IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mans darbiņš
animeec
post Sep 26 2005, 17:19
Post #31


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 54
Joined: 21-August 05




vispar nevajag par to doma tik daudz un vel rakstit dienasgramata par to galiigi garam un ka vel sitadi komenti ajajaja cik tev slikti vispa......... smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Sep 26 2005, 17:46
Post #32


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Tigra2 @ Sep 26 2005, 15:55)
Mjā, kamēr manis te nav notiek totāla manis aprunāšana. Man sāk rasties nopietni kompleksi, tāda sajūta rodas ka es esmu kaut kāds mutants. Un kur ir palikusi šī vārda brīvība? Tas ir tieši tas pats ja jūs gribētu izārstēt visus gejus, liekot tiem iet pie psihoterapeita vai psihologa. Bet varbūt man tiešam jāārstējas? Man ir tāda sajūta, ka apkārtējie uzskata mani par psihu.Un ja kas ir speciāla apvienība, kas nodarbojas ar garu problēmām, tā kā es neesmu vienīgā kas viņus redz.
*


Protams, ka te notiek tevis aprunaashana! Muldeet nejeegaa tik daudziem patiik...
Tie kompleksi tev pashai patiik.
Vaarda briiviiba ir gan tev gan citiem. Ja saac taadas interesantas teemas, protams, cilveeki uzreiz gribees muldeet viskauko. Tevi jau ar dakshaam uz saartu nedzen.
Saliidzinaajums par gejiem nebuus vietaa, jo tie cilveeki juutas labi taadi, kaa ir. Tu savos rakstos radiiji iespaidu, ka esi apjukusi un nezinjaa, ko domaat.
Tev nav jaaaarsteejas. Tava "slimiiba" patiesiibaa ir ljoti laba cilveeka iipashiiba, ko buutu jaapilnveido, un par to jaapriecaajas. Apkaarteejo nesapratnei ir daudzas izpausmes. Un daudzi iemesli. Esi labaaka par vinjiem un iemaacies saprast vinjus pashus.
Shajaa apvieniibaa visdriizaak ir cilveeki, kuriem aizgaaja ciet taa klape, kas mums seezh zemapzinjaa un atkaarto: "Bet tas pa iistam nenotiek!".


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Sep 26 2005, 19:08
Post #33


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Uhh.. shito visu es veel kaadreiz izlasiishu.. Peec paaris random izlasiitiem teikumiem, shkiet, ka efekts vareetu buut ne mazaaks, kaa peec NGE noskatiishnaaas.
Cerams, tikai ka , kad beidzot buus tik daudz briiva laika, lai izurbtos sheit cauri, topiks nebuus aizsleegts, izdzeests, vai kaa citaadi teema apstaajusies..


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Sep 26 2005, 22:41
Post #34


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




..nja.. mana wecmaaminja nomira apriilii. akDievs. driixt,es te taa drusku paofftopicoshu? wecas atminjas.

winjaj jaw wislajk bija slikti,taas peedejaas nedeeljas. nieru mazspeeja + cukura diabeec + itkaa aneemija (taas 2 peedeejaas izrieteeja no pirmaas diagnozes) naw nekaada wienkaarsha lieta. ka winja nedziiwos, bija skaidrs jaw saakumaa. cilweex neko newareeja ieest.. dazhkaart es pie winjas seedeeju, palasiiju priekshaa kko no Biibeles waj kkaadu luugshanu noskaitiiju,jo winjaj tieshaam bija ljoti,ljoti slikti,bet winja dienmzheel nbebija iipashi ticiiga, un shaadaa briidii Dievs bija wieniigais,kas kautcik buutu wareejis atwieglot taas cieshanas. tad nu kaadu wakaru,kad mees (es,mamma,teetis,braaliic)kopiigi gjimeniski atgriezaamies no kkaadaam izdariibaam cetraa, es pieseedos pie kompja, otaku.lv bij' man s nesenais atklaajums, braaliic dpamazaam dewaas pie miera. mamma ar teeti uz wejkalu. tad winji atgriezaas un gaaja pie wecmaaminjas (blakusmaajaa). es paliku pie kompja, gaidot,kad winji naax atpakalj. tad,kad steidziigi atnaaca wiens pac teetis,man jaw bija skaidrs,bet es to wnk newareeju pienjemt. es to zinaaju weel pirms winsh pateica,bet.. nu,sajuutas ir taadas,kaa ir. kameer winja mira,es seedeeju pie datora. lieliski,ne? nekaadas wainas apzinjas,kur nu! tad es kaa traka metos uz to dziiwokli,laj paspeetu winju redzeet weel pirms ajzwed. baac. tad bija asaras,kautgan tie morga ljaudis jaw bija atbrawkushi,man weel ljaawa apskatiities. man tas wnk bija jaaredz. bija asaras, drusku. un wiss. es nomierinaajos,jo es nedriixteeju buut waaja un shokeeta. es zinaaju,ka mammai noteikti ir daudz sliktaak. taapeec es tureejos. arii beerees. es nepiekriitu,ka labaak uz beereem neiet. ir tomeer jaapienjem,ka tas cilweex ir miris un to wislabaak izdariit redzot,kaa winju atdod zemei. tikai zheel,ja maaciitaajs pagadaas suudiigs. taadu ir daudz. wecmaaminjai zaarkaa zem spilwena ir mans ziimeejums ar weestuliiti. es wisas beeres smaidiiju. stulbi, sadistiski? nee. es sew nepaartraukti atkaartoju,ka taa winjai ir labak,jo naawe patieshaam bija wieniigaa lieta,kas wareeja winju atpestiit no mokaam. naw jaw taa,ka man nebuutu bijis beediigi,bet es zinu,ka wisiem ir jaamirst. it iipashi tiem,kuri ir weci un slimi. es uztureeju.. taadu kaa pozitiiwo domu ar skatu uz naakotni,kur winjai nepaartrawkti naw slikti, kur winjai nesaap. tikai taa. mierinaaju mammu,ja winja saaka raudaat. un tikai weelaak,maajaas, izpluudu patiesaa saapee. un newis par to,ka winja nomira,bet par to,ka es neaizgaaju. par to,ka es negaaju pie winjas tik biezhi,cik buutu wajadzeejis. par to,ka es jutos kaa briesmonis.

tas man lika padomaat. otru wecmaaminju es wienmeer miileeju wajraak,tachu tikai kopsh taa briizha es sapratu,cik swariigi patiesiibaa ir winju apciemot,pateikt,ka es winju miilu, samiiljot, palasiit graamatu.. un tagad,kad pirms nedeeljas man saka: "winja ir drusku saslimusi",bet,kad es naakamaa dienaa gribu ajzbrawkt ciemos,wnk pazinjo,ka winju wed uz slimniicu.. taadas bailes. briesmiigi. es pinkshkjeeju autobusaa uiz maajaam. bet,par laimi - wiss ir sameeraa labi un pagaidaam winja ir saliidzinoshi spirgta, runaajaas, war wisuko eest, warbuut jaw driiz atkal warees paiet. itkaa esot bijis kkaac mikroinsults.

Tigra2 - es pilniibaa saprotu,kaa Tu juties peec wecmaaminjas naawes. un par tiem gariem.. ja esi juutiigs cilweex,naw nekaac briinums, taa war atgadiities un, ja esi pieradusi un Tewi netraucee - labi. btw - Tew ir weel kaads wecwecaaks,waj wajrs naw?

atwajnojos par garo postu,debiili siikumaino atminju izklaastiijumu un to,ko laikam war defineet kaas spamu. wnk..man gribeejaas uzraxtiit.


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 26 2005, 23:58
Post #35


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Bāc! Es sāku nezināt, ko rakstīt. Jums te uz ekrāna vienas dzīves patiesības klājās vaļā! Man vispār par to grūti spriest, jo abas vecāsmātes dzīvas (tpu tpu tpu), vectēvs miris. Bet viņš jau nomira, kad es biju maza.
Nezinu... Biju uz sava vecvectēva bērēm. Man viņš īpaši tuvs nebija, bet bērēs es tā pinkšķēju! Biju pat viena no aktīvākajām! Vispār diezgan nepatīkama tēma.
Tigra2, zini kā es daru, kad man ir bail un liekas, ka tuvumā ir spoks vai gars?
Man ir tāds izdomāts tēls, Dusa. Viņa izskatās šādi:
image
Ja man liekas k-kas aizdomīgs, nodomāju: ''Ehh... Atkal tā Dusa mani biedē''
Bet no viņas man nav bail! smile.gif
Gaidu turpinājumu tavai dienasgrāmatai, Tigriņ!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 27 2005, 16:27
Post #36


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Tā kas nomira bija mana vecvecmamma, saucu viņu par vecmammu, tapēc tā arī rakstīju, tā vispār man vēl palikušas gan vecmammas, gan vectēvi,bet var uzskatīt, ka palikusi viena vecmamma un viens vectēvs, jo otrie nav man tuvi, un viņiem es arī ne. Vecvecmamma bija vismīļākais, vislaipnākais un vislabsirdīgākais cilvēks uz pasaules. Tā vispār mums ģimene ir ilgdzīvotāji, neviens jaunāks par 80 gadiem nav nomiris.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 27 2005, 17:19
Post #37


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Uzreiz kā noskanēja zvans es izskrēju no klases. Ātri pa trepēm lejā, un ārā no skolas. Aizgāju līdz mežmalai un jautāju garam, ko viņam vajag? Gars sāka savu stāstu:
''Man steidzami vajadzīga palīdzība, viņi ir atnākuši man pakaļ, es negribu iet bet viņi mani spiež, liekas tu neesi viņu apvienībā, tāpēc vari palīdzēt, garus viņi neuzklausa, bet tevi varbūt uzklausīs, es negribu iet viņiem līdz viņi mani spiež"tad gars krita histērijā un visu laiku tikai atkārtoja ka kaut kādi viņi atnākuši pakaļ, un grib viņu savākt un tā kādas divas minūtes.
''Kas tie tādi "viņi" '' Es pajautāju.
''Nu tie, kas mūs sūta uz aizsauli, viņi nāk un mūs novāc, bet es negribu iet"
Man sāka likties, ka tie viņi ir kaut kādi tur monstri, kas apēd dvēseles vai kas tamlīdzīgs, vispār no gara stāstītā neko daudz nevarēja saprast.
"Bet kas tie tādi, kas, vai gari?"
"Nē taču cilvēki, vai palīdzēsi?"
''Es īsti nesapratu, kas man jādara..."
''Tev ar viņiem jāparunā, jāpasaka, lai liek mani mierā"
''Bet viņi man neko nedarīs?"
"Es nezinu, ejam taču..."
"Uz kurieni?"
"Uz kapiem, protams"
"Kādiem"
"Uz tādiem kur abglabā cilvēkus, es taču neesmu dzīvnieks, vai tu mani apvaino?
"Ne to es domāju...kur tie kapi atrodas?"
"Ulbrokā"
" huh.gif Kur tas ir?"
''Tu nu gan esi dumja, ģeogrāfiju greizi pildīji, tagad arī ģeogrāfiju nepārzini..."
''Bez apvainojumiem, savādāk nepalīdzēšu"
"Labi nāc es tev parādīšu ceļu."

Ar visu smago somu aizbraucām līdz centram, tad ar 52 autobusu līdz ulbrokai. Viņš mani aizveda līdz savam kapam, viņu izrādās sauc Mihaels. Netālu no kapa stāvēja divi visparastākie cilvēki, kad Mihaels atnāca, tie pienāca pie viņa un jautāja vai viņš ir gatavs iet uz aizsauli?
''Nē," Mihaels uz mani paskatījās. Un es kā slikti audzināts cilvēks iejaucos sarunā.
"Atvainojiet, bet kapēc jūs nevarat atstāt viņu mierā?Viņš negrib iet uz aizsauli..."'
Viens no cilvēkiem izskatījās visai pārsteigts, otra sejas izteiksme nemainījās.
"Tu viņu redzi?!"izbrīnītais jautāja
"Protams, ka viņa viņu redz" nopietnais atbildēja
"ē, vai jūs liksiet Mihaelu mierā..."
Nopietnais uz mani paskatījās ar vērtējošu skatienu, un domīgi teica izbrīnītajam.
"Parunā ar Mihaelu, es parunāšu ar meiteni"
Nopietnais pienāca man tuvāk un aicināja mani panākt tālāk, parunāties divatā.Es pamāju ar galvu un sekoju viņam.
"Tātad tev pirms kāda laika nomira kāds tuvs civēks?"
Es pamāju
"Kapēc tu gribēji palīdzēt, šim garam? Ar neiešanu aizsaulē? Tas neko labu nebūtu darījis? Cilvēku dvēselēm pēc nāves, jāatstāj šī pasaule, tu varbūt to nesaproti, bet dvēselēm ir bīstami te palikt,"
"Kapēc? Vi tad kāds var spoku nogalināt...?"
"Nē, bet var izdarīt ko daudz ļaunāku...


Turpinājums sekos


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kazuki
post Sep 27 2005, 17:25
Post #38


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 633
Joined: 15-September 05




WOW * noelshas* ohmy.gif nu mans vienkaarshi nezin ko teikt.....
ceru ka tas turpinaajums sekos driiz. happy.gif vispaar man tava dienasgraamata ljoti patiik. izsaku komplimentus raxtniecei.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 27 2005, 17:30
Post #39


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Aregato


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 28 2005, 17:09
Post #40


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Komplimenti arī no manis! smile.gif Interesants lasāmais! rolleyes.gif , bet izklausaas diezgan neticami! Redzēs, kas ta tālāk būs!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 28 2005, 17:15
Post #41


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Loģiski, ka neticami, ja man kāds to agrāk sāktu stāstīt es arī iespējams neticētu, lai gan nē, ar kokiem es tai laikā jau runāju, tā kā varbūt arī noticētu.
Sory es laikam runāju kā jukusī, uztveriet to visu kā vienkārši literāru darbu.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 28 2005, 17:20
Post #42


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Ar kokiem??? Trakā! laugh.gif Tigra2, tu esi viens riktīgi interesants cilvēks! wink.gif
Hmmm... es gan runāju ar sevi, Mišelu(kaķi).... hm hm hm!
Nezinu, es ne ar ko tādu nerunāju! Laikam jāpamēģina!
Ei, bet Tigra, varbūt tas tev ir no vientulības vai kaut kā tāda?
Cik es zinu, tā mēdz būt! BET, gaidu turpiņu! smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 28 2005, 18:15
Post #43


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




''Tātad jūs cenšaties pasargāt viņus, no kā?''
''Vai tu zināji, ka ir divu veidu gari?''
''Mmm...vispār nē"
''Šie parastie gari, kā Mihaels, tie neko sliktu parasti nedara, viņi tikai staigā apkārt, vispār jau viņi nevienam īpaši netraucē, viņi tikai dažreiz elpo kādam aiz muguras, izsaucot šermuļus, un tas arī viss. Otrā veida gari, jeb poltergeisti ir spēcīgi, tie spēj kustināt priekšmetus, nogalināt cilvēkus, apēst parastos garus un citas nepatīkamas lietas.''
''Jūs garus sargājat no poltergeistiem, ja...''
''Tieši tā, tas ir svarīgi, lai gari nonāktu šķīstītavā un pēc tam uz turieni kur tiem pienākas,"
"Bet ja nu gars nokļūs ellē pēc nāves, vai tad tas nav tas pats, ja viņu apēd"
"Tad ja garu apēd,tad tiek iznīcināta gan dvēsele gan prāts, bet ja gars nonāk ellē tad iznīcināts tiek tikai prāts.''
'' bet tik un tā apziņa taču tiek iznīcināta, un kapēcx jums tas ir tik svarīgi?''
''Ir tāda lieta, ka dvēseles no jauna nerodas, cik viņu ir tik ir, apmēram ceturtdaļa no visiem cilvēkiem ir ar dzīvnieku dvēselēm, tapēc arī ir tik daudz noziedznieku un slepkavu, cilvēka prāts un dzīvnieka dvēsele vienā ķermenī slikti sadzīvo"
''Vai man ir dzīvnieka dvēsele?"
"nē"
" Fūuu, es jau nobijos..."
" Vispār tu saprati, kapēc dvēselei ir jāaiziet?"
"Jā, it kā.."
" Tad labi"
Pie mums pienāca izbrīnītais un kopā ar nopietno gāja prom.
Mihaela vairs nebija.
"Pagaidiet," es skrēju pakaļ abiem vīriešiem"Man ir daudz jautājumu!"
Viņi apstājās un Izbrīnītais man teica,
"atnāc uz šejieni pēc nedēļas, mums tagad jāiet, mēs atsūtīsim kādu kas tev atbildēs uz dažiem jautājumiem..."
***
Es kaut kā aizbraucu līdz mājām, izmācijos un gāju gulēt. Un cerēju ka nākošā nedēļa pienāks drīz.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 28 2005, 18:28
Post #44


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Ak, tu drosmīgā Tigriņ! Es, runājot ar gariem, vēl pie tam kapos, tāā baidītos.
A varbūt īstenībā pierastu... smile.gif
Next please!


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Sep 29 2005, 01:53
Post #45


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




jaa, interesanti. apbriinoju Tigras drosmi, tik mazai meitenei tas nav raksturiigi, bet tad atkal tu laikam vnk esi iipasha...

tad veel pa teemu: ja dveeseles tik ir cik taas ir, tad kaa taas radaas, kaapeec tieshi tik, un ko taas dariija pirms tam kad bija vajadziigas cilveekiem (tas ir, pirms tam kad paraadiijaas cilveeki, nu vai vismaz pirms tam kad cilveeku kljuva tik daudz lai visas dveeseles tiktu pielietotas)? vai tas vareetu noziimeet ka kameer taas dveeseles nebija pieprasiitas, taas staigaaja pa Zemi demonu/garu/pusdievu izskataa, vai kaut kaa taa (un taapeec mums ir tik daudz legjendu par shaadiem gadiijumiem senajos laikos)?


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

8 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 4 May 2024 - 21:33