzīvē tālu tiks. Cik nožēlojami. Esmu pasākusi viņus nicināt, jo man eksāmeni un izlaidums nav tālu un ar katru brīdi es saprotu cik svarīgi ir kaut ko zināt, jo negribas visu mūžu strādāt ar rokām, bet gan sēdēt ādas krēslā, pašai savā birojā.
Bet patiesi es ienīstu tos visus sīkos. Tik samaitāti... Bāc... Vēl nesen tāda sīko banda man uzmācās, kad pa tumsu gāju no draudzenes.... Izklausās muļķīgi, bet nācās bēgt, jo tādu sīku izvarotāju bija vesels bars. Jaunie maniaki, izvarotāji un dzērāji.
Es aizstāvu šī raksta uzrakstītāju. Viņai ir taisnība.
Un man vispār riebjas, ka 12 gadīgas skuķes saka, ka viņām ir bijušas seksuālas attiecības. Nenormāli. Un nerunāsim vēl par to, ka 14 gadīgām meitenēm dzimst bērni. Pretīgi. Izpostīt savu dzīvi....
Un TH.... Ak jel... Neprasiet manu viedokli... Tas viss sastāvēs no vieniem vienīgiem rupjiem vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sairasu-kun
post Jan 15 2007, 23:10
Post #94


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 16
Joined: 13-March 06
From: Estonia




ehh, ta vien izskatas ka visu laiku postos atkartojas viens un tas pats, viens pateica ka sikie ir tie "maitas" un viss ar to pietiek, neviss jaatkarto viens un tas pats. Ne es ne jus tur neko taja laba darit nevarat, ir vien jasamierinas un ja ir gribetaji, kuri velas kaut ko izmainit saja laba, tad neaudziniet savus bernus pec tada pasa principa ka audzina tagadejie vecaki un viss buss kartiba...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 15 2007, 23:37
Post #95


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Piekriitam Sairasu-san un topiku sleedzam.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V « < 5 6 7
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 September 2024 - 07:47