IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Final Fantasy:XIII, Jaa 13!
baseboalbatboy
post Jun 14 2006, 18:29
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 29-October 04




ph34r.gif Neviens to negaidiija klusi klusi tas uzbruka no muguras... un ir arii klaat FF:13.Uz Jaunaas next Gen konsoles PS:3(ps:2 novecojis)...FFVII:AC filmas gafika,jauna uzlabota real time ciinjas sisteema,pasaule entaas reizes plashaaka nekaa citaas FinalFantasy seerijaas.
Paareejie divi screeni
12


--------------------
Kill the Spiders...To save the butterflies ....
It's rational until you realize that by striving for it,you become a spider yourself. . .

IPB Image
No Place To Hide, No Beginning No End, No Time No Future, No Virtue No Vice, No Place For Heroes, No Time For Heroes, No Place In Time, No Time To Die, No War For Snake, Some Legends Must Die.....some must live.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rusell the carrotstork
post Jul 21 2006, 13:51
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 152
Joined: 7-November 05




Vēlviens iemesls, kāpēc tētim būs jāprasa 500 dolāru. $_$


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
baseboalbatboy
post Jul 21 2006, 16:09
Post #3


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 29-October 04




Un kaaveel!Veel puus jaamango senchiem nauda prieksh LCD telljuka ! laugh.gif


--------------------
Kill the Spiders...To save the butterflies ....
It's rational until you realize that by striving for it,you become a spider yourself. . .

IPB Image
No Place To Hide, No Beginning No End, No Time No Future, No Virtue No Vice, No Place For Heroes, No Time For Heroes, No Place In Time, No Time To Die, No War For Snake, Some Legends Must Die.....some must live.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Jul 26 2006, 13:33
Post #4


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




Viena problema. Joprojam nav normala PS2 emulatora uz PC. Un es esmu parliecinats ka nebus ari uz PS3.
p.s.
Vai tad spele nebus FF7 pasaule? Es skatijos kadu FF traileri un tur Vincents visiem dod pa purnu. Ta nevar but filma jo trailers bija GAMETRAILER nodaļa.

This post has been edited by Keydan: Jul 26 2006, 13:41
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
baseboalbatboy
post Jul 26 2006, 17:11
Post #5


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 29-October 04




QUOTE(Keydan @ Jul 26 2006, 10:33) *

Viena problema. Joprojam nav normala PS2 emulatora uz PC. Un es esmu parliecinats ka nebus ari uz PS3.
p.s.
Vai tad spele nebus FF7 pasaule? Es skatijos kadu FF traileri un tur Vincents visiem dod pa purnu. Ta nevar but filma jo trailers bija GAMETRAILER nodaļa.




Ir Speele Dirge of Cerberus: Final Fantasy VII un tur galvenais chars Vincents un shitajaa speelee vinjsh tieshaam dod pa pakalju....speele pati izskataas pirkshanas veerta wink.gif Un shii speele ir uz PS2 Bet FFVIII ir uz PS3


--------------------
Kill the Spiders...To save the butterflies ....
It's rational until you realize that by striving for it,you become a spider yourself. . .

IPB Image
No Place To Hide, No Beginning No End, No Time No Future, No Virtue No Vice, No Place For Heroes, No Time For Heroes, No Place In Time, No Time To Die, No War For Snake, Some Legends Must Die.....some must live.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rags
post Jul 27 2006, 02:08
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 259
Joined: 25-February 04
From: Riga - mazs, mierīgs nostūrītis...




QUOTE(Keydan @ Jul 26 2006, 13:33) *

Viena problema. Joprojam nav normala PS2 emulatora uz PC. Un es esmu parliecinats ka nebus ari uz PS3.
p.s.
Vai tad spele nebus FF7 pasaule? Es skatijos kadu FF traileri un tur Vincents visiem dod pa purnu. Ta nevar but filma jo trailers bija GAMETRAILER nodaļa.

Kad vienreiz visiem spēlēt konsoļu projektus gribošajiem pokemoniem pieleks - Gribi geimus no ps2/xbox/gc? Ej un nopērc normālu ps2/xbox/gc!
Riebjās lasīt kārtējo puņķošanos par emulatoriem... dry.gif

p.s. Runājot par tavu ģeniālo treileri... Tu kādreiz esi mēģinājis iedziļināties aprakstos tam ko skaties? ph34r.gif Vai pameklēt nedaudz informācijas patstāvīgi? huh.gif Iesaku, palīdz, un saudzē nervus gan tev, gan vismaz noteikti tiem kas lasa tavus postus wink.gif

This post has been edited by Rags: Jul 27 2006, 02:09


--------------------
Хентайная табуретка!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
volzha
post Jul 27 2006, 03:00
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 256
Joined: 13-February 04
From: Latvia, Riga




God dammit! Šonakt nebija ko darīt un paskatījos treilerīšus kāda tad būs next generation gaming, un god dammit (atvainojiet par valodu), bet laikam braukšu uz ārzemēm strādāt lai varētu sapelnīt ps3, kaut arī nintendo wii arī ir iespaidīgs.


--------------------
IPB Image
Lai ko ar teiktu, bet paliekot vecākam, daudzi tīņu vecuma hobiji un intereses nemainās.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rags
post Jul 27 2006, 12:17
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 259
Joined: 25-February 04
From: Riga - mazs, mierīgs nostūrītis...




QUOTE(volzha @ Jul 27 2006, 03:00) *

God dammit! Šonakt nebija ko darīt un paskatījos treilerīšus kāda tad būs next generation gaming, un god dammit (atvainojiet par valodu), bet laikam braukšu uz ārzemēm strādāt lai varētu sapelnīt ps3, kaut arī nintendo wii arī ir iespaidīgs.

Iesaku tomēr pagaidīt līdz ps3 relīzei, un tad spriest par grafiku. Diemžēl daudzi no ps3 video ko patreiz var skatīt ir prerendered, tātad ne noteikti tas uz ko tiešām ps3 būs spējīgs. Kā piemēru var nosaukt Motorstorm.

Es protams ticu ps3 spēkam, taču labāk pagaidīt rolleyes.gif


--------------------
Хентайная табуретка!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
volzha
post Jul 27 2006, 16:11
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 256
Joined: 13-February 04
From: Latvia, Riga




Yes that is true ! smile.gif


--------------------
IPB Image
Lai ko ar teiktu, bet paliekot vecākam, daudzi tīņu vecuma hobiji un intereses nemainās.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Jul 27 2006, 16:28
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




Apšaubu, ka PS3 būs spēcīgāks par X360.
Vismaz spriežot pēc playable kontenta, kas bija pieejams šā gada E3.

QUOTE
FFVII:AC filmas gafika

Ja kāds atcerās, tad arī uz PS2 tika solīta grafika kā dzīvē. laugh.gif

Naive.

Konsoles labumu vērtē pēc pirmās hands-on pieredzes, nekādi subjektīvi vērtējumi pre-renderētu mūviju iespaidā.

Un bez HDTV ekrāna nextgen konsoles ir ripoffs, uh, maybe except wii.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rusell the carrotstork
post Jul 28 2006, 13:21
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 152
Joined: 7-November 05




QUOTE(bypass @ Jul 27 2006, 16:28) *


Un bez HDTV ekrāna nextgen konsoles ir ripoffs, uh, maybe except wii.


xBox 360 iet tīri labi bez HDTV.

Man liekas, ka es pirkšu Wii un PS3 pēc kādiem 4 gadiem, kad paziņos par ps4! Tāpat kā dabuju pirmo PS un! Jo tad viņam būs normāla cena, jo sākumā Eiropā viņš maksās 800$. Amērikā 500! Un ap to laiku viņam arī būs daudz labas spēles, kuras sākumā nebūs! Bet Wii man liekas var spēlēt jebkuru sēli un būs jautri. :\

Keydan, kāpēc tev emulatoru? Tāpat labāk ir spēlēt uz konsules. Un ja aŗi būtu PS3 emulators, vaitad tu lādēt 20gb kautkādos torrentos dēļ vienas spēles?


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
baseboalbatboy
post Jul 28 2006, 16:46
Post #12


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 29-October 04




Heh..PS3 Japeerk peec 5 gadiem jo tad vinjsh maksaas apt. $125 taa teica pats Sony(europe) Prezidents ph34r.gif ...NIntendo revolution/Wii Saakotneejaa cena buus $200(vai preciizaak$199(Saliidzinaajumaa Ar Xb360 un PS3 gadriiz pa briivu huh.gif ))...gan jau vairaak no jums zin par jauno kruto Nintendo controles pults Shelli ,to ka daudzaam speeleem jaakrtata un jaavicina taa pults...un prikols taads ka Ps3 arii ir tas pats huh.gif ....tas jaun nedaudz velk uz alkatiibu...Visas sonyPS3 BluRay shtelles un 90000km stundaa interneta aatrums(kursh nevienu nerausta) un Super Mega trilpe medias iespeeja tikai nevaidziigi padaardzina PS3 dry.gif ... bet tikun taa buus jaapeerk tongue.gif ...par grafiku nezinu vai veerts striideeties...kam labaaka un kam sliktaaka jo pat uz Ps2 Cinematic Movies izskataas labi rolleyes.gif taakaa jaagaida piermie konsolju screenshoti vai pasham jaaredz...


--------------------
Kill the Spiders...To save the butterflies ....
It's rational until you realize that by striving for it,you become a spider yourself. . .

IPB Image
No Place To Hide, No Beginning No End, No Time No Future, No Virtue No Vice, No Place For Heroes, No Time For Heroes, No Place In Time, No Time To Die, No War For Snake, Some Legends Must Die.....some must live.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Jul 28 2006, 20:19
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




QUOTE(Rusell the carrotstork @ Jul 28 2006, 13:21) *

QUOTE(bypass @ Jul 27 2006, 16:28) *


Un bez HDTV ekrāna nextgen konsoles ir ripoffs, uh, maybe except wii.


xBox 360 iet tīri labi bez HDTV.

Man liekas, ka es pirkšu Wii un PS3 pēc kādiem 4 gadiem, kad paziņos par ps4! Tāpat kā dabuju pirmo PS un! Jo tad viņam būs normāla cena, jo sākumā Eiropā viņš maksās 800$. Amērikā 500! Un ap to laiku viņam arī būs daudz labas spēles, kuras sākumā nebūs! Bet Wii man liekas var spēlēt jebkuru sēli un būs jautri. :\

Keydan, kāpēc tev emulatoru? Tāpat labāk ir spēlēt uz konsules. Un ja aŗi būtu PS3 emulators, vaitad tu lādēt 20gb kautkādos torrentos dēļ vienas spēles?

Vai tad es teicu, ka x360 neiet bez HDTV?
Es teicu, ka bez HDTV ekrāna, spēlēt uz 320x200(defaultā izšķirtspēja uz televīzoriem, afaik), ir gan diezgan atbaidoši, it īpaši, ja esi spēlējis uz liela HDTV ekrāna.

Protams, var pielikt monitoru. It īpaši, ja ir widescreen LCD monis.

This post has been edited by bypass: Jul 28 2006, 20:19
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rusell the carrotstork
post Jul 28 2006, 21:14
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 152
Joined: 7-November 05




bypass, nē tu neteici gan, ka bez HDTV ekrāna, spēlēt uz 320x200, tu teici, ka bez HDTV ekrāna nextgen konsoles ir ripoffs.

Bet runājot par FF:XIII. Kopā būs trīs FFXIII. Divas uz PS2, vena uz mobīlā. Katrai būs sava pasaule un savas storylains, bet kautkādā veidā viņas visas būšot saistītas. Which is good, jo abas iznāks gandrīz vienlaikus. Un divas FF ir labāk par vienu. ph34r.gif


IPB Image

This post has been edited by Rusell the carrotstork: Jul 28 2006, 21:31


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Jul 28 2006, 21:45
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




QUOTE(Rusell the carrotstork @ Jul 28 2006, 21:14) *

bypass, nē tu neteici gan, ka bez HDTV ekrāna, spēlēt uz 320x200, tu teici, ka bez HDTV ekrāna nextgen konsoles ir ripoffs.

Bet runājot par FF:XIII. Kopā būs trīs FFXIII. Divas uz PS2, vena uz mobīlā. Katrai būs sava pasaule un savas storylains, bet kautkādā veidā viņas visas būšot saistītas. Which is good, jo abas iznāks gandrīz vienlaikus. Un divas FF ir labāk par vienu. ph34r.gif


IPB Image

Acīmredzot, tad mēs esam viens otru pārpratuši.

Bet par standarta TV rezolūciju, škiet gan esmu kļūdījies.
Tā ir ka nav mājās TV jau vairākus gadus. biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 7 May 2024 - 20:16